وضعیت
موضوع بسته شده است.

hora salimi

New Member
لایک ها
60
پاسخ : ↑ کف‌بینی، اعلام درصد و بحث‌های حاشیه‌ای مرحله اول المپیاد شیمی 1392

کلیدو امروز زدن...امسال وقتش کم بود سخترم بود.....اصلا با پارسال قابل قیاس نبود:20::9:

analysis

New Member
لایک ها
51

و این رم بگید که هم مدرسه ای ساعد حسینی هستش ک پارسال شیمی برنز گرفت و امیر محمد وحدانی که سال دو با زرنشان زیست برنز گرفتند و امسال طلا هستن انشاا..

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

و این رم بگید که هم مدرسه ای ساعد حسینی هستش ک پارسال شیمی برنز گرفت و امیر محمد وحدانی که سال دو با زرنشان زیست برنز گرفتند و امسال طلا هستن انشاا..

hora salimi

New Member
لایک ها
60

فک نکنم.ولی امسال کف خیلی میاد پایین...آخه اون چه وضع سوال بود:20:

منم حدود 32-33 تا زدم

به نظرتون کف چنده؟

سطح سوالا تقریبا مثل پارسال بود فکر کنم بازم همون 45-50 باشه
سطح امسالو با پارسال مقایسه نکن از زمین تا آسمون فرق میکنه.معلمایه ما میگن 40 یا شاید کمتر.

amirgitipoor

New Member
لایک ها
19

بچه ها کسی میدونه پارسال چن نفر رو گرفتن برا شرکت تو م2 ؟؟؟

hora salimi

New Member
لایک ها
60

اصلاااا
امسال خيلي آسونتر بود
الآن یعنی صد زدی که میگی خیلی آسون بود دوست عزیز...شایدم سوالای پارسالو نزدی...شایدم اعتماد به سقف داری...همه میگن سخت بود حتی معلما.آهان یه چیزی ما درصد بدمون در حدود 80-90 است.شما چی؟دوستای دیگه توجه:بعضیا اینجوری میگن که روحیه خراب کنن.تو حوزه ی ما یکی میگفت من پیشم خوندم اما نمیدونست گرهو اولو کامل بگه...موفق باشید

بچه ها سخت یا اسون فرصت رو از دست ندید بازم بخونید
چه بسا مرحله دوم قبول شدیم.خوندن که ضرر نداره.
بعضیا می خوان روحیه بعضیا رو خراب کنن تا فرصت رو از دست بدن خودشون قبول شن.
قبول شدیم یا نشدیم تا وقتی که جوابا اعلام میشه باید همت می کنیم به راهمون ادامه بدیم.
هر کس تلاش کنه نتیجشو می بینه
من به شخصه فرصت رو از دست نمی دم. مواظب هم باشید بعضی ها هم شاید دروغ بگن ما فلان درصد زدیم تا روحیه بقیه رو خراب کنن
واقعا قبول دارم و من چه قدر از این آدما بدم میاد...مثل کسی که پست گذاشته از پارسال خیلی آسونتر بوده...به جای اینکارا برو دو تا تست بزن...خجالتم خوب چیزیه

بچه ها سخت یا اسون فرصت رو از دست ندید بازم بخونید
چه بسا مرحله دوم قبول شدیم.خوندن که ضرر نداره.
بعضیا می خوان روحیه بعضیا رو خراب کنن تا فرصت رو از دست بدن خودشون قبول شن.
قبول شدیم یا نشدیم تا وقتی که جوابا اعلام میشه باید همت می کنیم به راهمون ادامه بدیم.
هر کس تلاش کنه نتیجشو می بینه
من به شخصه فرصت رو از دست نمی دم. مواظب هم باشید بعضی ها هم شاید دروغ بگن ما فلان درصد زدیم تا روحیه بقیه رو خراب کنن
واقعا قبول دارم و من چه قدر از این آدما بدم میاد...مثل کسی که پست گذاشته از پارسال خیلی آسونتر بوده...به جای اینکارا برو دو تا تست بزن...خجالتم خوب چیزیه

آخرین ویرایش توسط مدیر

chimica

New Member
لایک ها
256

شمایی که میگی سخت بود و به همه گیر میدی و میگی درصد بدت 80-90ه...امسال سخت نبوده....نوع سوالا متفاوت بوده...واسه همین اونایی که با روند همیشگی سوالا خودشونو تطبیق دادن، میگن سخت بوده...منم دوره های قبلو زدم...مثل پارسال...فقط شما نیستی...سوالای پارسال کاملا فازش فرق داشت اصلا....بعدم...نمیدونم کدوم معلمی میتونه بدون دیدن درصد بقیه 14000 نفر کف اعلام کنه...مگر اینکه واقعا "کف بین" باشه

شمایی که میگی سخت بود و به همه گیر میدی و میگی درصد بدت 80-90ه...امسال سخت نبوده....نوع سوالا متفاوت بوده...واسه همین اونایی که با روند همیشگی سوالا خودشونو تطبیق دادن، میگن سخت بوده...منم دوره های قبلو زدم...مثل پارسال...فقط شما نیستی...سوالای پارسال کاملا فازش فرق داشت اصلا....بعدم...نمیدونم کدوم معلمی میتونه بدون دیدن درصد بقیه 14000 نفر کف اعلام کنه...مگر اینکه واقعا "کف بین" باشه

Mass.Defacer

New Member
لایک ها
1

واقعا مسخره بازي هست مرحله اول تو حوزه ما به همه اجازه ميدادند برند حياط و دستشويي و ... بعد معلما بيرون به شاگرداشون کامل ميرسوندند و يه معلمه هم که اصلا داشت سوالارو حل ميکرد sms ميداد / با اين وضع فکر کنم کف امسال بياد رو 90 :)) / اينو براي تضعيف روحيه نگفتم واقعا حقيقت داشت و خجالت آور هم بود چون فقط به حوزه ما محدود نشد / و در کل هم يه حرف براي اونايي که ميگن هرکي امد گفت ازمن امسال اسون تره داره تضعيف روحيه ميکنه و... : کسي که به خودش اعتماد داره به دو تا پاي خودش هم اطمينان داره نيازي به خر سواري نيست راحتو خودت برو

آخرین ویرایش توسط مدیر

salehkarimi

New Member
لایک ها
19

آقای خلینا لطفا شما کف رو پیش بینی کنید :20:
ما آخر نفهمیدیم که سطح سوالا بالا بود یا پایین بود .

لایک ها
1

آقا یکی جواب مارو بده؟
با 52 درصد احتمال قبولی هست یا خیر؟

spirit97

New Member
لایک ها
3

جناب کریمی درست میگن.نمیشه اساتید مارو همراهی کنن؟من واقعا گیج شدم.اصلا درسای مدرسه رو هم نمیتونم بخونم...از هر کدوم از اساتید که در مورد کف پرسیدم یا جواب ندادن یا نظر وایده ای نداشتن!خب اخه اونا نظر نداشته باشن کی میخواد نظر داشته باشه؟

Marshall

New Member
لایک ها
970

خانم hora salimi واقعا هدفت از نقل کردن پست همه و به کرسی نشوندن حرف خودتون چیه؟؟؟

شما اصلا پست های منو تو این تاپیک دیدید؟؟؟ من گفتم که سوالای دوم و اول راحت بودن و در مورد کل سوالا هیچ نظری ندادم...

هیچ لزومی نداره کف اون چیزی باشه که من یا شما انتظار اونو داریم

اینکه شما درصدت زیر 50 تا بالای 50 هست و همینطور اینکه همیشه درصدت 90 بوده نه به من و نه به هیچ کدوم از بچه ها ربطی نداره

خانم احمدی هم همون طور که گفتن همیشه درصدشون 70 به بالا بود ولی سال قبل 50 زدن

اینکه درصد شما در سوالات ازمایشی چی بوده چه ربطی به المپیاد داره؟؟

خب مسلمه در امتحانات ازمایشی استرس کمتره و همینطور عوامل موثری که در المپیاد دخیل اند کمترند

پس بهتره درصدی که زدید رو با این حرفا توجیه نکنید...

در ضمن تو این چند روز پس از ازمون خیلی ها بودن که گفتن ازمون سخت بوده ولی من نمیدونم چرا تا حالا دو سه نفر فقط حرفای اقای معظمی رو تایید کردن و همچنین با خانم پگاه هم مخالفت شدید کردن و اتفاقا زمان ثبت نامشون هم همین اواخر بوده و لحنشون هم شبیه اقای معظمی بوده ...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در جواب اون عزیزی که گفتن پارسال چند نفر گرفتن هم باید بگم که سال قبل حدود1200-1300 نفر گرفتن

آخرین ویرایش توسط مدیر

spirit97

New Member
لایک ها
3

اگه واقعا این تاپیک زده شده که هیچ استادی توش نظر نده‏ ببخشید ولی تاپیک بیخودیه که فقط باعث استرس بیشتر بچه ها میشه.به نظر دوستان احترام میزارم ولی تو این تاپیک نظر از روی علم کم پیدا میشه.بیشتر دوستان‏(از جمله خودم!‏‏)نظر شخصیشون رو گفتن نه نظرعلمی،منطقی وعینی رو...به نظرم بهتره حداقل یکی از اساتید تکلیف مارو روشن کنن...

S Aee

New Member
لایک ها
44

بچه ها بوی دماغ سوختگی به مشامم میرسه

خواهشا هیشکی به خودش نیگره منظورم جناب abdelbasit میباشد
آخه ایشون هم سال اول هستند و روزی حدود 8 ساعت مطالعه دارند و همکلاسی بنده با این تفاوت که من 90 زدم با روز ی دو ساعت مطالعه و ایشون 45 زدن با روزی 8 ساعت مطالعه.
ببخشید بحث دو نفره شد
بازم میگم آریسکی ها همه قبولید انشاالله
سروش عزیز...
نمیخوای از این حرف ها دست برداری؟
الان ممکنه که از اون قوی تر باشی ولی مطمئنی سال بعد هم همینطوره؟
باشه گیرم تو ازون قوی تر باشی ولی به نظرت درسته اینطوری توی این سایت اونو مسخره کنی؟
اینو هم بدون که هر کسی حتی طلا یک جهانم بشه ارزشش به تواضعشه.
ببخشید اینو خصوصی برات نفرستادم. چون تو پیش همه به او طعنه زدی منم مجبورم همین جا از او دفاع کنم.
امیدوارم همه ی شما موفق باشید.
دوستتون (ساعد حسینی)

amirgitipoor

New Member
لایک ها
19

خانم hora salimi واقعا هدفت از نقل کردن پست همه و به کرسی نشوندن حرف خودتون چیه؟؟؟

شما اصلا پست های منو تو این تاپیک دیدید؟؟؟ من گفتم که سوالای دوم و اول راحت بودن و در مورد کل سوالا هیچ نظری ندادم...

هیچ لزومی نداره کف اون چیزی باشه که من یا شما انتظار اونو داریم

اینکه شما درصدت زیر 50 تا بالای 50 هست و همینطور اینکه همیشه درصدت 90 بوده نه به من و نه به هیچ کدوم از بچه ها ربطی نداره

خانم احمدی هم همون طور که گفتن همیشه درصدشون 70 به بالا بود ولی سال قبل 50 زدن

اینکه درصد شما در سوالات ازمایشی چی بوده چه ربطی به المپیاد داره؟؟

خب مسلمه در امتحانات ازمایشی استرس کمتره و همینطور عوامل موثری که در المپیاد دخیل اند کمترند

پس بهتره درصدی که زدید رو با این حرفا توجیه نکنید...

در ضمن تو این چند روز پس از ازمون خیلی ها بودن که گفتن ازمون سخت بوده ولی من نمیدونم چرا تا حالا دو سه نفر فقط حرفای اقای معظمی رو تایید کردن و همچنین با خانم پگاه هم مخالفت شدید کردن و اتفاقا زمان ثبت نامشون هم همین اواخر بوده و لحنشون هم شبیه اقای معظمی بوده ...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در جواب اون عزیزی که گفتن پارسال چند نفر گرفتن هم باید بگم که سال قبل حدود1200-1300 نفر گرفتن

یعنی امسال که هم سخت تر بود و هم 1500 نفر میگیرن منم(53درصد)قبولم:219:

استاد خلینا تورو خدا شمام نظری بدید

iranikia

New Member
لایک ها
235

دوستان همتون جماعتا خجالت بکشید! با این وضع که اگه برین دوره چند نفر کشته میدین ! یه کم انسانیت و آرامش خوب چیزیه ، پارسال که ما اینطوری نبودیم ، همه بچه هایی که م1 یا 2 قبول شدن یا نشدن ، الانم بهترین دوستای همدیگه ایم ! سرتون به کار خودتون باشه!

اگه 1500 تا بگیرن ، کف حدودا 55-50 خواهد بود . (نظر شخصی خودمه )

لایک ها
344

بچه ها بوی دماغ سوختگی به مشامم میرسه

خواهشا هیشکی به خودش نیگره منظورم جناب abdelbasit میباشد
آخه ایشون هم سال اول هستند و روزی حدود 8 ساعت مطالعه دارند و همکلاسی بنده با این تفاوت که من 90 زدم با روز ی دو ساعت مطالعه و ایشون 45 زدن با روزی 8 ساعت مطالعه.
ببخشید بحث دو نفره شد
بازم میگم آریسکی ها همه قبولید انشاالله

سلام اقای سروش خان.....دوست عزیز تیزهوش کردستانی(همشهری خودم).....
نمیخوای دست از این بچه بازیات برداری؟؟؟؟الان با این کارت دقیقا خواستی چی ثابت کنی؟؟؟
قدرت خودت تو درس شیمی و برتری نسبت به دوستت با 8 ساعت مطالعه؟؟؟؟
خب همه تحسینت کردن دیگه دنبال چی هستی؟؟؟؟این کارا خیلی زشته از یه دانش اموزی به تیزهوشی شما که سال اولشو 90 میزنه خیلییییییییی بعیده....
نمیدونم الان عکس العملت چیه دوباره مثل بعضی ها تو سایت شما هم قراره منو فحش بدی یا نه.....ولی دیگه خیلیا دارن شورشو در میارن....شما هم اومدی روش....
زشته بخدا.....من واقعا شک کردم که چجوری شما 90 زدی .....چون کسی که انقد پتانسیل بالایی داره اینقد بچگانه فک نمیکنه...
بابت لحن تندم ببخشید ولی لازم بود.

خانم پگاه شما دوباره از اول بحثو شروع نکنید......بزارید هرکی هرچی دلش میخواد بگه.........
منم نظرم اینه امسال فقط الیش سخت بود بقیش خیلی راحت بود..........با اینکه خودم ازمونو خوب ندادم.....

دوستان یادمون باشه ما نمیتونیم ازادی رو از بقیه بگیریم......هرکی نظری داره.....قرار نیست حتما موافق فکر ما باشه....
البته منم جلو ازادی سروش خانو نگرفتم.....ولی این تذکر لازم بود.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

مطلبی به پی‌نوشت پست اول تاپیک اضافه شد.

در نوشتن موارد خلاف قوانین سایت، صرفه‌جویی کنید. پاکسازی خواهد شد :)

amirameli

New Member
لایک ها
46

چرا قبولی زیاد خوب نیس ؟؟؟به نظر من خیلی هم خوبه اولا روحیه سال دومی هایی که قبول می شن بالا می ره تا بهتر تلاش کنن و دوم این که سال سومی هایی هم که قبول میشن اگه تا حالا تلاششون کافی نبوده باشه برا مرحله ی دوم بهتر وبیشتر تلاش می کنن چون دیگه فرصت دوباره ای ندارن
دومی ها و اولی ها وقت زیاد دارن،و اینکه امسال همچین بد هم نزدن!!!!!!!!،سال سومی ها هم درسته آخرین فرصته ولی قرار نیست که حتما قبول شن،منم آخرین فرصتمه،دیگه بی دقتی رو نذاریم پای این چیزا،،، و اینکه اگه افراد زیاد بشن شانس قبولی افراد خیلی میاد پایین،از 6 درصد میاد 2 درصد،من خودم میخوام اونی که زیاد زحمت کشیده به حقش برسه،ولی دیگه وقتی بی دقتی میکنی کاریش نمیشه کرد،عینه خودم،

soroush.as

New Member
لایک ها
63

اگه دل کسی رو رنجوندم شدیدا عذر میخوام.
اقا از همه عذر میخوام اگه بی ادبی کردم.
آقای حسینی از شما هم عذر میخوام.
میبخشین دیگه؟

بازم میگم همه ببخشید به بزرگی خودتون و حرفام رو بزارید به پای نپختگیم

Carbon2Oxide

New Member
لایک ها
0

سلام اقا با 25 تا درست چفدر احتمال قبولی هست؟ از 35تا؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا