↓.:تاپیک جامع پرسش و پاسخ:با رتبه x چه دانشگاه و چه رشته ای میشه قبول شد؟:.↑

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Marshall

New Member
لایک ها
970
سلام وقت بخیر

چندین روز است که نتایج کنکور 93 اعلام شده است و همه دانش اموزانی که شرکت کرده بودند در تکاپو انتخاب رشته و دانشگاه هستند...

اما در این بین دانش اموزانی هستند که سردرگم هستند و نمیدانند با رتبه ای که کسب کرده اند،بهترین انتخاب کدام است...

از این رو در این تاپیک رتبه خود را اعلام میکنید و دوستان راهنمایی میکنند که بهترین انتخاب(دانشگاه و رشته) کدام میتواند باشد...

چند نکته خیلی مهم:

1. در ارسال پست دقت فرمایید تا پست شما به عنوان اسپم شناسایی و حذف نشود.
  2. سعی کنید به ترتیب سوال هارا پاسخ دهید(مثلا سوال یکی رو ول نکنید برید سراغ سوال بعدی)
  3. از هرگونه بحث دو نفره خودداری کنید(برای بحث دو نفره میتوانید از پیام بازدید کنندگان و پیام خصوصی استفاده کنید.
  4. برای تشکر فقط از دکمه تشکر استفاده کنید.

نمونه سوال:

رتبه :x
چه دانشگاه و رشته ای بهترین انتخاب میتونه باشه؟

یا

رتبه:X
ایا میتوانم در دانشگاه y در رشته z مشغول به تحصیل بشم؟بهترین جایگزین برای این دانشگاه و رشته چی هست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

pARSA_N1

New Member
لایک ها
0
پاسخ : ↓.:تاپیک جامع پرسش و پاسخ:با رتبه x چه دانشگاه و چه رشته ای میشه قبول شد؟:.↑

سلام خسته نباشيد
رتبه من در کنکور انسانی 151025 شده و برای سراسری مجاز نشدم
میخواستم بدونم رشته حقوق یا روانشناسی دانشگاه غیرانتفاعی یا بیام نور تهران یا اطراف تهران قبول میشم؟
برای سراسری سیستم انتخاب رشته تمام انتخاب ها رو چک میکنه یا فقط انتخاب اول رو و بعد میره نفر بعدی؟

*mary*

New Member
لایک ها
5
پاسخ : ↓.:تاپیک جامع پرسش و پاسخ:با رتبه x چه دانشگاه و چه رشته ای میشه قبول شد؟:.↑

من رشتم تجربیه و رتبم تو سهمیه شده 2300 تو انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش هیچکدوم از رشته های پزشکی و دندون و دارو رو هیچ جای ایران قبول نمیشم؛گذاشتم واسه سال بعد...چون پزشکی میخواستم..جالب اینکه غیر از این سه رشته بقیه رشته ها رو خود دانشگاه تهران قبول میشم!

pARSA_N1

New Member
لایک ها
0

نمی دونم دارم سوالم رو جای درستی مطرح می کنم یا نه ولی این چند روز فکرم مشغول اینه که مکانیک رو دوست دارم یا نه واقعا نمی دونم چطور می تونم دربارش مطمین شم که ازش خوشم می یاد یا حتی بدم میاد!!! طبق آمار های سال های گذشته اگه خدا بخواد تو اون چیزی که دلم می خواد قبول می شم و تحقیقاتم راجع به مکانیک برای شرایط خیلی خاصه ولی بالاخره نمی تونم ریسک کنم !!!!<br>ازتون می خوام راهنماییم کنید تا بتونم میزان علاقم به این رشته رو تشخیص بدم!!!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اگر اشتباه نکنم شما رتبه ی کشوریتون رو گفتید.لطفا رتبه ی سهمیه و خود سهمیتون رو هم بگید!
پیشنهاد می کنم به این دوتا لینک هم سر بزنید: معرفی رشته های دانشگاهی >> روانشناسي معرفی رشته های دانشگاهی >> حقوق
تا اینجا که من می دونم بررسی از بالا شروع می شه و هر جا شخص قبول شد متوقف می شه.

27100رتبه کل در سهمیه و سهمیه منطقه 1 هستم

react0r

New Member
لایک ها
80

خوب برای خودم
دوستان ۵۰۴۹ شدم منطقه ۱ و ۹۷۰۰ کل کشور
من خودم این هارو اولویت دارم:
۱ یزد
۲ بابل
۳ کاشان
۴ اهواز

می تونید برام بنویسید هر کدوم رو چند درصد قبول میشم؟
سپاس گذار

x-star

New Member
لایک ها
243

سلام
بچه ها یکی ازفامیلامون 1142سهمیه(ایثارگران) شده رشته ی ریاضی.
به نظرتون چی انتخاب رشته بکنه بهتره؟(ینی کدوم رشته بازارکار داره؟)

react0r

New Member
لایک ها
80

خوب برای خودم
دوستان ۵۰۴۹ شدم منطقه ۱ و ۹۷۰۰ کل کشور
من خودم این هارو اولویت دارم:
۱ یزد
۲ بابل
۳ کاشان
۴ اهواز

می تونید برام بنویسید هر کدوم رو چند درصد قبول میشم؟
سپاس گذار

عذر خواهی می کنم اصل کار رو یادم رفت!
مکانیک مد نظرم هست بعد هم اینکه فقط و فقط طراحی جامدات!

ghost73

New Member
لایک ها
0

سلام من کاردانی کامپیوتر هستم (فنی حرفه ای) میخاستم تغییر رشته بدم به رشته ی پزشکی میخاستم ببینم باید چجور کنکوری رو باید سبط نام کنم و ایا اثلا میشه انتخاب رشته کرد از کاردانی به کارشناسیه رشتهی دیگه؟ لطفا کامل برام توضیح بدید چون یک ساله سردرگمم و نمیدونم چه کار کنم با تشکر:44:

javad65

New Member
لایک ها
0

سلام من کاردانی کامپیوتر هستم (فنی حرفه ای) میخاستم تغییر رشته بدم به رشته ی پزشکی میخاستم ببینم باید چجور کنکوری رو باید سبط نام کنم و ایا اثلا میشه انتخاب رشته کرد از کاردانی به کارشناسیه رشتهی دیگه؟ لطفا کامل برام توضیح بدید چون یک ساله سردرگمم و نمیدونم چه کار کنم با تشکر:44:
داش ناراحت نشیا..شما همون کامپیوتر رو بگذرون پزشکی پیش کشت باشه...اثلا یا اصلا؟ثبت یا سبط؟؟:7:

بازم معذرت میخوام قصد توهین ندارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا