Darkhaste komak

khaste

New Member
لایک ها
0
salam
man Resheh tajrobi hastam va emsal konkoor dadam fekr konam kheili khob dade basham
ama dar har sorat tasmime entekhabe reshteh nadaram va mikham sale dig baraye konkor honar sherkat konam va hichi az konkoor honar nemidonam agar kasi etelaati dare behem bede mamnoon misham
va kelase kokoor koja beram va chejori in tasmimo be khanevadam bekhososs maman begam age rahnamaim konid lotfe bozorgi kardid

لایک ها
3
به نظر من که دیوونه ای اگه خوب دادی می خوای تغییر بدی
میتونی 2 رشته ای کنی بجای 1 سال دیگه برای هنر بخونی
من که اگه قبول نشم کنکور نمیدم

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
یکی از دوستان من سال پیش رتبه 15 منطقه 2 رشته ریاضی شدو بعد سر یه سری مسایل جوگیر شد و گفت من میخوام بیام تجربی و انتخاب رشته نکرد!!!!!!!!!!!! خب اون یه هویی یادش اومد که پزشکی دوست داره. و چاره دیگه ایی نبود باید حتما تغییر رشته میداد ولی شما میتونید 2تا رشته باهم بخونید
.یه سر به سایت(یا روابط عمومی) سازمان سنجش هم بزنید شاید بتونید کلا توی انتخاب رشته هنر بزنید. اینقد سریع به سال دوم فکر نکنید
شاید یه راهی باشه به نظر من اول حسابی تحقیق کنید.

khaste

New Member
لایک ها
0
mer30 vali vaghte 2reshe khondan ro nadaram

samira22

New Member
لایک ها
2
اگه چیزی از هنر نمی دونید چرا می خواید هنر بدید؟
یهو شروع کردن بدون اطلاعات قبلی باید سخت باشه ها! یه جاهاییم فقط علاقه مهم نیس! یا باید از اول به علاقه تون بها می دادید یا اینکه همون تجربی زیادم بد نیست
البته منم از هنر سرم نمی شه ها ولی خب...

samira22

New Member
لایک ها
2
راستی یعنی چی خدا کجاست؟!

khaste

New Member
لایک ها
0
aziz nagoftam az honar saram nemishe mikham reshte mosighi ro dar sathe daneshgahi bedonam va mer30 az komaketon dige niyazi be komak nadaram

samira22

New Member
لایک ها
2
عذر می خوام قصد بدی نداشتم!

موفق باشید

بالا