لایک ها
1
پاسخ : × تجــربه های مدال داران المپیاد ادبی ×

سلام!
من این مرحله رو 78 درصد زدم و و واقعن زندگیم رو گذاشتم پای المپیاد و تمام توانم رو برای موفقیت در کار بستم...
ولی خب نگرانم که نشه...
و چند تا سوال،
1-شما خودتون مرحله اول رو چند درصد زده بودید؟
2-آیا همه ی دوستان المپیادی تون معلم و کلاس مخصوص المپیاد داشتند؟(چون مدرسه ی ما کلاس نداره و کسی هم خب به من کمک نمیکنه بابت برنامه ریزی و درس خوندن و ...)امیدی هست اصلن برای من با توجه به حضور این همه دانش اموز از دبیرستان های معروف؟
3-تو این مدت تا اعلام منابع چی بخونیم؟و چه جوری بخونیم؟

ممنون!:21:

sabdeyazdan

New Member
لایک ها
750

سلام!
من این مرحله رو 78 درصد زدم و و واقعن زندگیم رو گذاشتم پای المپیاد و تمام توانم رو برای موفقیت در کار بستم...
ولی خب نگرانم که نشه...
و چند تا سوال،
1-شما خودتون مرحله اول رو چند درصد زده بودید؟
2-آیا همه ی دوستان المپیادی تون معلم و کلاس مخصوص المپیاد داشتند؟(چون مدرسه ی ما کلاس نداره و کسی هم خب به من کمک نمیکنه بابت برنامه ریزی و درس خوندن و ...)امیدی هست اصلن برای من با توجه به حضور این همه دانش اموز از دبیرستان های معروف؟
3-تو این مدت تا اعلام منابع چی بخونیم؟و چه جوری بخونیم؟

ممنون!:21:
سلام
1)77%
2)نه خیر...اصولا به نظرم المپ ادبی زیاد به کلاس نیاز نداره و دبیرستان های معروف هم سهم کمتری تو مدال هاش دارن
3)به این تاپیک مراجعه کنید لطفا:
http://www.irysc.com/forum/t16269/#post202185

لایک ها
1

saba75

New Member
لایک ها
1,143

من یک سوالی داشتم...
1-برای آرایه صرفاً خوندن کتاب کافیه ؟؟ یالازمه ازاون مبحث چندتا تستم زده شه؟
2- برای اطلاعات ادبی چه کتابی مناسبه؟

پیشاپیش بابت پاسخگویی ممنونم ;)

sabdeyazdan

New Member
لایک ها
750

من یک سوالی داشتم...
1-برای آرایه صرفاً خوندن کتاب کافیه ؟؟ یالازمه ازاون مبحث چندتا تستم زده شه؟
2- برای اطلاعات ادبی چه کتابی مناسبه؟

پیشاپیش بابت پاسخگویی ممنونم ;)
خب البته اگه بتونین تست هم بزنین که خیلی بهتره...با این حال به نظرم حتما مثالای خود کتاب درسی رو بخونین و تمریناش رو هم حل کنین چون بار آموزشی خوبی دارن
در مورد اطلاعات ادبی اصولا نمیشه نظر قطعی داد چون حیطه ی بسیار گسترده ای داره...با این حال اگه کتابی می خواین که هم بهتون دید بده و هم به دردتون بخوره،من خودم کتاب ادوار شعر فارسی از دکتر شفیعی کدکنی رو توصیه میکنم...اگه هم که وقت بیشتری دارین می تونین از کتابای دکتر پورنامداریان استفاده کنین(خصوصا گمشده ی لب دریا و خانه ام ابریست)

بالا