ارزیابی امتحان دینی امروز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

samira22

New Member
لایک ها
2
خب تاپیک باز شه برا بحث رو سوالایی که مشکل داریم نه برا این همه استرس دادن و ...

mahtaaab

New Member
لایک ها
0
مسسسسسسسسسسسسسسسسخره ترين امتحاني بود كه تو عمرم ديدم
البته اگه بشه اسمشو گذاشت امتحان

بچه هاي ما همه كتابو جويده بودن

pishi72

New Member
لایک ها
77
من تو سوال 14 نوشتم: تكريم و احترام ، عمل به دستوراتشان،نرنجاندن آنها. به نظرتون نمره ميدن؟

saeedkh

New Member
لایک ها
3
من فقط سوال 5 رو غلط کردم

لایک ها
12
بچه ها پاسخنامه سوالات اومده تو سایت www.gozine2.ir

من از خودمو صحیح کردم کلی پیشرفت داشتم از 17 که فکر می کردم رسیدم به 16 (ان شا الله که از این کمتر نمیشه)
با این وضعیت کنکور به مرحله فنای در معشوق می پیوندد.

pirate17

New Member
لایک ها
40
بابا بی خیال دینی.اگه لطف کنن بدن معلم دینیا اصلاح کنن خوب نمره می دن(معلم دینیا همیشه مفهومی می خوان!)من وقتی از سر دینی پا شدم می گفتم 16 می شم!
ولی 19.75 شدم.
بچه ها این طور که معلومه نهایی های شمام به سبک امسال ما شدن.دینی مام فوق العاده مسخره بود مخصوصا جاخالیاش که هرچی می شد گذاشت.اگه این طوری باشه اختصاصیاتون خیلی سخت می شه!
خداییش دیفرانسیل ما سخت بود!خودتونو زیاد ناراحت نکنین با این که نهایی یکم مهمه ولی به نظر من اصلا ارزششو نداره!امیدوارم تک تکتون موفق باشید

بچه ها به حرف مراقبا ناراحت نشین و اصلا اهمیت ندین.انگار نمی شنوین.یکیشون پارسال دقیقا یه ربع مغز منو خورد.می گفت تو هیچی بلد نیستی همه چیو حفظ کردی واسه همون ورقه رو نمی دی.منم هاج و واج می گفتم من 8:15 تموم کردم از اون جایی که سوتی زیاد می دم همیشه تا اخر وقت می شینم ولی ولم نمی کرد.کلی اعصابم داغون شد شما سعی کنین اهمیت ندین

saeedkh

New Member
لایک ها
3
بی خیال بچه ........... بازیا
من که نوزده میشم فقط همین کسی کاری باری نداره 12 رو هم نصفه نوشتم

saeedkh

New Member
لایک ها
3
لی خاک بر سرشون با این نظام اموزشیون نه نظام سیاسی دارن نه اموزشی

bihamta

New Member
لایک ها
345
pirate17 گفت
بابا بی خیال دینی.اگه لطف کنن بدن معلم دینیا اصلاح کنن خوب نمره می دن(معلم دینیا همیشه مفهومی می خوان!)من وقتی از سر دینی پا شدم می گفتم 16 می شم!
ولی 19.75 شدم.
بچه ها این طور که معلومه نهایی های شمام به سبک امسال ما شدن.دینی مام فوق العاده مسخره بود مخصوصا جاخالیاش که هرچی می شد گذاشت.اگه این طوری باشه اختصاصیاتون خیلی سخت می شه!
خداییش دیفرانسیل ما سخت بود!خودتونو زیاد ناراحت نکنین با این که نهایی یکم مهمه ولی به نظر من اصلا ارزششو نداره!امیدوارم تک تکتون موفق باشید

بچه ها به حرف مراقبا ناراحت نشین و اصلا اهمیت ندین.انگار نمی شنوین.یکیشون پارسال دقیقا یه ربع مغز منو خورد.می گفت تو هیچی بلد نیستی همه چیو حفظ کردی واسه همون ورقه رو نمی دی.منم هاج و واج می گفتم من 8:15 تموم کردم از اون جایی که سوتی زیاد می دم همیشه تا اخر وقت می شینم ولی ولم نمی کرد.کلی اعصابم داغون شد شما سعی کنین اهمیت ندین
آره بابا منم فک میکردم دینی 3 رو 15،16 بشم،اما شدم 19.25.
دینی ما که اصلا استاد کرده بودن...من دینیه گزینه 2 رو بالای 80 زدم اما میترسم دینیو بیوفتم...!!!!
دیف سخت نبودا!
فقط اون سوال آخر یکم...
خیلی جالب بود اصلا شرط یه قضیه صدق نمیکرد تو یه سوال تا بشه حلش کرد!!!!!!

بی خیال بابا...همتون فک میکنید بد دادید اما خوب دادید...مفهومی نبوده چرت بوده...به قول پایرت حواستون به اختصاصیا باشه.ماشاالله همه چی داره میل میکنه رو به چرتی و مزخرفی...
آره افتخارم نیست نفر اول از حوزه بدو بدو برید بیرون...اونجا از این روبانا نزدن بدویید پارش کنید بگن نفر اول(حتی یکی از رتبه های دو رقمی سایت میگفتن من امتحانا رو تا آخر میشستم)...زیاد بشینید...هر کی هر چی گفت تو دلتون دو سه تا فحش آبدار(!) بهش بدید بگید باشــــــه!!

یا علی
یا حق
موفق باشید

samira22

New Member
لایک ها
2
pirate17 گفت
ولی 19.75 شدم.

مراقب ما خیلی باحال بود، همچین داد می کشید همه سکته می کردن ولی ما انگار نه انگار
کلاسی که ما بودیم ناخالصی نداشت همه مون از مدرسه خودمون بودیم انقد شلوغی کردیم بیچاره انقد داد کشید آخر گفت شما از کدوم مدرسه اید حتما غیر انتفاعیید لوستون کردن
گفتیم نه شبانه ایم

کمیم خنگ بود(ببخشید
) یکی از بچه ها از خودش اجازه گرفت قبل از دادن ورقه ها رفت بیرون تا سریع برگرده به محض این که از کنارش رد شد رفت بیرون مراقبه برگشت صندلی شو نشون داد گفت اوا این نیومده هنوز؟ (منظور از خونشون نیومده)

drali

New Member
لایک ها
34
شما که خوبین من نوبت اول فک میکردم17-18بشم اما بعد از تصحیح برگه ها تو مدرسه تنها کسی بودم که رو برگه نمره کامل رو گرفت
تو این امتحان هم من سوال 12 شرایط مرجع رو نوشتم
17رو هم نصفه نوشتم
در مجموع 19 میشم
به خاطر اشتباهام تو این امتحان و این نمرم هم بعد از امتحان بد جور اعصابم خورد شد و سردرد شدم و بعد از یه استراحت مختصر الان حالم بهتر شده!
بچه های تجربی با زمین چه کار میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟
من که نوبت دوم به بهونه مرحله 2 المپیاد زیست و شیمی اکثر کلاسا رو غایب بودم و کاملا عقبم

Leon

New Member
لایک ها
0
man chon ba khodam gushi borde budam,taraf kale karde bud migoft mikham gushito begiram befrestam harasato azinjur chiza,mane bichare nesfeye akhare emtehano nafahmidam chejuri dadam,az bas asabam khurd bud

vali alhamdolellah,taraf bikhial shod

badgirl

New Member
لایک ها
14
با سلام
خداییش انگار سوال قحطی بود خاک بر سرشون با این سوالای بی خودشون ......

خیلی ناراحتم چون 20 نمیشم

من نگران حسابانم اگه سوالای اونم اینجوری طرح کرده باشن که همه اساسا بدبخت شدیم
خدا بهمون رحم کنه
یا حق

pirate17

New Member
لایک ها
40
حذف شد

badgirl

New Member
لایک ها
14
از الان سعی کنین نمره های نهایی زیاد ناراحتتون نکنه. [/quote]
نمیشه که ناراحت نشیم شاید دانشگاهو شرط معدل کردن بعد باید چه کار کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirate17

New Member
لایک ها
40
خب من اشتباه کردم اونو گفتم.تنها کاری که می تونین کنین اینه که اگه به نوشتتون و خودتون اعتماد دارین عقب نکشین.حتی اگه اعتراض اول مورد قبول نبود یه بار دیگه اعتراض بدین و انقد سریع عمل کنین که مثل اون دوست من دیر نشه.

بعضی چیزا رو هیچ وقت نمی شه تغییر داد باید باهاشون ساخت وگرنه فقط ضرر اعصاب خوردیش به خود طرف می رسه

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام به همه! من به عنوان یه کنکوری نظرم اینه (تعداد امتحان نهااییlim ) به طورری که تعداد به سمت بی نهایت میل کنه خیلی بهتر از یه کنکوووره! دلیلم براش دارم! خ,دم هم نمونه کامل و بارزشم!
شاید یه بچه بیسواد با 1 سال خوندن بره شریف! اما یکی که کل دبیرستان شاگرد اول بوده نتونه سال آخر بخونه و بره شریف! تکلیف چیه؟

بالا