IBO 2017

New Member
لایک ها
28
یه سری ازمون مبحثی و موضوعی سایت http://www.iran-olympiad.ir داره برگذار میکنه.اول از همه بگم که من قصد تبلیغ ندارم..لطفا ناظمها کاری نداشته باشید به تاپیک..

به چند دلیل پیشنهاد میکنم ثبت نام کنید تا جامعه اماری بره بالا : فرض کنید شما یک ازمون جامع شرکت کردید..توی این ازمون جامع ممکنه فقط یک سوال از فیزیولوزی قلب باشه.. شما نمیتونید با همون یک سوال بفهمید که مثلا قلب رو خوب یاد گرفتید یا نه...چون فقط یک سوال بوده...یا همینجور در رابطه با مباحث دیگه..ولی ازمونای مبحثی و موضوعی چون موضوعی هستن باعث میشه شما دقیق بفهمی که مثلا در فیزیولوزی بخش قلب مثلا در تفسیر نوار قلب مشکل داری.یا مثلا صداهای قلب رو خوب بلدی...و این خیلی کمک میکنه..من نه قصد تبلیغ دارم و نه چیز دیگه ای..فقط میخوام جامعه اماری این ازمونا یکم بیشتر بشه..بازم هرجور خودتون صلاح میدونید...موفق باشید

Raha24

Active Member
لایک ها
165
پاسخ : ازمون های مبحثی

یه سری ازمون مبحثی و موضوعی سایت المپیاد ایران داره برگذار میکنه.اول از همه بگم که من قصد تبلیغ ندارم..لطفا ناظمها کاری نداشته باشید به تاپیک..

به چند دلیل پیشنهاد میکنم ثبت نام کنید تا جامعه اماری بره بالا : فرض کنید شما یک ازمون جامع شرکت کردید..توی این ازمون جامع ممکنه فقط یک سوال از فیزیولوزی قلب باشه.. شما نمیتونید با همون یک سوال بفهمید که مثلا قلب رو خوب یاد گرفتید یا نه...چون فقط یک سوال بوده...یا همینجور در رابطه با مباحث دیگه..ولی ازمونای مبحثی و موضوعی چون موضوعی هستن باعث میشه شما دقیق بفهمی که مثلا در فیزیولوزی بخش قلب مثلا در تفسیر نوار قلب مشکل داری.یا مثلا صداهای قلب رو خوب بلدی...و این خیلی کمک میکنه..من نه قصد تبلیغ دارم و نه چیز دیگه ای..فقط میخوام جامعه اماری این ازمونا یکم بیشتر بشه..بازم هرجور خودتون صلاح میدونید...موفق باشید
سلام ....ممنونم ک گفتین......فقط من ثبت نام کردم همون جوری ک گفتن اس ام اس دادم .......ولی خب من الان از کجا بفهمم ثبت نام شدم؟هیچ خبری ندادن آخه...

IBO 2017

New Member
لایک ها
28

سلام ....ممنونم ک گفتین......فقط من ثبت نام کردم همون جوری ک گفتن اس ام اس دادم .......ولی خب من الان از کجا بفهمم ثبت نام شدم؟هیچ خبری ندادن آخه...
نه نباید اس ام اس بدید..
اون sms مال ازمون قبلی هست... باید روی اون قسمتی که بزرگ با رنگ آبی نوشته ((برای ثبت نام کلیک کنید)) کلیک کنید.

IBO 2017

New Member
لایک ها
28

دوستان مهت ثبت نام داره تموم میشه...
اولین ازمون هم 6 اذر و از بیوشیمی ساختار هست... هزینه ازمون هم 13 هزار تومان هست..
گفتم اطلاع رسانی کرده باشم...
موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا