لایک ها
5
سلام
دوستان من یه سال سومییم
اولا چطور بخونم از درسام نمونم
ثانیا کدوم مبحثا بیشتر تو المپیاد تاکید میشه اونارو بخونم

خواهشا راهنماییم کنین چون نمیخام امتیاز ویژه المپیاد رو از دست بدم

تنها سوالارو بخونم فایده داره آیا

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160
پاسخ : استفاده از امتیاز المپیاد

سلام
دوستان من یه سال سومییم
اولا چطور بخونم از درسام نمونم
ثانیا کدوم مبحثا بیشتر تو المپیاد تاکید میشه اونارو بخونم

خواهشا راهنماییم کنین چون نمیخام امتیاز ویژه المپیاد رو از دست بدم

تنها سوالارو بخونم فایده داره آیا
سلام.به عنوان کسی که المپیاد و کنکور رو گذرونده. پیشنهاد میکنم الان که سال سومی هستین به طور جدی دنبال المپیاد نباشید.
البته میتونید با مرور مطالب کتاب های وزارتی . مرحله اول قبول شید....

لایک ها
5

شما چه رتبه ای رو تو المپیاد کسب کرده بودید من میخام یه جور برنامه ریزی کنم که هم به درسام برسم هم ازمدال بگیر های المپیاد باشم یه جورایی استرس کنکور رو دوست ندارم:eek::eek:

کتاب وزارتی باید سه سال رو بخونم

آخرین ویرایش توسط مدیر

ADENINE

New Member
لایک ها
115

من میخام یه جور برنامه ریزی کنم که هم به درسام برسم هم ازمدال بگیر های المپیاد باشم یه جورایی استرس کنکور رو دوست ندارم:eek::eek:

کتاب وزارتی باید سه سال رو بخونم
اگه از قبل برای المپیاد وقت گذاشتین ارزش داره تا حدی درسای مدرسه رو کنار بزارین (منظورم اینه که فقط تو فکر نهایی باشین) اما اگه تازه شروع کردین به هیچ وجه این ریسک رو نکنید
حتما کتابای وزارتی هر سه سال رو بخونید مخصوصا بیشتر بدانید ها البته یه کم شیمی هم کنارش لازمه.....
اگه کتابای وزراتی رو خوب بخونید به احتمال قوی مرحله اول میتونید قبول بشید
اما مطئمن باشید که قبول شدن تو کنکور خیلی راحت تر از المپیاده

آخرین ویرایش توسط مدیر

IBO 2017

New Member
لایک ها
28

دوست عزیز شرکت نکن المپیاد.... سال سوم اونم الان دیگه وقت برای شروع نیس که.... فوقش مرحله 1 قبول شی... مرحله 2 که دیگه عمرا نمیتونی قبول شی....
برو توی فاز کنکور.... خیلی دیره الان

زمینی

Active Member
لایک ها
159

دوست خوبم روحیت رو ستایش میکنم که به المپیاد رو آوردی ولی من از تیترت ناراحت شدم اگر برای امتیازاته من بهت شدیدا پیشنهاد میکنم نیا چون که سال سوم هم هستی مطمئن باش استرس المپیاد از کنکور به شدت بیشتره چون بقیه کلی کتاب خوندن که شما نخوندی و باید به معنای واقعی جون بکنی تا به اونا برسی... که من متاسفانه همچین روحیه ای رو در شما نمیبینم...

MAHSA79

New Member
لایک ها
19

ببین عزیزم اگه خیلی دوست داری طعم المپیادو بچشی بهتره حداقل کتابای دبیرستانتو تموم کنی اگه به اونا مسلط باشی هم میتونی به کنکورت خیلی کمک کنی و تا میتونی سوالای المپیاد سال های گذشته رو تمرین کن

IBO 2017

New Member
لایک ها
28

کلا کار غلطی هست در این موقع ، شروع کردن المپیاد..... شاید گفت بدترین کاره... چون نه المپ قبول میشی و نه نهایی هارو خوب میدی

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

سلام،
ببینین توی المپیاد حدودا ۴۰ نفر مدال میارن و اگه آدم ۴۱ ام بشه تماااممم،،،،
اما کنکور نمیگم ۴۱ ام چون جامعه ش گسترده تره ولی اگه ۱۰۰ ام هم شیم خیلی خوبه... هر دانشگاهی رو هم میاریم...
ریسک نکنین میدونین چه قدر کتاب داره؟ اندازه قد خودتون باید بخونین... میرسین آیا؟ سخته!!! مخصوصا اینکه تابستونتونم رفته و ۵ ماه دارین و مدرسه و نهایی هم هست...
شک نکنین به حرف دوستان،،،
موفق باشین...

لایک ها
5

پس می تونم به موضوع تفننی نگاه کنم؟
پارسالم شرکت کردم
تو المپیاد اونوقت تا فصل 3 سال دوم از سولومون خونده بودم
وتا نصف زیست2 رو گذرا خونده بودم
دوستان از راهنماییاتون مچکرم
باز راه پیشنهاد ندارین که به هردوتاش برسم
این بار فکر کنم نظر م باسه المپیاد تقویت کردن درسام باشه تا یکم بیشتر از بچه های رقیب خودم جلو بیفتم
یه پیشنهادم واسه استرسم بدین چطور کنترلش کنم شما به المپیاد با چه دیدگاهی نگاه می کنین
بچه ها یکم بهم حق بدین تو هر آزمونی که شرکت کردم این استرسه که بعد از اون بی توجهی می آید بیچارم کرده
کنکورم که الا ماشاءالله زحمت 12سال رو تو 3 ساعت باید بدیم

پس الان ثبت نام نکنم یا بکنم خواهشا راهنماییم کنین

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
54

این همه بچه ها خواستن بهت بفهمونن المپ رو ول کن باز تو میگی برنامه ای ندادین که هم به درسای مدرسم برسم هم به المپ!!!!!!!!!
در نظر من کسایی که میخوان وارد المپیاد شن و هدفشون تقویت درسای مدرسه باشه همون بهتر که وارد نشن و هیچ ارزشی ندارن. خوندن المپیاد عشق میخواد و انگیزه بسسسسسسسسسسسسیار قوی و شانس خوب( که تو هیچ کدومشون رو نداری)
تازه شما میخوای به درسای مدرستم لطمه .وارد نشه !!!!!!!!!!!!!!!!
والا من که استرس نداشتم بتونتم در این مورد راهنماییت کنم
ولی ختم کلام بت بگم که المپیاد رو شروع نکن
آخه هم به درسات که نهایین لطمه میخوره هم المپ به جای خاصی نمیرسی( المپیاد از کنکور خیلیییییییییییییییییییییییی سخت تره)
من خودم تا 3 سال پیش جزو شاگرد اولا ( از اونایی که خیلیی میخونن) بودم ولی حالا المپ اینقد وقتم رو گرفته که الآن جزو شاگرد آخرای کلاسم

bloodborne

New Member
لایک ها
215

دوست عزیز میل خودته ولی اگر قبول نشدی نباید نامیدشی چون داری بدون برنامه ریزی میری جلو.

لایک ها
5

برای من قبول شدن ارزشی نداره
من از نظر دوستان پیروی می کنم وارد پروسه ی المپیاد نمیشم چون برنامه مناسبی نداشتم
به قول آقا صادق انرژیمو صرف درسام میکنم
فقط می خاستم به بهانه المپیاد یکم از کتاب درسی فاصله بگیرم
اگه تستاشو بزنم کافیه

یه سوال از آقا صادق داشتم المپیاد برای شما نتیجه داشته که اینقد بهش بها دادین

آخرین ویرایش توسط مدیر

amir_z

New Member
لایک ها
0

اگه به المپ مشغول بشی باید از درس وزندگی بمونی اگه می تونی به خاطر المپ از درس و زندگیت بمونی وارد شو

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
54

من از نظر دوستان پیروی می کنم وارد پروسه ی المپیاد نمیشم چون برنامه مناسبی نداشتم
اگه تستاشو بزنم کافیه

اینقد نتیجه داشته که واسه خودم متاسفم که چرا زودتر وارد وادی المپیاد نشدم( اگه برگردم به گذشته از سال اول راهنمایی شروع میکنم، ولی حیف که گذشته ها گذشته)
در یک کلام بت بگم : اگر المپیاد نمیخوندم ، الآن مطمئن بودم که عمرم رو تلف کردم
تو سایت iroch.ir تاپیک "المپیاد خوندن در دوره امتحانات "رو بخون

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اگه تستاشو بزنم کافیه

اینقد نتیجه داشته که واسه خودم متاسفم که چرا زودتر وارد وادی المپیاد نشدم( اگه برگردم به گذشته از سال اول راهنمایی شروع میکنم، ولی حیف که گذشته ها گذشته)

MM.Danesh

New Member
لایک ها
6

حستون رو تحسین میکنم چون یکی از لذتایی هست که اگه از وقتش بگذره خیلی حسرت داره و همش دلمون میخواد که بر گردیم به زمان قبل!!!!

لایک ها
5

سلامی دوباره

بچه ها احساس میکنم برای المپیاد انگیزه پیدا کردم
ثبت نام هم کردم میخام اولین شروع من کتابای وزارتی چهارسال باشه بعد هم سوالای دوره های قبل رو حل کنم
ژنتیک محبثی هست که بخام روش مانور بدم برای المپیاد
ژنتیک از دیدگاه حل مسأله ساسان امینی برا ژنتیک چطوره
کتابی که بتونم که تو این وقت کم باهاش به جمع بندی برسم رو پیشنهاد میکنین

گفتم که به انگیزه رسیدم

آخرین ویرایش توسط مدیر

MM.Danesh

New Member
لایک ها
6

سلامی دوباره

ثبت نام هم کردم میخام اولین شروع من کتابای وزارتی چهارسال باشه بعد هم سوالای دوره های قبل رو حل کنم

گفتم که به انگیزه رسیدم

با توجه به وقتتون باید بگم که همین کتاب های وزارتی رو به همراه سوالات دوره های قبل رو کار کنید(و اگه تونستید ژنتیک ساسان امینی به همرا جلد 3 و 5 و 6 کمپبل ک ژنتیک،گیاهی و فیزیولوژی هست رو مطالعه کنید ولی دنبال خوندن تخصصی ها اصلا نرید لذا ک کنکورتون با توجه به شرایطتون واجب تره)

موفق باشی دوست عزیز.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلامی دوباره

گفتم که به انگیزه رسیدم

با توجه به وقتتون باید بگم که همین کتاب های وزارتی رو به همراه سوالات دوره های قبل رو کار کنید(و اگه تونستید ژنتیک ساسان امینی به همرا جلد 3 و 5 و 6 کمپبل ک ژنتیک،گیاهی و فیزیولوژی هست رو مطالعه کنید ولی دنبال خوندن تخصصی ها اصلا نرید لذا ک کنکورتون با توجه به شرایطتون واجب تره)

موفق باشی دوست عزیز.

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

این همه بچه ها خواستن بهت بفهمونن المپ رو ول کن باز تو میگی برنامه ای ندادین که هم به درسای مدرسم برسم هم به المپ!!!!!!!!!
در نظر من کسایی که میخوان وارد المپیاد شن و هدفشون تقویت درسای مدرسه باشه همون بهتر که وارد نشن و هیچ ارزشی ندارن. خوندن المپیاد عشق میخواد و انگیزه بسسسسسسسسسسسسیار قوی و شانس خوب( که تو هیچ کدومشون رو نداری)
تازه شما میخوای به درسای مدرستم لطمه .وارد نشه !!!!!!!!!!!!!!!!
والا من که استرس نداشتم بتونتم در این مورد راهنماییت کنم
ولی ختم کلام بت بگم که المپیاد رو شروع نکن
آخه هم به درسات که نهایین لطمه میخوره هم المپ به جای خاصی نمیرسی( المپیاد از کنکور خیلیییییییییییییییییییییییی سخت تره)
من خودم تا 3 سال پیش جزو شاگرد اولا ( از اونایی که خیلیی میخونن) بودم ولی حالا المپ اینقد وقتم رو گرفته که الآن جزو شاگرد آخرای کلاسم

سلام،دوست عزیز بنده هم توصیه ای دوستانه به شما دارم که برای هیچکس نسخه نپیچید و دستور عمل ندید!
با این لحن شما شاید ایشون منصرف بشن ولی سرخورده میشن و انرژی شون سرکوب میشه.
میتونید نظرتونو بصورت پیشنهادی بدید!!!ممکنه هزار نفر بگن و حرف هزار نفر صحیح نباشه!
رطب خورده کی کند منع رطب؟
شما که میگید بخاطر المپیاد جزو شاگرد آخرای کلاس شدید چطور کسی رو ازاین میترسونید؟درحالیکه به لذت مطالعه و تحصیل المپیاد واقفید؟!
نکته ی آخر:هرگز برای کسی تصمیم نگیرید وهرگز به قانون همه یا هیچ عمل نکنید!چون اشتباهه.
سربلند باشید

لایک ها
54

سلام،دوست عزیز بنده هم توصیه ای دوستانه به شما دارم که برای هیچکس نسخه نپیچید و دستور عمل ندید!
با این لحن شما شاید ایشون منصرف بشن ولی سرخورده میشن و انرژی شون سرکوب میشه.
میتونید نظرتونو بصورت پیشنهادی بدید!!!ممکنه هزار نفر بگن و حرف هزار نفر صحیح نباشه!
رطب خورده کی کند منع رطب؟
شما که میگید بخاطر المپیاد جزو شاگرد آخرای کلاس شدید چطور کسی رو ازاین میترسونید؟درحالیکه به لذت مطالعه و تحصیل المپیاد واقفید؟!
نکته ی آخر:هرگز برای کسی تصمیم نگیرید وهرگز به قانون همه یا هیچ عمل نکنید!چون اشتباهه.
سربلند باشید
نمیخوام بحث رو به جدل بکشونم
ایشون گفتن میخوام مر2 قبول شم و به درسای مدرسمم لطمه وارد نشه
منم گفتم اگه واسه قبولی تو مر2 میخوای بخونی همون بهتر که وارد نشی ( من از اول دبیرستان دارم میخونم هنوز احساس ضعف دارم و خودم میدونم هنوز برا مر2 آمادگی کافی ندارم)
سوء تفاهم نشه
ولی هنوزم میگم بچسب به درسای خودت و وارد وادی المپیاد نشو:23:( دیگه ادامه ندید)

بالا