M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495
پاسخ : استفاده از امتیاز المپیاد

نمیخوام بحث رو به جدل بکشونم
ایشون گفتن میخوام مر2 قبول شم و به درسای مدرسمم لطمه وارد نشه
منم گفتم اگه واسه قبولی تو مر2 میخوای بخونی همون بهتر که وارد نشی ( من از اول دبیرستان دارم میخونم هنوز احساس ضعف دارم و خودم میدونم هنوز برا مر2 آمادگی کافی ندارم)
سوء تفاهم نشه
ولی هنوزم میگم بچسب به درسای خودت و وارد وادی المپیاد نشو:23:( دیگه ادامه ندید)

دوست عزیز جدلی وجود نداره!!!یعنی معنایی نداره سر همچین گفتگویی من با کسی جدل کنم،
فقط نکته ای بود تا لحن نوشتار تونو تصحیح کنید.
ادبیات نگارش تون توهین آمیزه تصحیح کنید.
موفق باشید

لایک ها
54

خیلی ممنون
واقعا لطف کردین گفتین
کجاش توهین آمیز بود؟؟؟؟؟؟؟
ولی...
چشم از این به بعد لحن نوشتارم( آرایه حس آمیزی به کار بردما!!!!!!!!!!!) رو اصلاح میکنم
ولی لحنم از سر دلسوزی بود ( دیدم میخواد خودشو تو چاه بندازه ، صریح بهش گفتم که منصرف شه)
خیلی ممنون که تو تاپیک های المپیاد زیست اشکال ادبی از لحن نوشتار (!!) بچه ها میگیرید
واقعا جای همچین کاری کم بود
بازم لطف کردین:41:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

خیلی ممنون
واقعا لطف کردین گفتین
کجاش توهین آمیز بود؟؟؟؟؟؟؟
ولی...
چشم از این به بعد لحن نوشتارم( آرایه حس آمیزی به کار بردما!!!!!!!!!!!) رو اصلاح میکنم
ولی لحنم از سر دلسوزی بود ( دیدم میخواد خودشو تو چاه بندازه ، صریح بهش گفتم که منصرف شه)
خیلی ممنون که تو تاپیک های المپیاد زیست اشکال ادبی از لحن نوشتار (!!) بچه ها میگیرید
واقعا جای همچین کاری کم بود
بازم لطف کردین:41:

Amitis :D

New Member
لایک ها
15

المپیاد اصلا ترجیحی به کنکور نداره... من اگه برگردم عقب می شینم کنکور می خونم، واقعا المپیاد باعث میشه که بعضی از مهارت هایی که بچه ها توی دبیرستان و دوران کنکور کسب می کنند رو از دست بدید. خلاصه که بشین سر درست.

لایک ها
54

المپیاد اصلا ترجیحی به کنکور نداره... من اگه برگردم عقب می شینم کنکور می خونم، واقعا المپیاد باعث میشه که بعضی از مهارت هایی که بچه ها توی دبیرستان و دوران کنکور کسب می کنند رو از دست بدید. خلاصه که بشین سر درست.
متاسفم
شما المپیادی نما هستید

MAHSA79

New Member
لایک ها
19

واقعا که !!!!!به نظر من المپیاد واقعا عالیه این خیلی خوبه که معنی واقعیه یه درسو بفهمی به جای اینکه از چندتا درس چیزاییرو بخونی که شاید دوسشون نداری !!!مثلا من خودم از دینی و عربی و این درسای عمومی کلا خوشم نمیاد و ازخوندنشون واقعا خسته میشم اماخداییش باخوندن زیست انرژی میگیرم چون واقعا عاشقشم و در کل بگم که المپیاد عااالیه

Amitis :D

New Member
لایک ها
15

متاسفم
شما المپیادی نما هستید
درست صحبت کن لطفا. من فقط گفتم که المپیاد ترجیحی به کنکور نداره. میاید دانشگاه متوجه میشید که خیلی از مهارت های زندگی رو ندارند. حتی در زمینه های علمی هم بعضی از کسایی که با کنکور دانشگاه اومدن از المپیادی ها توانمندتر هستند. برای خودتون هم متاسف باشید. بی ادب.

لایک ها
54

درست صحبت کن لطفا. من فقط گفتم که المپیاد ترجیحی به کنکور نداره. میاید دانشگاه متوجه میشید که خیلی از مهارت های زندگی رو ندارند. حتی در زمینه های علمی هم بعضی از کسایی که با کنکور دانشگاه اومدن از المپیادی ها توانمندتر هستند. برای خودتون هم متاسف باشید. بی ادب.
برای خودم متاسفم دیگه( برای اینکه با یه المپیادی نما صحبت کردم)
دیگه داره جنجالی میشه
بی خیال :126:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

برای خودم متاسفم دیگه( برای اینکه با یه المپیادی نما صحبت کردم)
دیگه داره جنجالی میشه
بی خیال :126:

parsaapr

New Member
لایک ها
2

میشه بگید چه مهارت های مثلا ؟من اول راهم و به جز خوبی چیزی از المپیاد
نشنیدم

بالا