اعتراض به نحوه ی برگزاری مرحله دوم

kim.kl

New Member
لایک ها
151
سلام بچه ها. همون طور که همه در جریان هستیم امسال مرحله 2 با مشکلات و اتفاقات بدی همراه بود و نحوه ی برگزاریش طوری بود که همه معترض بودن و اونجوری نبود که به افراد به اندازه ی تلاششون نمره بگیرن و شرایط برای همه یکسان نبود.
موافقید برای اعتراض به این روند همگی یه روزی مشخص کنیم جمع شیم بریم باشگاه اعتراض؟؟؟

لایک ها
268
پاسخ : اعتراض به نحوه ی برگزاری مرحله دوم

درست است که باشگاه در اجرای آزمون مرحله اول بسیار ضعیف‌تر از سال‌های پیش عمل کرد؛ ولی باید انصاف را رعایت کرد و گفت انصافاً مرحله‌ی دوم از سال‌های پیش بهتر برگزار شد. ولی هنوز چند مشکل داشت که امیدواریم در سال‌های آینده برگزار شود.
1. مشکل اول افتادن المپیادهای ریاضی و کامپیوتر در یک روز بود که به نظر من بزرگ‌ترین مشکل امسال بود.
2. مشکل دوم نابرابری حوزه‌ها در برگزاری بود. مثلا من روز اول المپیاد کامپیوتر را در سالن باهنر و روز دوم را در سالن شهید بهشتی تهران دادم. سالن باهنر خوب بود و مراقبان نیز برخورد خوبی داشتند. ولی سالن شهید بهشتی بیش تر به جای آن که سالن امتحان باشد، شبیه به لانه ی پرندگان بود. شاید حدود 10ها پرنده در این سالن لانه داشتند و صدای آن ها بدجوری اذیت می کرد.
3. مشکل سوم سردرگمی‌ای بود که در نوشتن با خودکار در روز اول المپیادهای ریاضی و کامپیوتر به وجود آمد. از طرفی روی برگه نوشته بود با مداد بنویسید و از یک طرف مراقب اعلام کرد با خودکار آبی اشکال ندارد. من
روز اول را با خودکار آبی نوشتم و هنوز هم سردرگم هستم که برگه‌ام تصحیح می‌شود یا نه.

ولی این دوره نقاط قوتی هم داشت:
1. برگه‌ها بسیار منظم‌تر بود و برگه به اندازه ی کافی وجود داشت.
2. سوالات در المپیاد کامپیوتر از دوره ی قبل بسیار استانداردتر بود.
3. امکان تقلب در آزمون به حداقل رسید (هولوگرام کارت‌ها - شکل و شمایل پاسخنامه و امکان نداشتن دست بردن مصحح‌ها در برگه‌ها)

یک سری مشکلات وجود دارد که در بین این دوره و دوره‌های قبل مشترک است:
1. اعلام نشدن زمان دقیق اعلام نتایج که باعث سردرگمی بچه‌ها می‌شود.
2. اعلام نشدن تعداد قبولی در المپیاد ها. مثلا در المپیاد کامپیوتر الان چند فرضیه وجود دارد. یکی میگوید مانند پارسال 60 نفر برمی‌دارند و در مرحله ی سوم (قبل از باشگاه) 30 نفر حذف می‌شوند. یکی می گوید 80تا برمیدارند و در مرحله ی سوم 40 تا حذف می کنند. یکی می گوید اصلا مرحله ی سوم وجود ندارد و 40 تا برمیدارند و ...

bahman

New Member
لایک ها
270

دوستان عزیز من تماس گرفتم بهترین راه اعتراض نوشتن اعتراض کتبیه به این شکل نام و نام خانوادگی نام حوزه نام رشته و شماره داوطلب و سپس اعتراضات خود با دلیل
این نامهرو به شماره22019970 ارسال کنید (معاونت دانش پژوهان اقای میرزایی) و در پاین درخواسستونو بنویسین مثلا برگذاری مجدد
هرچه سریعتر این کارو بکنین بعدشم به شماره 26205108 تماس بگیریدو پی جور شید هر چه سریعتر

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

دوستان گرامی،
نقد المپیادهای مرحله دوم سال 91 را در تاپیک زیر انجام دهید:

http://www.irysc.com/forum/t7623/

موفق باشید

kim.kl

New Member
لایک ها
151

برای ما که شیمی بودیم ماشین حساب ها را جمع کردن و خیلی دیر بهمون دادنشون. من به شخصه وقت کم آوردم. این از هنگام آزمون.
قبل از آزمونمونم خیلی دیر اعلام کردن که تشریحیه کاملا و تستیاش حذف شده.
در کل خیلی بد برگزار کردن آزونمونو.
منظور من از باز کردن این تاپیک این بود که بیایم یه روز و یه ساعت تعیین کنیم که جمع شیم بریم باشگاه. مثلا شنبه دیگه ساعت 3 خوبه؟؟
اگه تاریخ دیگه ای به نظرتون میاد که بهتر باشه بنویسید اگرم که با این موافقین به من پیام خصوصی بزنید ببینم چن نفر جمع میشن.
با تشکر از شما!!

لایک ها
99

دوست عزیز منم با شما خیلی موافقم
خواهشا یه تاریخی بگین تا شهرستانی ها بتونن بیان تا ماهم اعتراضمون رو به گوش مسئولین برسونیم

kim.kl

New Member
لایک ها
151

بچه ها جدا کسی اعتراض نداره؟؟؟؟؟؟؟
اگه میخوایم موفق شیم باید متحد باشیم. فقط عجله کنید که اگه دیر بشه دیگه امکان اینکه دوباره برگزار کنن از بین میره. زود باشین منتظرم!!!!

Mehbang

New Member
لایک ها
25

سلام
همگی خسته نباشین

این لینک و میزارم اگه کسی نظری داره همونجا بیان کنه
توضیحاتشم هست
امیدوارم و خواهشمندم که این پست پاک نشه

ysc91.blogfa.com

mona-d

New Member
لایک ها
1

من میگم اگر امکانش هست منطقه ای صحیح کنن!من خودم این اعتراض رو کردم!آخه واسه ما که نه معلم فرستادن اونم از وضع ماشین حساب!تازه وسط امتحان اون مرده که از وزارت خونه اومده بود 3 ساعت گیر داده بود که چرا عکست با عینک نیستتتت!!!!!

Mehbang

New Member
لایک ها
25

دوستان چرا کسی کاری نمیکنه
خواهشمندیم یه سری بزنین

ysc91.blogfa.com

ما داریم استشهاد جمع میکنیم
تلاش بر اینه شنبه هم در تهران جمع شیم
نه جلوی باشگاه
و نه برای دعوا و بچه بازی ..