MAROKI

New Member
لایک ها
32
سلام
لطفن هرکس به جواب سوال 22 تستی اعتراض داره زنگ بزنه به باشگاه و اعلام کنه!! ظاهرا اگر افرادی که زنگ میزنن از 40 نفر بیشتر باشه اعتراض وارده و دو گزینه ای میشه !
ایراد سوال: هیچ جای سوال گفته نشده فشار جزیی اکسیژن 1 اتمسفره بنابراین سوال کژتابی داره !
لطفا همینجا هم اعلام کنید که ببینیم چند نفر جمع میشن...
ممنون....

manehsan

New Member
لایک ها
701
پاسخ : اعتراض به کلید

سلام
لطفن هرکس به جواب سوال 22 تستی اعتراض داره زنگ بزنه به باشگاه و اعلام کنه!! ظاهرا اگر افرادی که زنگ میزنن از 40 نفر بیشتر باشه اعتراض وارده و دو گزینه ای میشه !
ایراد سوال: هیچ جای سوال گفته نشده فشار جزیی اکسیژن 1 اتمسفره بنابراین سوال کژتابی داره !
لطفا همینجا هم اعلام کنید که ببینیم چند نفر جمع میشن...
ممنون....
سلام
من هم موافقم اما به نظرتون حرفتون منطقیه؟
اگه اینجوریه بچه ها به همه سوالات تستی اعتراض کنیم که اونوقت همه بشه دو گزینه ای و ضریب تستی بشه 0.چقدر عالی...:90:

لایک ها
13

به نظر من درمورد سوال 6 تستی اعتراض کنیم . . . باتوجه به قاعده اوکتت فقط گزینه 2 درسته . در ضمن قرار بود( با توجه به صفحه‌ی 189 حال مسائل برگزیده یا همان سوال 53 فصل 5) پیوند bf3را در مرحله دوم و اول با مرتبه‌ی 1 بگیریم. . این سوال واقعا مشکل دارد!

daryab

New Member
لایک ها
163

به چه شماره ای زنگ بزنیم؟

MAROKI

New Member
لایک ها
32

طبعا ایراد وارد شده باید منطقی باشه!! این ایراد سوال 22 کاملا وارد و منطقیه!! الان 20 نفر جمع شدن!!
جدی کسی نیست؟!؟ 20 نفر میخوایم!! لطفا به دوستانتونم اطلاع بدین!!
لطفا هم اینجا بنویسید که اعتراض دارین که ما ببینیم چن نفر جمع شدن!!

MAROKI

New Member
لایک ها
32

وقتی گفته اوکتت رعایت بشه شما بجز دوگانه چه حالتیو میتونین در نظر بگیرین که اوکتت رعایت شده باشه؟!؟

esfahan 2206

New Member
لایک ها
2

منم موافقم.من که داشتم سوالا رو نگاه میکردم فک کردم منظور سوال فشار هواست نه فشار اکسیژن!
توروخدا بچه ها یه بار متحد باشید!به نفع همتونه!
این حرفو از رو تجربم میگم!:196:

آخرین ویرایش توسط مدیر

soroosh

New Member
لایک ها
23

به نظر من درمورد سوال 6 تستی اعتراض کنیم . . . باتوجه به قاعده اوکتت فقط گزینه 2 درسته . در ضمن قرار بود( با توجه به صفحه‌ی 189 حال مسائل برگزیده یا همان سوال 53 فصل 5) پیوند bf3را در مرحله دوم و اول با مرتبه‌ی 1 بگیریم. . این سوال واقعا مشکل دارد!

قطعا

اگه قاعده ی اکتت رو در نظر بگیریم ، no2 که این قاعده رو رعایت نمیکنه و دیگر گزینه ها هم رعایت نمیکنند.
از طرفی اگر قاعده اکتت را در نظر نگیریم ، so3 یک پیوند دو گانه پی پای دی پای داره هر چند این مبحث جزو مرحله دو نیست ولی پیوند دو گانه bf3 هم جزو مرحله دو نیست.
به نظر من این سوال باید حذف شه

MAROKI

New Member
لایک ها
32

لطفا درباره سوالات دیگه بحث نکنین!! این تاپیک راجع به بررسی سوال 22 تستی هستش!!
جدا کسی اعتراض نداره؟! یعنی همتون این سوالو درست زدین؟!؟

carlsen

New Member
لایک ها
21

منم موافقم

manehsan

New Member
لایک ها
701

قطعا

اگه قاعده ی اکتت رو در نظر بگیریم ، no2 که این قاعده رو رعایت نمیکنه و دیگر گزینه ها هم رعایت نمیکنند.
از طرفی اگر قاعده اکتت را در نظر نگیریم ، so3 یک پیوند دو گانه پی پای دی پای داره هر چند این مبحث جزو مرحله دو نیست ولی پیوند دو گانه bf3 هم جزو مرحله دو نیست.
به نظر من این سوال باید حذف شه
با سلام
نظری درباره بقیه سوالات ندارید؟
می گم می خواهید یه بار دیگه مرحله 2 بدید؟
حالا چون شما بلد نبودی باید حذف شه؟من هم آلی را (تقریبا)بلد نبودم.آقا حذفش کنید...:90:

javad.a

New Member
لایک ها
92
پاسخ : اعتراض به کلید مرحله دوم المپیاد شیمی 1392

اصل قضیه همونه
بیاین واقع بین باشیم
همین شما اگر سوال رو درست حل کرده بودید برای این که درصدتون پایین نیاد از حذف شدنش ناراحت میشدین
سوالات این دوره به نظر من از استاندارد ترین سوالا بود
:41:

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

چرا فک می کنین با 40 نفر اینا سوال رو حذف میکنن...یه سال بود یه سوال دادن بعد جوابیه اشتباه بود...6تا استاد میگفتن جواب میشه مثلا "د" یه استاد می گفت "الف"...حالا خودشم می دونست داره غلط میگه...قبول نمی کرد...اون سوال هم حذف نشد و فقط تعداد افرادی که گرفتن رو بردن بالا که این شرایطش خیلی با الآن فرق داره...در ضمن خیلی ها منظور سوال رو فهمیدن و بهش جواب درست دادن!!!

manehsan

New Member
لایک ها
701

چرا فک می کنین با 40 نفر اینا سوال رو حذف میکنن...یه سال بود یه سوال دادن بعد جوابیه اشتباه بود...6تا استاد میگفتن جواب میشه مثلا "د" یه استاد می گفت "الف"...حالا خودشم می دونست داره غلط میگه...قبول نمی کرد...اون سوال هم حذف نشد و فقط تعداد افرادی که گرفتن رو بردن بالا که این شرایطش خیلی با الآن فرق داره...در ضمن خیلی ها منظور سوال رو فهمیدن و بهش جواب درست دادن!!!
سلام:
من خودم 500 نفر حساب میشم.:90:
من این سوال را غلط زدم و هنوز هم اعتقاد دارم که مبهمه اما اینجوری نیستم که تا دیدم اشتباهه بگم حذف شه...چون اعتقاد دارم اگه کسی لیاقت داشته باشه که بره دوره(که من ندارم)با یه سوال فرقی نمی کنه...

soroosh

New Member
لایک ها
23

با سلام
نظری درباره بقیه سوالات ندارید؟
می گم می خواهید یه بار دیگه مرحله 2 بدید؟
حالا چون شما بلد نبودی باید حذف شه؟من هم آلی را (تقریبا)بلد نبودم.آقا حذفش کنید...:90:
من کی گفتم بلد نیستم من دارم در مورد ابهام های آزمون صحبت میکنم اونوقت شما میگید که چون تو بلد نبودی باید حذف شه؟ رو چه منطقی این حرف رو زدید؟ من میگم سوال گفته قاعده ی اکتت رو در نظر بگیرید ولی در کلید باشگاه گزینه ی درست قاعده ی اکتت را رعایت میکنه. اگه کسی نظری داره اگه من درست میگم یا غلط میگم بگید تا ابهام یه سری آدم مثل من هم برطرف شه.
من هم این سوال رو اول گزینه یک زدم بعد پاک کردم و نزده گذاشتم. حالا اگه کسی در مورد ابهام این سوال نظری داره بیاد بگه ما هم متوجه بشیم.

سلام:
من خودم 500 نفر حساب میشم.:90:
من این سوال را غلط زدم و هنوز هم اعتقاد دارم که مبهمه اما اینجوری نیستم که تا دیدم اشتباهه بگم حذف شه...چون اعتقاد دارم اگه کسی لیاقت داشته باشه که بره دوره(که من ندارم)با یه سوال فرقی نمی کنه...
کی گفته که با یه تست یا یه سوال نتیجه عوض نمیشه؟؟ یعنی هر کی یه تست یا یه سوال تشریحی رو درست بنویسه بعد نمرشو کامل نگیره یا اتفاقی مشابه اون پیش بیاد لیاقت نداشته بره دوره؟؟ خوب ممکنه حرف ما هم در مورد این تست درست باشه. یا این تست یا اون سوال تشریحی که خیلی ها صفر نوشتند. داریم یه سوال رو بررسی میکنیم حرف بلد بودن لیاقت داشتن یا نداشتن نیست. شاید با همین یه سوال یکی که لیاقتش رو داره بره دوره
طلای 87 که با اعتراض رفت دوره لیاقت نداشت؟ شما میگی یه سوال فرقی نمیکنه خوب ایشون با همین یه سوال رفت طلا گرفت. یه سوال فرقی نمیکنه؟؟
شما هم اعتقاد دارید این تست مبهمه ولی اعلام نمیکنید. از حق خودتون به این راحتی میگذرید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

iranikia

New Member
لایک ها
235

من بدبخت هم اينو ١.٢٢ زدم هم تشريحي رو صفر و حاضرم به هرچي مي خواين قسم بخورم كه هر دو رو بلد بودم. دوستان من درمورد اون سوال تشريحي به باشگاه فكس زدم (ابررسانا) شما هم فكس بزنين مطمئنا تاثيرش بيشتره ok ?

MAROKI

New Member
لایک ها
32

کسی نگفت سوال حذف بشه!! گفتیم دو گزینه ای بشه!! فک کنم خود طراحم متوجه ابهام سوال باشه!! سوال به هیچ وجه سوال سختی نبود!! من مطمئنم اگه این ابهام تو صورتش نبود کسی این سوالو غلط حل نمیکرد چون به نظرم اسون ترین سوال آزمون میشدش!!
لطفا هم کری نخونید و تضعیف روحیه نکنید!! دوره های گذشته مخصوصا 21 بسیار استانداردتر از این دوره بودند!! این حرفم رو خیلی از آدم های مطرح تایید میکنند!!
تو المپیاد مرحله دو حتی 0.25 نمره هم تعیین کننده ست چه برسه به یک تست که 2.6666 نمره داره!!
یه مساله مهم دیگه که میخواستم بگم!! لطفا فقط اینجا حرف نزنید!! حتما فکس یا زنگ بزنین!!
ما تلاش خودمونو میکنیم!! فوقش نمیشه!! تیره تر از سیاهی که رنگی نیست!! هست؟!؟

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا