وضعیت
موضوع بسته شده است.
لایک ها
164
پاسخ : اعضاي تيم ملي المپياد زيست شناسي ٢٠١٤ اعزامي به اندونزي

با آرزوی بهترینها برای تیم امسال انشا الله پوز همه کشوررا رو بزنید !!!:122::231:

amirreza78

New Member
لایک ها
6

تا حالا شده کسی که دوم دبیرستانی باشه بره جهانی؟ یا حداقل کشوری مدال طلا بگیره؟

لایک ها
841

سلام،

مسعود عزیز و بقیه دوستانی که به تیم راه نیافتن، به هر حال تلاش خودتون رو کردین و نتیجه این به نظرم مهم نیست و مطمئنم هیچ کدوم این امر (تیم شدن) رو هدف اصلی قرار نداده بودین (هدف های بزرگتری پیش رو دارین!) و مهم زحماتیه که در این راه کشیدین و دوستانی که پیدا کردین. امیدوارم در تمامی مقاطع عمر پیروز و سربلند باشین.
و عرض تبریک به اعضای تیم زیست شناسی و آرزوی موفقیت آنها در المپیاد جهانی.

موفق باشید،

ss

Mohammad Reza

New Member
لایک ها
195

من هم خسته نباشید میگم به همه ی طلاییها. امیدوارم بهترین نتیجه برای تیم به دست بیاد.ولی انصافا از عجایب روزگاره که آقای دریجانی و سهرابی و انجم شعاع هیچ کدوم نیستن!!!!!!!
همه رو که گفتی دیگه‏!‏‏!بالاخره باید4تا برن جهانی؛هرچند که همشون خوفند‏!‏

E.coli

New Member
لایک ها
211

حق همشون رفتن ب جهانی بود ، چون همشون زحمت کشیده بودن ،ولی متاسفانه فقط 4 تاشون موفق شدن!

Mohammad Reza

New Member
لایک ها
195

حق همشون رفتن ب جهانی بود ، چون همشون زحمت کشیده بودن ،ولی متاسفانه فقط 4 تاشون موفق شدن!
ولی متاسفانه‏!‏‏!مثلا معجزه بشه هر هشتا برن‏!درسه که همشون...

E.coli

New Member
لایک ها
211

بله متاسفانه نمیشه....
ولی ببین الان اقای سهرابی و 3 نفر دیگه ناراحتن ، با این کارامون ب زخم دلشون نمک میپاشیم...!

sabdeyazdan

New Member
لایک ها
750

خسته نباشيد ميگم به همه ى دوستانى که امسال در دوره تيم رشته هاى مختلف حضور داشتن....يه خسته نباشىد ويژه هم به بچه هايى که اين مدت دور از خانه و خانواده زحمت کشيدن و به طور خاص بچه هاى زيست...
من به عنوان يک دوست و آشناى بعضى از اين دوستان مى خوام بگم به راه و تلاش و هدف تک تک شما افتخار مى کنم و براى همگى شما بهترين آرزو ها رو دارم

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

حرف تان واقعا در اين شرايط درست نيست !!!
همه ي طلاها واقعا شايسته ي تيم شدن داشتند و دارند .
ان متاسفانه هم براي اين است كه نمي شود از اطلاعات هر هشت نفر براي جهاني استفاده كرد مثل نجوم كه همه ي طلاها مي روند جهاني !!!!

E.coli

New Member
لایک ها
211

حرف تان واقعا در اين شرايط درست نيست !!!
همه ي طلاها واقعا شايسته ي تيم شدن داشتند و دارند .
ان متاسفانه هم براي اين است كه نمي شود از اطلاعات هر هشت نفر براي جهاني استفاده كرد مثل نجوم كه همه ي طلاها مي روند جهاني !!!!
حیف شد خیلی حیف شد....!

PMA_SUN

New Member
لایک ها
17

خودباوری ارزش مندترین مدالیست که به خود می دهیم وباور داشتن دیگران، گران بها ترین مدالی است که به دیگران می دهیم . به کسایی که قبول شدند تبریک میگویم و براشون ارزو موفقیت میکنم به کسایی هم که قبول نشدند تبریک میگم چون گران بها ترین مدال را از طرف ما بچه های سایت دریافت کردند امیدوارم باور به خودشان هم از دست ندهند چون واقعا تا اینجا امدن کار ارزشمندی است و برای انها نیز ارزوی موفقیت میکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر

E.coli

New Member
لایک ها
211

خودباوری ارزش مندترین مدالیست که به خود می دهیم وباور داشتن دیگران، گران بها ترین مدالی است که به دیگران می دهیم . به کسایی که قبول شدند تبریک میگویم و براشون ارزو موفقیت میکنم به کسایی هم که قبول نشدند تبریک میگم چون گران بها ترین مدال را از طرف ما بچه های سایت دریافت کردند امیدوارم باور به خودشان هم از دست ندهند چون واقعا تا اینجا امدن کار ارزشمندی است و برای انها نیز ارزوی موفقیت میکنم
...:(.َ( من شخصا بیشتر از خودشون ناراحتم...:182:

آخرین ویرایش توسط مدیر

elistiyan

New Member
لایک ها
379

ببخشین ولی باید یه چیزی بگم ::171:

رفتن به جهانی مثل خیلی امتحانای دیگس ،البته امتحانیه که فقط بین 8 نفر اول زیست شناسی اون دوره اتفاق میوفته،دقت بفرمایین 8 نفر اول ....حالا چون نمی شه هر 8تا برن تیم 4نفر میرن(واقعا عجب نتیجه گیریه مفهومی و تفهیمی بود!خسته نباشم واقعا!
:98:)
مطمئنا هر 8 نفر هرکدوم یه نخبه زیست واسه باشگاهن که چون نمیشه هر 8تا برن باشگاه4 نفرو انتخاب میکنه(من چه جوری به این نتایج میرسم؟والا خودمم نمی دونم احتمالا بهم وحی میشه!) شایستگی این افراد بعد از انتخاب شدن معلوم نمی شه بلکه این انتخاب بین شایسته ترین ها صورت میگیره یعنی برتری 8 نفر قبلا اثبات شدست همچین اتفاق زیاد عظیمی هم نیست درسته مقام بزرگیه اما ارزش و مقام بزرگتر واسه اون 8 نفر اوله

امیدوارم این متن نطق و سخنرانی و مینبره چیخماخ حساب نشه فقط نظرم بود
:161:(از اظهار نظر خویش،ممنونیم!)

آخرین ویرایش توسط مدیر

fateme

New Member
لایک ها
175

من واقعن واسه بچه های عزیزی که میرن جهانی خوشحالم و آرزوی موفقیت می کنم!

چیزی که حقیقت ماجراست اینه که راهی نداریم برای این که واقعن بفهیم اون کدوم چهار نفرن که اگه برن جهانی بیشتر گل می کارن!
پس باشگاه چاره ای نداره جز این که شانسش رو امتحان کنه! در واقع این امتحانا و آزمونایی هم که از بچه ها می گیرن حکم همون قرعه کشی خودمون​ رو داره [فقط یکم آبرومندانه و با کلاس تر]

hellium

New Member
لایک ها
76

دوستان شايد برخي از مدال هاي طلا بعد از اخذ مدال علاقه اي به ادامه دادن راه نداشته باشند
دليلي بر ضعف و يا عدم توانايي ان ها وجود نداره

elistiyan

New Member
لایک ها
379

ای آقا مگه چی شده حالا آخه!یکی میگه بعضیا حال ادامه دادن نداشتن یکی میگه شاید حوصله نداشتن یکی میگه نه باو حسش نبوده یکی میگه....
ول کنین بابا مگه چی شده؟تو یه خونه ای از بین 8تا بچه به 4تاشون گفتن بچه بپر سر اندونزی هر مدالی میتونی بردار بیا!سایر بچه هام بشینن تو خونه شون خستن دیگه بالاخره بعد چن ماه حیوان آزاری!(زدن مداوم گونه ای از جانوران .....)قشنگ بشینن تی وی ببینن و پاپ کورن بزنن تو رگ از تابستون لذت ببرن بعد چن ماه ازشون خواهش خواهد شد که جناب بفرمایین هر دانشگاهی میلتونه بفرمایین خواهش میکنم بفرمایین!اون 4 تا بچه هم یه هفته ای میان دیگه!

بعدش بدبختی ها!شروع میشه اینا میرن دانشگاه پیش یه عده که با خرخوانی ادبیات عربی و زبان فارسی،حفظ کردن قیود زیست شناسی و فرمول های و تکنیک هایی از فیزیک و ریاضی و شیمی!نشستن کنار این طلاها!بعدش استاد یه پتانسیل عمل میگه(البته اگه خوده استاده هم اندازه اینا بلد باشه که بعید میدونم)بقیه هنگ میکنن بعضیاشون بی هوش میشن دو سه نفرم جان به جان آفرین تسلیم کرده به دیار باقی می شتابند(آخه حیوونیا نمی تونن معلم خصوصی بگیرن واسه شون تکنیک 30 ثانیه ای حل سوالات پتانسیل عمل بگه!)بعدش این طلایی هام یا میخوابن سر کلاس یا حرص میخورن یا سوال تکامل میپرسن استاد بیرونشون میکنه!
:98:
به آینده فکر کنیم!

آخرین ویرایش توسط مدیر

RaHa 97

New Member
لایک ها
178

طلا تو مشتشونه :98:

E.coli

New Member
لایک ها
211

ای آقا مگه چی شده حالا آخه!یکی میگه بعضیا حال ادامه دادن نداشتن یکی میگه شاید حوصله نداشتن یکی میگه نه باو حسش نبوده یکی میگه....
ول کنین بابا مگه چی شده؟تو یه خونه ای از بین 8تا بچه به 4تاشون گفتن بچه بپر سر اندونزی هر مدالی میتونی بردار بیا!سایر بچه هام بشینن تو خونه شون خستن دیگه بالاخره بعد چن ماه حیوان آزاری!(زدن مداوم گونه ای از جانوران .....)قشنگ بشینن تی وی ببینن و پاپ کورن بزنن تو رگ از تابستون لذت ببرن بعد چن ماه ازشون خواهش خواهد شد که جناب بفرمایین هر دانشگاهی میلتونه بفرمایین خواهش میکنم بفرمایین!اون 4 تا بچه هم یه هفته ای میان دیگه!

بعدش بدبختی ها!شروع میشه اینا میرن دانشگاه پیش یه عده که با خرخوانی ادبیات عربی و زبان فارسی،حفظ کردن قیود زیست شناسی و فرمول های و تکنیک هایی از فیزیک و ریاضی و شیمی!نشستن کنار این طلاها!بعدش استاد یه پتانسیل عمل میگه(البته اگه خوده استاده هم اندازه اینا بلد باشه که بعید میدونم)بقیه هنگ میکنن بعضیاشون بی هوش میشن دو سه نفرم جان به جان آفرین تسلیم کرده به دیار باقی می شتابند(آخه حیوونیا نمی تونن معلم خصوصی بگیرن واسه شون تکنیک 30 ثانیه ای حل سوالات پتانسیل عمل بگه!)بعدش این طلایی هام یا میخوابن سر کلاس یا حرص میخورن یا سوال تکامل میپرسن استاد بیرونشون میکنه!
:98:
به آینده فکر کنیم!
یا مثلا میان در اینده ای ن چندان دور ، واسه بچه های شهرای دیگه کلاس میزارن و واسشون گل اذین تشریح میکنن ، و دهن همه بچه هل باز میمونه تا حددی ک میگن بابا این بجه هه عجب باسواده. کاش ماهم جای اون بودیم ، ب نظرت این چیا خونده؟؟!!!
همه ی این سوالا تو گوش های بچه ها میپیچه و فکرشونو مشغول میکنه....
در حالیکه عده ای از فرط بیخیالی یا شایدم استرس میگن و میخندنو ، تخمه میشکوننو ، و همه نصیحتشون میکنن ک بچه تو چرا فتنه گری ، کی میخوای ادم شی؟ها؟ببین چن سالت شده !!!!:d

لایک ها
223

تبریک خدمت همه اعضای برگزیده تیم که بعد از کلی زحمت بالاخره به فرجام رسیدن.
یه تبریک ویژه به جناب آقای سرفرازخباز که واقعا زحمت کشیدن و من شاهد زحماتشون بودم.
خوشحالم که شهرمون بعد از یه سال بد و نداشتن هیچی طلا امسال
دوتا نماینده تو تیم داره.
با آرزوی موفقیت برای این عزیزان.

elistiyan

New Member
لایک ها
379

یا مثلا میان در اینده ای ن چندان دور ، واسه بچه های شهرای دیگه کلاس میزارن و واسشون گل اذین تشریح میکنن ، و دهن همه بچه هل باز میمونه تا حددی ک میگن بابا این بجه هه عجب باسواده. کاش ماهم جای اون بودیم ، ب نظرت این چیا خونده؟؟!!!
همه ی این سوالا تو گوش های بچه ها میپیچه و فکرشونو مشغول میکنه....
در حالیکه عده ای از فرط بیخیالی یا شایدم استرس میگن و میخندنو ، تخمه میشکوننو ، و همه نصیحتشون میکنن ک بچه تو چرا فتنه گری ، کی میخوای ادم شی؟ها؟ببین چن سالت شده !!!!:d
یا مثلا یه بچه ای میره هر چی علف دمه دستشه برمیداره میاره بعد این طلاها دونه دونه نگاه میکنه میگه این فلان چیزه این ویژگی هاشه بعضیا دهنشون وا میمونه میگن:آآ!باخ سن الله من دییردیم به بولار هامیسی سوزو ده!دمه آدی زادی واریمیش!گورنه ده هرزادی باشاریر !گوروسن نمنه اوخیب؟!ساغ الی باشیما و....(این جملات حقش فقط با زبان آذری ادا میشد!ترجمه بکنمم پیشیه بزمه میشه!:98:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا