اعلام مشکلات برگزاری المپیاد شیمی جهت ارجاع به باشگاه دانش پژوهان جوان

zhrs

New Member
لایک ها
0
سلام
این چه وضعیتیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :evil:
من هزارو یک گله دارم :(
اولا اگه می دادن یه بچه سه ساله که آشنایی جزیی با کامپیوتر داشت بهتر از این تایپ می کرد
بعدشم وقت
بعدشم نمی شه به یه مدرسه درست حسابی بدن آزمون رو برگزار کنه؟؟؟؟
این مراقبهای ما بوق بودن :eek:
لاقل می دادن مدرسه خودمون (تیز هوشان)که این خشونت ها در سر جلسه اعمال نشه
من مشکلی نداشتم همون صفحه اول فهمیدم همه چی برعکس اما خیلی ها به اشتباه افتادن
خدا خیرشون نده
در ضمن پاسخنامه خیلی ناجور بود...پارسالم اینطوری بود؟؟من که یادم نمیاد

ممنون از شما که پل ارتباطی ما با باشگاه شدید :p

zhrs

New Member
لایک ها
0
elinaz گفت
به نظر من که باید اون سوالی که میگفت این چه نوع واکنشیه گرماده یا گرماگیر(همون تجزیه که آب تبلورم داشت) رو حذف کنن.چون واقعا ظلمه اگه حذف نشه. :idea:
در مورد تایپ سوالاتم که دیگه اصلا هیچ بحثی نکنیم بهتره.
چرا حذف؟؟؟؟؟؟ :eek: حالا یه سوال تابلو هم که داشت حذف شه؟؟؟؟؟ :? وقتی همه واکنشا یر عکس اونم همینطوره دیگه اگه اینجوری باشه همه باید حذف بشه دوباره امتحان بگیرن
بعدشم کدوم نمک متبلور در اثر گرما ساخته شده که این دومیش باشه؟؟؟؟؟؟ :roll:

EM2010

New Member
لایک ها
0
zhrs گفت
elinaz گفت
به نظر من که باید اون سوالی که میگفت این چه نوع واکنشیه گرماده یا گرماگیر(همون تجزیه که آب تبلورم داشت) رو حذف کنن.چون واقعا ظلمه اگه حذف نشه. :idea:
در مورد تایپ سوالاتم که دیگه اصلا هیچ بحثی نکنیم بهتره.
چرا حذف؟؟؟؟؟؟ :eek: حالا یه سوال تابلو هم که داشت حذف شه؟؟؟؟؟ :? وقتی همه واکنشا یر عکس اونم همینطوره دیگه اگه اینجوری باشه همه باید حذف بشه دوباره امتحان بگیرن
بعدشم کدوم نمک متبلور در اثر گرما ساخته شده که این دومیش باشه؟؟؟؟؟؟ :roll:
به نظر منم باید حذف شه چون نمی شه با این استدلال که همه واکنش ها برعکسن این سوال هم بر عکس حل کرد !! :( :eek: :)
هر سوالی که غلطه یا برعکسه بدون توجه به سوالای دیگه باید حذف شه حتی سوال NaOH & HCl هم باید همون طوری که نوشته شده تصحیح شه یعنی آنتالپی واکنشی که طرف اولش H2O & NaCl باید حساب کنیم !!!! :wink:
این عاقلانه ترین کاره !!!1 :twisted: :twisted: :wink:

setareh_sh

New Member
لایک ها
0
be nazare man soali ro hazf nemikonan...
chon nazdik 10 ta oon vaght hazf mishe

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
حداکثر لازمه 5 تا سوال حذف شه که راحت میشه حذف کرد و در این صورت شرایط برای همه هم یکی میشه !!!! :wink:

aliashiko110

New Member
لایک ها
37
سلام.
ببینید اگه یکی بخواد قبول بشه تمام کائنات هم که متحد بشن نمی تونن جلوی قبولیشو بگیرند و بر عکس.پس توکل کنید بر خدا!!!تا پیروز شوید

bitabehdad

New Member
لایک ها
0
آفرین به این طرز فکرت :D
بهم امید دادی ازت ممنونم
به امید خدا .قبول میشیم :!: :!:

vbokaeian

New Member
لایک ها
2
سلام.به نظر من اگه سوال 6 کد 2 حذف بشه بهتره.
من گزینه ج رو (از روی سهل انگاری) انتخاب کردم.بزرگترین اشتباهم این بود که فکر می کردم سازمانی به این عظمت که سالها داره توی ایران المپیاد برگزار می کنه ،احتمال این که سوالاش غلط باشه کمه.
من اول می خواستم که گزینه 1 رو بزنم.ولی دیدم که با توجه به جهت واکنش ،اصلا تجزیه نیست.پس گزینه های 1 و 2 رو حذف کردم.
بعد هم با توجه به علامت دلتا،گزینه 3 رو زدم.
حالا شما بفرمایید تقصیر من و امثال من چیه؟

zhrs

New Member
لایک ها
0
مسلما تقصیری متوجه شما و بقیه بچه ها نیست...منم موافقم که احتمالا هیچ سوالی حذف نمی شه...یعنی به قول شما "سازمانی به این عظمت" قطعا زیر بار اشتباهش نمی ره
شاید با یه عذر خواهی سر و تهش همبیاد که نمیاد و اونا هم عذر نمی خوان
همون بهتر که بیخیال بشیم

pouria1913

New Member
لایک ها
0
be sheddat ba hazfe soala mokhalefam!!!!!!!!hazf chie?!!!!!!hala taklife oomaE ke az aval fahmidan type eshkale dareo bar asase hamin hame soalaye estikiometriro zadan chi mishe?!?!?!khob dar har soorat ooonam age 50 ta zadan hamin soala boood!!!!!!!badesham kasi ke bara olampiade shimi mikhone laghal bayad jerme atomie jivaro hefz bashe na!??!?!?!? :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

kami

New Member
لایک ها
0
یه خبر نا موثق اینه که قراره 1 سوال حذف شه!!! اما نمیشه اعتماد کرد!!!! آدم از این حرف ها زیاد می شنوه!!! :)

Siamak_King

New Member
لایک ها
0
manam ba doostane olampiadim moafegam
soalat kheyli eshkal dasht
vaghean too bashgah kasi nist ye saat vagtesho bezare o in soalato bekhoone?
vagean sharm avare
:(

elinaz

New Member
لایک ها
1
pouria1913 گفت
be sheddat ba hazfe soala mokhalefam!!!!!!!!hazf chie?!!!!!!hala taklife oomaE ke az aval fahmidan type eshkale dareo bar asase hamin hame soalaye estikiometriro zadan chi mishe?!?!?!khob dar har soorat ooonam age 50 ta zadan hamin soala boood!!!!!!!badesham kasi ke bara olampiade shimi mikhone laghal bayad jerme atomie jivaro hefz bashe na!??!?!?!? :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
یعنی چی؟یعنی باید میگشتیم و همه ی واکنشای برعکس رو درست میکردیم؟سر جلسه پیش خودت فکر نکردی که باشگاه غیر ممکنه اشتباه بکنه و عمدا اون واکنشارو برعکس داده تا اونایی که حفظ کردن تلو بخورن؟من که اینجوری فکر کردم.

niloo

New Member
لایک ها
0
khalina گفت
سلام و خسته نباشید،
اگر پیشنهاد یا انتفادی نسبت به برگزاری المپیاد در حوزه شما وجود دارد با حوصله بنشینید و آن را به طور واضح بنویسید. ذکر نام شهر، نام حوزه و بقیه اطلاعات میتواند یاری کننده ما در جهت رسیدگی به موضوع باشد.
پس از جمع آوری تمام نظرات شما (تا آخر اسفند 1387) آنها را به باشگاه دانش پژوهان جوان انتقال خواهیم داد.
از ارسال پستهای نامفهوم و غر زدن های بدون دلیل خودداری فرمایید، به سرعت حذف میشود. :evil:

در پناه خدا :twisted:
سلام
به نظرمن حتي باحذف سوالات غلط نمي توان به عدالت بين شركت كنندگان قضاوت كرد .چون بعضي ها با اطمينان به اينكه امتحان مهم المپياد اشتباه طرح نخواهد شد ؛روي سوالات غلط خيلي وقت گذاشتند وفرصت كافي براي بقيه سوالات نداشتند.
به نظر شما قبولي در اين المپياد چه درصدي خواهد بود؟

aliashiko110

New Member
لایک ها
37
تنها مشکل حوزه ما این بود که توش تقلب می کردند
البته متقلبهای عزیز هیچ کدوم قبول نمی شن
چون ماله این حرفا نیستند

kami

New Member
لایک ها
0
قضیه ی افزایش قبولی در ازمون چقدر صحت داره؟؟ :roll:

vbokaeian

New Member
لایک ها
2
niloo گفت
khalina گفت
سلام و خسته نباشید،
اگر پیشنهاد یا انتفادی نسبت به برگزاری المپیاد در حوزه شما وجود دارد با حوصله بنشینید و آن را به طور واضح بنویسید. ذکر نام شهر، نام حوزه و بقیه اطلاعات میتواند یاری کننده ما در جهت رسیدگی به موضوع باشد.
پس از جمع آوری تمام نظرات شما (تا آخر اسفند 1387) آنها را به باشگاه دانش پژوهان جوان انتقال خواهیم داد.
از ارسال پستهای نامفهوم و غر زدن های بدون دلیل خودداری فرمایید، به سرعت حذف میشود. :evil:

در پناه خدا :twisted:
سلام
به نظرمن حتي باحذف سوالات غلط نمي توان به عدالت بين شركت كنندگان قضاوت كرد .چون بعضي ها با اطمينان به اينكه امتحان مهم المپياد اشتباه طرح نخواهد شد ؛روي سوالات غلط خيلي وقت گذاشتند وفرصت كافي براي بقيه سوالات نداشتند.
به نظر شما قبولي در اين المپياد چه درصدي خواهد بود؟
دقیقا منم همین حرف شما رو زدم...ولی کیه که به حرف ما گوش کنه؟

shimist

New Member
لایک ها
0
سلام بچه ها من هنوز نتونستم جوابها رو بگیرم ولی سوالها نسبت به چند دوره قبل سخت تر بود.

pouria1913

New Member
لایک ها
0
elinaz گفت
pouria1913 گفت
یعنی چی؟یعنی باید میگشتیم و همه ی واکنشای برعکس رو درست میکردیم؟سر جلسه پیش خودت فکر نکردی که باشگاه غیر ممکنه اشتباه بکنه و عمدا اون واکنشارو برعکس داده تا اونایی که حفظ کردن تلو بخورن؟من که اینجوری فکر کردم.
KHOB ARE,shoma begu,man 48 ta az 50tai ke zadam estokiometrio oona boood,age 5,6 tash hazf she be edalati nist man ghabool nasham? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

arshia7192

New Member
لایک ها
0
in dg che vazeshe? yani vaghan baraye ye soale olampiad nabayad 1 sa@ vaght sarf mikardan ke hade aghal 1bar moroor mikardan?
vaghan emsal eftezah bood olampiade shimi
bacheha az in bad tar ham emkanesh bood
:evil: :( 8O :roll: :evil: :evil: :evil:

بالا