المپياد يا كنكور

negar-ph

New Member
لایک ها
12
سلام به همه

ميخواستم بدونم اونايي كه براي المپياد فيزيك خوندن ,تاثيري تو زندگي و درس به خاطر اين انتخاب احساس كردن؟از اين كه المپياد رو به جاي كنكور انتخاب كردن راضي اند يانه؟كلا از بي خيالي درس و مدرسه خوشحاليد يانه؟
خيلي ممنون

mehryar

مشاور فیزیک
لایک ها
61
المپیادی واقعی کسی که هم درس مدرسش خوبه هم المپیادش ما اصلا بی خیال درس مدرسه نشدیم اصلا
حالا این نسبیه کسی که المپیادیه مثلا 40 ساعت المپیاد می خونه 15 ساعت درس مدرسه و کسی که المپیادی میشه راحت تر می تونه درس مدرسه رو بخونه با15 20 ساعت کامل درس مدرسشو می خونه

لایک ها
12
شما کلاس چندمید؟
اگه امسال سوم هستید حتما المپیاد شرکت کن.
می تونی یه جوری برنامه ریزی کنی که به درست لطمه نخوره...
المپیاد خوندن یه تجربه فوق العاده تو زندگیه....
مخصوصا اگه فیزیک باشه

تاثیر که تو زندگی داره
تاثیرش هم اینه که اون چیزی که باهاش حال می کنی رو می خونی...
بعدشم اگه تو المپیادموفق نباشی تازه میشی مثل ما
میشی " کنکوری "......

shahin

New Member
لایک ها
2
منم با
pooyan101
کاملا موافقم نمیدونم چرا اکثر مردم فک میکنن خونن واسه المپیاد ریسکه!!!!
بنظر من شانسه

physics

New Member
لایک ها
104
المپیاد لذت خاص خودشو داره . لزومی هم نداره که بی خیال درس و مدرسه بشی .

برای کنکورت هم نگران نباش . چون توی المپیاد فیزیک ، هم ریاضی رو باید خوب بخونی ، هم فیزیک . درسته که یه سری مباحثش به درد کنکور نمیخوره ، اما تو خیلی جاها به دردت میخوره .

موفق باشید

لایک ها
3
سلام به همگی نماز روزه هاتون قبول باشه.
به دوستای خوب یه چیزی که من فکر می کنم اینه که آدم هم میتونه کنکور بخون موفق ش و هم یه المپیادی باشه این کار فقط با برنامه ریزی دقیق انجام شدنی است.
البته برای بدست اوردن یه چیزایی باید یه چیزایی رو از دست بدیم.

negar-ph

New Member
لایک ها
12
من هنوز دوم دبيرستانم اما راستش من از اونايي كه المپياد دادن شنيدم كه يا المپياد يا كنكور . از اول راه خودتونو معلوم كنين چون دو تاشون مباحث كاملا جداگانه اي هستن

راستي مرحله ي دوم فيزيك ازمايش هم داره؟

physics

New Member
لایک ها
104
سلام . بله ، مرحله 2 فیزیک آزمایش داره که نسبتا راحته . بعضی وقتها یه سری چیزا رو باید تو آزمایشش خودت بفهمی اما معمولا بهت توضیح میده چیکار باید بکنی .

موفق باشید

لایک ها
3
negar-ph گفت
من هنوز دوم دبيرستانم اما راستش من از اونايي كه المپياد دادن شنيدم كه يا المپياد يا كنكور . از اول راه خودتونو معلوم كنين چون دو تاشون مباحث كاملا جداگانه اي هستن

راستي مرحله ي دوم فيزيك ازمايش هم داره؟
اگر هم خوب کار کنی می تونی یه امپیادی و کنکوری باشی مثل بچه های سالای پیش که المپیاد خونده بودن رتبه های خوب گرفتن
و در جواب اونایی که میگن یا المپیاد یا کنکور مگه ادم نمیتونه همین دنیا رو داشته باشه هم اخرت داسته باشه
بستگی به ادمش داره
یه چیز دیگه تو المپیاد ها فیزیک چنتا ارجحیت نسبت به بقیه داره که یه نمونش همون نزدیک بودنش به کنکور....

بالا