المپیادیا بیاید کمک

وضعیت
موضوع بسته شده است.
لایک ها
1
اول سلام میکنم به همه المپیادیا
خسته نباشید.دیگه وقت خیلی کمی تا مرحله اول مونده فکر کنم دیگه همتون همه چیز رو فول باشید
راسش منم المپیاد فیزیک میخونم.سال سوم که شروع شد شروع کردم به خوندن المپیاد.البته مشتق انتگرال رو از قبل بلد بودم.
الان همه مباحث مرحله اولو خوندم(3 تا جلد هالی دی و الفبا نور هندسی و المپیادا قبلی حدود 10 تاشونو)
اما هرجا از هرکی پرسیدم میگه احتمال اینکه قبول بشم خیلی کمه.چون دیر شروع کردم.
ولی من همرو بلدم.المپیادا قبلی رو هم که حل میکنم حدود 25 تا 35 درصد میزنم(المپیاد اول دوم و هشتم رو 60 درصد زدم)
گرچه شرایط آزمون دادنم مثل سر جلسه نیست.اما اینا میتونه ملاکی باشه؟

اصلا بنظر شما قبول میشم؟وقتی میام اینجا میبینم دانش آموزا همسنم مسایل پیچیده حل میکنن نا امید میشم.ولی وقتی مسایل المپیادا سال های قبل رو حل میکنم امید وار میشم.من واسم برنز آوردن هم کافیه(گرچه از سرم هم زیاده ها)
خیلی اضطراب دارم توروخدا کمک کنید

banafshe

New Member
لایک ها
0
پاسخ : المپیادیا بیاید کمک

manam emsal shooroo kardam:D olampiad akharyaram haftad hashtad darsad mizanam...ama bazam ehtemal midam ghabol nasham chonke emsal engary gharare taghirat ziad bashe..to chkar dary bein kara!!!beshin darseto bekhon khahare man:D ghabolam nashi koli chiz yad gerefty

mehrdad73

New Member
لایک ها
114

سلام
اولا این که دیر شروع کردی دلیل نمیشه که نتونی قبول شی.( کلی ادم بودن که ساله سوم شروع کردن و مدال گرفتن) اگه این چیزایی که میگی درست باشه احتمال خیلی زیاد مرحله اولو میتونی قبول میشی ولی برای مرحله دو باید خیلی بیشتر تلاش کنی.
دوما از اینکه اینجا سوالای پیچیده حل میکنن نا امید نشو اینجا معمولا بجه ها بیشتر از اون چیزی که هستن نشون میدن (یا کمتر از اون چیزی که نشون میدن هستن) یا ... ولش کن.
سوما سعی کن استرس نداشته باشی برای اینکه استرست کم بشه تا مرحله اول یکی دو تا دوره رو توی شرایط امتحان ( پشت میز - سکوت - محدودیت زمان) بزن. خیلی تاثیر داره.
موفق باشی :63:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان،
عنوان مناسب نیست.
عنوان جدید را به مدیران پیغام بزنید تا تاپیک باز شود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا