AUG

New Member
لایک ها
8
[marq=left:5c7857fb4f] ای رفته به چوگان قضا همچون گو / چپ می خور و راست می رو هیچ مگو
کان کس که تو را فکند اندر تک وپو / او داند و او داند و او داند و او
[/marq:5c7857fb4f]

سه شنبه بود که رفتم اینترنت به امید اینکه نتایج اومده باشن .وقتی دیدم اومدن باورم نشد.فایل رو باز کردم .هیچ احساسی نداشتم.اول المپیاد ادبی بود سریعا ازش گذشتم تا این که به زیست رسیدم.توان نگاه کردن به اسما رو نداشتم.شهر ها رو نگاه کردم.تا شماره ی 36 اومدم ولی اثری از ایلام نبود.به خودم گفتم هنوز 4تای دیگه مونده ولی ... :?
یه جورایی باورم نمی شد.6سال امید. ارزو. رویا.اما فقط 1.5 سال تلاش جدی.همیشه خدا کمکم می کرد وفقط تنبلی خودم بود که تو روزای اخر مانعم می شد.وقتی فکر کردم دیدم خیلی های دیگه بیشتر از من تلاش کردن .شبا رو دیر خوابیدن. دعا کردن و.... نباید از خدا انتظار داشته باشم که عدالتشو زیر پا بگذاره.
المپیاد واسه من یه راه قشنگ برای رسین به مقصد نهایی ام بود.یه راه واسه زودتر رسیدن به عشقم(زیست شناسی).اما من هرگز ناامید نشدم و نخواهم شد.درست که اونجوری به کنکور علاقه ندارم اما وقتی که می بینم یه راه خوب واسه رسیدن به هدفم ازش خوشم می اد . :twisted:
ولی وظیفه ی خودم می دونم که تا اونجایی که توان دارم اجازه ندم راه المپیاد توی شهرمون بسته بمون.قول می دم به بچه های کوچکتر از خودم کمک کنم که اگاهانه تر با المپیاد روبرو بشن. :twisted:
از همه ی شما چه قبول شده ها و چه قبول نشده ها هم خواهش دارم که این کار رو بکنین.
خدایا به امید تو.برای تو و به سوی تو. :p :p

mt_cioid

New Member
لایک ها
3
بی عدالتی!

سلام
اتفاقاً عدالت رعایت نشده و امیدوارم که بشه! ولی چشم آب نمی خوره!

سوالات 4-6-10 (رفتار شناسی-قدم-دیاتوم) که سوالای سختی بودن و کمتر کسی تونسته بود حلشون کنه ضریبی کمتر از بقیه خوردن! (امسال اومدن سر سوالا ضریب گذاشتن مثل کارنامه درسی)
یعنی عدالت کمونیستی! کسی که پول بیشتری داره (هوش بالاتری داره!) بیشتر ازش مالیات (نمره!) می گرفتن. یعنی خودم و چند تا از دوستام که این سوالا رو به زیبایی حل کردیم نمره کمتری نسبت به اونایی که به جای حل اینا سوالای حفظی رو حل کردن، گرفتیم! و عقب موندیم! ولی خوب فاصله امون با مرز خیلی کمه و امید داریم 3-4 نفری رو اضافه بر اینا بردارن!

هر سال روال این بود که سوالای سخت نمره بالاتری داشتن حتی اگه کسی حلشون نمی کرد. این بار اومدن نمره اشم پایینتر از بقیه گذاشتن.
باور کنید کارنامه ام رو گرفتم شاخ درآوردم! 8O
کسایی رو می شناسم 10 برابر اونایی که دراومدن خوندن ولی به خاطر آشغال بودن سوالا و این بی عدالتی دارن در نمیان!!!!!! :cry:

AUG

New Member
لایک ها
8
سلام.واقعا متاثر شدم :? امیدوارم توی تجدید نظر قبول شین.خواهش می کنم بگین چطوری کارنامتون رو گرفتین؟
:roll:

mt_cioid

New Member
لایک ها
3
عجب!

کارنامه رو از خود محل باشگاه گرفتم. خیلی از شهرستانی ها اومده بودن و گرفتن. یکی از یکی از استانهای همسایه اتون اومده بود اینجا!

تا قبولی حدود 2.5 نمره فاصله دارم. توکل به خدا ببینیم چی میشه! امیدوارم بتونم بگیرم. 2 تا از همکلاسی هام از من بهتر دادن و یکی مون هم قبول شده. همه داریم لب مرزی می افتیم! ولی بد هم نمره دادن. سوال قدم راه حل ام کاملا درسته و فقط و فقط به خاطر یک ضربدر 2 نکردن اونم آخر 3 خط راه حل، جواب آخرم غلط دراومد! به همین علت کلاً بهم صفر دادن از سوال!

لایک ها
7
آیییییییییییییییییییییییییی !که چقدر از کنکور متنفرم!کنکور زندگی دانش آموزای ایرانو نابود کرد!!! 8O

mt_cioid

New Member
لایک ها
3
الان باید بگین چقدر کنکور زیباست تا بتونین نتیجه بگیرین. سعی کنین مزیت های کنکور رو بگین! مثلاً اینکه هر کی بیشتر خونده بهتر نتیجه می گیره برخلاف المپیاد!

yoyo

New Member
لایک ها
7
kooroosh_kabir گفت
آیییییییییییییییییییییییییی !که چقدر از کنکور متنفرم!کنکور زندگی دانش آموزای ایرانو نابود کرد!!! 8O
همین کنکور زندگی خیلی از دانش آموزا رو متحول کرد

victory

New Member
لایک ها
1
mt_cioid گفت
الان باید بگین چقدر کنکور زیباست تا بتونین نتیجه بگیرین. سعی کنین مزیت های کنکور رو بگین! مثلاً اینکه هر کی بیشتر خونده بهتر نتیجه می گیره برخلاف المپیاد!
آره کاملا موافقم باهات...کنکور برعکس المپیاد هرکی بیشتر بخونه موفق تره...البته هیچ وقت نمیشه کنکورو با المپیاد( :p )مقایسه کرد ولی مگه چاره دیگه هم داریم الان باید به هدف فکر کنیم تا بتونیم درست درس بخونیم :)

behrad

New Member
لایک ها
0
بچه ها بهتره كمتر سايت بيايد و درس بخونيد
من همتونو دوست دارم و گرنه اينو بهتون نميگفتم
بهتر نيست كه براي هدفتون از يه راه ديگه تلاش كنيد؟

20_sorour

New Member
لایک ها
13
سلام دوستان منم بی عدالتی امسال رو توی المپیاد شیمی حس کردم ... 8O واقعا سه سال تلاش اینم نتیجش؟؟ 8O منم به نتیجه ی دراومده اعتراض زدم فقط 5نمره کم داشتم؟؟؟ :twisted: حالا دارم با این اندیشه جلو می رم که المپیاد منو سختکوش بار آورده و انگیزه ی درس خوندن رو در من زیاد کرده...به شما هم توصیه می کنم که همین اندیشه رو داشته باشید و دیگه به المپیاد فکر نکنید :p :p
.
:twisted:

kquran

New Member
لایک ها
18
کنکور اتفاقا خیلی چیز بامزه ایه...اینو زمانی می فهمین که عاقل شده باشین...نه من خیلی عاقلم! :D

لایک ها
0
AUG...

امید وارم تو کنکورت موفق باشی و همون رشته ای بری که دوست داری...

zek

New Member
لایک ها
124
من اعتقادم بر اینه که المپیاد یه راه میانبر هست واسه بچه ها.راه اصلی همون کنکوره .قبول شدن تو المپیادا آخر راه نیست .درسته من هم اصلا به خوندن واسه کنکور علاقه ای ندارم !واسه همون سعیم رو میکنم واسه المپیاد !بقیه اش هم با خداست.تا قسمت چی باشه ! :twisted:

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
من اعتقادم بر اینه که المپیاد یه راه میانبر هست واسه بچه ها.راه اصلی همون کنکوره .قبول شدن تو المپیادا آخر راه نیست
میگم بهتره واسه کتابهای ایران حق کپی رایت بزارن
این جمله یکم بوی کتاب ژنتیک گربه رو میده!!!!

البته قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم ها !! به دل نگیرین از من!!
من خودم غیر از جمله ها و شعرهایی که تو کتابای درسی و کمک درسی خوندم چیزی بلد نیستم!!

لایک ها
75
هیییییییییییییییییییییییییییییییییییچ اشکالی نداره.
این جمله اییه که من هر روز به خودم می گم. منم المپیاد مرحله دوم قبول نشدم ولی خب دیگه چه کار میشه کرد؟ حالا ماییم و دوست عزیزمون کنکور. تو رو خدا یه وقت بهش ناسزا نگینا . این دوستمون ذاتا بچه ی خوبیه اما یه کم قیافش خشن می زنه.

mersad.94

Active Member
لایک ها
55
سلام
من دارم واسه المپياد شيمي ميخونم ولي كنكور رو خيلي بيشتر دوست دارم!!

اميدوارم همگي حس منو پيدا كنيد.

Achilles

New Member
لایک ها
208
پاسخ : المپیادی بودم..........کنکوری شدم

سلام
منم اول دبیرستانم .
عاشق المپیاد فیزیکککککککککک
ولی به کلی ناامید شدم
از کنکور متنفرم .
المپییادو نمیتونم ادامه بدم .آخه کسی پشتیبانیم نمیکنه
توی شهر ما هیچکس المپیاد کار نکرده .
دارممممممممممم دیونه میشم!!!!!!!
:2::182:

MUTE

New Member
لایک ها
264

خب تو فیزیک بخون !
به خاطر علاقه
نه به خاطر قبولی
مگه همه چی مداله ؟؟

melikaaaaa

New Member
لایک ها
136

سلام
من دارم واسه المپياد شيمي ميخونم ولي كنكور رو خيلي بيشتر دوست دارم!!

اميدوارم همگي حس منو پيدا كنيد.
مرصاد حالت خوبه؟
از نظر روانشناسی :223:ادم باید بره دنبال کاری که بهش علاقه داره پس برو دنبال زندگیت و علاقت (کنکور)
دست از سر کچل شیمی بردار؟:3:

Achilles

New Member
لایک ها
208

دارم همین کارو میکنم.
ولی خیلی بهم فشار میاد که نمیتونم چیزی رو که دوست دارم بدست بیارم!!!!!!!
هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ......................................!
کنکورو چکار کنیم !!!!!؟؟؟
کی حال عربیو دین و زندگیرو داره!!!!:180:

بالا