MUTE

New Member
لایک ها
264
پاسخ : المپیادی بودم..........کنکوری شدم

تو وقتی فیزیک بخونی یعنی داری میرسی به چیزی که دوسش داری
اگه چیزی که دوسش داری مداله اون بحثش جداس

Achilles

New Member
لایک ها
208

شاید........
اما بیخیال میشمممم
آرزوم اینه که یه فیزیکدان نظریه عالی بشم !!!!!
همه ی سعی و تلاشمو میکنم !!!
خدا کریمه!!!!!
:)
از الان شروع میکنم واسه کنکور
البته فیزیکو هیچ وقت کنار نمیزارم طبق برنامه المپیاد پیش میرم!!:126:

لایک ها MUTE

shokolat_g72

New Member
لایک ها
129

[marq=left:5c7857fb4f] ای رفته به چوگان قضا همچون گو / چپ می خور و راست می رو هیچ مگو
کان کس که تو را فکند اندر تک وپو / او داند و او داند و او داند و او
[/marq:5c7857fb4f]

سه شنبه بود که رفتم اینترنت به امید اینکه نتایج اومده باشن .وقتی دیدم اومدن باورم نشد.فایل رو باز کردم .هیچ احساسی نداشتم.اول المپیاد ادبی بود سریعا ازش گذشتم تا این که به زیست رسیدم.توان نگاه کردن به اسما رو نداشتم.شهر ها رو نگاه کردم.تا شماره ی 36 اومدم ولی اثری از ایلام نبود.به خودم گفتم هنوز 4تای دیگه مونده ولی ... :?
یه جورایی باورم نمی شد.6سال امید. ارزو. رویا.اما فقط 1.5 سال تلاش جدی.همیشه خدا کمکم می کرد وفقط تنبلی خودم بود که تو روزای اخر مانعم می شد.وقتی فکر کردم دیدم خیلی های دیگه بیشتر از من تلاش کردن .شبا رو دیر خوابیدن. دعا کردن و.... نباید از خدا انتظار داشته باشم که عدالتشو زیر پا بگذاره.
المپیاد واسه من یه راه قشنگ برای رسین به مقصد نهایی ام بود.یه راه واسه زودتر رسیدن به عشقم(زیست شناسی).اما من هرگز ناامید نشدم و نخواهم شد.درست که اونجوری به کنکور علاقه ندارم اما وقتی که می بینم یه راه خوب واسه رسیدن به هدفم ازش خوشم می اد . :twisted:
ولی وظیفه ی خودم می دونم که تا اونجایی که توان دارم اجازه ندم راه المپیاد توی شهرمون بسته بمون.قول می دم به بچه های کوچکتر از خودم کمک کنم که اگاهانه تر با المپیاد روبرو بشن. :twisted:
از همه ی شما چه قبول شده ها و چه قبول نشده ها هم خواهش دارم که این کار رو بکنین.
خدایا به امید تو.برای تو و به سوی تو. :p :p

واقییتش اولش که اینو خوندم گریم گرفت...:))

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311

بچه ها ...می دونم خیلی دلتون پر از همه جا..

ولی قبول کنید هر سیستم گزینشی قطعا خطاهایی داره...شما امکاناتم در نشر بگیرید..

باشگاه داره تمام سعی و تلاشش رو برا شما ها می کنه...با این بودجه ی کم که حتی انقدر ناهارا مزخرف شده که

ما کلا با بچه ها همگی میریم پونک غذا می خوریم.. ولی با این همه مسئولین از جون مایه می ذارن که امتحان

و گزینش با کم ترین خط صورت بگیره.... خدا پدر مادر محسن جمالی رو نگه داره که داریم بال بال زدنش رو میبینیم

تو باشگاه هر روز..

ایشالا همه گی موفق باشید..

Achilles

New Member
لایک ها
208

آقا پوریا باشگاه هیچ فکری واسه ما بچه های شهرستان نداره !!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mersad.94

Active Member
لایک ها
55

آقا پوریا باشگاه هیچ فکری واسه ما بچه های شهرستان نداره !!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا نداره؟خوبم داره!
دیگه پاسخ برگ اضافی برای ما نمیزنه!ما که چیزی بارمون نیست نسبت به حلی و انرزی و البرز و ...............!
اتفاقا منم با این طرح خیلی موافقم!بیخودی امیدوار نمیشیم!عالی نیست؟

Achilles

New Member
لایک ها
208

آره والا !!
در مصرف کاغذ هم صرفه جویی میشه ها !!!
سال جهاد اقتصادیههههههههه !!
موندم کی سال جهاد علمی میشه !!!!
البته بشه یا نشه فرقی هم نداره !!!

Pink Lady

New Member
لایک ها
12

...از قدیم گفتن شکست مایه ی پیروزی...

Anonymous MR

New Member
لایک ها
245

[marq=left:5c7857fb4f] ای رفته به چوگان قضا همچون گو / چپ می خور و راست می رو هیچ مگو
کان کس که تو را فکند اندر تک وپو / او داند و او داند و او داند و او
[/marq:5c7857fb4f]

سه شنبه بود که رفتم اینترنت به امید اینکه نتایج اومده باشن .وقتی دیدم اومدن باورم نشد.فایل رو باز کردم .هیچ احساسی نداشتم.اول المپیاد ادبی بود سریعا ازش گذشتم تا این که به زیست رسیدم.توان نگاه کردن به اسما رو نداشتم.شهر ها رو نگاه کردم.تا شماره ی 36 اومدم ولی اثری از ایلام نبود.به خودم گفتم هنوز 4تای دیگه مونده ولی ... :?
یه جورایی باورم نمی شد.6سال امید. ارزو. رویا.اما فقط 1.5 سال تلاش جدی.همیشه خدا کمکم می کرد وفقط تنبلی خودم بود که تو روزای اخر مانعم می شد.وقتی فکر کردم دیدم خیلی های دیگه بیشتر از من تلاش کردن .شبا رو دیر خوابیدن. دعا کردن و.... نباید از خدا انتظار داشته باشم که عدالتشو زیر پا بگذاره.
المپیاد واسه من یه راه قشنگ برای رسین به مقصد نهایی ام بود.یه راه واسه زودتر رسیدن به عشقم(زیست شناسی).اما من هرگز ناامید نشدم و نخواهم شد.درست که اونجوری به کنکور علاقه ندارم اما وقتی که می بینم یه راه خوب واسه رسیدن به هدفم ازش خوشم می اد . :twisted:
ولی وظیفه ی خودم می دونم که تا اونجایی که توان دارم اجازه ندم راه المپیاد توی شهرمون بسته بمون.قول می دم به بچه های کوچکتر از خودم کمک کنم که اگاهانه تر با المپیاد روبرو بشن. :twisted:
از همه ی شما چه قبول شده ها و چه قبول نشده ها هم خواهش دارم که این کار رو بکنین.
خدایا به امید تو.برای تو و به سوی تو. :p :p
من وقتی این مطلب رو خوندم اول ناراحت شدم ، بعد یهو یه اضطرابی تمام وجودم رو گرفت.
چون من هم زیستی هم و دارم میخونم واسه المپیاد. من هم عاشق المپیادم . ولی وقتی این مطلب رو خوندم گفتم اگه یه وقت(خدایی نکرده:))این اتفاق واسم افتاد
میتونم خودم رو قانع کنم یا نه؟
در ضمن دوست عزیز هم اکنون به یاری سبزتان در تاپیک زیست نیازمندیم.....

لایک ها
84

توکل بر خدا...
همین.

لایک ها
25

وای خدا!چقدر داغ دلم تازه شدوقتی اینارودیدم !منم یه زمانی عاشق ریاضی بودم و بدون توقف به المپیادفکرمی کردم.اما...فکر می کنم دچارمرگ تدریجی یک رویاشدم.امیدوارم هیچوقت تجربه نکنید.به نظرتون واسه آدمی که دیگه هیچ انگیزه ای نه واسه المپیادخوندن داره نه حتی درس خوندن چه انگیزه ای می مونه واسه امیدواربودن به آینده .الان که سال سومم دیگه واسه هرکاری خیلی دیرشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!فقط خودم بااندک علاقه ای که به پژوهش دارم سرگرم خوارزمی کردم.

بالا