pishi72

New Member
لایک ها
77
به آقا افشين. نميدونم چرا از اين كلمه متنفرم!!!!! هميشه وقتي اينو ميشنوم دلم ميگيره! اميدوارم منظورتون خداحافظي و رفتن از سايت نباشه؟؟!!!! آخه ...

arash_63

New Member
لایک ها
0
سلام...
دوستان گام اولییییییییییییییییییییییییییییی!شما جزوه ی هندسه رو خوندین کامل و سوالاشو 100 درصد بلدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
من بلد نیستم

تو اولین آزمون از آمار سوال داریم؟؟؟؟؟؟؟؟از زبان فارسی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/چرا تو جزوه فیزیک 1فصل 5 رو ننوشته آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

لایک ها
12
من خیلی جزوه ها رو نگاه نکردم
به شما هم بیشنهاد می کنم که از رو کتاب بخونین و از رو کتاب تست ،تست بزنین.......

خیلی خودتو در گیر عمومی نکن
از اختصاصی ها هم اونها رو بخون که تو کنکور از اونها مستقیما سوال می اد.......

Selena_R

New Member
لایک ها
24
سلام دوستان کنکوری و المپیادی...

برای آزمون اول آماده اید؟

لایک ها
12
نه
فقط رسیدم فیزیک و هندسه و شیمی و عربی رو تموم کنم....

Selena_R

New Member
لایک ها
24
pooyan101 گفت
نه
فقط رسیدم فیزیک و هندسه و شیمی و عربی رو تموم کنم....
گریه نداره که...اختصاصیا رو تموم کردی من باید بگریم که ریاضی و هندسه ام مونده

هندسه رو از رو جزوه ای که داده بودن خوندین؟یا...

لایک ها
12
جزورو خوندم
تست هم اندیشه فائق زدم

خیلی جالبه دقیقا عین همن....
به نظرم جزوش کپیه از رو کتابای دیگه!!!!!!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام.
منه مزاحم بازم اومدم
با پستای سردرد آورم.

**موضوع این پست-->تحلیل آزمونها**
فک کنم الان یکی از آزمونهای گام اول رو داده باشید...
یه سری توصیه که به نظرم یکی از ارکان اساسی توی پیش دانشگاهی است.که بعدا یه چیز خوب میشه ازش در آورد.
مثلا امروز شما یه آزمونی رو میدید و پاسخنامه رو دریافت میکنید.بعد از استراحت اولین کار بررسی آزمونه!
شروع میکنید از اول دفترچه ی عمومی به صحیح کردن.ترجیحا خودکار قرمز....کنارش علامت صحیح یا غلط یا نزده میزارید.این کار تا انتهای دفترچه ی اختصاصی.
اگه دوست داشتید بعدش درصد هم حساب کنید...تعداد درست *3منهای تعداد غلط تقسیم بر تعداد کل *3....
بعدش از اول دفترچه شروع میکنید.غلط ها که حتما از پاسخنامه میبینید و جواب درست رو یاد میگیرد!!!
سوالاتی رو که درست جواب دادید هم سریع جوابش رو میبینید شاید راه حل کوتاهتری داده باشه.
سوالاتی رو که نزدید رو سعی کنید توی خونه یه بار دیگه حل کنید...شاید اونجا به ذهنتون نرسیده!
حالا بعد از آزمون:
یه دفترچه بر میدارید...ترجیحا جوری که تمام آزمونها جا بشه.
یک صفحه رو اختصاص میدید به جنبه ی علمی آزمون...مثلا فلان بحث فیزیک رو بلد نیستید...البته به ترتیب درس مینویسیدا...ادبیات،عربی و ...
صفحه ی بعد رو اختصاص میدید به جنبه ی روحی روانی آزمون....مثلا مینویسید که شماره ی 1:عدم تمرکز...2:مریض بودم....3:هول بودم و .....
سعی میکنید این ها رو واسه ازمون بعدی رفع کنید و ترجیحا بهتر کنید...هم علمی هم روحی و روانی...

بعدش بعد هر چندتا آزمون برگردید ببینید کدوما رو رفع کردید کدوما مونده....
اینطوری مثلا توی بازه ی تابستون 89 آخرش توی شهریور آخراش دفترچه رو میزارید جلوتون و میبینید چه اشکالاهایی داشتید،و الان چیا دارید...اونا رو رفع کردید یا نه...
اینطوری یه سری اشکالا که سر هر آزمون ایجاد میشه سریع انالیز میشه و برای رفعش اقدام میشه...اینوطوری خیلی پیشرفت میکنید و هر ازمون نسبت به آزمون قبلی حرفه ای تر میشید و سعی مکنید که اشکالا برطرف شه و سعی میکنید هر آزمون بازدهی رو بیشتر کنید...
****سعی کنید بعد هر آزمون ازش درس بگیرید و ازش استفاده کنید****
همین!
یا علی
یا حق
سوالی بود در خدمتیم دوستای گلم

اگه اشکالی تو نوشتم دیدید بگید اصلاحش کنم

samira22

New Member
لایک ها
2
اه! چرا این گام اول یه برنامه درست حسابی برا آزمونا نمی ده!!!!!!

ali72

New Member
لایک ها
0
[TABLE][TR] [TD]
bihamta مي نويسد:[/TD][/TR][TR][TD]

مهمترین توصیه*******5-رک و بی تعارف بهتون بگم مخصوصا پسرا...امسال جون هر کی دوس دارید عاشق نشید...

تمام تمرکزتون روو درس باشه...در ضمن بین خودمون باشه ها این دخترا خیلیاشون چیزی واسه دوست داشتن ندارن قیافه میگیرن
********[/TD][/TR][/TABLE]بد جوری باهات موافقم

kalistu

New Member
لایک ها
0
سلام بچه ها مي شه بگين واسه تقويت زبان انگليسي چه كتابايي رو بخونيم

samira22

New Member
لایک ها
2
kalistu گفت
برای کنکور؟
مکالمه؟
یا...؟

physics

New Member
لایک ها
104
سلام به همه ی دوستای خوبم . من مثل انسان های ... یه هفته رفتم مسافرت و ههههههههههیچی درس نخوندم این یه هفته رو
. اما الان تصمیم دارم این یه هفته رو جبران کنم

حالا یه سوال : توی کنکور برای هر سوال ریاضی و عربی و ... چقدر وقت داریم ؟

pirate17

New Member
لایک ها
40
ریاضی 55 سوال 85 دیقه وقت(تقریبا هر سوال 1.5 دیقه)
عربی 25 سوال 20 دیقه وقت

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
samira22 گفت
kalistu گفت
برای کنکور؟
مکالمه؟
یا...؟
سلام من امسال کنکوری بودم ورشتم هم انسانیه ! میتونم کمکتون کنم . واسه زبان من گاج سفید و کتاب گاما خوندم برای تسلط پیداکردن روی تست کلوزها و متون هم درک مطلب موضوعی گاجو خوندم خیلی عالیه ! همه متنهای زبان رو از کنکور سال 60 تا حالا جمع کرده ! کتاب زبان مبتکران تالیف شهاب اناری هم میگن عالیه !!

ali72

New Member
لایک ها
0
واسه مکالمه چییییی ؟؟ ولی سریع ترین راه و بگین لطفا

bihamta

New Member
لایک ها
345
کتاب select reading.
معلم زبانمون میگفت دیدم عینا متن این کتاب اومده توی کنکور.

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
تازه امسال مکالمه های کنکور تخصصی زبان اسون بود ! به نظرم اگه پایه قوی دارین زیاد بابت مکالمه دلهره نداشته باشین !! البته به سوالات امسال یه نگاهی بندازین تا خودتون قضاوت کنین !

kalistu

New Member
لایک ها
0
بچه ها چرا به جاي اين كتابها سراغ نرم افزار هاي آموزشي نمي رويد؟ من كه تصميم گرفتم فقط از نرم افزار استفاده كنم
يكي ديگه هم اين كه به نظر من رفتن به گام اول كه فقط توي گام اول گير كرده و كانون و ... همه اش اتلاف وقت است قرار نيست كسي درس ها رو به مغزتون تزريق كنه كه من اصلا دوست ندارم كسي واسه من بگه چي كار كنم چطور درس بخونمو از اين كارها... موافقيد؟

بالا