المپیاد زیست شناسی سایر کشور ها

mefmef

New Member
لایک ها
232
در این جا هرکس در بارهی المپیاد های دانش آموزی سایر کشور ها می داند بنویسد

mefmef

New Member
لایک ها
232
پاسخ : المپیاد سایر کشور ها

اگر می شود در بارهی المپیاد دانش آموزی آلمان و امارات متحده عربی ااطلاعات دارید برای من بگوید
در زمینه زیست باشد

AminYar

New Member
لایک ها
575

میخوای بری آلمان؟ یا امارات؟

mefmef

New Member
لایک ها
232

هم آلمان هم امارات را می تونم برم

آخرین ویرایش توسط مدیر

AminYar

New Member
لایک ها
575

آلمان کشور خیلی خوبیه...دیگه اونجا المپیاد نمیخوای...
ببین کلا المپ برای کشورهای خارجی مثل یه مسابقه تفریحی میمونه. خوب؟
مگه اونجا مدرسه نمیری؟
امارات چیه این وسط؟

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

به نام خداوند دانا و توانا
سلام بر همگی

من در مورد المپیاد امارات متحده ی عربی می تونم اطلاعات بدم.

لااقل پارسال که مرجع برگزاری المپیاد مدرسه ی توحید دختران دبی بود. و می تونم بگم تو مدرسه های خارج از کشور بستگی به معلم و شرایط و احوالتون داره که کارتون راحت باشه یا

سخت هر کمک آموزشی که صلاح می دونید از همین ایران بخرید، من در مورد المپ زیست اطلاعات جامع ندارم ولی قدر مسلم برگزار می شه، شما سعی کنید اگر می تونید روابطی با

معلمان المپی ایران برقرار کنید. چون اونجا معلم ها اعزامی هستند و 3 ساله یا 2 ساله می مونند و کمتر پیش می آد کسی دائمی باشه، انشاالله که موفق باشید

سوالی داشتید در خدمتم(( در رابطه با برگزاری المپیاد ها در امارات))

با تشکر

mefmef

New Member
لایک ها
232

شما هم می توانید شرکت کنید اما فکر کنم نیازمند ویزا یا اقامت باشید حتی می توانید با نسخه فارسی المپیاد امتحان دهید نسخه فارسی امتحان را باید از سفارتخانه آلمان یا کشوردلخواه بگیرید ام فکر کن متاسفانه سفارتخانه آلمان درایران فعالیت شدید داشته با امارات یکی از کشور هایی که در ایران فعالیت دارد و سطح المپیاد آن به نظر می رسد که خوب باشد

AminYar

New Member
لایک ها
575

هدف تو از المپیاد چیه؟
مدال؟ شهرت؟ قدرت؟ یا افزایش معلومات علمی؟!
وقتی میتونی تو دانشگاه برلین درس بخونی مگه مشکل داری میری المپ؟
تازه اگه شما از آلمان اقامت بگیرید ، در المپیادشون بخواهید شرکت کنید، مجبور میشید برای تیم آلمان شرکت کنید نه ایران!
به نظر من المپ تو سایر کشورها وقت تلفیه. اگه اونجا میری مدرسه، بچسب به درس هایی که داری بعدشم برو دانشگاه.

mefmef

New Member
لایک ها
232
پاسخ : المپیاد زیست شناسی سایر کشور ها

افزایش معلومات وتعین سطح دانایی
و مزایایی مانند شرکت در کنفرانس های بین الملی تحصیل در دانشگاه خوب و ورود به سایر آزمون و در آخر تظمین شغلی در آینده
آیا این ها برای شما مهم نیست تازه به نظر من المپیاد های سایر کشور ها برای من هم خوب است
حرف شما درست چون در آلمان با گرفتن نمره ی عالی از دبیرستان خوب می توانید در دانشگاه های برلین هامبورگ و هانفور خیلی راحت قبول شید
ولی شما می توانید با المپیاد در جهان بهترین آموزش ها را بگیرد با تظمین شغلی

AminYar

New Member
لایک ها
575
پاسخ : المپیاد زیست شناسی سایر کشور ها

افزایش معلومات وتعین سطح دانایی
و مزایایی مانند شرکت در کنفرانس های بین الملی تحصیل در دانشگاه خوب و ورود به سایر آزمون و در آخر تظمین شغلی در آینده
آیا این ها برای شما مهم نیست تازه به نظر من المپیاد های سایر کشور ها برای من هم خوب است
حرف شما درست چون در آلمان با گرفتن نمره ی عالی از دبیرستان خوب می توانید در دانشگاه های برلین هامبورگ و هانفور خیلی راحت قبول شید
ولی شما می توانید با المپیاد در جهان بهترین آموزش ها را بگیرد با تظمین شغلی
نه عزیزم خبر نداری.
الآن برو یه پرس و جویی بکن. اصلا به تیم زیست ایران برای ادامه تحصیل پیشنهادی نشده! و نخواهد شد.
چون برای دانشگاه های مطرح ملاک های دیگه ای اهمیت داره.
شرکت در کنفرانس؟ خب یعنی اگه المپیاد نباشی نمیذارن شرکت کنی؟؟؟!!!!
به هر حال خود دانی. اگر رفتنت تضمین شده است، به نظرم وقتت را روی آلمانی خوندن بذاری بهتره...

بالا