khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : المپیاد مجازی 1390 - پاسخ پرسشهای شما درباره ثبت نام

ghobadi گفت
سلام
من ثبت نام اولیه رو انجام دادم ولی برای وارد کردن اطلاعات واریزی شماره ارجاع از من خواسته شده است ولی من نمیدونم شماره ارجاع چیه . لطفا راهنماییم کنید.
ممنون
سلام دوست من،
شماره ارجاع یا شماره پیگیری، عددی است که از طرف بانک یا عابربانک بر روی قبض شما قرار دارد.

موفق و پیروز باشی

nima-rafati

New Member
لایک ها
103

استاد این شماره فاکتور دقیقا کجای فیش میشه؟چیو باید وارد کنیم؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

استاد این شماره فاکتور دقیقا کجای فیش میشه؟چیو باید وارد کنیم؟
سلام دوست من،
فایل آموزش ثبت نام را خوب مطالعه کنید. شماره فاکتور توسط سایت تولید میشه و در گوشه بالای سمت راست فاکتور نوشته شده است. این شماره برای شما منحصر به فرد است. در مراحل بعد (تایید پرداخت) باید آن را وارد کنید. برای همین یک نسخه از فاکتور به ایمیل شما نیز ارسال میگردد.

موفق و پیروز باشی

arsenika

New Member
لایک ها
0

سلام من در آزمون های آموزشی ثبت نام کردم و مبلغ رو هم از طریق انتقال کارت به کارت پرداخت کردم ولی برای وارد کردن اطلاعات هردفعه  میگه شماره فاکتور اشتباه است ولی من مطمئنم که شماره فاکتور درسته لطفا من را راهنمایی کنید

justfirst

New Member
لایک ها
0

بابا فیش رو از طریق رفتن به بانک ریختم ولی الان وقتی ورود به وارد کردن اطلاعت بانکی رو میزنم دوباره صفحه ی ثبت نام میاد من هم بک دادم حالا بین زمینو هوام چه کنم سایت خرابه؟؟؟؟؟؟؟؟:177:

PhVampire

New Member
لایک ها
1

من هم دقیقا این مشکلو الان دارم چه باید بکنم :177:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام به دوستان گرامی،
سلام من در آزمون های آموزشی ثبت نام کردم و مبلغ رو هم از طریق انتقال کارت به کارت پرداخت کردم ولی برای وارد کردن اطلاعات هردفعه میگه شماره فاکتور اشتباه است ولی من مطمئنم که شماره فاکتور درسته لطفا من را راهنمایی کنید
سلام دوست من،
اگر مشکل شما برطرف نشده است، از قسمت تماس با بخش آزمونهای مجازی، [لینک تماس] نام، نام خانوادگی و مشخصات پرداخت خود را اعلام کنید تا ثبت نام شما تایید گردد.
بابا فیش رو از طریق رفتن به بانک ریختم ولی الان وقتی ورود به وارد کردن اطلاعت بانکی رو میزنم دوباره صفحه ی ثبت نام میاد من هم بک دادم حالا بین زمینو هوام چه کنم سایت خرابه؟؟:177:
شمانیز مانند روش بالا عمل کنید.
من هم دقیقا این مشکلو الان دارم چه باید بکنم :177:
و همچنین :89:

موفق و پیروز باشید

PhVampire

New Member
لایک ها
1

آقای خالینا همش به شماره فاکتور من ایراد میگیره چه کنم؟؟ :105:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

آقای خلینا همش به شماره فاکتور من ایراد میگیره چه کنم؟؟ :105:
در سوال قبل توضيح دادم كه ميتونيد از بخش تماس با مسوولين سايت، مشخصات پرداخت و ثبت نام خودتون را ارسال كنيد.

PhVampire

New Member
لایک ها
1

در سوال قبل توضيح دادم كه ميتونيد از بخش تماس با مسوولين سايت، مشخصات پرداخت و ثبت نام خودتون را ارسال كنيد.
خب من هم اینکار رو کردم و شما پاسخ دادید که باید دوباره ثبت نام کنم در حالی که دوباره با مشکل قبلی مواجه شدم:195:

mahjoobe

New Member
لایک ها
1

سلام من در ازمون های مجازی ریاضی ثبت نام کردم و ثبت نامم بتایید شد ولی اشتباهی قبل از موعد ازمون شرکت در ازمون رو زدم و حالا امار ازمون برام اومده چی کار باید بکنم ایا دیگه نمیتونم تو ازمون ها شرکت کنم؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان گرامی،
خب من هم اینکار رو کردم و شما پاسخ دادید که باید دوباره ثبت نام کنم در حالی که دوباره با مشکل قبلی مواجه شدم:195:
منظور این است که شما فرم ثبت نام را تکمیل کنید و همان موقع مشخصات پرداخت را به بخش آزمون ارسال کنید. اگر یک روز از ثبت نام ناموفق بگذرد و تایید انجام نشود، نام شما از لیست حذف خواهد شد و دوباره باید مراحل تکمیل فرم را تکرار کنید.

سلام من در ازمون های مجازی ریاضی ثبت نام کردم و ثبت نامم بتایید شد ولی اشتباهی قبل از موعد ازمون شرکت در ازمون رو زدم و حالا امار ازمون برام اومده چی کار باید بکنم ایا دیگه نمیتونم تو ازمون ها شرکت کنم؟
دوست من، قبل از شروع آزمون اول همه پاسخنامه ها پاک خواهد شد و همه ثبت نام شدگان میتوانند در آزمون شرکت کنند.
اما برای آزمونهای بعد، فقط در زمان آزمون وارد صفحه پاسخنامه شوید.

موفق باشید

mahdiyam

New Member
لایک ها
102

حالا اگر ثبت نام تایید نشد و فردا که اومدیم دوباره اسم بنویسیم فرصت تموم شد(که مسلما تموم میشه) چه بکنیم؟
ممنون از لطفتون.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

حالا اگر ثبت نام تایید نشد و فردا که اومدیم دوباره اسم بنویسیم فرصت تموم شد(که مسلما تموم میشه) چه بکنیم؟
ممنون از لطفتون.
سلام دوست من،
همينه كه بهتره كار را براي دقيقه نود (الان كه وقت اضافي است) نگذاريم!
اما مطمئن باشيد پس از پايان زمان ثبت نام نيز به ايميل كساني كه موفق نشده اند، اما فرم را حداكثر تا ساعت 12 امشب پر كرده اند رسيدگي ميشود.

mahjoobe

New Member
لایک ها
1

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم زمان شروع و پایان المپیاد های مجازی ریاضی 28 و 29 مهر ساعت چنده؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم زمان شروع و پایان المپیاد های مجازی ریاضی 28 و 29 مهر ساعت چنده؟
سلام دوست من،
اطلاعیه نحوه شرکت در آژمونها تا چهارشنبه شب روی سایت قرار خواهد گرفت.
زمان شرکت در آزمون از صبح پنجشنبه (8 صبح) تا جمعه شب (8 شب) میباشد.

موفق باشی

لایک ها
0

سلام ببخشید یک سوال داشتم تو سایت نوشته بودید تا 2 روز بعد از ثبت نام به شماره موبایلی که نوشتید پیامک ارسال میشه من حدود 4 روزه ثبت نام کردم ولی پیامکی دریافت نکردم باید چه کار کنم

Someone-new

New Member
لایک ها
21

من نتونستم به خاطر این شماره فاکتور ثبت نام کنم

ایمیلم براتون دادم آقای خلینا..

حالا باید چیکار کنم ؟!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان گرامی،
سلام ببخشید یک سوال داشتم تو سایت نوشته بودید تا 2 روز بعد از ثبت نام به شماره موبایلی که نوشتید پیامک ارسال میشه من حدود 4 روزه ثبت نام کردم ولی پیامکی دریافت نکردم باید چه کار کنم
صفحه زیر را ببینید، نام آزمونهای شما نمایش داده میشود. (پیامک از طرف مخابرات گه گاه به مشکل بر میخورد):

المپيادهاي علمي ايران - azmoon

من نتونستم به خاطر این شماره فاکتور ثبت نام کنم

ایمیلم براتون دادم آقای خلینا..

حالا باید چیکار کنم ؟!
ایمیلتون را چک کنید.

موفق باشید

بالا