فاطمه

New Member
لایک ها
16
پاسخ : المپیاد مجازی 1390 - پاسخ پرسشهای شما درباره ثبت نام

سلام ببخشید من یه اشتباهی کردم برای آزمون مجازی کاملا ثبت نام و... کردم و کامل انجام شد. اما برای شماره تلفن ، شماره ی ثابت دادم. آیا راهی هست که شماره همرامو بدم تا پیامک تایید به اون ارسال شه؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام ببخشید من یه اشتباهی کردم برای آزمون مجازی کاملا ثبت نام و... کردم و کامل انجام شد. اما برای شماره تلفن ، شماره ی ثابت دادم. آیا راهی هست که شماره همرامو بدم تا پیامک تایید به اون ارسال شه؟
سلام دوست من،
اگر در خبرنامه پیامکی سایت عضو باشید، اخبار به شما ارسال خواهد شد.
موفق باشید

PhVampire

New Member
لایک ها
1

ببخشید من نام آزمون ها رو میبینم یعنی ثبت نامم تکمیل شده دیگه

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

ببخشید من نام آزمون ها رو میبینم یعنی ثبت نامم تکمیل شده دیگه
سلام دوست من، بله نهایی شده است.

فاطمه

New Member
لایک ها
16

ببخشید من برای آزمون فردا اصلا شرکت در آزمونم فعال نیست! فقط دیدن پاسخنامه و کارنامه رو داره! که اونم تمام عددهاش صفر هست! این یعنی چی؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

ببخشید من برای آزمون فردا اصلا شرکت در آزمونم فعال نیست! فقط دیدن پاسخنامه و کارنامه رو داره! که اونم تمام عددهاش صفر هست! این یعنی چی؟
سلام دوست من،
یعنی شما یک بار پاسخنامه را باز کردید و فرصت شما تموم شده!
اما نگران نباشید، امشب دوباره تمام پاسخنامه ها سفید خواهد شد و شما میتوانید در آزمون فردا شرکت کنید.
برای آزمونهای بعد این اشتباه را تکرار نکنید

موفق و پیروز باشی

MBGO

New Member
لایک ها
104

سلام
من پس از پر کردن پاسخ نامه و انتخاب گزینه submit ازم پرسیده شد که رو صفحه می مونم یا نه منم انتخاب کردم نه و رفتم. الان که میخوام پاسخ نامه رو ببینم میگه شما اصلا شرکت در آزمون نکردید. چیکار کنم؟ کجای کار اشتباه بوده؟ لطفا جوابو برام ارسال کنید. با تشکر

فاطمه

New Member
لایک ها
16

سلام
من پس از پر کردن پاسخ نامه و انتخاب گزینه submit ازم پرسیده شد که رو صفحه می مونم یا نه منم انتخاب کردم نه و رفتم. الان که میخوام پاسخ نامه رو ببینم میگه شما اصلا شرکت در آزمون نکردید. چیکار کنم؟ کجای کار اشتباه بوده؟ لطفا جوابو برام ارسال کنید. با تشکر
منم کاملا با موفقیت ارسال کردم پاسخنامه رو! اما الان که اومدم نتیجه رو ببینم! میگه اصلا شرکت نکردی!
قضیه چیه آقای خلینا؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان گرامی،

سلام
منم کاملا با موفقیت ارسال کردم پاسخنامه رو! اما الان که اومدم نتیجه رو ببینم! میگه اصلا شرکت نکردی!
قضیه چیه آقای خلینا؟
تعدادی از پاسخنامه ها سفید ارسال شده بود، تصمیم گرفتیم در یک ساعت انتهای آزمون، آنها را پاک کنیم تا بتوانند دوباره پاسخنامه جدید را ارسال نمایند.
پاسخ رفع مشکل در پیغام خصوصی هایی که فرستاده بودید ارسال شده است، شما میتوانید با فرستادن نام کاربری و آزمونی که شرکت نموده اید در پیغام خصوصی، امکان شرکت مجدد و ارسال پاسخنامه را در آزمون پیدا کنید.

موفق و پیروز باشید

skynem

New Member
لایک ها
0

bebakhshid chejuri mitunim saalaye azmunatuno bebinim bade anjame unha?shoma nemitunin foorooshgahe online ketab haye olampiade shimi dorost konid ta ketab hayii ro ke nemitunim peyda konim sefaresh bedim?:27::45:

k-kazerouni

New Member
لایک ها
0

سلام
من کوثر کازرونی هستم و برای المپیادهای زیست و شیمی با موعد برگزاری بهمن ماه ثبت نام کرده ام و پول را به صورت آنلاین از طریق ساتنای بانک سپه پرداخت کرده ام و طبعاً تنها شماره سند و شماره پیگیری ساتنا را در اختیار دارم ولی این شماره ها مورد قبول قسمت واریز وجه شما نیست، احتمالاً تنها شماره های کارت به کارت را قبول می کند،. لطفاً راهنمایی بفرمایید که ادامه ثبت نام و اثبات انتقال وجه به چه صورت خواهدبود.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام
من کوثر کازرونی هستم و برای المپیادهای زیست و شیمی با موعد برگزاری بهمن ماه ثبت نام کرده ام و پول را به صورت آنلاین از طریق ساتنای بانک سپه پرداخت کرده ام و طبعاً تنها شماره سند و شماره پیگیری ساتنا را در اختیار دارم ولی این شماره ها مورد قبول قسمت واریز وجه شما نیست، احتمالاً تنها شماره های کارت به کارت را قبول می کند،. لطفاً راهنمایی بفرمایید که ادامه ثبت نام و اثبات انتقال وجه به چه صورت خواهدبود.
سلام دوست من،
شماره کارتی که واریز را از طریق آن انجام دادید و همان شماره پیگیری (یا 4 رقم سمت راست آن) کفایت میکند.
موفق باشی

kaka1374

New Member
لایک ها
0

سلام من همه ی مراحل رو طی کردم و هزینه رو هم پرداخت کردم ولی تو قسمت وضعیت ثبت نام نوشته:تایید نشده چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:17:​

goodarz

Well-Known Member
لایک ها
1,120

سلام من همه ی مراحل رو طی کردم و هزینه رو هم پرداخت کردم ولی تو قسمت وضعیت ثبت نام نوشته:تایید نشده چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:17:​
این تاپیک واسه المپیادهای آزمایشی ایه که خود این سایت برگزار می کنه نه مرحله اول, سوالتون رو تو تاپیک مناسبش بپرسین.

nabeghe98

New Member
لایک ها
8

آزمون ها پاسخ تشريحي هم دارند يا نه؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

آزمون ها پاسخ تشريحي هم دارند يا نه؟
سلام،
برای آخرین مرحله آزمونها (27 و 28 بهمن) پاسخ تشریحی هم ارایه خواهد شد.

لایک ها
0

[h=1]لینک سبت نام المپیادازمایشی کجاست:59:[/h]

بالا