elish

New Member
لایک ها
116
پاسخ : امید بخشی به المپیاد ردی ها!!!

یک توصیه>>بهتر نیست خودمونو گول نزنیم؟
"ما هم برنده ایم و...!!"
نه دیگه!ما برنده نیستیم.یک سری قبول شدن...یک سری نشدن..کسانی که نشدن برنده نیستن دیگه..خودتونو نپیچونید!
ولی مهم نیست..این آزمونا میگذره...همه آزمونا میگذره...
کار و شغل هم میاد و میگذره...
چشم رو هم بزارید اجلتون فرا رسیده..از الان نمیتونید بوی مرگ رو احساس کنید؟نمیتونید تصور کنید لحظه مردنو؟
پس فقط برید دنبال آزمون واقعی...که تو اون پیروز باشید...و اون جا دیگه 40 نفر نمیگیرند.هر چند تا خوب باشن میگیرند.اون جا مصحح ها با نامردی صحیح نمیکنند....کسی به تصحیح اعتراض نمیکنه..چون مصحح به همه اضافه هم نمره میده..
برای اون آزمون..
چقدر خوندیم؟
خودمو میگم..2 سال خوندم برای المپیاد...ولی وجدانن..برای خدا چقدر وقت گزاشتیم؟؟؟
...
خدایا هوای من و همه بچه های قبول شده و نشده رو داشته باش...یک چند نمره ای هم مرامن به ما ارفاق کن...
دمت گرم.
:53::53::53:
ما پیروزیم چون نا امید نیستیم و داریم تلاش میکنیم !
هدف و نهایت هر کسی همونه که میگین اما باز هم این تلاش هاست که مارو به سر بلندی تو اون امون میرسونه!
ما تلاش کردیم تا علممونو زیاد کنیم پس بردیم...
ز گهواره تا گور دانش بجوی....

لایک ها
282

بسم دوست
اول تبریک می گم به همه و یه خسته نباشید می گم به تمام اونایی که تلاش کردند و نتیجه نگرفتند چون اونایی که نتیجه گرفتند همون نتیجه خسته نباشیدشونه
دوم تبریک می گم به همه ی اونایی که در زندگیشون این مسیر رو انتخاب کردن چون خیلی های دیگه شهامت این ریسک رو ندارن و شما بخاطر همین مسیری که انتخاب کردین در آینده هم به همین روال بهترین مسیر ها رو انتخاب خواهند کرد
سوم فکر نکنید که در کنکور عقب هستید همه هم مثل شمان اولین آزمون قلمچی رو که بدید ان شاء الله نزدیک بودن به رقبا رو حس می کنید و باامید زیاد به آینده ادامه خواهید داد انگار نه انگار که تو المپیاد قبو نشدید
چهارم به قول دوستمون این آزمونا چی نی...آزمون اصلی رو بچسب
پنجم واسه همه آرزوی موفقیت می کنم و تنها توصیه ام اینه که کارای خوبی که امسال کردید تا نتیجه بگیرید رو بعد از این هم به خاطر خدا ادامه بدید و با خدا لج نکنید که خدا گردنش کلفته و ضرری بخدا نمی تونید بزنید جز به خودتون و اینکه خدا دل شکسته رو بهتر می خره
به قول حافظ
در فقر وتنگ دستی در عیش کوش ومستی کین کیمیای هستی قارون کند گدارا​
التماس دعا

آذرخش

New Member
لایک ها
30

سلام به همه منم امسال المپ زیست شرکت کردم و از الانم دیگ کنکوری محسوب میشم چون مرحله 2 قبول نشدم. ناراحت شدم اما نه خیلی چون یاد گرفتم که هرکسی برای رسالتی به زمین فرستاده میشه و منم تا انجام دادن چیزی که بخاطرش لیاقت و فرصت نفس کشیدن پیدا کردم از تلاش و ادامه دادن دست برنمی دارم چون از اول راه به المپیاد و کنکور رو فقط به عنوان مسیر و وسیله ای برای رسیدن به هدفم نگاه میکردمنه خود هدف. هدف من خیلی بزرگ تر از این حرفاست خواست خدا این بوده و ما هم راضیم به رضای اون توی مسیر المپیاد دید من به زندگی خیلی تغییر کرد و یاد گرفتم چجوری در برخورد با مسایل سخت سر سخت باشمو جا نزم و از فکرم کار بکشم در آخر فقط بگم اگه آرزو و هدفی تو سرتون دارین از دنبال کردنش نترسین چون اگه خداست می دونست که شما نمیتونین بهش برسین هیچ وقت آرزوی داشتن اونو تو دل و فکرتون نمی ذاشت. دیگه ناراحتی بسه با تمام قدرت ادامه بدین ما موفق میشیم ایمان داشته باشید :53::11:

لایک ها
7

سلام من کیانام. برادرم پارسال مرحله 2 قبول نشد اما علاوه بر اینکه خودشو نباخت خیلی هم به بقیه دوستاش کمک کرد! ما هم میتونیم مث اون باشیم : سخت! هر آدمی دلتنگیایی داره اما آدمای محکم و موفق اجازه نمیدن که کسی ناراحتیاشونو ببینه تا ازشون آتو داشته باشه! اون میخواد همیشه واسه بقیه همون آدم محکم باشه تا بهش تکیه کنن! عزیزم هر چقد که ناراحتی همشو به خدا بگو. اون خیلی باحوصله و بی طرف حرفاتو گوش میده!
اینم یادت باشه اگه قبول نشدی خدا یه جا بهتر از اینارو واست نگه داشته! منتظرش باش! همیشه بفکرتم حتی موقعی که منو فراموش میکنی! دوستت : کیانا!:67::99::11::11::56:;):21::3::149::196:

لایک ها
7

سلام من کیانام. برادرم پارسال مرحله 2 قبول نشد اما علاوه بر اینکه خودشو نباخت خیلی هم به بقیه دوستاش کمک کرد! ما هم میتونیم مث اون باشیم : سخت! هر آدمی دلتنگیایی داره اما آدمای محکم و موفق اجازه نمیدن که کسی ناراحتیاشونو ببینه تا ازشون آتو داشته باشه! اون میخواد همیشه واسه بقیه همون آدم محکم باشه تا بهش تکیه کنن! عزیزم هر چقد که ناراحتی همشو به خدا بگو. اون خیلی باحوصله و بی طرف حرفاتو گوش میده!
اینم یادت باشه اگه قبول نشدی خدا یه جا بهتر از اینارو واست نگه داشته! منتظرش باش! همیشه بفکرتم حتی موقعی که منو فراموش میکنی! دوستت : کیانا!:67::99::11::11::56:;):21::3::149::196:

Afra Kvn

Moderator
لایک ها
195

ببینید اونایی که سال دوم بودن و قبول نشدن سال بهد و هم دارن.
بقیه هم کل انرژی رو بذارن پای کنکور تا موفق شن!!!المپیاد هم به هیچ عنوان اتلاف وقت نبوده چون هم مسیری رو طی کردین که هرکسی نمیتونه بره ، و اینکه الان دانشتون تو رشته خودتون زیاده و دیگه لازم نیست تو کنکور وقت زیادی روش بذارین.
درضمن المپیاد ذهن و باز میکنه و راحتتر میتونید مسائل رو بفهمید و همچنین درک بهتر و تخصصی تری راجع به نکات کلیدی داشته باشید.
پس پیمانه رو قویتر کنید دوستان المپیادی ، ما بهترینیم...!!!!:231:

sabdeyazdan

New Member
لایک ها
750

من به خودم افتخار می کنم و خداوند رو بارها شکر!!!به این خاطر که می بینم توی این سایت انسانهای وارسته ای حضور دارن که اگه کسی ندونه اصلا فکر نمی کنه که کاربرای این سایت محصل اند....و خدا رو هم شکر می کنم که افتخار حضور در این جمع رو نصیب من کرده....
از این حرفا که بگذریم اولا که افسوس خوردن برای گذشته دیگه الان فایده ای نداره دوما دلیلی هم برا افسوس وجود نداره....شما که الان روی یه رشته که تخصصتون بوده مسلطید....یک سال هم فکر نکنم وقت کمی باشه....اونم واسه من و شما که به لطف المپیاد سخت تلاش کردن و پاپس نکشیدن رو یادگرفتیم......اینقدر هم کسایی بودن که تو همین یکسال کار کردن و نتیجه گرفتن....ودر آخر هم حافظ که میگه:
غمناک نباید بود از طعن حسود ای دل
شاید که چو وا بینی خیر تو در این باشد....

elish

New Member
لایک ها
116

و یک مشکل دیگه که ما داریم اینه که از حرف دیگران میترسیم و ناراحت میشیم واسه قبول نشدنمون(به خصوص مسوولین مدرسه)!
اما بزرگی میگه:
قوی بودن به این معنا نیست که باید در یک زدوخورد پیروز شوی قدرت واقعی یعنی انقدر عاقل باشی تا بتوانی از کنار حرف های غیر منطقی و پوچ با بی توجهی رد شوی!

darrande

Well-Known Member
لایک ها
811

سلام
خوب ما هم یه چی بگیم بقیه آروم بگیرند!
بچه ها میرین باشگاه نقره یا برنز میشین بعد بهتون میگن شریف سهمیه نداره بعضی ها میگن فقط برق و کامپیوتر سهمیه نداره و ... بعد میگین دو ماهتون سوخت!!! مثل من!!!
خب ولی از شوخی گذشته مطمئنا تو کنکور موفقید شما ها !اگه یه کم بخونید و مطمئنم که از من بیشتر میخونید پس از منم بهتر میشید
من که هیچی نخوندم فقط یه کمی اختصاصی خوندم قلمچی میشم سه رقمی
اینم فی المثل کارنامه امروز قلمچیه منه!
عمومیا دارن داد میزنن که من نمیخونم حالا شما بخونید مطمئنم زیر 50 میشین کنکور رو خودتون رو دسته کم نگیرید شما المپیادی هستین(عذر خواهی که نتونستم آپ کنم)

[TABLE="class: TblMain"]
[TR]
[TD]
  • .: سيد رضا حسينى نجاركلائى

[/TD]
[TD][TABLE="class: tblResult, width: 100%"]
[TR]
[TH]وضعيت کلي
تراز
[/TH]
[TH]رتبه كشورى[/TH]
[TH]رتبه در منطقه[/TH]
[TH]رتبه در شهر[/TH]
[TH]ارزيابى[/TH]
[TH]ضریب رشد[/TH]
[TH][/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]7789[/TD]
[TD]144[/TD]
[TD]83[/TD]
[TD]8[/TD]
[TD]A[/TD]
[TD]2[/TD]
[/TR]
[TR]
[TH]دروس اختصاصي[/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]8486[/TD]
[TD]31[/TD]
[TD]16[/TD]
[TD]3[/TD]
[TD]+A[/TD]
[TD]5[/TD]
[/TR]
[TR]
[TH]دروس عمومي[/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]6079[/TD]
[TD]3068[/TD]
[TD]1657[/TD]
[TD]55[/TD]
[TD]B[/TD]
[TD]-7[/TD]
[/TR]
[TR]
[TH]مهندسي برق[/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]7789[/TD]
[TD]144[/TD]
[TD]83[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]A[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TH]مهندسي پليمر وشيمي[/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]7808[/TD]
[TD]142[/TD]
[TD]82[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]A[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TH]كارداني‌ها[/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[TH][/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]7672[/TD]
[TD]173[/TD]
[TD]99[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]A[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

تعداد شرکت کنند در این آزمون:33302نفر
اگر شما پاسخ غلط نمی دادید رتبه کل شما:71 و تراز کل شما:7977[TABLE="class: tblResult, width: 100%"]
[TR]
[TH]اختصاصي[/TH]
[TH="colspan: 8"]درس[/TH]
[/TR]
[TR]
[TH][/TH]
[TH][TABLE="class: tblResult"]
[TR]
[TH]درصد
[/TH]
[/TR]
[/TABLE]
[/TH]
[TH]تراز[/TH]
[TH]رتبه[/TH]
[TH]ارزيابى[/TH]
[TH][/TH]
[TH]ضریب رشد[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]رياضيات[/TD]
[TD]93%

[/TD]
[TD]8653[/TD]
[TD]25[/TD]
[TD]+A[/TD]
[TD]68[/TD]
[TD]9
[/TD]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]فيزيک[/TD]
[TD]90%

[/TD]
[TD]8554[/TD]
[TD]32[/TD]
[TD]+A[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]8[/TD]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]شيمي[/TD]
[TD]80%

[/TD]
[TD]8049[/TD]
[TD]136[/TD]
[TD]A[/TD]
[TD]17[/TD]
[TD]8[/TD]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tblResult, width: 100%"]
[TR]
[TH]عمومي[/TH]
[TH="colspan: 8"]درس[/TH]
[/TR]
[TR]
[TH][/TH]
[TH]درصد[/TH]
[TH][TABLE="class: tblResult"]
[TR]
[TH]تراز
[/TH]
[/TR]
[/TABLE]
[/TH]
[TH]رتبه[/TH]
[TH]ارزيابى[/TH]
[TH]ضریب رشد درس[/TH]
[TH]میانگین بازه
(چنداز ده)[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD]زبان و ادبيات فارسي[/TD]
[TD]23%

[/TD]
[TD]4915[/TD]
[TD]15858[/TD]
[TD]+C[/TD]
[TD]73[/TD]
[TD]7[/TD]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]زبان عربي[/TD]
[TD]44%

[/TD]
[TD]6335[/TD]
[TD]2490[/TD]
[TD]+B[/TD]
[TD]40[/TD]
[TD]8[/TD]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]فرهنگ و معارف اسلامي[/TD]
[TD]60%

[/TD]
[TD]6686[/TD]
[TD]2115[/TD]
[TD]+B[/TD]
[TD]87[/TD]
[TD]8[/TD]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]زبان انگليسي[/TD]
[TD]80%

[/TD]
[TD]7243[/TD]
[TD]934[/TD]
[TD]A[/TD]
[TD]-4[/TD]
[TD]8[/TD]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

باور کنید یکی از بچه های مدرسه ما از تابستون تا حالا روزی 12 ساعت میخونه اونم شده 150
موفق باشید
دعام کنید!

آخرین ویرایش توسط مدیر

Afra Kvn

Moderator
لایک ها
195

موفقیت واقعی وقتیه که بتونی با جهل و ظلم مبارزه کنی....

MR.ARYA

New Member
لایک ها
65

چی بگم! من کلی زحمت کشیدم برا مرحله 2 . خیلی سوختم خیلییییییییییییییییییی! برا فیزیک کل اون کتاب مرحله 2 رو امتحان گرفتم ولی.......... . یه هو اینجوری شد. یه هو سبک سوالا رو عوض کردن . سر امتحان به جا فکری بودن سوالا شخمی شد! ولی عیب نداره به قول معروف:
جونت سلامت! المپیاد فقط وسیله رسیدن به هدف همین. حالا این راه نشد یه راه دیگه.....................

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

من هم اول که بودم میرفتم قلمچی دقیقا همه کارنامه هام همینشکلی بود...:161:

elish

New Member
لایک ها
116

من هم اول که بودم میرفتم قلمچی دقیقا همه کارنامه هام همینشکلی بود...:161:
الان میتونه بهترم بشه!

لایک ها
178

من مثل شما ها نبودم که....اصلا زحمت نکشیدم تا همین جا هم که پیش رفتم شانس آوردم ......واسه همین زیاد حرس نخوردم......ایشالا سال بعد همگی می تر کونیم...................:226:

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

من مثل شما ها نبودم که....اصلا زحمت نکشیدم تا همین جا هم که پیش رفتم شانس آوردم ......واسه همین زیاد حرس نخوردم......ایشالا سال بعد همگی می تر کونیم...................:226:
چرا؟؟چرا سال بعد نتیجه بگیریم؟که چی بشه؟؟
من دوست دارم سال بعد هم همینطوری بگذرونم!!
المپیاد رو مهم نگیرم!!خیلی حال میده!
به نظرم بهترین نتیجه تو المپیاد اینه که اصلن مهم نباشه برات و نتیجه بگیری.
مثه تیم های فوتبال آماتور که یک دفعه نتیجه میگیرن.
:98::98::98::98::98:
زنده باد آرامش!!
مرگ بر استرس!!
:87:

لایک ها
178

پس شما هم مثل منی .....من که کلا با بی خیالی خیلی حال میکنم...جالبه بعضی از دوستان که این همه حرس میخوردن هیچ نتیجه ای نمی گرفتن . من که از همه بی خیال تر بودم از همشونم موفق تر بودم....

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

در کل حرص خوردن فایده نداره چون استرس الکی ایجاد میکنه...

masudfarahani

New Member
لایک ها
14

غم نامه
بنام خدای مهربون.
اولش ک نتایج رو دیدم شوکه شدم.بعد قبل از نماز یکم (شاید نیم ساعت )گریه کردم.بعد خالی خالی شدم. {اینم بگم خدای مهربون گریه رو یه واکنش دفاعی قرار داده.دوستان عزیزی ک هنوز ته دلشون چیزی هست با گریه بیخ از بنیادش بر کنند چون اذیتشون میکنه.
شنیدم کسی از بستگان عزیزش مرد شاد آهنگی براش گذاشتند و بمرد.یعنی روانی شد}.اما شرمنده ام . از خدا از خودم و...چون شاید تمام تلاشم را نکردم .چون شنیدم کسی شیمی میخوند سه بار زیر سرم رفت و الان قبول شده. به همین خاطر من تمام تلاشم رو برای کنکور گذاشتم و هر وقت میترسم به خدایی ک مواظب منه فکر میکنم ترس جایش رو ب امید میده.الان هم حداقل روزی 12 ساعت برا کنکور میخونم. اینو برای خود نمایی نگفتم بلکه برای امید ب شمای عزیز گفتم .
ادامه برای بعدن.

بی وفا نگار من{استعاره از المپیاد زیست}میکند به کارمن خنده های زیر لب عشوه های پنهانی

elish

New Member
لایک ها
116

دومای گل!
به نظر من با ارامش و با تلاش کارو پیش ببرین موفق خواهی شد!:11:

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247