sanag

New Member
لایک ها
21
پاسخ : انجمن برترین رتبه های کنکور 90

178 فیزک مشکل نداره؟؟؟46...47 عربی؟65دینی مگه ولایت ظاهری نمیشه؟165فیزیک؟؟؟((رشته ریاضی)):217:

کسی نمیخواد جواب بده؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

m-s

New Member
لایک ها
129

salam b hameye doostane konkoori!!!
aval az hame begam k b darsadatoon o rotbe o ina kheily fek nakonin chon vaghean aslan nemishe pish bini kard!!!
amma man hamino fahmidam k konkoor b sakhtio asoonish rabti nadare!!!
bebinin man sale pish fahmidam k rotbeha har sal ba ye darsade khasi ye meghadre sabetie!!
harchand k entezar mire k bayad b sathe soala ham rabt dashte bashe
vali vaghti ye darsad darse sakht payine kheily tarazesh tasir naadre amma vaghti hamoono bala bezani tasiresho mizare!!!
nemidoonam chera too konoor intor mishe amma fek mikonam be khatere ine k ye ede hastan k ba vojoode ssakhti darsadaye balaee mizanan!!!
pas aslan b inke chand mishin fek nakonin chon aslan nemitoonin pish bini konin!!!!!!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369

178 فیزک مشکل نداره؟؟؟46...47 عربی؟65دینی مگه ولایت ظاهری نمیشه؟165فیزیک؟؟؟((رشته ریاضی)):217:

کسی نمیخواد جواب بده؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
46 آره
47 آره ظاهرا ولی شاید یه نکته ی خفن داشته باشه که من ندونم
65 فک کنم .208 شیمی یادت رفت .
یه چیزی :
الان تنها کاری که از دستمون برمیاد ، اینه که بریم سایت سنجش و اون سوالایی که فکر می کنیم غلطه رو بگیم .
مشکلی که هست اینه که باید از 7 خوان رد شیم . عضویت در سایت ، شماره ی کاربری و شماره پرونده رو هم باید بزنیم ، هر چند بعید می دونم که آخرش هم درست کنن ، چون برای این مسئولین گشاد ، برگزار شدن آزمون مهمه که شده ، نه درست برگزار شدن .( یاد اون سوال درک مطلب عربی ، سوال نامگذاری شیمی و سوال قرابت معنایی سراسری 89 بیفتید )
ولی من با همه ی تنبلیم این کار رو کردم ، شما هم لطفا بکنید ، مخصوصا سوال شیمی و دینی
چون سوال 46 عربی رو که هیچ ... ای طبق کلید نزده ، 47 هم چون 2 گزینه ایه ، درست نمی شه ، چون نرم افزارشون تواناییش رو نداره . ( مگر این که حذفش کنن )

لایک ها
1,316

سلام..میشه اینا رو هم تخمین رتبه کنبن(درصدای دوستم)به ترتیب دروس دفترچه ریاضی68..............70................94.................100...................68...............88..................80
سلام همون جور که همه گفتن پیش بینی نمیشه کرد به جز یه محدوده حدسی...کشوریشون احتمالا زیر 500 خواهد بود
در تصدیق حرفهای ms منم بگم که طبق تجربه ام رتبه خیلی ربطی به سختی و آسونی نداره(خصوصا واسه رتبه های خوب)چون شرایط واسه داوطلبان آماده مشابهه...مثلا درست نیست بگیم که چون ریاضی سخت بوده رتبه ها بهتره ...دقت کنید که رتبه شما قراره با کسانی که ریاضی همون سال را پاسخ داده اند سنجیده بشه نه با کسانی که سالهای گذشته ریاضی را پاسخ داده اند...خصوصا بین داوطلبان قوی رقابت تنگاتنگ تر هم میشه...عمومی ها هم خیلی خیلی سرنوشت ساز هستند...
موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369

سلام همون جور که همه گفتن پیش بینی نمیشه کرد به جز یه محدوده حدسی...کشوریشون احتمالا زیر 500 خواهد بود
جسارتا خیلی عدداتون پرته ها !
اگه دور و ور 80 منطقه یک نشد ، من زیر اسمم به جای خاویر هرناندز می نویسم ... ( به انتخاب خود sanag یا خود شما )

لایک ها
75

این که مشکلی نداره،دور و ور 80 هم میشه زیر 500 دیگه...درواقع این زیرمجموعه ی اونه :204::204:

30na

New Member
لایک ها
16

مثل اینکه ما هم .....

بعله......!

لایک ها
1,316

جسارتا خیلی عدداتون پرته ها !
اگه دور و ور 80 منطقه یک نشد ، من زیر اسمم به جای خاویر هرناندز می نویسم ... ( به انتخاب خود sanag یا خود شما )
من هم نگفتم 100 یا 80 نمی شن!گفتم زیر 500 که نهایتشو در نظر بگیرم... حتی نوشتم قابل پیش بینی نیست و یک محدوده فرضی هست....,و گرنه کار سختی نیست که با دیدن این درصد های عالی بگم زیر 100 میشه منطقشون...ضمنا من همه رتبه ها که میگم بر اساس کشوریه نه منطقه...

آخرین ویرایش توسط مدیر

Antiheos

New Member
لایک ها
133

سلام

لطفا یکی متنی که توی کادر پایین صفحه ی ارسال درخواست نوشته رو بذاره (مثلا برا 46و47 عربی یا158 فیزیک)

مثلا اگه داریم 158 فیزیکو میگیم باید به کدوم کتاب ارجاع بدیم؟اصلا کجای چنین سوالیو باید ارجاع داد؟

س65 دینیو منم فک کردم ظاهریه!!!برملا کردن چهره ی واقعی اسلامو تو قسمت اسوه های جاوید نوشته...ینی چون با ولایت معنوی تو یه صفحه س باید بگیم ولایت معنوی؟؟؟؟؟(ص131 دینی3)اگه این طوره که متاسفم برا خودم و تمام کنکوریا که وقتمونو برا چنین آزمون سطحی و مسخره ای گذاشتیم....اگه این طوره حتی یه لحظه ی دیگه هم حاضر نیستم نه به سوال و جوابا و نه به نتیجه ای که قراره بیاد فک کنم...اگه نه لطفا یکی استدلالشو بگه که میشه معنوی

هیچ وقت چنین روزیو پیش بینی نمی کردم برا خودم...:219:

1-کلید کنکورو زحمت نکشیدن حداقل بدن 3 تا معلم تایید کنن و گذاشتن تو سایت...
2- کلی هزینه میشه امتحان نهایی برگزار میشه تو کل کشور بعد میگن ملت اشتباه شد نهاییا تاثیر نداره(کاری ندارم که این خبر صحت داره یا نه حرفم اینه که اون بنده خدایی که غصه ی آدمیو میخوره که درس نخونده چرا یه لحظه به فکر من و شمایی نیس که یه سال یا بعضیا بیشتر یا کمتر با یه هدف زندگی کردن)...
الان اولی هزینه ش بیشتره یا دومی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاش ما م وقتی اشتباه می کنیم این فرصتو بهمون بدن که به همین آسونی برگردیم و بگیم
وای...اشتباه شد...و دوباره یه اشتباه دیگه:207:

الان فک کنم خیلی داغ کردم دیگه...شرمنده دوستان!

آخرین ویرایش توسط مدیر

J-J

New Member
لایک ها
113

بچه ها نقد ادبیاتم اومد.فقط ببینین چنتا اشتباه تایپی و ابهام و ... داره.
آخه همچین امتحانی استاندارد هم حساب میشه؟؟دلم می خواد این طراح الان اینجا بود می گفت تو سوال 10 گزینه 1،چیو به عنوان حسن تعلیل حساب کرده؟؟؟این سوالا رو 2 ماه دیگه بدن به این طراح، ببینن چند میزنه! من که دیگه برام مهم نیست

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369

سلام

لطفا یکی متنی که توی کادر پایین صفحه ی ارسال درخواست نوشته رو بذاره (مثلا برا 46و47 عربی یا158 فیزیک)

مثلا اگه داریم 158 فیزیکو میگیم باید به کدوم کتاب ارجاع بدیم؟اصلا کجای چنین سوالیو باید ارجاع داد؟

!
ارجاع دادن اجباری نیست . اگه خالی بذاریش هم میره مرحله ی بعد .
یاد اون وقتایی افتادم که بعد یه آزمون آزمایشی ، می اومدیم اینجا سر بعضی از سوالا بحث می کردیم .
بعد به این نتیجه می رسیدیم که سوال غیر استاندارده و به خودمون می گفتیم تو کنکور که سوال به این ... ای نمیاد .
ای ول به کنکور که روی همه ی آزمونای در طول سال رو سفید کرد با این سوالاش .
دوستان هم چنان خواهش می کنم که برید تو سایت سنجش ، 7 خوان رو رد کنید و به سوال 46 و 208 و اون سوال زبانه که درباره ی بورس بود اعتراض کنید . مخصوصا به شیمیه .

20_sorour

New Member
لایک ها
13

خوبه بابا...از مال من که بدتر نیست
مگه درصدای شما چطوره ...؟
کسی نمی تونه حدودای رتبه منو بگه

zek

New Member
لایک ها
124

سلام به همه.خوبین؟
بابا دیگه کنکور تموم شده بخدا !
المپیاد لااقل ریاضی یه حسنی که داشت راه حلای درستو از همه جمع میکردن تا مصححا با راه حلای درست دیگه هم آشنا شن و تو حق کسی اجحاف نشه اما تو کنکور خودشون می برن و خودشون می دوزن اگه سوالی غلط هم باشه نظر مصحح ارجحیت داره به نظر کل کشور!!!
ولی ایشالا مثل سالهای قبل اگه سوالی اشتباه باشه خودشون حذف میکنن دیگه (البته اگه همشو حذف کنن!). این همه حرص و جوش میخوریم آخرش سکته میکنیما!
چند سال پیش تو شهر ما یکی جواب کنکورش اومده بوده رتبش هم خیلی توووووپ بوده فک کنم 2رقمی منطقه بوده از شوقش روسری رو اونقدر دور گردنش پیچیده بوده که خفه شد و مرد !!! جدی میگما !!! مادرش اومده بوده اتاقش دیده بوده بچه مرده!

از تابستون باید لذت برد ایشالا امسال هممون دانشجو میشیم و تابستون سال بعدم وقت واسه سر خاروندن نداریم !!!
من که فقط از صبح تا شب فیلم می بینم ایشالا به زودی می رسیم به کتاب خونی !
امیدوارم هممون واقعا به چیزی که آرزوشو داشتیم و واسش تلاش کردیم برسیم.
موفق باشیم ...
التماس دعا ...

آخرین ویرایش توسط مدیر

Antiheos

New Member
لایک ها
133

سلام
دریافت نقد زبان و دینیو هم گذاشت

این نقدا عملا تبدیل شده به مسابقه ی تبلیغاتی...هرکس میاد یه درصدی از سختی سوالا میده و دسته بندی میکندشون آخرشم برمیگرده میگه اگه کسی تو موسسه ی ما بود یا کتاب منو میخوند فلان میشد..................
شایدم خیلی جسارت میخواد یکی جلوی سنجش واسته بگه سوالت غیر استاندارده (یه موقع خدای ناکرده وجهه شون خدشه دار نشه)

کسی حرف ما رو نمی شنوه دیگه مطمئن شدم.

bihamta

New Member
لایک ها
345

چه عجب یکی گفت بیخیال شید!

لایک ها J-J

miladkvr

New Member
لایک ها
841

به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

سلام به همگی.
نظرات دوستان رو خوندم و طبق روال هر ساله جوابا اشکال داره یا بعضاً خود سوال هم غلطه و این روال آزمونیه که هر ساله چندین هزار نفر(در هر رشته) در اون شرکت می کنن.
آدم با خودش فکر می کنه میگه حالا تو مراحل بالایی اینا همش حل میشه ، یا چه میدونم شرایط فرق می کنه اما این اشکالات تو مراحل پذیرش دکتری که برای اولین بار سازمان محترم (!) سنجش اونو برگزار کرده هم به شکل فاجعه پیش میاد: * ذره بین *سنجش! تو شکست خوردی �

و فقط یه حسرت میمونه که واقعا ویرایش یه کلید یا تصحیح یه سوال چقدر وقت میگیره و واقعا طراحان سوال! اینقدر باسواد تشریف دارن که سوال خودشون رو غلط جواب میدن!!!!!!!!!!!!!
اما به هر حال همون طور که دوستانمون اشاره کردن ، بهترین کار لذت بردن از زمان حال و از دست ندادن تابستونه ، حالا هر چقدر هم سنجش شکست بخوره ، ما برنده ایم.

راستی دوستان اعتراض یا همون اظهار نظر یادتون نره ، لینکش رو یه بار گذاشته بودم ، اما یه بار دیگه هم میزارم: NOET

بهترین آرزوها:53:

mojisf

New Member
لایک ها
0

سلام میخواستم بدونم با درصدهای زیر تو کنکور 90 چه رتبه ای در منطقه 2 میارم؟ با تشکر
ادبیات 56
عربی 40
دینی 76
زبان 41
ریاضی 20
زیست 66
فیزیک 57
شیمی 67

miladkvr

New Member
لایک ها
841

سلام میخواستم بدونم با درصدهای زیر تو کنکور 90 چه رتبه ای در منطقه 2 میارم؟ با تشکر
ادبیات 56
عربی 40
دینی 76
زبان 41
ریاضی 20
زیست 66
فیزیک 57
شیمی 67

سلام دوست عزیز
طبق تخمین رتبه گزینه دو طبق سال 89: 3500-3400 منطقه دو ، اینم بگم که چون زمین شناسی رو ننوشته بودین من صفر زدم.

mozhgan

New Member
لایک ها
127

یک خبر خوب
همانطور که اطلاع دارید طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها تصویب شد و از مهر این سال در دانشگاه هایی که امکانات کافی دارند و کلاس های آنها از ۵۰ نفر بیشتر است اجرا خواهد شد
حال شاید به این فکر کنید که آیا این کار عقلی و شرعی است یا نه؟
برای جواب به این سوال فتوای مراجع اعظم تقلید را که در پایین آورده شده است مطالعه کنید:

فتوای برخی از مراجع در باب اختلاط دختران و پسران در دانشگاه ها

استاد حوزه دانشگاه خاطرنشان کرد: متاسفانه این اختلاط*ها و رقابت*های ناسالم حتی ازدواج جوانان دانشجو را دچار مشکل کرده و این خود آرایی*ها و فتنه*های اخلاقی آسیب*های جدی را به برخی خانواده*ها وارد ساخته است….
امام جمعه ورامین گفت: به دنبال به *وجود آمدن معضلات اختلاط دانشجویان از ۱۱ مرجع تقلید جهان تشیع از جمله مقام معظم رهبری استفتاء شد که در ارتباط با اختلاط دختران و پسران در مراکز آموزشی کشور و وظیفه مسئولان فتاوای صادر کردند.

حجت*الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی که به دلیل به*وجود آمدن معضلات اجتماعی به دلیل اختلاط دختران و پسران در مراکز آموزشی نظرات علما و مراجع عظام تقلید را در این ارتباط جمع آوری کرده در این ارتباط در گفت*و*گو بافارس گفت: امروز یکی از معضلات جدی در مراکز آموزشی در سطوح عالی اختلاط بی*حساب و کتاب دختران و پسران است که جای بسی تعجب است که در نظام تعلیم و تربیت، در مقاطع ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان پسران و دختران جداگانه تحصیل می*کنند و در مقطع دانشگاه و در اوج غریزه آنها را به*صورت مختلط می*بینیم و این امر با کدام منطق دینی و عقلانی پذیرفتنی است.

کارشناس مسایل مذهبی و اخلاقی در ادامه افزود: من در این مدت حضور در دانشگاه*ها موارد متعددی را سراغ دارم که دانشجویان متعهد به*خاطر مزاحمت*های اخلاقی مجبور به ترک تحصیل شده و یا احیانا گرفتار معضلات اخلاقی شدند و مواردی را سراغ دارم که برخی دانشجویان خوش استعداد و درس*خوان به*دلیل گرفتار آمدن در دام افراد بد اخلاق دچار مشکلات روحی شده و صدمات جبران ناپذیر خورده*اند، واقعا آیا مسئولان دانشگاه*ها از خود سئوال نمی*کنند که مسئول این لطمات روحی و اخلاقی کیست.

استاد حوزه دانشگاه خاطرنشان کرد: متاسفانه این اختلاط*ها و رقابت*های ناسالم حتی ازدواج جوانان دانشجو را دچار مشکل کرده و این خود آرایی*ها و فتنه*های اخلاقی آسیب*های جدی را به برخی خانواده*ها وارد ساخته است.

اشاره به روایتی از پیامبر(ص) که فرمودند «بین مردان و زنان فاصله و جدایی بیندازید، زیرا هنگامی که آنان رودروی یکدیگر قرار گرفتند و با هم رفت و آمد داشتند جامعه به دردی مبتلا می*شود که درمان نخواهد داشت»، افزود: اگر مسئولان نظام اسلامی برای این معضل فکری نکنند باید منتظر تحقق وعده این روایت شریفه باشند اگر چه برخی از معضلات مثل ناراحتی*های روحی و روانی، سقط جنین*ها و کثرت طلاق*ها یکی از مصادیق این روایت شریفه می*باشد.

فقها و مراجع عظام تقلید حضرات آیات سیدعلی خامنه*ای، جعفر سبحانی، سیدعلی حسینی سیستانی، لطف*الله صافی گلپایگانی، سیدعلی علوی گرگانی، سید یوسف مدنی تبریزی، حسین مظاهری، ناصر مکارم شیرازی و حسین نوری همدانی به این استفتاء پاسخ داده*اند.

وی افزود:موضوع استفتا این بود که «اختلاط دختران و پسران در برخی مراکز آموزشی مانند دانشگاه*ها و عدم نظارت جدی بر این مراکز، ضمن ایجاد زمینه*های گناه و خودآرایی، موجب رکود علمی و ایجاد رقابت*های ناسالم و حرکات غیر اخلاقی شده، به طوری که بسیاری از خانواده*ها و دانشجویان از وضعیت موجود رنج می*برند.

آیا شرعا این اختلاط جایز است، وظیفه مسئولان آموزش عالی کشور و متولیان این مراکز چیست» و یازده مرجع تقلید در پاسخ به سئوال ذکر شده چنین مرقوم فرموده*اند:

حضرت آیت*الله خامنه*ای:هر کس باید بر طبق مقررات به وظایف شرعی و قانونی خود، از جمله امر به معروف و نهی از منکر اقدام کند.

آیت الله بهجت (ره): واضح است که باید از اختلاط پیش*گیری کنند.

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: واضح است که اختلاط مذکور حرام است و علاوه بر آن مفاسد و تبعات سوء بسیار بر آن مترتب است و متاسفانه در اثر بی توجهی مسئولان روز به روز دامنه آن گسترده*تر می*شود؛ البته جدا کردن کلاس*های دختران و پسران کار لازمی است، چون معلوم است که اختلاط بین نامحرم مفسده زیاد دارد، به*طور کلی ورود زن بدون رعایت موازین اسلامی در صحنه اجتماع و دوشادوش مردان در همه امور شرکت کردن، مفاسد بسیار دارد که مجال شرحش نیست و بلکه از کثرت وضوح نیاز به شرح ندارد گذشته از اینکه به موازات آن، لطمه*های فراوان به خانواده و تربیت اطفال و امور منزل وارد می*شود.

خداوند متعال جامعه مسلمانان را از فتنه*ها و مفاسدی که بیشترش در اثر غرب*گرایی و تقلید از کفار و اعمال و رفتار آنها حفظ فرماید و عفاف و حجاب و شخصیت ارزشمند اسلامی بانوان مسلمان را در حصن حصین ایمان و تعهد خودشان از هر گزند و خطری مصون بدارد و مردها را نیز در اظهار غیرت، شجاعت و صراحت عطا فرماید و بر دانشجویان متعهد مسلمان است که مثل سایر مطالب که موکدا از اولیای دانشگاه می*خواهند مراعات تعالیم و ظواهر اسلامی را بخواهند که هم دانشجویان در معرض محرمات قرار نگیرند و هم دانشگاه از یک جریان*های ضد ارزشی و مفاسد مصون بماند.

آیت*الله مکارم شیرازی: در مواردی که امکان جداسازی هست باید این کار صورت پذیرد و در مواردی که این کار امکان پذیر نیست بر پسران و دختران لازم است که از خودآرایی و تحریک دیگران جدا بپرهیزند.

آیت*الله نوری همدانی: مسئولان محترم مربوطه در این جهت عنایت و قوت بیشتری داشته باشند.

آیت*الله سبحانی: در کشورهای اسلامی باید کوشش شود مراکز آموزشی از نظر دختر و پسر جدا باشند. وظیفه این است که از اختلاط در آموزشگاه*ها جلوگیری شود و دانشگاه دختران غیر از دانشگاه پسران باشد.

آیت*الله مظاهری: اختلاط جایز نیست و گناه آن خیلی بزرگ است. در فرض مذکور باید اختلاط نباشد و بر مسئولان مربوطه واجب است این*گونه مفاسد را رفع کنند.

آیت*الله سیستانی: امر مربوطه به خود فرد است اگر بیم افتادن به گناه نداشته باشد اشکال ندارد.

آیت*الله علوی گرگانی: لازم است متولیان امر آموزش از اختلاط نامحرمان جلوگیری کنند و حتی*المقدور از اختلاط فضای دانشگاه*ها جلوگیری کنند. این*گونه اختلاط*ها مناسب شئونات مراکز اسلامی نیست و هیچ*گونه خدمتی به جامعه علمی نمی*کند و لازم است مسئولان امر از این*گونه مسایل جلوگیری کنند.

آیت*الله مدنی تبریزی: اختلاط دختر و پسر در مراکز آموزشی و غیره که منجر به گناه باشد جایز نیست.

آیت*الله حکیم: اختلاط بین آنها در مراکز مزبور مکروه است و لکن چون غالباً موجب کثیری از محرمات می*شود لازم اجتناب از آن است.

he he!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

mojisf

New Member
لایک ها
0

سلام دوست عزیز
طبق تخمین رتبه گزینه دو طبق سال 89: 3500-3400 منطقه دو ، اینم بگم که چون زمین شناسی رو ننوشته بودین من صفر زدم.
به نظر شما با توجه به سخت بودن سوالات امسال نسبت به 89 می تونم با این درصدا رتبه حدودا 1500 بیارم؟

بالا