S@n@m

New Member
لایک ها
42
پاسخ : انجمن برترین رتبه های کنکور 90

چقدر هم که این آزمون آزاد سوالاتش مسخره بود!
آزمونی که من دادم اصلا سوالات ریاضی و اقتصاد نداشت!

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

توش رتبه ی چند خوبه؟؟

zek

New Member
لایک ها
124

سلام به همه.خوبین؟؟؟ تابستون خوش میگذره ؟؟؟؟
یه سایتی هست هم کتاب بصورت پی دی اف داره و هم کتاب واسه تو گوشی خوندن !!! کتاباش بد نیستن !در ایام بیکاری به درد میخوره !!
کتابخانه مجازی ایران
راستی اگه تونستین حتما حتما فیلم " one missed call " رو هم بگیرین و ببینین.فیلمش ترسناکه ،البته اگه نصفه شب نیگا کنین هیجانش مضاعف میشه !!!
راستی کسی میدونه من چطوری میتونم از سایت اوست ، آنتی ویروسمو آپدیت کنم ؟!!! دیروز رفتم سایتش ولی نتونستم !

navid_hacker

New Member
لایک ها
46

توش رتبه ی چند خوبه؟؟
بستگی داره کجا رو بزنی ...ولی معمولا اولیش رو می زنن علوم تحقیقات که توی اون رتبه 100 200 خوبه...

راستی کسی میدونه من چطوری میتونم از سایت اوست ، آنتی ویروسمو آپدیت کنم ؟!!! دیروز رفتم سایتش ولی نتونستم ! __________________
آفلاینشو دانلود کن میشه....اینم لینکش:
Download avast - SoftGozar.com! Internet Security 6.0.1203 Final

لایک ها zek

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369

دوستان اگه تو کتابای ادبیات الگو ( قرابت - آرایه - 5 بحث - لغت و املا - جدول عبدلیف ) غلطی دیدن بگن تا یه شماره بگم که بهش اس ام اس بدین تا اصلاح بشه و اسمتون بیاد تو مقدمه ش

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

فقط یک غلط بگیریم بسه!الگو پره اشتباهه!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369

فقط یک غلط بگیریم بسه!الگو پره اشتباهه!
شما چه کتابی رو می گی ؟
کتابای ادبیات الگو خیلی کم غلطن .
یه چیزی هم الان یادم اومد ، اگه کتابتون چاپ قدیمه ، شاید تو چاپای بعدی اصلاح شده باشه ، ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه ، بگید کتابتون چاپ قدیمه و شماره ی سوال رو بگید .
آخرین چاپ همونیه که سوالای کنکور 89 رو داره .

آخرین ویرایش توسط مدیر

abdi

New Member
لایک ها
171

من تو کتاب آرایه یکی دو تا غلط پیدا کردم، ولی همه کتابامو دادم رفت و دیگه صفحه ها رو یادم نمی یاد. راستی در مورد کتاب آرایه قرار بود آقای قشمی یه ویرایشش بکنه و احتمال زیاد 99 درصد خطاها تو اون ویرایش تصحیح می شن.

لایک ها
75

دوستان اگه تو کتابای ادبیات الگو ( قرابت - آرایه - 5 بحث - لغت و املا - جدول عبدلیف ) غلطی دیدن بگن تا یه شماره بگم که بهش اس ام اس بدین تا اصلاح بشه و اسمتون بیاد تو مقدمه ش
از توی کتاب جامعش هم میتونیم بگیم؟

baran-h

Active Member
لایک ها
98

درست یادم نیست ولی واقعا کتاب 5بحثی که من داشتم غلط خیلی کم داشت
اما بعضی از ارجاعهایی که به کتاب درسی داده درست نیستن مثلا صفحه ی 44 برای "خوش برخورد" گفته در صفحه ی 127 کتاب "برخورد" اسم گرفته شده نه بن.درصورتی که در صفحه ی 127 کتاب حرفی از "برخورد" زده نشده البته کتاب من ویرایش قدیمه و شاید در ویرایش جدید اصلاح شده باشه.شایدم ارجاعی که داده به کتاب زبان فارسی جدید باشه...
نمیشه از کتاب دینیش که پر غلطه اشکال گرفت؟؟:40: اون بیشتر نیاز داره فک کنم!

Antiheos

New Member
لایک ها
133

سلاااااااام
خوبین بچه ها؟
چند روزه داریم میایم سایت بدون اینکه هیچی بنویسیم تو انجمن مون!(بجز بحث الگو):33:

نمیدونم چرا؟! یاد اون روزایی افتادم که ali1993 خدافظی کردن ( و البته خیلیای دیگه) با 122 ساعت رکوردشون!
که بعدش گفتن الان وقت اون نیست که خاطرات و لحظه های خوبمونو افزایش بدیم، بعدا هم میتونیم!!!
الان باید همو مجبور کنیم که درس بخونیم!

بعدش مارال یه لیست از بچه ها داد و زمان بندی اعتیادش(!!!!!!!!!!!!!) به سایت!:4:
....
....
یکی این انجمنو نجات بده لطفا!:150:

لایک ها
75

از چی نجات بدیم...
مگه داره چی میشه؟؟من که واقعا نمی فهمم...

Antiheos

New Member
لایک ها
133

از چی نجات بدیم...
مگه داره چی میشه؟؟من که واقعا نمی فهمم...
البته شما خیلی منظور منو جدی برداشت کردین! منظورم رکود فعلی بود:3:

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369

من بلد نیستم چند تا پست رو با هم بیارم تو نقل قول
الان شما فرض کنید من پست های 2458 و 2459 رو با هم نقل قول کردم !
آقای عبدالمحمدی یه اس ام اس به همه ی شاگردایی که شماره شون رو داشتن با مضمونی که من نوشتم دادن ، در آخر هم گفتن که به دوستانتون هم بگین . این شد که من این بحث رو مطرح کردم .
از هر کتاب دیگه ای که می خواید اشکال بگیرید برید تو سایت
نشر الگو | صفحه‌ی اول
ولی به نظر من حیف وقت شماست که به کم غلط شدن کتاب بی ارزشی مثل دینی الگو کمک کنید . چون تستای مفهومیش بسیارکمه و هر چقدر هم که کم غلط تر بشه ، فقط ظاهرا کتاب بهتری میشه .
یکی درسنامه ش رو می خونه ، بعد می ره تستای آسونش رو با درصد بسیار بالا می زنه ، آخرش هم میگه به به چه کتاب خوبی بود و میاد به سال بعدیا هم توصیه می کنه بخریدش .
من بهمن یا اسفند ماه بود که درس 11 سال دوم رو از روش خوندم ، بعد تستاش رو زدم . تو نود و خرده ای تست تالیفی فقط 3 تا غلط زدم . بعد تستای کنکورو زدم . تو 5 تا تست سراسری 87 هم 3 تا غلط زدم . اون موقع بود که فهمیدم چه کتاب آشغالیه .

mozhgan

New Member
لایک ها
127

manam balad nistam:35:!
lotfan yeki bege chejuri mishe chanta post ro baham naghleghol kard!!!!!!!:1:

Antiheos

New Member
لایک ها
133

من زیاد از کتابای الگو استفاده نکردم.فک کنم فقط همون دینی و لغت و املاشو خوندم.
دینیش اولین کتابی بود که از الگو دیدم و خیلی دید بدی نسبت به نشر الگو بهم داد...

ولی لغت و املاش خدایی عالی بود...:1:من خرداد خریدمش و نرسیدم همشو بخونم ولی تا جایی که خوندم به جرات میتونم بگم بهترین کتاب املا و لغتی بود که تا بحال دیدم(بهتر از کتاب هامون سبطی و املالغت خیلی سبز)
من که تا جایی که خوندم غلط ندیدم(البته گفتم که کامل نخوندم)
دستش درد نکنه(عبدالمحمدی بود فک کنم!)

آخرین ویرایش توسط مدیر

Antiheos

New Member
لایک ها
133

آقای عبدالمحمدی یه اس ام اس به همه ی شاگردایی که شماره شون رو داشتن با مضمونی که من نوشتم دادن ، در آخر هم گفتن که به دوستانتون هم بگین . این شد که من این بحث رو مطرح کردم .
از هر کتاب دیگه ای که می خواید اشکال بگیرید برید تو سایت
نشر الگو | صفحه*ی اول
ولی به نظر من حیف وقت شماست که به کم غلط شدن کتاب بی ارزشی مثل دینی الگو کمک کنید . چون تستای مفهومیش بسیارکمه و هر چقدر هم که کم غلط تر بشه ، فقط ظاهرا کتاب بهتری میشه .
یکی درسنامه ش رو می خونه ، بعد می ره تستای آسونش رو با درصد بسیار بالا می زنه ، آخرش هم میگه به به چه کتاب خوبی بود و میاد به سال بعدیا هم توصیه می کنه بخریدش .
من بهمن یا اسفند ماه بود که درس 11 سال دوم رو از روش خوندم ، بعد تستاش رو زدم . تو نود و خرده ای تست تالیفی فقط 3 تا غلط زدم . بعد تستای کنکورو زدم . تو 5 تا تست سراسری 87 هم 3 تا غلط زدم . اون موقع بود که فهمیدم چه کتاب آشغالیه .
Lotfan yeki bege chejuri mishe chanta post ro baham naghleghol kard!!!!!!!:1:
یه کلید هست بین پاسخ سریع و نقل قول(اسمش نقل قول چند گانه س)باید همه ی پستای دلخواهتون رو با اون کلید انتخاب کنید...ولی آخرین پستو نقل قول بزنین!

baran-h

Active Member
لایک ها
98

mozhgan

New Member
لایک ها
127

یه کلید هست بین پاسخ سریع و نقل قول(اسمش نقل قول چند گانه س)باید همه ی پستای دلخواهتون رو با اون کلید انتخاب کنید...ولی آخرین پستو نقل قول بزنین!
هر کدوم رو توی صفحات جداگانه نقل قول بزنید و همه رو کپی کنید در صفحه یکی !!
lotfan yeki bege chejuri mishe chanta post ro baham naghleghol kard!!!!!!!:1:

fk konam yad gereftam!!!!!!!:41:

بالا