S@n@m

New Member
لایک ها
42
پاسخ : انجمن برترین رتبه های کنکور 90

لازم شد من هم بگم که توی بندرعباس برای اینکه بچه ها برای درس خوندن و رتبه خوب آوردن ترغیب بشند چی جایزه میدهند:
رتبه تک رقمی پژو 206
رتبه دو رقمی pride
رتبه سه رقمی لپ تاپ
به المپیادی ها (مدال طلا) پژو 206
اینا رو کی میده اونوقت هانیه جان؟

کسی از جایزه تو شهر مشهد خبر نداره؟ :دییییی

haniye

New Member
لایک ها
234

اینا رو کی میده اونوقت هانیه جان؟

کسی از جایزه تو شهر مشهد خبر نداره؟ :دییییی
فکر کنم آموزش و پرورش استان:53:

shadi2011

New Member
لایک ها
139

ولی یکی از بچه های مدرسه ی ما المپیاد کامپیوتر نقره جهانی آورد فقط بهش یه لَپ تاپ دادن ها!:7:
یه ضرب المثل هست تو شهر ما میگه:خُدا مرگ آدمِ ندار را بِتَه!!!
یعنی خدا مرگ آدم بی پول رو برسونه!
حکایت ماست!!!:4:
تبریک به آموزش پرورش بندرعباس برا این دست و دلبازیشون!!:97::149:

لایک ها
75

خوش به حال بندر عباسی ها

ما استانمون خودشو می کشه بعد هم به زیر 500 ای ها شاید 200 تومن بده.شاید...

شاید این سال بیشتر بدهند ... شاید...
پرده از خسیسی بگشایند... شاید ...

S@n@m

New Member
لایک ها
42

واقعا
این استاندار ما هم که فقط اعلام کرده به 100 رتبه ی برتر جوایزی اعطا خواهد کرد حالا چی خدا عالمه
اونم تازه امسال که دیگه سیاوش مهران شرمندش کرده!

physics

New Member
لایک ها
104

ناراحت نباشید ! تهران که اصلا آدم حساب نمیکنه دو و سه رقمی ها رو ! تک رقمی هارو هم فکر نکنم چیزی بهشون بدن !

Magnetic

New Member
لایک ها
550

من که هم خودم و هم دوستانم هیچ کدوممون رتبه های خوبیو کسب نکردیم.
یکی داشتیم که همه برا دو رقمی روش حساب باز کرده بودن بسسسسکه خرخون بود رتبش شد 900 منطقه2.
یکی دیگه داشتیم تو گزینه 2 همش 1 رقمی بود و در کل همیشه زیر50 بود.می گفتن ریاضیش همیشه بالا90 هستش و فیزیکش همیشه 100.
شده رتبه 200-300 منطقه2.
یکی دیگه داشتیم که تراز اختصاصیاش تو کانون بالا8 بود حتی بعضی وقتا به 8500 هم می رسید و تراز کلش بالا7600 بود شده الآن 300-400 منطقه2.
خودمم که شدم 1000 و خورده ای منطقه2.(این خورده ایشو معین نمی کنم.ممکنه1 رتبه باشه 100 رتبه شایدم 1000 رتبه و...).

میگم شما کسی رو اطرافتون میشناسین که از کنکورش راضی باشه؟
ما به هرکی که زنگ زدیم یا گفتن خوابه یا بیرونه یا نیستش و یا... .
من که به شخصه ندیدم کسیو.
اگه شما دیدین لطفا بگین... .

sanag

New Member
لایک ها
21

من که هم خودم و هم دوستانم هیچ کدوممون رتبه های خوبیو کسب نکردیم.
یکی داشتیم که همه برا دو رقمی روش حساب باز کرده بودن بسسسسکه خرخون بود رتبش شد 900 منطقه2.
یکی دیگه داشتیم تو گزینه 2 همش 1 رقمی بود و در کل همیشه زیر50 بود.می گفتن ریاضیش همیشه بالا90 هستش و فیزیکش همیشه 100.
شده رتبه 200-300 منطقه2.
یکی دیگه داشتیم که تراز اختصاصیاش تو کانون بالا8 بود حتی بعضی وقتا به 8500 هم می رسید و تراز کلش بالا7600 بود شده الآن 300-400 منطقه2.
خودمم که شدم 1000 و خورده ای منطقه2.(این خورده ایشو معین نمی کنم.ممکنه1 رتبه باشه 100 رتبه شایدم 1000 رتبه و...).

میگم شما کسی رو اطرافتون میشناسین که از کنکورش راضی باشه؟
ما به هرکی که زنگ زدیم یا گفتن خوابه یا بیرونه یا نیستش و یا... .
من که به شخصه ندیدم کسیو.
اگه شما دیدین لطفا بگین... .
من میشناسم!!.......رتبه 2....29......319.....251 منطقه 3 که خیلی راضی بودن(جون خودم راس میگم)

لایک ها
75

خب مگه اینایی که یا خوابن یا بیرونن یا نیستن راضی نیستن؟؟؟؟؟
اینجوری که به نظر میاد راضی باشن.... نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Magnetic

New Member
لایک ها
550

خب مگه اینایی که یا خوابن یا بیرونن یا نیستن راضی نیستن؟؟؟؟؟
اینجوری که به نظر میاد راضی باشن.... نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه راضی نیستن.
و مایل هم نیستن رتبه هاشونو به کسی بگن یا کسی تو کارشون کنجکاوی کنه..............
یکی از دوستا خودم گفت بهم که من الآن چند روزه موبایلم یا خاموشه یا رو سایلنته و کلا جواب هییییییچ احدیو نمی دم.خواه دانش آموز باشه خواه مدیر خواه... .
حالا قبل از اعلام نتایج خب هر وقت زنگ می زدیم همه می دویدن پا تلفن.
تا اعلام نتایج شده همه غیب شدن!!!!!!!!
راستی یه خبری هم بدستم رسید که یکی تو اهواز 12 منطقه2 شده.رشته ریاضی.
یکی دیگه هم 27 منطقه2 شده تجربی.
پس معلوم شد افراد موفق هم تو شهر ما کم نیستن!!!!!!:41::41::41::41:

لایک ها
75

از این لحاظ می گفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب بله راست می گین دیگه...
ببخشید من یه خورده اشتباه فهمیده بودم...:4::4:

Magnetic

New Member
لایک ها
550

از این لحاظ می گفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب بله راست می گین دیگه...
ببخشید من یه خورده اشتباه فهمیده بودم...:4::4:
خواهش می کنم.:53:

mehdisoft

New Member
لایک ها
223

[TABLE]
[TR]
[TD="colspan: 2"]افزایش ظرفیت کنکور در گروه پزشکی/ دو برابر شدن ظرفیت پذیرش یک دانشگاه

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جلسه مشترک با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش ظرفیت یک دانشگاه علوم پزشکی خبر داد و گفت: این افزایش ظرفیت در راستای پذیرش بهتر در سه رشته دکتری حرفه ای انجام شد.
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 2"] دکتر محمدحسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مجموع افزایش ظرفیت در رشته های گروه علوم پزشکی 14 درصد است که نسبت به سال گذشته کاهش نداشته است.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی تهران به دلیل نبود امکانات، ظرفیت محدودی را برای رشته های دکتری حرفه ای، دندانپزشکی، داروسازی و پزشکی اعلام کرده بود که مقرر شد با توجه به پرمتقاضی بودن این رشته ها، ظرفیت در این رشته ها در این دانشگاه افزایش یابد.
سرورالدین اظهار داشت: در مجموع این سه رشته در مقطع دکتری حرفه ای 250 نفر به ظرفیت پذیرش دانشگاه علوم پزشکی تهران افزوده شد.
وی تاکید کرد: با توجه به پرمتقاضی بودن رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی به خصوص در دانشگاه علوم پزشکی تهران این افزایش ظرفیت به داوطلبان در رتبه های بالا که نمرات مشابهی دارند برای پذیرش کمک می کند.
به گزارش مهر، در دفترچه کنکور سراسری سال 90 ظرفیت پذیرش در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران 335 نفر با احتساب بورسیه ارتش اعلام شده است که با افزایش ظرفیت به 585 نفر خواهد رسید

لینک خبر:MehrNews.com - Iran, world, political, sport, economic news and headlines
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

آخرین ویرایش توسط مدیر

apvrya

New Member
لایک ها
7

سلام به همگییکی نیست به من بگه این مطلبی که تو NOETنوشته مال چه زمانیه . چون چند روز پیش رفتم این نبود الانم گفته ویرایش از ساعت 14فعاله و هیچی نیس.یه چیزی بهتون میگم فکتون بیوفته تو شهر ما یه خانم شریفی وجود داره که تا قبل از دی ماه ترازاش6100 میشد از دی ماه جدی جدی شروع به خوندن کرده رتبهش نمیدونم64 یا 68 میدونم تو بازه60تا 70

آخرین ویرایش توسط مدیر

apvrya

New Member
لایک ها
7

سلام به همگی کسی نیست به من بگه این مطلبی که تو NOETنوشته مال چه زمانیه
سلام به همگی بابت جوابتون ممنون از سایت سازمان درخواست ویرایش مجدد خواستم و اونا ارسال نامه کتبی رو خواستن و گفتن تغییرات درخواستی تون اعمال میشه

لایک ها
75

وای عجب حرفی زدین...:21::21:

شما ناراحت نشین ... حتما کسی جواب سوالتونو نمیدونسته وگر نه حتما جواب می دادن...

من هم خودم واقعا نمی دونستم قضیه از چه قراره وگرنه من هم یه نظری می دادم...

شرمنده...

mehdisoft

New Member
لایک ها
223

الف - اعلام نتايج نهايي كنكور سراسري 20 تا 22 شهريور

رئيس سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج نهايي كنكور سراسري 90 طي روزهاي 20 تا 22 شهريورماه خبر داد.

محمد حسين سرورالدين رئيس سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با فارس با بيان اينكه اعلام نتايج نهايي كنكور سراسري 90 مراحل نهايي خود را طي مي‌كند، گفت: نتايج نهايي آزمون سراسري طي روزهاي 20 تا 22 شهريورماه اعلام مي‌شود.

وي گفت: در اين آزمون يك ميليون و 132 هزار داوطلب ثبت‌نام كردند و 995 هزار و 691 داوطلب نيز در جلسه كنكور 90 حضور داشتند.

رئيس سازمان سنجش آموزش كشور گفت: حدود 12درصد از داوطلبان كنكور 90 در جلسه آزمون حضور نداشتند، 3 درصد از داوطلبان كارت آزمون گرفته اما در جلسه شركت نكردند و 9 درصد از داوطلبان نيز حتي كارت آزمون خود را دريافت نكرده بودند.

وي با بيان اينكه در مجموع بيش از 90 درصد از داوطلبان حاضر در جلسه كنكور 90 مجاز به انتخاب رشته شدند، خاطرنشان كرد: حداقل 585 داوطلب در آزمون سراسري 90 پذيرش مي‌شوند

20_sorour

New Member
لایک ها
13

نتايج نهايي کنکور سراسري 1390 :113:بين 19-20 شهريور ماه اعلام خواهد شد.
ابراهيم خدايي معاون سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: اسامي پذيرفته‌شدگان كنكور 19-20 شهريور ماه از طريق سايت اعلام مي‌شود.

وي با اشاره به ظرفيت پذيرش آزمون سراسري امسال، اظهار كرد: بيش از 585 هزار داوطلب امسال در آزمون سراسري پذيرفته شده‌اند.

براساس گزارش ايسنا، كنكور سراسري سال 1390 طي روزهاي 9 تا 11 تير ماه با رقابت يك ميليون و 150 هزار داوطلب در سراسر كشور برگزار و طي آن بيش از 90 درصد داوطلبان حاضر در جلسه مجاز به انتخاب رشته شدند.

:59::59::59::59:
دوستاي عزيز و گل كنكوري خودم اينم بگم كه به احتمال زياد مث سالاي گذشته نتايج اولين جايي كه برن روي سايت سامانه ي اعلام نتايجه ..اينم ادرسش
www.mga.ir

Magnetic

New Member
لایک ها
550

مگه تو سایت خود سازمان سنجش اعلام نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر ساله که همون جا بوده.

20_sorour

New Member
لایک ها
13

اره محمد جان همون جا هم اعلام مي شه ولي با يه تاخير يكي دو ساعته...

بالا