pishi72

New Member
لایک ها
77
zek گفت
مدیرتون یعنی اونقدر ..... هست که نمی فهمه رقیبای شما تو بقیه جاها کلاس درسی میذارن ، شما ورزش؟؟
از اون هم بدتره!
شما فقط اينو داشته باش كه وقتي اداره ي اموزش و پروش يه بخشنامه اي ميده،خودشون يادشون ميره اجرا و پيگيريش كنن ولي اين مدير
ما دنيا هم نابود شه اجراش ميكنه!!!!
اي خدا عجب گيري كرديم!

pishi72

New Member
لایک ها
77
elhamgol گفت
[center:49b8418623]دوستاني كه قلم چي ميرن سنجش هم ثبت نام ميكنن؟[/center:49b8418623]
من قلمچي ميرم،برا سنجش 7750 تومنو ازمون گرفتن ولي اگه آزمونش جمعه ها باشه نميرم!!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام.
pishi72 عزیز!

سعی کنید مشکل رو سریع و بدون حاشیه حل و فصل کنید!
تو سال پیش دانشگاهی اصلا اصلا اصلا به هیچ وجه دنبال اعتصاب و اختشاش و اینا نباشید!
براتون عجیب حاشیه می سازه و از هدف دورتون میکنه!
تمرکز رو از دست میدین!
اگه ام مشکل حل نشد مثه بچه ی آدم
بشین یه گوشه درستو بخون.اون کلاس ها رو نرو.دنبال این جنگولک بازیام نباش.

پیام خودم:دو پست پشت سر هم خلاف قوانین تالار است

pishi72

New Member
لایک ها
77
bihamta گفت
سلام.
pishi72 عزیز!

سعی کنید مشکل رو سریع و بدون حاشیه حل و فصل کنید!
تو سال پیش دانشگاهی اصلا اصلا اصلا به هیچ وجه دنبال اعتصاب و اختشاش و اینا نباشید!
براتون عجیب حاشیه می سازه و از هدف دورتون میکنه!
تمرکز رو از دست میدین!
اگه ام مشکل حل نشد مثه بچه ی آدم
بشین یه گوشه درستو بخون.اون کلاس ها رو نرو.دنبال این جنگولک بازیام نباش.

پیام خودم:دو پست پشت سر هم خلاف قوانین تالار است
اگه به اين راحتياس كه نريم،مرض داريم كه اعتصاب كنيم؟؟؟؟؟

در مورد پيام خودتون هم خدمتتون عرض كنم كه بنده نميتونم برا زدن يه پست برم و فردا بيام كه شايد يكي يه پست زده باشه و ...
به بزرگي خودتون ببخشيد ديگه!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
Selena_R گفت
سلام دوستان،مثل اینکه یه کم دیر شده...
حالاااااااا،به نظرم اینا درستن...
پایدار=3
روحانی=3
پیشانی=3
عاری=1
دلاور=2
آنان=2
همه=2
جواب ایناس
2
2
1
1
2
2
1

baran-h

Active Member
لایک ها
98
pishi72 گفت
سلام به همه

تو شهر ما شايعه شده كه بخشنامه اومده برا چهارشنبه پنجشنبه ها(كه تعطيليم) با پول خودمون برامون كلاساي چرت و پرت تربيت بدني و پرورشي و كلا
بذارن! تو كل كشور اينطوريه يا فقط تو شهر ما همچين مسخره بازي هايي هست؟!!!!

راستي آزموناي سنجش روز جمعه هست؟!
آخه ميخوان به زور ما رو ثبت نام كنن بهمون گفتن جمعه نيست! راسته يا دروغ؟؟؟؟؟؟؟؟
اینی که گفتید گویا دستور وزیره!!!
توی شهر ما هم مدارس عادی برای پیشاشون کلاس روخوانی قرآن و ورزش گذاشتن

اما برای ما نه. اما امروز معلم دینی مون گفت امتحان روخوانی قرآن هم داریم!!!
یعنی فکر کنم توی چارچوب درسی هستن اما اگر مدیر بخواد میتونه کلاس براشون نذاره.

saman1375

New Member
لایک ها
4
سلام
ببخشيد در مورد برنامه ي پيش رياضي قلمچي سوالاي داشتم. اول اينكه منظور از ترمي سالي كه برا هندسه تحليلي و گسسته نوشته چيه؟؟؟ ما با برنامه ي كدومشون بايد بريم؟؟؟

دومي هم اينكه برا عموميا مثلا ديني از بين ديني 4 و 3و 2 بايد يكشونو جواب بديم تو همه ي آزمونا؟؟؟ آخه بالاي اونا نوشته انتخابي(يك ستون انتخاب شود)!!!!

hastijooon

New Member
لایک ها
0
سلام بچه ها

منم یه سوال دارم که فک نکنم خیلی سخت باشه

ولی چیکار کنم دیگه وقتی هنگ میکنم دیگه اگه خودم رو هم بکشم نمیتونم سواله رو حل کنم

اگه میشه جواب تشریحیش رو بذارین

در تصاعد های عددی،...، 3،7،11، و ...،4،7،10 چند جمله ی مساوی کوچکتر از 50 وجود دارد؟؟

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
hastijooon گفت
سلام بچه ها

منم یه سوال دارم که فک نکنم خیلی سخت باشه

ولی چیکار کنم دیگه وقتی هنگ میکنم دیگه اگه خودم رو هم بکشم نمیتونم سواله رو حل کنم

اگه میشه جواب تشریحیش رو بذارین

در تصاعد های عددی،...، 3،7،11، و ...،4،7،10 چند جمله ی مساوی کوچکتر از 50 وجود دارد؟؟
اولین جمله ی مساوی 7 است . قدر نسبت دو تصاعد 4 و 3 است که ک م م انها برابر 12 است . پس عضو مشترک بعدی 12 تا از 7 بیشتره .
7و19و31و43
4 جمله

abdi

New Member
لایک ها
171
سلام به همگي
من امروز از معلم ادبياتمون تكواژا رو پرسيدم، نظر ايشون اين بود:
پيشاني: 1 تكواژ
روحاني: 2 تكواژ
دلاور: 3 تكواژ

zek

New Member
لایک ها
124
abdi گفت
سلام به همگي

منم پرسیدم. دبیر ما هم پیشانی رو یه تکواژ گفتن ولی من خیلی اصرار کردم مثل روحانی بگیریمش ، شک کردن و گفتن هفته بعد بهت میگم .

اما دلاور . چرا سه تا ؟؟؟ دل+ آور دیگه . یعنی میگین دل + ا + ور مثل مثلا "پهناور ( پهن +ا+ور )" ؟؟؟؟
واقعا شک برانگیزه !!!!

اما نظر من همون 2تاست .

fatalashgar

New Member
لایک ها
8
سلام

کسایی که امروز ازمون قلم چی رفتن ازمون چه طور بود

mozhgan

New Member
لایک ها
127
من دیگه از دسته این دینی خسته شدم!!

یه هفته و نیم فقط دینی خوندم آخرش درصد میاد....۳۸٪ !!!

با اطلاعات عمومی جواب میدادم بیشتر میشد!!
کمک.......

اونایی که دینی ترازشون زیاده لطفا بگن برای دینی چه کتابی خوبه....
ترجیحا قطور نباشه !!
ممنون

abdi

New Member
لایک ها
171
zek گفت
abdi گفت
سلام به همگي

منم پرسیدم. دبیر ما هم پیشانی رو یه تکواژ گفتن ولی من خیلی اصرار کردم مثل روحانی بگیریمش ، شک کردن و گفتن هفته بعد بهت میگم .

اما دلاور . چرا سه تا ؟؟؟ دل+ آور دیگه . یعنی میگین دل + ا + ور مثل مثلا "پهناور ( پهن +ا+ور )" ؟؟؟؟
واقعا شک برانگیزه !!!!

اما نظر من همون 2تاست .
اتفاقاً معلممون گفت دلاور دقيقاً مثل پهناوره. چون معني تكواژا بايد با معني واژه مرتبط باشه، ولي "آور" به معني دلاور مربوط نيست، پس مي‌شه دل+ا+ور.
[HIGHLIGHT=#ffffff]يه خواهش: اگر كسي هست كه براي آزمون‌هاي گاج ثبت نام كرده باشه يا يكي رو كه ثبت نام كرده بشناسه، لطفاً يه اطلاعي به من بده.[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff]
[/HIGHLIGHT]

mozhgan

New Member
لایک ها
127
یه چیز دیگه...

به نظر من سوال ۱۲۳ شیمی ۲ رو غلط جواب داده یا حداقل این سوال دو جوابه س!

سوال اینه:
عنصری اصلی در تناوب چهارم قرار داردو نخستین تغییر بزرگ مشاهده شده در انرژی های یونش متوالی آن از IE4 به IE5ا ست.کدام عبارت در مورد این عنصر درست است؟!
۱.عدد اتمی آن ۲۴ است.
۲.در گروه چهارم جدول تناوبی قرار دارد.
۳.در آرایش الکترونی آن ۷ زیر لایه دارای الکترون است.
۴.در لایه ی ظرفیت اتم آن دو اوربیتال نیمه پر وجود دارد.

خودش زده گزینه ۴..
به نظر من گزینه ۲ درست تره چون خودش تو سوال گفته عنصری اصلی ..یعنی دیگه لازم نیست بگیم گروه ۱۴ است و همون ۴ درسته!!!
نظر شما؟

zek

New Member
لایک ها
124
abdi گفت
zek گفت
abdi گفت
سلام به همگي

واقعا شک برانگیزه !!!!

اما نظر من همون 2تاست .
اتفاقاً معلممون گفت دلاور دقيقاً مثل پهناوره. چون معني تكواژا بايد با معني واژه مرتبط باشه، ولي "آور" به معني دلاور مربوط نيست، پس مي‌شه دل+ا+ور.
يه خواهش: اگر كسي هست كه براي آزمون‌هاي گاج ثبت نام كرده باشه يا يكي رو كه ثبت نام كرده بشناسه، لطفاً يه اطلاعي به من بده.

آخه دلاور رو اگه دلا رو یه کلمه مشتق بگیریم ، دلا فقط معنی ای دل رو میده ولی مثلا پهنا خودش معنی داره . منظورم اینه که این دلا بمعنی ای دل با کلمه دلاور زیاد مربوط به هم نیستن . اما اگه معنی دیگه ای هم داره منم موافقم که دل+ا+ور بهتر از دل+آور هست. دل +اور درست میگین زیاد تقسیم جالبی نیست.

zek

New Member
لایک ها
124
راستی دوستان لطفا یه کتاب برای ادبیات پیش که کتاب خیلی خوبی باشه معرفی کنید.
معلمای ما گیر دادن به گاج سفید ولی من خودم از گاج سفبد بدم میاد . پارسالم که دبیر فیزیکمون گفته بود بگیرین ، من نگرفتم !!!!

مرسی

abdi

New Member
لایک ها
171
zek گفت
abdi گفت
zek گفت
abdi گفت
سلام به همگي

واقعا شک برانگیزه !!!!

اما نظر من همون 2تاست .
يه خواهش: اگر كسي هست كه براي آزمون‌هاي گاج ثبت نام كرده باشه يا يكي رو كه ثبت نام كرده بشناسه، لطفاً يه اطلاعي به من بده.

آخه دلاور رو اگه دلا رو یه کلمه مشتق بگیریم ، دلا فقط معنی ای دل رو میده ولی مثلا پهنا خودش معنی داره . منظورم اینه که این دلا بمعنی ای دل با کلمه دلاور زیاد مربوط به هم نیستن . اما اگه معنی دیگه ای هم داره منم موافقم که دل+ا+ور بهتر از دل+آور هست. دل +اور درست میگین زیاد تقسیم جالبی نیست.
فكر نكنم حتماً "دلا" بايد يه كلمه مشتق باشه. مثلاً "برابر = بر+ا+بر" ولي "برا" مشتق نيست.
در ضمن ادبيات پيش خيلي سبز واقعاً كتاب خوبيه (هي چي مي‌رم جلو بيشتر به اين نتيجه مي‌رسم). حتماً بگيريدش.

zek

New Member
لایک ها
124
abdi گفت
zek گفت
abdi گفت
zek گفت
abdi گفت
سلام به همگي

واقعا شک برانگیزه !!!!

اما نظر من همون 2تاست .

فكر نكنم حتماً "دلا" بايد يه كلمه مشتق باشه. مثلاً "برابر = بر+ا+بر" ولي "برا" مشتق نيست.
در ضمن ادبيات پيش خيلي سبز واقعاً كتاب خوبيه (هي چي مي‌رم جلو بيشتر به اين نتيجه مي‌رسم). حتماً بگيريدش.

در مورد دلاور ،راست میگین. به اون مورد توجه نکرده بودم.
خیلی سبز ، بله ، منم تعریفشو زیاد شنیدم . مرسی .

maryam-71

New Member
لایک ها
20
mozhgan گفت
من دیگه از دسته این دینی خسته شدم!!

یه هفته و نیم فقط دینی خوندم آخرش درصد میاد....۳۸٪ !!!

با اطلاعات عمومی جواب میدادم بیشتر میشد!!
کمک.......

اونایی که دینی ترازشون زیاده لطفا بگن برای دینی چه کتابی خوبه....
ترجیحا قطور نباشه !!
ممنون
من الان دینی رو تقریبا بالای 90 میزنم . خودمم اول قوی نبودم ولی اگه تستای کتاب دین و زندگی راه اندیشه(تستاش عالیه!!) رو بزنید و برای تقویت مفهوم آیات و روایات به کتاب آیات روایات گاج مراجعه کنید بهت قول میدم دینی رو بخوری!

بالا