وضعیت
موضوع بسته شده است.

bioman2

New Member
لایک ها
48
پاسخ : اون هایی که زیست قبول نشدن حتما یه سری بزنن

فقط یکی به این سوال من جواب بده...
چرا 170 نفر قبول کردن؟؟؟؟؟
اخانم سویزی رییس معاونت که اعلام کرد تو زیست تعداد قبولی ها از 277 نفر به 442 نفر رسیده،نسبت به پارسال. فقط یه چیزیش مشکوکه:ظرفیت کامپیوتر از 370 به 1026 رسیده. یعنی ممکنه؟؟؟؟

AminYar

New Member
لایک ها
575

خانم سویزی فرمودند پارسال زیست 277 نفر گرفته شده ولی امسال 442 نفر.
این لینک pdf قبولی های پارساله.خودتون جمع بزنید.پارسال 277 نفر نبوده بلکه 472 نفر بوده است.Download fileNews_451.pdf
قضاوت با اونایی که فکر میکنن همه چی آرومه.و باشگاه را آدم های لایق اداره میکنند.
شاید خبرنگار اعداد را اشتباه وارد کرده.شاید منظور سویزی این بوده که پارسال 442 نفر و امسال 277 نفر گرفته اند.
در این صورت باز هم ما حق اعتراض داریم که چرا قبولی ها را کم کرده اند.

bioman2

New Member
لایک ها
48

خانم سویزی فرمودند پارسال زیست 277 نفر گرفته شده ولی امسال 442 نفر.
این لینک pdf قبولی های پارساله.خودتون جمع بزنید.پارسال 277 نفر نبوده بلکه 472 نفر بوده است.Download fileNews_451.pdf
قضاوت با اونایی که فکر میکنن همه چی آرومه.و باشگاه را آدم های لایق اداره میکنند.
شاید خبرنگار اعداد را اشتباه وارد کرده.شاید منظور سویزی این بوده که پارسال 442 نفر و امسال 277 نفر گرفته اند.
در این صورت باز هم ما حق اعتراض داریم که چرا قبولی ها را کم کرده اند.
رفتم دیدم.حرفت کاملا درسته داداش. با این وضع امسال و این پارتی بازیا فکر کنم اگه تا دوره هم میومدیم بالا مدال طلا نمی گرفتیم.منو بگو که تو این سه سال فکر می کردم که ایران با این سطح علمی المپیاداش چرا تو جهانی خوب نتیجه نمیگیره در صورتی که امریکا همیشه تیم اوله.:93:
همون بهتر که ما ها قبول نشدیم. باز کنکور یه نظمی داره.

omidgh

New Member
لایک ها
6

الان بااین وضع امیدی هست ما دوباره قبول بشیم یا نه

bioman2

New Member
لایک ها
48

الان بااین وضع امیدی هست ما دوباره قبول بشیم یا نه
اگرم امیدی باشه خیلی کمه.وضعیت باشگاه شیر تو شیره.اگرم دوباره نتایجو اعلام کنن و ما ها قبول شده باشیم از رقبامون خیلی عقب افتادیم.

mysky

New Member
لایک ها
46

همون بهتر که ما ها قبول نشدیم. باز کنکور یه نظمی داره.
اینو به قطع بهت میگم وضع کنکور خیلی داغون تره!!!

لایک ها
326

اینو به قطع بهت میگم وضع کنکور خیلی داغون تره!!!

به نظره من بهتره این طوری قضاوت نکنیم ...چون اصلا قابل قیاس با هم نیستند.........

rowshan74

New Member
لایک ها
2

برای المپیاد قبول شدن به نظر من اول باید انگیزه داشته باشی.(که البته اینو همه میدونن) ولی قدم بعدی خوندن کتابای مرجعی مثل کمپبل یا سولومون و از این قبیل کتابا با کتب درسی دبیرستانه.امیدوارم شما که انگیزه دارینو تازه کارین به یه جایی برسین ما که انگیزه مون نابو شد....
اینو واسه همه تازه کارا میگم اینکه حتما روی 50 درصد به بالا فکرکنین چون به باشگاه اعتمادی نیست باز دوباره مثل امسال دیوونه بازی درمیارن........ضمنا اگه حول و حوش 10 درضد زدین یا حتی امتحان هم ندادین یا به سر جلسه نرسیدین بازم امید داشته باشین که قبول میشین به همون دلیل قبلی!!!!!!!!!!!!

M.B313

New Member
لایک ها
1

چرا وقتی خودت قبول نشدی فکر میکنی سوالا مشکل داشته؟!
اتفاقا سوالا خیلی بهتر بود.اگر شما سطح بالا خوندی پس خیلی راحت میتونستی قبول بشی!!!چون واقعا چیزی نداشت
تازه سوالای مرحله دوم هم تغییر کرده بود...اصلا حق استفاده از ماشن حساب رو نداشتی!یعنی تا اینحد!
امیدوارم در زندگیت موفق باشی
اینا چیزی نیست که واسش غصه میخوری و میدون میگیری
فقط باید حرکت کنی و تاش کنی و امیدت به خدا باشه...دیگه نتیجه مهم نیس
یا علی:27::27::27:

Nima138

Well-Known Member
لایک ها
527

من کتابای

4 جلد کمپبل
بیوشیمی لنینجر
سوالای بیوشیمی استرایر
بیوشیمی لودیش بعضی قسمت ها مختصر
سلولی آلبرتس
سلولی امیری
فیزیولوژی گایتون و
فیزیولوژی برن لوی مختصر
ژنتیک ساسان امیری
رفتار فاطمی
زیست گیاهی فاطمی
زیست شناسی از رویکرد مولکولی جلد 2 فاطمی
consept of genetic Grifith
Gratuated Record Examination Biology
جانور شناسی مقایسه ای
جانور شناسی 2 جلد انتشارات مدرسه
اکولوژی جمعیت وهاب زاده
اکولوژی کوشا
فیزیولوژی جلد 1 کوشا پایداری
ژنتیک استانسفیلد
شیمی عمومی مورتیمر(مختصر و خلاصه)
و 3 دور کتابای درسی

رو به مدت 2 سال خوندم..........اما قبول نشدم،چرا؟؟خوب شاید این 170 نفر بهتر بودن؟ما نمی تونیم اثبات کنیم که بهتر بودن...نمی تونیم اثبات کنیم که بدتر بودن چون نه کلید داریم نه کف،نه می دونیم که دقیق این 170 نفر کین...

پس بیخیال میشیم،چون دیگه نمی تونیم تو آزمون مرحله 2 شرکت کنیم و نمی تونیم تو دوره باشیم و نمی تونیم دیگه رویا پردازی کنیم که توی هواپیما کنار پنجره بشینیم یا نه(برای جهانی) یا تمرین کل کل کردن توی دوره رو بکنیم!

ما تو مدرسمون 4 تا سومی بودیم که همه ی این کتابارو خوندیم اما فقط یکیمون قبول شد + یه دومی که کمبپل ها و کتابای درسی و ... چند تا چیز دیگه رو خونده بود... اما حتما یه دلایلی بوده که من قبول نشدم که هنوز نمی دونمشون!

به هر حال دنیا که به آخر نمی رسه،من بازم به زیست شناسی خوندم ادامه میدم،هر چند 1 ساعت در روز!بعدش با کنکور میرم دانشگاه،اونجا دیگه دوباره همه با هم برابر میشن(تو ترم 1)

Biologist

New Member
لایک ها
9

همشهری شاید واسه تو که قبول شدی قابل درگ نیست که امثال ماها چی کشیدیم که میگی ناراحت این چیزا نباش تو درک نمیگنی زحمت سه سالت بره هوا چیه نفست از جایه گرم در میاد پس خواهشا این چیزا رو نگو هر وقت رنجی که ما کشیدیم رو تحربه کردی بیا نظر بره!!

AminYar

New Member
لایک ها
575

فقط میشه گفت اگه تقصیر از باشگاه بوده0که واقعا هم بوده)، خدا تو اون دنیا جوابشون کنه.
ولی من یه چیزی را نفهمیدم...
آقای خلینا آیا اصلا رفتین یه پرسشی از باشگاه برای مرحله اول زیست بکنین؟
یا یادتون رفت؟
:65:

khatereh

New Member
لایک ها
13

منم امسال موفق نشدم. ولی میخوام واسه سال بعد تلاش کنم. در ضمن اول از همه باید وزارتیو خوند بعد کمپل و سولومون تکمیلش می کند. و تازه از اینجاست که کارا شروع میشه:26:

hanie.sh

New Member
لایک ها
86

من به تازگی عضو شدم به همین دلیل الان این قسمتو مطالعه کردم و بسیار برام جالب بود،خیلیا از قبول نشدنشون ناراحتن!اینکه آزمونو بدی و قبول نشی خیلی بهتر از اینه که ی سری اتفاقا بیفته و تو نتونی توی آزمون شرکت کنی!منم 3سال برای المپ زحمت کشیدم اما به دلیل اتفاقاتی که واسم افتاد حتی نتونستم آزمون بدم!میخوام به همه ی دوستای عزیزی ک موفق نشدن بگم که زندگی هنوز ادامه داره و آینده ی درخشانی در انتظارشونه و میتونن هنوزم از علمشون استفاده کنن و در کنکور و حتی در دانشگاه به درجات بالا برسن...و به همه ی دوستای عزیز که میخوان المپ بدن میگم که دنیای المپ خیلی قشنگه در کنار خوندن لذت ببرید و مفهومی بخونید و به نتیجه فکر نکنید در نهایت آینده ی درخشانی خواهید داشت...موفق باشید.

لایک ها
164

آقا اینجور ک همه دارن از شکست ها میگن من که کلا دارم میترسم که بیام تو این راه!!!:229: شما رو به خدا قسم ی نفر بیاد یکم راهنماییمون کنه ببینیم اصلا ما باید چیکار کنیم؟!:219:نیایم خودمونو معتل المپ کنیم آخرشم از هر دو طرف بمونیم!!(کنکور و المپ)

Canis lupus

New Member
لایک ها
74

فقط هر کاری کردی یا میخای بکنی، عمومی رو فراموش نکن. حتی اگه کامل کامل یاد داری، بازم ی نگاهی بکن

Marshall

New Member
لایک ها
970

دوستان عزیز لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید...

بسته شد...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا