maryam-71

New Member
لایک ها
20
سلام به همه ی دوستان. من از خودم شروع می کنم:
اول از همه از خوشحالی توی دلم جیغ می زنم.
بعدش کلی خدا رو شکر می کنم.
بعدم می شینم فکر می کنم حالا چه رشته ای رو انتخاب کنم؟!

arezu

New Member
لایک ها
4
من اگه طلا شدم ..
اگه قرار شد کلاسی برگزار کنم هرجور شده خودمو به کلاس می رسونم ..
حتی اگه آزمون ارشد داشتم ..فقط 2 روز به خاطر دانش آموزای علاقه مند و امیدوار به مدال طلا !
شاید همه امید یکی 2 ساعت سر کلاس بودنه ..
شاید با چند ساعت بشه به یکی اعتماد به نفس داد طوری که از پس هر آزمونی بربیاد ..
اگه مریض شدم .. اگه حالم بد بود ..
کلاسمو کنسل نمی کنم ...
یا می رم و یا یکی رو به جا خودم می فرستم ..
نه اینکه روز آخر زنگ بزنم و بگم نشد !!!!!!!!
اگه طلا شدم ..
مغرور نمی شم ..
هیچ تغییری نمی کنم ...
......................................." سعی می کنم !‌ " .........................................

AJ94

New Member
لایک ها
11
اگر طلا شدم، میرم شیمی محض یا مهندسی شیمی.

اگر شد بلافاصله بعد از انتخاب رشته ازدواج میکنم.

avashk

New Member
لایک ها
0
اگر طلا شدم که میشم میرم بیوتکنولوژی میخونم زمان پیشدانشگاهیم یکم به خودم میرسم و کتابای دانشگاهیمو می خونم

najafi2020

New Member
لایک ها
195
AJ94 گفت

مگه اگه طلا نشید نمی تونید بعد از انتخاب رشته ازدواج کنید !!

راستش نمی دونم، آخرش 8 تا مدال طلا می دن و بعد همه ما فقط در فکر طلا هستیم! البته آرزو داشتن بد نیست(خودم هم دارم)

اما فقط یه کاری نکنیم که اگه خدای نکرده قبول نشدیم بعد یک دفعه زندگی برامون تموم بشه ! راستش مثل یه مسابقه هستش و فقط چند برنده داره.

Electron

New Member
لایک ها
0
فكر كنم من كه اولين المپيادمو دادم(كامپيوتر)،‌ احمقانه باشه كه بگم طلا اگه گرفتم چي ميشه...
چون تازه دارم واسه مرحله دوم آماده ميشم
اما مطمئنا از خوشحالي يه چيزيم ميشه!
</IMG src=modules/forums/images/smiles/42.gif></IMG src=modules/forums/images/smiles/42.gif>

SorayaS

New Member
لایک ها
0
اگه طلا بشم واقعا از خدا به خاطر لطف های زیادی که به من کرده تشکر می کنم ...... بعدش انتخاب رشته می کنم که البته از تابسنون امسال دارم بهش فکر می کنم ولی هنوز به نتیجه ی دلخواه نرسیدم ...
اینحا حالا وارد بلند پروازی هاش میشیم...
ان شاءا... وقتی لیسانسم رو گرفتم بورسیه می گیرم یا خودم مدارکم رو برای هاروارد و ... می فرستم تا پذیرش بگیرم برای ادامه تحصیل ... و اینجاست که طلا شدنم به عنوان یه مدرک توپ (!) کمکم می کنه ...

لایک ها
521
من که طلا شدم میام تو سایت میشم راهبر شیمی، بعدش این تاپیکای اضافی و به درد نخوری که بعضی دوستان زحمت میکشن واقعا و ارسال میکنن رو حذف میکنم!!!

SorayaS

New Member
لایک ها
0
amir-tavakoli گفت
من که طلا شدم میام تو سایت میشم راهبر شیمی، بعدش این تاپیکای اضافی و به درد نخوری که بعضی دوستان زحمت میکشن واقعا و ارسال میکنن رو حذف میکنم!!!
جدی میگم ... عجب روحیه ی ورزشکاری دارین !!!

لایک ها
521
SorayaS گفت
amir-tavakoli گفت
بابا شوخی بود!! به خاطر این گفتم که مثلا الان که 20 تا ارسال اول انجمنو نگاه میکنی چند تا موضوع علمی پیدا میشه... البته بچه های ریاضی که ترکوندن منظورم غیر از اوناست... ولی کلنگ این سایت به خاطر شیمی زده شده حالا حیف نیست که ما بیایم به جای خود شیمی به بحثای انحرافی توش بپردازیم... واقعا حیفه... مخصوصا الان که قبل از مرحله دومه و میتونیم خیلی به هم کمک کنیم... بیایم تو سایت که چیز یاد بگیریم نه اینکه با بحثای انحرافی از اصل غافل شیم! کاش همه این روحیه رو داشتن... مثلا اگه الان شما چند تا سوال شیمی مطرح کنی بعد از چند روز آمار بازدیدش میشه مثلا 10 تا ولی اگه بنویسی"نظرتونو راجع به عشق بگید" میشه چندتا؟ برو بالای 1000تا!!!

parastoo

New Member
لایک ها
18
کاااااااااااااااااااااااااااااااااملا موافقم

SorayaS

New Member
لایک ها
0
amir-tavakoli گفت
SorayaS گفت
amir-tavakoli گفت
بابا شوخی بود!! به خاطر این گفتم که مثلا الان که 20 تا ارسال اول انجمنو نگاه میکنی چند تا موضوع علمی پیدا میشه... البته بچه های ریاضی که ترکوندن منظورم غیر از اوناست... ولی کلنگ این سایت به خاطر شیمی زده شده حالا حیف نیست که ما بیایم به جای خود شیمی به بحثای انحرافی توش بپردازیم... واقعا حیفه... مخصوصا الان که قبل از مرحله دومه و میتونیم خیلی به هم کمک کنیم... بیایم تو سایت که چیز یاد بگیریم نه اینکه با بحثای انحرافی از اصل غافل شیم! کاش همه این روحیه رو داشتن... مثلا اگه الان شما چند تا سوال شیمی مطرح کنی بعد از چند روز آمار بازدیدش میشه مثلا 10 تا ولی اگه بنویسی"نظرتونو راجع به عشق بگید" میشه چندتا؟ برو بالای 1000تا!!!
واقعا موافقم ... ولی در نظر داشته باشید که بعضی از بحثا که یه سری راهنمایی درباره ی مسائل مختلفی مثل تجربیات ، کتابای لازم برای المپیاد و ... در اختیار بقیه میذارن هم لازم اند البته قبول دارم که خصوصا در رابطه با المپیاد شیمی ، حقیقتا که چندان فعالیت مربوط به المپیادی دیده نمیشه ...

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
najafi2020 گفت
AJ94 گفت

مگه اگه طلا نشید نمی تونید بعد از انتخاب رشته ازدواج کنید !!

راستش نمی دونم، آخرش 8 تا مدال طلا می دن و بعد همه ما فقط در فکر طلا هستیم! البته آرزو داشتن بد نیست(خودم هم دارم)

اما فقط یه کاری نکنیم که اگه خدای نکرده قبول نشدیم بعد یک دفعه زندگی برامون تموم بشه ! راستش مثل یه مسابقه هستش و فقط چند برنده داره.
midoonam in topic bara shumahas va nabayad nazar bedam vali har karE kardam nashud ino nagham!! jenabe najafi doroste ke tala shudan kheili khube vali tajrobeE ke man shakhsan az olampiad daram hala nemidonam doroos ya ghalat fek mikonam faghat tala shudan barande shudan nis ke begim faghat chan nafar barande mishan!!!! doroste ke tala nashudan sakhte makhsusan vaghT fek mikoni ke bayad bargarD va bara konkoor bekhuni tabdil be faj'e mishe! vali hamin ke bara olampiad mikhuni khudesh yeno' barande shudane bedoone dar nazar gereftane range medal ya hata in ke medal migirE ya na(shayad chun tala nashudam ino migam) dar har hal hamaton movafag bashin

M

Movafaghiat

Guest
این موضوع شدیداً سودمند و روحیه بخش بود!
امیدوارم شروع کننده، به خاطر این حرکت قشنگش با اقتدار طلا بگیره...

(+اولین تشکر تاریخ 3-4 روزه کاربریم از ایشون!)

Aref

New Member
لایک ها
1,008
اول دو تا طلا می گیرم بعد تقدیم میکنم به دو تا از معلمای المپیادم!

najafi2020

New Member
لایک ها
195
Movafaghiat گفت
این موضوع شدیداً سودمند و روحیه بخش بود!
امیدوارم شروع کننده، به خاطر این حرکت قشنگش با اقتدار طلا بگیره...

(+اولین تشکر تاریخ 3-4 روزه کاربریم از ایشون!)
اولین نویسنده همون مریم_71 هستند؟ آخه یه جای دیگه هم دیده بودم !

لایک ها
6
من اگه طلا شدم اولش گریه میکنم

Goharshady

New Member
لایک ها
166
من اگه طلا بگیرم میرم سراغ یک جور رقابت دیگه، فقط همین!

AJ94

New Member
لایک ها
11
در جوابه آقای نجفی باید بگم که اگر طلا نشدم، هرگز.
در جوابه آقای توکلی باید بگم که بحث کردن در مورد همون تاپیک های چرتی که شما میگید باعث میشه آدم خیلی روحیه بگیره، و دیدش عوض بشه، و فقط به حل مسائل شیمی فکر نکنه و این عالیه، نمونش عشقه به شیمی که اگر کامل خونده بودی واقعا تاثیر گذار بود. پس زیاد تند رفتار نکن گلم.

najafi2020

New Member
لایک ها
195
در جواب آقای AJ94 باید بگم که من خیلی دوست دارم بچه های این سایت موفق بشن(البته دوست دارم خودم هم موفق بشم) اما من فقط حقیقت را گفتم چون فقط 8 مدال طلا داریم و امیدوارم کسانی که تلاش کردن موفق بشن.

در دفاع از آقای توکلی هم باید بگم که درسته ایشون تند رفتار کردن اما خوندید که هدفشون کمک کردن به دوستان دیگه است.

امیدوارم این تاپیک ها و این بحث ها یه وقت به کدورت کشیده نشه و یه وقت همدیگر را ناراحت نکنیم. اگه من کسی را ناراحت کردم(با پست قبلیم)ازشون می خوام که لطف کنن و من را ببخشن.

بالا