لایک ها
521
محمد ممنون از دفاعت! ولی دوست عزیز AJ94 شما منظور منو اشتباه فهمیدی! یه بار دیگه بخون من اشاره به تاپیک خاصی نکردم... روحیه دادن و گرفتن بحثش جداست..این عشق و این چیزایی که شما میگید واسه من قابل درک نیست... مثلا اگه الان المپیادی در کار نبود و مدالی هم نمیدادنو و کنکوری هم معاف نمیشد و کار دانشگاه راحت تر نمیشد و ... شما بازم عاشق شیمی میشدی یا نه!!؟؟ من که روراست بگم طرف شیمی نمیومدم! همه ی این المپیاد خوندنا واسه ی اینه که برای الانم و آیندم مفیده و خیلی منو جلو میندازه و رسیدن به اهدافو بهتر و سریعتر میکنه... حالا اینکه عاشق شیمی باشم و نمیدونم بشم شیمی و مجنون یا فرهاد و شیمی نخیر! من فقط به شیمی علاقه مندم و به خاطر اون چیزایی که گفتم الان المپیاد قشنگ شیمی رو میخونم و اهدافی که آخرش دارم و رسیدن بهشون خیلی واسم مهمه... والسلام... به نظرم باید روراست و واقع بین باشیم. (حداقل با خودمون)

parastoo

New Member
لایک ها
18
تو جلداول شیمی معدنی هیویی فصل2 معادله شرودینگره یادگیریش واسه دوره لازمه یانه؟

parastoo

New Member
لایک ها
18
چرا کسی جواب نمیده؟

najafi2020

New Member
لایک ها
195
parastoo گفت
چرا کسی جواب نمیده؟
راستش من تا حالا دوره نرفتم اما این را می دونم که هیویی هم زیاد به معادله ی شرودینگر گیر نداده و بهتره یه نگاهی به مسائل فصل 2 بندازید. تو دوره هم فکر کنم اگه بخوان یه اشاره بهش می کنن.

بهتره از septal_2006 سوال کنید.ایشون وارد هستند.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
parastoo گفت
چرا کسی جواب نمیده؟
با سلام،
به موضوع تالار و ارسال خودتون نگاه کنید متوجه خواهید شد که چرا کسی پاسخگو نیست.

موفق باشی

maryam-71

New Member
لایک ها
20
المپیاد

AJ94 گفت
در جوابه آقای نجفی باید بگم که اگر طلا نشدم، هرگز.
در جوابه آقای توکلی باید بگم که بحث کردن در مورد همون تاپیک های چرتی که شما میگید باعث میشه آدم خیلی روحیه بگیره، و دیدش عوض بشه، و فقط به حل مسائل شیمی فکر نکنه و این عالیه، نمونش عشقه به شیمی که اگر کامل خونده بودی واقعا تاثیر گذار بود. پس زیاد تند رفتار نکن گلم.
من اول از همه اعلام کنم که اصلا نمی خوام موضع بگیرم و بگم که موضوع تاپیکی که انتخاب کردم صد در صد مناسبه!! ولی در جواب شما هم باید عرض کنم که انتقال اطلاعات فقط در حل سوال شیمی و اینکه بگیم چی خوندیم چی نخوندیم خلاصه نمیشه. خیلی وقتا لازمه که آدم در مورد چیزای دیگه (البته نه خارج از موضوع و خط اصلی) بحث کنه. حالا شما اگه با چنین موضوع هایی که مطرح میشه مخالفید و باعث آزارتون میشه بهتره که اصلاشرکت نکنید و موضوعی رو که می دونید کاملا مناسبه رو مطرح کنید!! و مقایسه ای که بین تاپیکای اینجا و عشق(!) کردید 360 درجه متفاوته...من خودم با اینکه بچه ها اشکالات و سوالاتشون رو بذارن تا بحث بشه خیلی خیلی موافقم.امیدوارم از این به بعد تاپیکای پرمحتوا تری از بچه های شیمی ببینیم.

maryam-71

New Member
لایک ها
20
حالا برای اینکه جو کمی عوض بشه این شعر رو تقدیم می کنم به همه ی استادای عزیز شیمی و بجه های گل المپیادی:
دنیا که بدون علم شیمی کور است
استاد شیمی همیشه غرق نور است
هر کس که المپیاد را نشناسد
از شور و صفا و عشق عالم دور است...

با وجود نازیبایی شعر منو ببخشید والبته بابت اینکه خارج از موضوع نوشتم معذرت می خوام...با آرزو ی موفقیت برای همه!

لایک ها vma

Leon

New Member
لایک ها
0
من وقتی طلا شدم سعی میکنم یکم باشگاهو از وضعیت داغونش (مخصوصا بخش زیست) نجات بدم.

بعد واسه مردم دنیا هم یکم برنامه دارم.

راستی عشق و حالمم که همیشه سر جاش.

rezoos

New Member
لایک ها
17
به همه ثابت می کنم ریاضی تکه!

Aref

New Member
لایک ها
1,008
من میشم معلم ترکیبیات تو دوره با این که توش از همه درسا ضعیفترم و ازش خوشم نمیاد!
ولی چون آقای شریفی گفته تیم ایران تو ترکیبیات ضعیفه من ایثار میکنم!

با این که از هندسه و نظریه اعداد و جبر بیشتر خوشم میاد!

rezoos

New Member
لایک ها
17
عارف همیشه غرور به جایی داره!!

chem13

New Member
لایک ها
1
من اگه طلا شدم مدالمو می فروشم با پولش به یه شیرخوارگاه کمک می کنم به نظرم بهترین کاره تا بعضیام بدونن همه چی رو نباید فدای مدال کرد چیزای با ارزش تری وجود دارند که نه تنها نباید فدای مدال شن بلکه نباید فدای هیچ چیز دیگه ای شن و اونها اینهان:انسانیت - کمک به هم نوع - عشق - تواضع - جسارت و ...

Goharshady

New Member
لایک ها
166
chem13 گفت
من اگه طلا شدم مدالمو می فروشم با پولش به یه شیرخوارگاه کمک می کنم به نظرم بهترین کاره تا بعضیام بدونن همه چی رو نباید فدای مدال کرد چیزای با ارزش تری وجود دارند که نه تنها نباید فدای مدال شن بلکه نباید فدای هیچ چیز دیگه ای شن و اونها اینهان:انسانیت - کمک به هم نوع - عشق - تواضع - جسارت و ...
مدال طلای المپیاد ارزش مادی زیادی نداره،مدال المپیک که نیست.فقط پول طلاش یک کم به درد می خوره که اونم به جایی نمی رسه
همون قابش کنی بزنی به دیوار بهتره!!
البته من روحیه نوعدوستی شما را تحسین میکنم!

mohammad_72

New Member
لایک ها
5
تا جایی که من میدونم مدال طلای ایران طلای اصل نیست !!!
ولی طلای جهانی اصله!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
مگه اینجا راجع به طلای ایران صحبت می کردن؟
من راجع به طلای جهانی نظر دادم

Aref

New Member
لایک ها
1,008
rezoos گفت
عارف همیشه غرور به جایی داره!!
غرور به جا یعنی چی؟

من که دیگه از تواضع دارم میترکم منظورت چیه؟

maryam-71

New Member
لایک ها
20
جالبه ها! حالا شما چیکار به اصل بودن یا نبودن یا عیارش(!)دارید؟؟؟؟؟ به من که اگه بگن فقط آب طلا دادن روش بازم با جون و دل قبول می کنم!!! چون فقط مهم اینه که طلا بشم!

Aref

New Member
لایک ها
1,008
هر کسی با توجه به توانایی هاش توقع داره.

SorayaS

New Member
لایک ها
0
amir-tavakoli گفت
محمد ممنون از دفاعت! ولی دوست عزیز AJ94 شما منظور منو اشتباه فهمیدی! یه بار دیگه بخون من اشاره به تاپیک خاصی نکردم... روحیه دادن و گرفتن بحثش جداست..این عشق و این چیزایی که شما میگید واسه من قابل درک نیست... مثلا اگه الان المپیادی در کار نبود و مدالی هم نمیدادنو و کنکوری هم معاف نمیشد و کار دانشگاه راحت تر نمیشد و ... شما بازم عاشق شیمی میشدی یا نه!!؟؟ من که روراست بگم طرف شیمی نمیومدم! همه ی این المپیاد خوندنا واسه ی اینه که برای الانم و آیندم مفیده و خیلی منو جلو میندازه و رسیدن به اهدافو بهتر و سریعتر میکنه... حالا اینکه عاشق شیمی باشم و نمیدونم بشم شیمی و مجنون یا فرهاد و شیمی نخیر! من فقط به شیمی علاقه مندم و به خاطر اون چیزایی که گفتم الان المپیاد قشنگ شیمی رو میخونم و اهدافی که آخرش دارم و رسیدن بهشون خیلی واسم مهمه... والسلام... به نظرم باید روراست و واقع بین باشیم. (حداقل با خودمون)

یه سوالی پیش اومد الان، اونم اینکه شما که از معافیت کنکور و ... حرف می زنی می دونی چه رشته هایی رو می شه با داشتن طلای شیمی رفت؟ آخه تا اونجایی که من خبر دارم، راستش رشته هایی نبودن که خیلی نظرمو جلب کنن گفتم شاید چیزای دیگه ای هم شما بدونی ...
بعد یه سوال دیگه، کسی می دونه اگه آدم از این رشته ها خوشش نیاد می تونه کنکور شرکت کنه و مثل مدالای دیگه از سهمیه اش استفاده کنه؟ (مثلا من رشته ی ریاضی-فیزیکم و شاید بخوام کنکور تجربی شرکت کنم)

بالا