لایک ها
2,256
پاسخ : اگه طلا شدید چی کار می کنید؟؟؟

اگه طلا بشم واقعا از خدا به خاطر لطف های زیادی که به من کرده تشکر می کنم ...... بعدش انتخاب رشته می کنم که البته از تابسنون امسال دارم بهش فکر می کنم ولی هنوز به نتیجه ی دلخواه نرسیدم ...
اینحا حالا وارد بلند پروازی هاش میشیم...
ان شاءا... وقتی لیسانسم رو گرفتم بورسیه می گیرم یا خودم مدارکم رو برای هاروارد و ... می فرستم تا پذیرش بگیرم برای ادامه تحصیل ... و اینجاست که طلا شدنم به عنوان یه مدرک توپ (!) کمکم می کنه ...

خوشم اومد از هدفت
من اکه طلا بگیرم واسه جهانی خودمو اماده میکنم و اونجا یه مدالی هم میگیرم و میرم آکسفورد یا هاروارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sepid.h

New Member
لایک ها
146

من در جا زانو میزنم رو زمین خدا رو شکر میکنم... بعد جیغ میکشم و یه مسافت زیادیو میدوم!!
بعد باید به مدت 2 3 ساعت با یکی حرف بزنم...بعد از 5 6 ساعت شروع میکنم به کشیدن نقشه های جدید برا آیندم!!
البته همه اینا بستگی داره که بهترین دوستمم مدال آورده باشه وگرنه که یه جیغو تموم...!!
.
.
بعد از یه مدتی که کلی درس خوندم شروع میکنم به تحقیقات گسترده و عمیق دو سه تا ثبت اختراعو کشفم میکنمو...بعدم دار فانیو با کلی افتخارآفرینی وداع میگم!!

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

نمیتونم تصورکنم که دراون لحظه چی کارمیکنم
امامطمئنم ازفرداش شروع میکنم به خوندن واسه جهانی
چون مطمئنم اصن به طلا ی کشوری قانع نمیشم(البته بگیرم اهدافم بلندترمیشه)‏

لایک ها
9

سلام به همه ی دوستان. من از خودم شروع می کنم:
اول از همه از خوشحالی توی دلم جیغ می زنم.
بعدش کلی خدا رو شکر می کنم.
بعدم می شینم فکر می کنم حالا چه رشته ای رو انتخاب کنم؟!
خب باید چیکار کرد؟
طبق قوانین طبیعت باید خوشحال شم دیگه.
طلا کشوری باشه منظورت که میشینم واسه دوره و تیم و جهانی...
اون موقع اس که خلاف قوانین طبیعت عمل میکنم !
رشته هم که خب طبیعتا شریف یا برق یا مکانیک ...

*بمب*

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

انقدر داد میکشم از خوشحالی تا آقای صولتیان مدالمو پس بگیره :4:

لایک ها
84

من كه خيلي خوشحال خواهم شد.............يه مهموني مفصل خواهم گرفت
خيلي برنامه دارم.......خيلي.............ازادامه تحصيل گرفته بطور شديد تا تدريس در دانشگاه هاي هاروارد وپرينستون وكمبريدج و اكسفورد وييل و حالاتهران هم وكشف و توليد علم وپزشك ناب و پنجه طلاشدن ان شاالله...........
توكل برخدا......................
خيلي كارا ان شاالله.....ان شاالله اگه عمري باشه..........

amideoxy

New Member
لایک ها
400

گرفتن یا نگرفتن مدال برام مهم نیست ولی اگه طلا بشم مسلما خوشحال میشم

بچه ها دعا کنین کنکور خوب بدم

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

بدی طلا شدن اینه که کنکور نمیدی دیگه:d شوخی کردم بابا فحش ندین!!!!!!!طلا داشتن هم مسلما بعد از یک هفته عادی میشه برای هر کس

لایک ها
84

البته آدم بايد چه به مدال طلابرسه يا نرسه تو زندگيش سعي كنه به اون اهداف بلندش برسه چون خود هدف اصلي از اومدن تو المپياد پيشرفت علمي و پرورش استعداده.......
حالا گرفتمش ان شاالله كه چه عالي اگرم نگرفتم به هر دليلي بازم راه المپ رو ادامه ميدم تو زندگيم...........

daryab

New Member
لایک ها
163

من که حتی به آرامش در اون لحظه نمیتونم فک کنم:93:
احتمالا خودمو بکشم(شوخی بود.جدی نگیرین):93:
ولی تا یه هفته نمیتونم به چیزه دیگه ای جز خوشحالی فک نمیکنم:5:
بعد جهانی:5::5:

وای خدایا کی اون روزا میاد؟
من میخوام:133::133::133::133::133:

fatemeh22

New Member
لایک ها
250

به یه نقطه خیره میشم و خداروشکر میکنم!!!!!

خدایا شکرت!!!!!!!!!!!:202:

BIOSAM

New Member
لایک ها
804

اون قدر بلند داد میزنم خدایا شکرت که خانوادم از طلاشدنم پشیمون بشن!!!بعد کامپیوتر رو روشن میکنم و به مدت 24 ساعت فوتبال بازی می کنم!!:105:

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

بچه ها بیاین این تاپیکو راه بندازیم
من که اگه طلا بشم غش میکنم چون که واقعا انتطار طلا گرفتنو ندارم و حتی اگه طلا هم نگیرم یه مدالی بگیرم یا هر چی بازم خدا رو شکر میکنم چون اونه که همیشه منو شرمنده خودش میکنم واقعا من لیاقتشو ندارم خوب اگه هم داشته باشم باید کل ان تابستون بشینم سوال حل کنم تا حتی برای تست تیم هم آماده شم:91:

negar Abi

New Member
لایک ها
177

من اولین کاری که میکنم یکم جیییییغ....یکم گریههههه...یکم باز جییییییییغ....بعد زنگ میزنم خبرسانی...به همه...
بعدش زنگ میزنم به چنتا از دبیرامون که خیییلییی زحمت کشیدن و ازشون تشکر میکنم.....وایییییییییی فکرشو بکن!!!!!!چقدرررررر خوبببببببب میشههههههه مدالت و بعد میزنی به دیوار اتاقت.....اووووفففف...

yeganeh.t1

New Member
لایک ها
143

واي خدا اگه طلا بشم اول گريه ميكننننمممم و خدا رو شكر ميكنم
بعدش به مامان بابامينا خبر ميدم
بعدش به بهترين دبيرم و بهترين دبيرام كه خيييييييليييييي زحمت كشيدن واسمون زنگ ميزنم بر نداشتن اس ام اس ميدم
بعدشم كه ديگه هيچي پاميشم ميرم حرم
واي خدا اصن دعاكنين من طلا بشم هركاربگين ميكنم
:)

farzam

Active Member
لایک ها
149

من که اگه طلا شدم میرم مدالمو میذارم روی میز بعضی معلما(از جمله معلمای درسای عمومی که ادم مجبوره بره سر کلاس و وقتشو تلف کنه)و میگفتم من طلا شدم.به هدفم رسیدم.دیگه نیاز ندارم برای نمره ی شما بیام سر کلاستون.و میرفتم و دیگه مدرسه نمیامدم. :)

gazijahany

New Member
لایک ها
18

مطمنم که هیج چیز عوض نمیشه

jan123

New Member
لایک ها
166

بعله...
خوب هیچی دیگه میریم آماده میشیم برا جهانی:3:(فکر کردین از خوشحالی خودکشی میکنم کور خوندین)

hanieh.BPR

New Member
لایک ها
206

واااااااااااایییییییییییییییییی خدااااااااااااااا وقتی ک طلا شدم مطمئنن اول خدا رو شکر میکنم بعد حتما باگریه به مامان بابام خبر میدم دستشونو از هر جایی ک باشم میبوسم..... بعد به دبیرانی ک خیلی برام زحمت کشیدن :3:به دوستام .......مدیر عزیز مدرسم ک خیلی باهامون راه اومدن:126:خبر میدم......واییییی خدا اونروزو سریییعععععععععع بیاااااااااررررررررررششششششششششش خدااااااااااااااجون خاهش میکنم میخام جواب زحماتمو ببینم:203::119::113::69::41::97:اها بعدش میام از تهران میام مشهد یک راست میرم حرم ....نمیدونم هرکار باشه میکنم جون هرکی دوس دارین دعا کنیین بچهای مشهد یینی ما5تا امسال و سال دیگ بترکونیم خیلی داریم زحمت میکشیم اشالا ک نتیجشو میبینیم دعا کنین.....

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا