Ebrahimi74

New Member
لایک ها
1,190
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد جاذبه رو کشف کرد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد فکر کرد که چقدر بدشانس است و آنجارا برای همیشه ترک کرد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد آن سیب را نقاشی کرد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد سیب را بالذت خورد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد از آن سیب عصاره ای شفابخش ساخت برای اثبات توانگری خویش در آنچه مردم آن را معجزه طب میدانند.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد گفت: این سیب طتوطئن خصمانه دشمن من است. ور فت تا انتقام بگیرد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد با تنها رمقی که از فرط گرسنگی در دستانش جاری بود سیب را در جیب نهاد . . . برای روز مبادا !!!
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد سفری کرد به دل ذرات نهان سیب تا فلسفه جهان را در آگاهی از پیوند ذرات آن دریابد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد رفت تا سخاوت سیب را با دوستانش تقسیم کند.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد گفت: تو کمال مطلق یک دانه سیب هستی. و دانه های آن را کاشت تا خاک ، خواب دانه را تعبیر کند.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد سیب را خاک کرد تا نگاه بدبینانه دیگران طراوت سیب را نپژمرد و او اندیشید چه دنیای کینه توزی که حتی درخت را به جنگ با آدمی برمی انگیزد؛ و آن درخت را قطع کرد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد شعری درباره سیب نوشت: زندگی یک سیب است !!!
و حالا تو . . .
اگه یه سیب بیفته رو سرت چیکار میکنی؟؟؟

لایک ها
3,082
پاسخ : اگه یه سیب بیفته رو سرت چیکار میکنی؟

من اگه بودم خدا رو شکر می کردم .... برای این خدا رو شکر که هندونه به درخت وصل نبود..... وگرنه مرده بودم!!!!!!

mahan askary

New Member
لایک ها
481

جهت اطلاع خیلی ها هندونه به درخت آویزون نیست!!! هندونه رو تو زمین میکارن!

essann

Active Member
لایک ها
228

سیب رو برمیدارم میرم 1متر جلوتر میدم به یکییییی ( :3: ) که یه دوست جدید پیدا کنم ( :4: ) دیگه اینقدر بیکار نشم که بخوام زیر درخت سیب بشینم :4:

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

منم اول با مواد مخصوص ضد عفونی میکنم که مریض نشیم! :3:بعد چهار قسمتش میکنم. خانوادگی میخوریم. به خوبی و خوشی :4:

abrang

New Member
لایک ها
748

یاد تمام شعر هایی که توش لفظ سیب اومده میفتم.... بعد یاد معنی شعر.... بعد نا خود آگاه یاد بوستان وگلستان که هنوز تمومش نکردمو تو المپیاد هست.... بعد یاد تاریخ ادبیات دوم و سوم انسانی که چقدر سخته و اینکه چند ماه دیگه بیبشتر تا اعلام منابع وحشتناک المپیاد ادبی نمونده و من حتی یکیشم درست و حسابی تموم نکردم.... و به این نتیجه می رسم که خیلی دنبال چیزی که نه دنیا توش هس نه آخرت الکی نرم..... البته خب می رم چون دوست دارم.:8:

لایک ها
48

میگن سیب کافئین داره ... میخورمش تا خواب از سرم بپره بشینم درس بخونم :69:

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

جان؟؟؟؟؟؟کافئین؟؟؟:59:
کجا شنیدید؟؟

Ebrahimi74

New Member
لایک ها
1,190

جهت اطلاع خیلی ها هندونه به درخت آویزون نیست!!! هندونه رو تو زمین میکارن!
ایشون خواستن شوخی کنن
شما جدی نگیر

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
2

هاه ؟

ینی باید کار خاصی بکنم بعدش مَشهور شَم ؟؟! : |||

نَ باو ما ازون خانواده هاش نیسّیم : ||||

ب خودا :دی

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

اینایی که همه می گن درست
ولی این در صورتیه که شما زیر درخت سیب نشسته باشی:91:
اگه زیر درخت آلبالو باشی و سیب رو سرت بیفته بشین فک کن درخت آلبالو ه چ در گیری داشته ک سیب داده؟:40::69:

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
3,082

من هر جایی رو که خوندم نوشته سیب بهتر از کافئین می تونه در بیدار بودن موثر باشه نه این که خود سیب کافئین داشته باشه:91:

abrang

New Member
لایک ها
748

اینایی که همه می گن درست
ولی این در صورتیه که شما زیر درخت سیب نشسته باشی:91:
اگه زیر درخت آلبالو باشی و سیب رو سرت بیفته بشین فک کن درخت آلبالو ه چ در گیری داشته ک سیب داده؟:40::69:
اونم مشکلش المپیاده ...... اگه مدرسه شون حمایتش می کرد....... اگه هی بهش نمی گفتن : نخبه... المپیادی.... خودتو نکش آخرش قبول نمی شی...... اگه منابع المپیاد رو دو ماه زودتر اعلام می کردن...... سعی نمی کرد از حد خودش فراتر برود..... و در حد یه آلبالو می موند..... :4:لذت المپیاد به همین استقامت آدمه که چون می خواد به همه بگه نه ، یه دفعه از آلبالو تبدیل میشه به سیب. ( خوشتون اومد از ارتباطش به آیریسک:4:) اون وقته که درخت آلبالو سیب می ده.

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

اونم مشکلش المپیاده ...... اگه مدرسه شون حمایتش می کرد....... اگه هی بهش نمی گفتن : نخبه... المپیادی.... خودتو نکش آخرش قبول نمی شی...... اگه منابع المپیاد رو دو ماه زودتر اعلام می کردن...... سعی نمی کرد از حد خودش فراتر برود..... و در حد یه آلبالو می موند..... :4:لذت المپیاد به همین استقامت آدمه که چون می خواد به همه بگه نه ، یه دفعه از آلبالو تبدیل میشه به سیب. ( خوشتون اومد از ارتباطش به آیریسک:4:) اون وقته که درخت آلبالو سیب می ده.
حالا سیبه افتاده زمین... برای رصد دنیا... همه چی نباید المپیاد باشه.:29:..(البته خودم این حرفمو قبول ندارم!!!:59:)اینم بی ربط به آیریسک!!!!d;

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

اول از همه ناخوداكاه دستمو مي ذارم رو سرم بعد مي بينم دستمو ك نكنه خون اومده باشه.......
بعد سيب رو مي كيريم ي نكاه ب دورو برم مي ندازم ك نكنه يهو صاحب بيدا كنه و ما بشيم دزد ميوه اش :4::4:بعد تو دلم ي خنده اي ب روح نيوتن مي كنم و با لذت سيب ام(الان ديكه مال خودمه!:4::4: )رو مي خورم ي ابم بشتش!

لایک ها
3,082

یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد جاذبه رو کشف کرد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد فکر کرد که چقدر بدشانس است و آنجارا برای همیشه ترک کرد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد آن سیب را نقاشی کرد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد سیب را بالذت خورد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد از آن سیب عصاره ای شفابخش ساخت برای اثبات توانگری خویش در آنچه مردم آن را معجزه طب میدانند.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد گفت: این سیب طتوطئن خصمانه دشمن من است. ور فت تا انتقام بگیرد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد با تنها رمقی که از فرط گرسنگی در دستانش جاری بود سیب را در جیب نهاد . . . برای روز مبادا !!!
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد سفری کرد به دل ذرات نهان سیب تا فلسفه جهان را در آگاهی از پیوند ذرات آن دریابد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد رفت تا سخاوت سیب را با دوستانش تقسیم کند.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد گفت: تو کمال مطلق یک دانه سیب هستی. و دانه های آن را کاشت تا خاک ، خواب دانه را تعبیر کند.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد سیب را خاک کرد تا نگاه بدبینانه دیگران طراوت سیب را نپژمرد و او اندیشید چه دنیای کینه توزی که حتی درخت را به جنگ با آدمی برمی انگیزد؛ و آن درخت را قطع کرد.
یه روز یه سیب افتاد رو سر یه مرد؛ و آن مرد شعری درباره سیب نوشت: زندگی یک سیب است !!!
و حالا تو . . .
اگه یه سیب بیفته رو سرت چیکار میکنی؟؟؟
اصلا چرا این سیبا همش افتادن رو سر مردا؟ امکان نداره سیبا بیفتن رو سر زنا؟ یا اصلا زنا نمی شینن زیر درخت سیب؟ یا درخت سیب فقط مخصوص مرداست؟ یا سیبه نمی خواد رو سر یه زن بیفته؟؟؟

بالا