این تاپیک بسته و این ارسال پاک شد!

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998
نظرتو راجع به حذف شدن ارسال ها و بسته شدن تاپیک ها توسط مدیر سایت چیست؟1)خیلی مطالب رو نباید پاک میکردن2)به اندازه و به جا پاک میکنن3)باید خیلی چیزای دیگه رو هم پاک کنند

آخرین ویرایش توسط مدیر

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529
پاسخ : این تاپیک بسته و این ارسال پاک شد!

خب اینکار ها رو میکنن دیگه !!چرا این تاپیک رو زدید؟؟

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

گزینه رو بزنید.1یا2یا3

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

من گزینه ی 2 رو انتخاب می کنم!!!

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

آیا بهتر نیست مطالبی که قابلیت منتقل شدن داره بجای حذف به تاپیک مربوطه منتقل شه؟؟

amir.ekhlasi

New Member
لایک ها
183

آیا بهتر نیست مطالبی که قابلیت منتقل شدن داره بجای حذف به تاپیک مربوطه منتقل شه؟؟
موافقم. البته یه مقدار برای آقای خلینا دردسر داره ولی با اینحال موافقم.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان عزیز،
به جای نظرسنجی کلی، بهتر بود مورد و مثال میگفتید.
تاپیک مخالف قوانین حذف خواهد شد.
تاپیک نابه جا انتقال داده خواهد شد.
حالا کی خلاف این رفتار شده است؟
اگر مثالی نباشد، همین تاپیک حذف خواهد شد.

موفق و پیروز باشید

amir.ekhlasi

New Member
لایک ها
183

سلام دوستان عزیز،
به جای نظرسنجی کلی، بهتر بود مورد و مثال میگفتید.
تاپیک مخالف قوانین حذف خواهد شد.
تاپیک نابه جا انتقال داده خواهد شد.
حالا کی خلاف این رفتار شده است؟
اگر مثالی نباشد، همین تاپیک حذف خواهد شد.
من بیگناهم :63::63:

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

یک مثال خوب:شما میخواید این تاپیک رو که نظرسنجیه پاک کنید!!!یعنی نظر سنجی ممنوع!!حق انتقاد ممنوع!!یعنی اگر کسی اعتراضی داره حرف نزنه!!
مثال بعدی:ارسالهای "سوتی های سمپادیها"
مثال بعدی:فیزیک فایت
مثال بعدی:(که البته شما پاکش نکردید)آثار فرانس کافکا
ما قصدمون اینه که انتقاد سازنده کنیم نه اینکه گیر الکی بدیم!!چرا نباید بتونیم نظرمونو بگیم؟؟:220:
کی به کیه؟؟اینم پاک کنید!!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوست من
یک مثال خوب:شما میخواید این تاپیک رو که نظرسنجیه پاک کنید!!!یعنی نظر سنجی ممنوع!!حق انتقاد ممنوع!!یعنی اگر کسی اعتراضی داره حرف نزنه!!
من گفتم اگر مثالی نداشته باشید و الکی شلوغش کنید، با توجه به قوانین سایت حذف خواهد شد. (کلا اینجا ارسالهای بی محتوا جایی ندارند و اگر حذف نمیشوند، خطای انسانی است)

مثال بعدی:ارسالهای "سوتی های سمپادیها"
اولا که تاپیک دیگری در رابطه با "سوتی" وجود دارد. در ضمن خوب است قوانین را بخوانید:

7) در هنگام مطرح کردن بحث خود، انجمن مناسب و مربوط به آن بحث را انتخاب نمایید و از مطرح کردن مباحث خود در انجمن های نامربوط خودداری نمایید. مطالب نامرتبط با انجمن ها در صورتی که دارای ارزش باشند، به انجمنی مناسب منتقل می شوند و به کاربر فرستنده تذکر داده می شود. در ضمن از ارسال مباحث تکراری خودداری کنید. در صورتی که مبحث تکراری باشد به سرعت حذف خواهد شد.
8) با توجه به علمی بودن سایت ، بحث در خصوص مسائل سیاسی و اعتقادی ممنوع می باشد.
10) از ارسال مطالب بي ربط به بحث خودداري فرمائيد و در صورتي كه جواب سوالي را نمي دانيد پاسخي ارسال نفرماييد.(لازم نیست در مورد هر مقاله و هر بحث چیزی به ذهنتان برسد تا ثبت کنید!)
11) در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد. همچنین هرگونه درگیری و دعوا و منازعه در بحث ها ممنوع می باشد. در صورتی که مشاهده شود بلافاصله ارسال ها یا بحث ها حذف خواهد شد و دسترسی کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
12) هرگونه بحث شخصی در سایت ممنوع می باشد. بحث های خصوصی خود را می توانید از طریق پیغام خصوصی پیگیر باشید.
13) هرگونه بحثی که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی* که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی شما شد می توانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.
مثال بعدی:فیزیک فایت
این تاپیک نه محتوای مناسب و نه عنوان مناسب داشت. با توجه به موجود بودن ماراتن های گوناگون و با پیغام قبلی، ابتدا بسته و سپس حذف گردید.

مثال بعدی:(که البته شما پاکش نکردید)آثار فرانس کافکا
بحث بی مورد و نوشته های دو نفره فقط انرژی شما و کاربران را هدر میدهد.

ما قصدمون اینه که انتقاد سازنده کنیم نه اینکه گیر الکی بدیم!!چرا نباید بتونیم نظرمونو بگیم؟؟:220:
کی به کیه؟؟اینم پاک کنید!!
از این بخش کمی به منظور شما شک میشود! شاید شما به جای پیگیری حرف خودتان با منطق، قصد دارید شلوغ بازی و بی نظمی ایجاد کنید. قرار نیست هر کس هر چیزی به ذهنش رسید در هر جایی بیان کند. نتیجه مناسب فقط گروی نظم به دست می آید.

در نهایت من هنوز به ارزش پست اول شما پی نبردم! هر تالاری راهبر، مدیر و ناظمین مخصوص به خود را دارد. این دوستان پیگیر حذف و انتقال تاپیک ها هستند. من هنوز مثالی از شما ندیدم، که خلاق قوانین نبوده و حذف شده باشد!

موفق و پیروز باشی

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

(1)-8) با توجه به علمی بودن سایت ، بحث در خصوص مسائل سیاسی و اعتقادی ممنوع می باشد.
الان تاپیک نیمه شعبان اعتقادی نیست؟
(2)-بحث بی مورد و نوشته های دو نفره فقط انرژی شما و کاربران را هدر میدهد.
در اون بحث 3-4 نفر شرکت کردن.
(3)-این تاپیک نه محتوای مناسب و نه عنوان مناسب داشت. با توجه به موجود بودن ماراتن های گوناگون و با پیغام قبلی، ابتدا بسته و سپس حذف گردید.
این تاپیک از مسابقات جهانی iypt الگو برداری شده بود .محتواش چه مشکلی داشت؟؟
(4)-از این بخش کمی به منظور شما شک میشود! شاید شما به جای پیگیری حرف خودتان با منطق، قصد دارید شلوغ بازی و بی نظمی ایجاد کنید. قرار نیست هر کس هر چیزی به ذهنش رسید در هر جایی بیان کند. نتیجه مناسب فقط گروی نظم به دست می آید.
بر منکرش لعنت.من سعی نکردم بی نظمی کنم.بی نظمی رو شما چجوری تعریف میکنید؟؟

به غیر از 4 مورد بالا, با شما موافقم و از شما بخاطر پاسخ گویی و روشن کردن موضوع , همچنین یادآوری چند بند از قوانین سپاسگزارم.
موفق باشید.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام مجدد،
* بله تاپیک نیمه شعبان هم اعتقادی است، اما "بحث" نیست! قرار نبوده در اینجا تفکرهای مذهبی یا علایق سیاسی افراد را نقد کنیم. این تاپیک که مناسبتی است، هم پاک خواهد شد. اما تا انتهای امروز، ممکن است باعث یادگیری موضوعی در مورد امام زمان شود (مثل لینک امیر توکلی)

* کلا نوشته هایی که در راستای تاپیک نیست و اجبار عقاید را در بر دارد، بدون در نظر گرفتن تعدلد شرکت کنندگان بحث دو نفره مینامیم. در خیلی از ماراتن را دو-سه نفر روی یم سوال متمرکز میشوند و پرسش و پاسخ میکنند، اما اینها بحث نیست. منظور از بحث در این سایت، جنبه منفی آن مثل مشاجره یا درگیری لفظی است.

* یکی دو تاپیک فیزیکی دیگر هم در همان زمان اصلاح شد، اگر به خاطر داشته باشید، عنوان تاپیکهای فیزیکی این گونه شده بود:
بیا تو دعوا کنیم
اگر مردی حلش کن
هر کس حل نکنه ...
سوال مرد افکن
و ...
بنابراین برای استفاده بهتر کاربران جدید و قدیمی، همچنین طبقه بندی بهتر مطالب، آنها حذف یا ویرایش شدند و مباحث به ماراتن ها با موضوعات مشخص ارجاع داده شد.

* مثلا گاهی بی نظمی در عنوان به چشم میخورد (مثل عنوان همین تاپیک که با خواندن آن نمیتوان پی برد که اینجا یک بررسی در حال انجام است.)
گاهی بی نظمی در نوع نگارش است، مثلا بعضی دوستان با گفتن یکی دو کلمه درباره موضوع، بدون انتقال بار مفهومی انگار فقط امضا میکنند.
باز هم هدف کلی:
اینجا نظم به معنای ارسالی است که به بهترین صورت با دیگران ارتباط برقرار کرده و همچنین موضوعی را به آنها یا به خود فرد آموزش دهد.

باز هم اگر نظر مشابهی بود، منتظر هستم.

موفق و پیروز باشید :79:

shadi2011

New Member
لایک ها
139

استاد خلینا:30:,با توجه به اینکه بعضی تاپیکا مث همونی تاپیکی ک خودم زدم"سوتیای سمپادیا"اگر بمونه بقول zahraaaموجب دلخوری میشه توسط دیگر دوستان,چرا بسته میشن؟یعنی چرا قفل میشن؟:7:
وقتی نه میشه تشکر کرد و نه میشه نظر داد چرا حذف نمیشن؟
یه سوال دیگه!:30:
وقتی نمیشه تشکر کرد و فقط میشه تو بحث شرکت کرد,قضیش چیه؟یعنی اون تاپیک بده؟خوبه؟بعدا حذف میشه؟نظر بده طرف؟نظر نده طرف؟:7:
یه سوال دیگه هم داشتم!:30:
چرا بعضی تاپیکا قفل میشن بعضیه میرن ب مطالب حذف شده از تالارها؟فرقشون در چیه؟:30:
دعوا ندارما!عصبانی نشید!فقط سوال پرسیدم!:17:
ممنون:1:

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

مرسی.فقط یه نکته:فیزیک فایت نامی که به رقابت دو تیم در iypt اطلاق میشه.اصلن اسمش همینه.این اسمیه که داره تو مسابقات جهانی هم استفاده میشه!!ولی در مورد سایر اسامی و از جمله اسم این تاپیک حق با شماست.(البته بلد نیستم عوضش کنم!).
با تشکر.:115:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام،

مرسی.فقط یه نکته:فیزیک فایت نامی که به رقابت دو تیم در iypt اطلاق میشه.اصلن اسمش همینه.این اسمیه که داره تو مسابقات جهانی هم استفاده میشه!!ولی در مورد سایر اسامی و از جمله اسم این تاپیک حق با شماست.(البته بلد نیستم عوضش کنم!).
با تشکر.:115:
اینجا نیازی نیست که دقیقا شبیه سازی باشه، مثلا در شیمی مسابقت کمیکار داریم، اما برای تازه واردین اگر فقط این اسم و مطالب مربوطه یهو نمایش داده بشه، خیلی قابل استفاده نیست. بهتره که مطالب طبقه بندی شده و بر اساس ترتیب خاصی (بسته به نظر جمعی) نمایش یابد تا هم بتوان در آنها گردش کرد و هم چیزی آموخت.

استاد خلینا:30:,با توجه به اینکه بعضی تاپیکا مث همونی تاپیکی ک خودم زدم"سوتیای سمپادیا"اگر بمونه بقول zahraaaموجب دلخوری میشه توسط دیگر دوستان,چرا بسته میشن؟یعنی چرا قفل میشن؟:7:
وقتی نه میشه تشکر کرد و نه میشه نظر داد چرا حذف نمیشن؟
یه سوال دیگه!:30:
وقتی نمیشه تشکر کرد و فقط میشه تو بحث شرکت کرد,قضیش چیه؟یعنی اون تاپیک بده؟خوبه؟بعدا حذف میشه؟نظر بده طرف؟نظر نده طرف؟:7:
یه سوال دیگه هم داشتم!:30:
چرا بعضی تاپیکا قفل میشن بعضیه میرن ب مطالب حذف شده از تالارها؟فرقشون در چیه؟:30:
دعوا ندارما!عصبانی نشید!فقط سوال پرسیدم!:17:
ممنون:1:
سه نوع تاپیک خلاف داریم:
تاپیکی که اصلا بد آموز و با محتوای نامناسب است، این تاپیک سریعا حذف میشود.
تاپیکی که به موضوعات سایت مربوط نیست و به حذفیات انتقال پیدا میکند تا بقیه با دیدن آن خط مشی سایت را بفهمند.
تاپیکی که از ابتدا خوب شروع شده، اما ادامه آن مناسب نیست. یا خبری بوده که داده شده و اظهار نظر نیاز ندارد. این تاپیکها بسته میشود.

موفق و پیروز باشی

Ar@sh

Moderator
لایک ها
530

انتقاد هم راه داره هم روش داره هم زمان داره هم مکان داره و . . .

خلینا عزیز خیلی خوب پاسخ دادند ،

هر کس در مورد پستش که پاک ، قفل شده اعتراضی داشت میتواند به

ناظم بخش ، ناظم کل سایت ، مدیر کل سایت اعتراض خود را با دلیل و مدرک

و با احترام بیان کند

بالا