وضعیت
موضوع بسته شده است.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
آخر شهریور 86 متولد شد و خیلی زود بون باز کرد.
یک ساله نشده بود که راه میرفت.
الان سه ساله شده،
تازه آغاز راه برای کسب دانش و ادب است....
[JUSTIFY]با سلام به همه دانش پژوهان گرامی و اساتید محترم، بالاخره سایت المپیادهای علمی ایران 3 ساله شد.

کسانی که از خیلی قبل با ما بودند به یاد دارند که سال اول فعالیت سایت فقط به رشته شیمی اختصاص داشت و کم کم به لطف راهبران و مشاوران تالارهای گفتمان، بخشهای دیگه هم پا گرفت.

اون اولها هر روز که یک کاربر جدید عضو سایت میشد خیلی ذوق میکردم، الان اگر روزی باشه که کاربر جدید نداشته باشیم دمق میشم. خیلی از کاربران قدیمی بودند که خاطراتی با هم داشتیم و الان که میبینم باز به سایت سر میزنند در پوست خودم نمیگنجم.

دو ماه طول کشید تا تعداد کل کاربران با خودم و دوستام به 50 تا برسه و الان 97 تا صفحه 50 تایی کاربر و دوست در اینجا دور هم هستند.

روزها و شبهای اول همه فایلها رو تند تند مینوشتم و تایپ میکردم که به موقع به دست بچه ها برسه، اما الان ماشاءالله ماراتن هایی داریم که حتی اگر یک ماه نباشم، خودشون کلی مطلب علمی تولید میکنند.

به صفحه های اعضا که نگاه میکنم برام جالبه که بسیاری از اعضای اولیه سایت حتی یک ارسال هم در انجمن ندارند و برخی از کاربران جدید دو روزه به 20 ارسال میرسند. نتیجه گرفتم که اون موقع ها بچه ها رو نمیکشیدیم، اما الان بچه ها دارند ما رو میکشند.

الان یک تقاضا از همه دارم،

اگر بیشتر از یک بار به اینجا سر زدی، اگر حداقل با یکی دو نفر کلنجار رفتی، اگر چیزی توی ذوقت خورده و حالت گرفته شده، اگر به خاطر اینجا تغییری در زندگیت داشتی، اگر اینجا به درسهات صدمه زده و وقتت رو گرفته و اگر ... حتما نظرت رو در ادامه این مطلب برام بنویس.
اگر بتونی با این نظرت راهی رو پیش پای ما بذاری تا فضای بهتری ایجاد کنیم خیلی ازت ممنون میشم.

برای بیشتر دیدن در مورد تولد سایت به اینجا هم سر بزنید.

راستی از همه مدیران، راهبران، مشاوران و کاربرانی که به پیشرفت اینجا کمک کردند بی نهایت متشکرم.
[/JUSTIFY]

bihamta

New Member
لایک ها
345
تول تولد تولدش مبارک

والا مهندس ما از همون اول آویزون بودیم...چه دوران المپیاد چه دوران کنکور.الانم آویزونم
به درسمون که صدمه زده
ناراحتیمام بی خیال.کنار خوشحالیا هیچه

باور کنید نمیشه ول کرد...همیشه اولین تبی که باز میشه irysc.com.اینقد باز کردم شده اولین آدرس
جون خودم فک کنم نصف بازدید های سایت از Ip سیستم من باشه

گفتم یه بار که باید به ستاد مبارزه با اعتیاد اینجارو معرفی کنیم...واقعا آدمو معتاد میکنه.
آره.واسه من که اینجوری بوده.با یه سری آدما آشنا شدم که هیچ جای دیگه پیداشون نمی کردم.الانم خییییییلی خوشحالم که دارمشون.
همیشه ام دعاتون کردم بابت این سایت.خدا خیرتان دهاد

باشه.راهم میزاریم جلو پاتون.فقط حواستون باشه نخورید زمین

میگم مهندس یه همایش بذارید به اسم گردهمایی کاربران سایت
خوبه ها!
عاشق همه بچه های سایت و مدیراش و راهبراشییییییییییییم

ارادتمند همگی
با آرزوی موفقیت برای همه مدیرا،راهبرا،کاربرا،المپیادی ها،کنکوری ها،پشت کنکوری ها(
)!
یا علی

یا حق

mersad.94

Active Member
لایک ها
55
سلام
تبريك ميگم
والا اين سايت كه خيلي به خوندن من در زمينه المپياد شيمي لطمه زده.
ولي كمكش هزاران بار بهتره .

اميدوارم اين سايت 30 (با دوره گردش صفر!!!!)بشه!!!!!
تشكر ميكنم از مدير سايت و تمام مشاوران و كاربران (از مدير تشكر مخصوص ميكنم)
خداحافظتان

nima94

New Member
لایک ها
296
[font=Arial,sans-serif]مبارکه باید بگم این سایت به شدت در زمینه المپیاد به من کمک کرد و امید بسیاری به من داد البته یکمی معتاد هم میکنه.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>[/font]​

FATIMAH

New Member
لایک ها
84
سلام آقاي مهندس خلينا.
من چند ماهي ميشه كه با سايت شما آشنا شدم. پستي نداشتم ولي از مطالبتون خيلي استفاده كردم و واقعا مفيد بودن. اينجا با دوستاني آشنا شدم كه اگر اين سايت نبود امكان آشنايي با اون دوستان فراهم نميشد و من از راهنمايي هاشون استفاده نمي‌كردم. الان با كمك شما و دوستان دارم براي المپياد شيمي آماده مي‌شم. تولد سايت رو به شما و همه دوستان تبريك مي‌گم. و از زحماتتون خيلي خيلي تشكر مي‌كنم.

لایک ها
4
مبارک باشه
.المپیاد شیمی منتظر باش.این چیزی بود که من از سایته شما یاد گرفتم.
از همه ی عزیزانی که برای موفقیت دانش آموزان ایرانی تلاش می کنن تشکر می کنم.مخصوصا مدیران سایت

kavosh

New Member
لایک ها
75
...
تولدت(ش) مبارک
ممنون از زحمات اقای خلینا
...

p-ghajari

Well-Known Member
لایک ها
311
مبارکه...

جای خیلی عالی ایه...

باید طلا های المپیاد (مثل بنده ی حقیر) به بچه هاش کمک کنیم...

من در حد توانم دارم این کارو می کنم... بعد المپیاد جهانیم هم بیشتر کمک می کنم..

مخصوصا به شهرستانی ها که امکانات کمی دارند..

من خودم تهرانیم ولی مدافع حقوق شهرستان ها هم هستم

ایشالا با کمک همه ی اعضا این سایت 100 ساله میشه...

بیا شمعارو فوت کن که 100 سال زنده باشی...

asemaneabi

New Member
لایک ها
0
مبارک باشه تولدش
با خودمون بزرگش میکنیم ایشاااااا....!

mahdisaj

New Member
لایک ها
3
تولدت مبارک ......
راستی شام و شیرینی و کیک و از اینجو ر چیزا رو کی میدید ؟؟؟؟
باید بگم اگر این سایت نبود من هرگز نمیتونستم برای المپیاد درس بخونم اصلا نیدونستم باید از کجا شروع کنم در کل باید بگم که این سایت خیلی خیلی باحالههههه

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
واي تولد سايته!!!!!!!!مبارك باشه!!!

من كه از 10 فروردين 87 عضوم!!البته قبلش هم مي يومدم اما به طور رسمي از 6 ماهگي سايت عضو شدم!!!از اون دوراني كه فقط مختص شيمي بود!!!!!!وجود يه همجين سايتي بهم اعتماد به نفس مي داد كه بخونم واسه المپياد!!!!!!

چه دوراني بوووووود!!اون موقه كه قبولي مرحله اوي اوومده بود و قبول شده بودم!!
و اوون موقه كه مرحله 2 قبول نشدم!!!!!!!!
تلخ وشيرين درست مثل اسيد وباز!
اينجا يه فرصت پيش اومد كه يه تشكر هم از استاد خلينا بكنم! ادمي با سواد و معلومات شما تمام تجارب و دانسته ها و علم و وقتشو بدون هيچ چشم داشتي در اختيار همه ميزاره !!(مي گن زكات علم نشرشه ديگه!
)از ته ته دلم براي شما و خانوادتون ارزوي بهترينها رو دارم!!

اره اين سايت منو به شدت معتاد كرده!از شنبه كلاساي دانشگاه شروع ميشه و من چند روزيه تصميم گرفتم كم بيام نت و... اما هنوز موفق نشدم سر زدن به سايت رو ترك كنم!
البته تا باشه اعتياد به سايته علمي!!
اين سايت خاطرات تلخ و شيريني داشته اما شيرينش اوونقد بيشتره كه تلخش اصلا به حساب نمي ياد!!!
راستي يك پيشنهاد:
اگه مي شد يه سري انجمن اضافه مي شد واسه رشته هاي دانشگاهي هم خوب بود!!مثلا انجمن تخصصي مهندسي عمران!
اينطوري بجه هاي المپيادي كه بعد شدن كنكوري و الان دانشجو زمينه ي فعاليت بيشتري تو سايت داشتن و سايت هم توسعه مي يافت!!

بازم از استاد و مشاورين تالار و همه ي بچه هاي خوب سايت تشكر مي كنم واميدوارم خليناهايي ديگر هم باشند كه همچين سايت هاي علمي و مفيدي رو براي همه ي بچه هاي ايران مديريت كنند.

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
منم به نوبه خودم تولد سه سالگی سایتو تبریک میگم !!! ازبین تموم سایتایی که عضوشون این سایت بهترین سایت واسه من به حساب میاد !! واقعا یه جو رقابتی وعلمی خوبی تو این سایت حکمفرماست !! امیدوارم روزبه روز سایت بهتروبهتر بشه وروزی تولد 100سالگیشو جشن بگیریم !!

nima94

New Member
لایک ها
296
[font=Arial,sans-serif]راستی آقای خلینا من یکشنبه حضوری خدمتتون می رسم واسه شیرینی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>[/font]

mersad.94

Active Member
لایک ها
55
سلام
شيريني همه پاي محسن (Ali007)!!!!!!!!!!!

نوش جانتون!!!!!!!!!!!!!!!!
خداحافظ

Ali007

New Member
لایک ها
70
سلام
اول باید بگم من هم آرررررررررره!یعنی من هم جز سابقه دارام از 16 مرداد هزارو سیصدو چوب و چماق! اینجا همکاری میکردم
به مرصاد نذار بگما
:خرج که از کیسه مهمان بود/حاتم طاعی شدن آسان بود(یا یه چیزی با همین مضمون!)

خودتم یه اقدامی کنی بدنیستا!

من ارداتمند مهندس و بچه های گل اینجا هستم،حالا ارادتم رو میخوای با شیرینی ثابت کنم،باشه چشم
با استاد هماهنگ میکنم یه شیرینی خوشمزه میدیم انشالله.
اما استاد خلینا من یه تشکر جانانه دارم ازتون بخاطر تمام زحمت هایی که کشیدین برای شخصه من،باید عرض کنم بنده اولین گام المپیاد رو با دیدن این سایت برداشتم و همیشه هم دعاتون میکنم چون یه جورایی باعث شدین که مسیرم رو پیدا کنم
و الان هم خیلی خوشحالم که با بچه های این سایت و همچنین شما در ارتباطم ،برا من که یه افتخاره بزرگه.
اتفاقا" اصلا" هم مانع درسم نشده تا الان خدارو شکر.....بالاخره زیاده روی در هر کاری موجب ضرره ولی این سایت واقعا" همه جوره عالی بوده و هست و خواهد بود ان شاالله.

میم مثه محسن

و من الله التوفیق

farhad2009

New Member
لایک ها
125
سلام به همگی مخصوصا استاد خلینا
. همیشه دنبال یه فرصت بودم که ازتون تشکر کنم.
واقعا ممنون ازتون اولا که شروع به خوندن المپیاد کردم همیشه از نداشتن راهنما تاسف میخوردم اما حالا واقعا خوشحالم که
با کسایی مثه . .. شما اشنا شدم .
این شعر رو هم به شما تقدیم میکنم . با ارزویه توفیقات روزافزون
همچو سدیم از برا ی عشق ید پرپر شدن
چون کلر در سر هوایه هاش مثبت داشتن
سخت ماندن در قبال مشکلات زندگی نی چو الکانها
هوایه شعله درسر داشتن
همچو همپوشانی سیگما که خیلی محکم است در رسیدن به هدف تصمیم راسخ داشتن!!!!!
شاعر معاصر: خواجه مندلیف!!!!!!!!!!!

امیدوارم ۱۰۰ سالگیشو جشن بگیریم!!!!!!!!!!!!

voroojak290

New Member
لایک ها
0
سلام آقای خلینا.
دمتون گرم خیلی سایت خفنیه.
اما راستش دروغ چرا!واسه من این سایت همون اندازه که مفید بوده مضرم بوده.من قبل از اینکه سایتو ببینم به المپیاد فکر می کردم ولی هیچ وقت به مرحله عمل یا حتی پرس و جو کردن در موردش نمی رسید که با دیدن این سایت خوندنو شروع کردم و این عالیه،قسمت بدش این جاس که هربار وقتی میخوام از سایت خارج بشم اعتماد به نفسم کمتر شده.توی انجمنا که می گردم خیلی از سؤالا رو نمی تونم جواب بدم(خیلی بیشتر از این از خودم توقع داشتم)
البته بازم خوبه که حداقل واقع بین شدم.
اینم تأکید کنم که هنوز هم به طلا فکر میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است. برایان تریسی

voroojak290

New Member
لایک ها
0
راستی تولد 3سالگی سایت رو به خودمون،خودتون،خودشون و خلاصه همه تبریک میگم!

nima94

New Member
لایک ها
296
[font=Arial,sans-serif]این سایت به من گفت که هیچی بلد تیستم تا بیشتر تلاش کنم این یک نکته مثبت هستش آرام آرام پیش رفتن هدف رو در پیش داره واین به من امید میده[/font]

salar_13

New Member
لایک ها
2
اولین بار این سایتو آقای رنجبر معلم هندسه مون همون روزای اول راه اندازیش به ما معرفی کرد و من از اون موقع عاشق سایت شدم ولی عضو نشدم؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا تبریک میگن!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا