وضعیت
موضوع بسته شده است.

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
mshf گفت
m-narvan منم حرف پریترون را زدم
راستی تا اونجا که من میدونم اگه 3سال اخر چند منطقه مختلف باشه منطقه مرفه تر قبوله تو دفترچه بود اما نمیدونم دفترچه سال دیگه هم همینه یا نه
آره معاون مدرسه ما هم همینو میگفت!

Elham_p

New Member
لایک ها
8
از همه ممنونم
محل تولدم منطقه 2 هستش.در شهری در منطقه 3 زندگی کردم. حالا اگه سومو تهران بخونم بومی کجا محسوب می شم؟! :D
در ضمن با این کار شانس قبولیم در دانشگاه های تهران بالا می ره؟

Rostami

New Member
لایک ها
15
خوب مسلما شما بومی تهران محسوب میشین واگر درس خون باشین(که حتما هستین!) خوب چون توی ناحیه تهران هستین شانستون برای قبولی در تهران بالا میره و اگر نیستین به دلیل رقابت بالاتری که در منطقه 1 نسبت به منطقه 3 وجود داره خوب طبیعی که اگه نتونید رتبه خوبی در منطقه 1 بیارید با توجه به اینکه تهران هم منطقه 1هست شانس قبولیتون در ناحیه ی خودتون (یعنی تهران)خیلی کم میشه!

Rostami

New Member
لایک ها
15
m-narvan گفت
Elham_p گفت
به نظر شما یه نفر که فقط شریف می خواد(فیزیک)و ساکن منطقه 3 هست اگه سوم رو بره تهران بخونه (که بومی تهران حساب بشه )احتمال قبولیش در فیزیک شریف بالا میره؟اصلا این کار به سودشش هست؟
ممنون
اگه سه سال آخر رو شهر های مختلف باشین بوم شما بر اساس محل تولد تعیین میشه
البته من یه جا خوندم که اگه سه سال آخر رو توی شهر های مختلف باشی بومی منطقه ی مرفه تر حساب میشی!

kquran

New Member
لایک ها
18
خوب من کجا می تونم رتبه های بچه ها و نوع انتخاب رشته هاشونو ببینم...
بعد چه جوری حوصلتون میشه این قدر می نویسید؟؟هااااااااا>؟

cleopatra

New Member
لایک ها
23
یک دختر غیر بومی با رتبه324 منطقه 2 چقدر شانس قبولی در رشته داروسازی تهران رو داره؟ (با فرض این که شیمیش رو خوب نزده باشه! مثلا60%)
البته خودم رو نمی گم ها! :oops:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
cleopatra گفت
یک دختر غیر بومی با رتبه324 منطقه 2 چقدر شانس قبولی در رشته داروسازی تهران رو داره؟ (با فرض این که شیمیش رو خوب نزده باشه! مثلا60%)
البته خودم رو نمی گم ها! :oops:
من میدنم کیو می گید.جوابش رو هم دادم.راستی شما چی کار کردید؟

pozitrone

New Member
لایک ها
21
من اعتراض زدم حالا جوابش اومده اما برا من میگه مشخصات وجود نداره این به معنیه اینه که اعتراض وارد نیست یا اصلا اعتراضم دریافت نشده اگه دریافت شده بود اصولا باید مینوشت اعتراض وارد نیست اگه اطلاع دارید لطفا جواب بدید
من اعتراض دادم.جواب هم داده که ما بررسی کردیم ولی درصدام تغییر نکرده.شاید شما مشخصات رو اشتباه زدید.مثلا اگه تهران متولد شدید نباید 2صفر اول شناسنامه رو بذارید یا باید از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید یا باید کلید cops lockخاموش باشه.

artadokht

New Member
لایک ها
47
انتخاب رشته!

ـ نتایجتون شنبه میاد؟
ـ برای بار هزاروشونصدم : بله!
¤¤¤
ـ (پنج شنبه) بسه دیگه ول کنید این پلی ستیشن رو. بذار ببینیم اخبار چی داره
ـ نتایج اولیه کنکور ۸۸ دقایقی پیش روی سایت سازمان سنجش....
¤¤¤
ـ (بعد از کلی تلاش برای روشن کردن کامپیوتر و کانکت شدن) گلاب به روم! این چه رتبه ایه من آوردم؟!
ـ بدتر از این رتبه٬ درصدای خوشگل موشگلم! ( دهاتی مهاتی حرف نزن!)
ـ از هیچ کدوم از نقاط قوتم استفاده نکردم!
ـ مهندسی پزشکی پر!
ـ عیب نداره! بهتره خودمو ناراحت نکنم! دی:
¤¤¤
ـ (یکی از سال بالایی ها) زود تند سریع رتبتو بگو
ـ ؟؟ .خوبه؟!
ـ ای ول مبارکه! نگفته بودی خرخونی بچه مثبت!
ـ گلاب به روت این فقط دورقم اولش بود!
ـ الهی کچل شی به حق این وقت ساعت! آدم بشو هم نیستی که!
¤¤¤
ـ زهرا خانم مبارک باشه!
ـ اینا راستی راستی می گن یا دارن مسخره ام می کنن؟!!!
¤¤¤
ـ اول برق می زنم بعدش فیزیک .
ـ صنایع زهرا٬ صنایع خیلی خوبه٬ کلی جای کار داره
ـ اصلن تو رو ساختن برا معماری٬ خیلی رشته خوبیه تازه به درد آیندتم می خوره
ـ مهندسی شیمی چرا نمی زنی؟
ـ مکانیک هم بزنی می تونی مهندس پزشکی بخونی تازه پزشکی هم نخای خیلی جای کار داره٬ مکانیک مادر همه ی مهندسیاست.
ـ مگر این که به خاطر رتبه شماها به فیزیک هم فکر کنید!
ـ دیگران دوست دارن بهت بگن خانوم مهندس!
ـ فیزیک؟!!! می دونی علوم پایه چه قدر سختن؟! لیسانس فیزیک که به درد نمی خوره٬ باید تا اخرش بری٬ آینده کاری نداره
ـ با این رتبه می خای بری دانش گاه؟! بشین یه سال دیگه خوب درس بخون مثل بچه آدم برو دانش گاه
ـ نمونی یه سال دیگه! همین امسال برو معلوم نیست سال دیگه چی می شه
ـ دانش گاه خیلی مهمه٬ با این رتبه ۴رقمی که تو تهران برق قبول نمی شی! یه مهندسی بزن که تو تهران بخونی!
ـ فیزیک اسمش روش هست دیگه علوم پایه! یه لیسانس فیزیک نمی تونیم بگیم در زمینه ی فیزیک کارشناسه ولی یه پایه ی کاملن آماده داره برای همه ی تخصص ها٬ من خودم دانش جوهایی داشتم رفتن مهندسی پزشکی! خیلی از فیزیکا می رن مهندسی٬ تو همین شریف و تهران و (بقیه شو یادم نیست) فیزیک-پزشکی دارن٬ فلان استاد تو فلان زمینه کار می کنه٬ فلان پژوهش گاه تو فلان دانش گاهه ....
ـ مدیریت صنعتی عالیه! چرا همش به اون رشته ها فکر می کنی! می دونی جهان گردی چه قدر طرف دار داره اون وقت شما تو ایران بهش محل نمی ذارین؟
ـ برق خیلی سخته ها! هرکی رفته پشیمون شده! برق بخونی که چی بشی؟
ـ قم بزن! فقط قم. می دونی رفت و آمد و زندگی تو خاب گاه چه قدر دردسر و مشکلات داره؟! تو خونه ی خودتی راحت!
ـ من فیزیک می خاااااااااااااااااااااااااااااام! عشق دوران پیش دبستانی ( يعني دوران راهنمايي) بیو نیک! نجوم! من بیونیک می خام!
¤¤¤
ـ برای هدف خودت تلاش کن
ـ کسی که خودشو از چشم و دهن دیگران ببینه زندگیش تهی می شه! ¤¤¤
ـ چه قدر سخته! عین یه سودوکوی حل نشدنیه!
ـ این چیه نوشتی؟ آدم معماری شهید بهشتی و مکانیک علم و صنعتو رو زیر فیزیک قم می ذاره؟!!!
ـ خب ده بار این لیستو نوشتم بازم بنویسم؟!
ـ شایدم فیزیک قم قبول نشیا!
ـ پارسال بهترین رتبه ی فیزیک قم شیش هزار بوده! نه تنها قبول می شم بلکه شاگرد اول هم می شم! دی:
ـ یه بار دیگه اولویت بندی کن
ـ الکترونیک تفرش رو بالاتر بذارم یا فیزیک تهران؟!
ـ تقصیر خودته! این رتبه بود تو آوردی؟! تا چندوقت پیش بعد از تهران و پلی تکنیک بقیه رو داخل دانش گاه حساب نمی کردی حالا باید بشینی از فضایل و مناقب دانش گاه تفرش بگی!
¤¤¤
ـ زهرا بیا دیگه شام تموم شد
ـ الان میام. الو؟ خب می گفتی ٬ دانش گاتون...
ـ یه دوستی دارم رشتش فلانه
ـ بی زحمت شمارشو بده باهاش صحبت کنم
ـ الو؟ قطع و وصل می شه! گفتی واحداش چیان؟
¤¤¤
ـ دارم نصف می شم! دفتر چه رو حفظ شدم! تلفن اس ام اس. ...
ـ من وضعم بدتر از تو ‌إ !
ـ اگه این همه فکری که این چند روزه برای انتخاب رشته کردم سر کنکور می کردم الان وضعم این نبود!
ـ حالا دیگه وقت پشیمونی نیست تموم شد از این به بعد حواست باشه
ـ کل تابستون پارسال که واسه خودم گشتم٬ تو سال هم همین که می رفتم مدرسه کلّی به کنکور لطف می کردم! بعد از عید هم که معلوم الحال! اگه از اول سال هر روز لااقل دوساعت درس می خوندم الان سه رقمی بودم!
ـ ببین تو از بدو تولد آدم کندی بود! غذا خوردنتو بین
ـ جدّن! یعنی سرعت غذا خوردن با سرعت تست زدن متناسبه!!!
ـ الان خیلی ناراحتی؟
ـ نه!
¤¤¤
ـ پس کی می خای انتخاب رشته کنی؟ بچه٬ همه کارات باید دقیقه نود باشه؟
ـ می کنم دیگه تا فردا شب وقت داریم تازه حتمن تمدیدم می شه
پیامک می رسه٬ شکوفه : خانوما آقایون مهلت انتخاب رشته تا ساعت۲۴ سه شنبه تمدید شد!
¤¤¤
ـ (بعد از دوهزار و شونصد بار نوشتن لیست انتخابا) من دارم می رم انتخابامو وارد کنم
ـ اه! چرا بالا نمیاد؟
ـ الو٬ اینترنت ... ؟ چرا....
ـ الان شبکه مشکل داره فردا درس می شه!
ـ اینترنت هوشمند حلال مشکلات!
ـ کدها رو دوتا دوتا بخون من وارد می کنم
ـ تایید و گام بعدی
ـ برای خنده اطلاعات نظامی دانش گاه امام حسین رو لابه لای انتخابام گذاشتم!
ـ ارور می ده٬ هوی خانوم کجا سرتو انداختی می ری تو؟ تازه انتخاب فلان و فلان و فلان تکرار شده!
ـ إ بچه جان درست بخون دیگه!
ـ تایید و گام بعدی
ـ ( اسم رشته و دانش گاه کدرشته هایی که وارد کردیم رو می ده) انتخاب دوم: عمران ارومیه! جان؟!!!
ـ بازگشت و تصحیح
سایت شلوغه برو بعدن بیا!
ـ بیا حالا که وقت داریم جای بعضی رشته ها رو عوض کنیم...
ـ تمام! خلاص!
¤¤¤
ـ دینگ دینگ٫ دینگ دینگ ( موبایل ها به صدا در میان) : به مبارکی و میمنت٬ به اطلاع لیدی ز اند جنتلمن ز می رسانم در ساعت ۰۰:۰۰ سه شنبه بيستم مردادماه ٬ زهرا انتخاب رشته کرد!
به امید قبولی در فیزیک تِه!
¤¤¤
این کنکور باحال ما هم دیگه رسمن تموم شد رفت پی کارش!

mojisf

New Member
لایک ها
0
پاسخ : بحث درباره کنکور امسال

سلام میخواستم بدونم با درصدهای زیر تو کنکور 90 چه رتبه ای در منطقه 2 میارم میارم؟ با تشکر
ادبیات 56
عربی 40
دینی 76
زبان 41
ریاضی 20
زیست 66
فیزیک 57
شیمی 67

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

فکر نکنم بشه تعیین کرد با توجه به اینکه کنکوره امسال خیلی سخت بود!:180:

abolfazlgh

New Member
لایک ها
81

البته من یه جا خوندم که اگه سه سال آخر رو توی شهر های مختلف باشی بومی منطقه ی مرفه تر حساب میشی!
من فک کنم سال سوم رو بومی حساب می کنن! :227:

setareh-n

New Member
لایک ها
40

من فک کنم سال سوم رو بومی حساب می کنن! :227:
نه ..... اینطور نیست..... یعنی منطقه مرفه تر حساب می شه.... من 2 تا از دوستام دوم و سوم رو منطقه 2 خوندن و پیش رو تو منطقه یک.... حالا منطقه یک حساب می شن...

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

بحث کنکور 1390 را در تاپیک مربوطه دنبال کنید.

موضوع بسته شد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا