FNA

New Member
لایک ها
0
سوال گردش خون،به نظر من همون ریه میشه چون وقتی میگه در هر ضربان چقدر خون میرسه یعنی حجم خون خروجی از قلب رو در نظر گرفته و چون ظرفیت بطن راست بیشتر از بطن چپه ودر ضمن تمام خون خروجی از بطن راست به ریه ها میرسه در حالیکه سایر اعضا حتی کبد و مجموع ماهیچه ها(باز هم تاکید میکنم در یک ضربان)قسمتی از خون خارج شده از بطن راست را میگیرند،پس همون ریه میشه

سوال هورمون TSH به نظرم د بشه چون گفته نسبت به گروه 1،پس میشه این طور گفت که گروه یک در اثر T4 تیروئیدشون کوچک شده(در اثر تولید نکردن t4به دلیل وجودش به صورت تزریقی)ومتابولیسم شون بالا رفته
ودر مورد اینکه چطور در 3 هفته تیروئید میتونه بزرگ بشه فکر میکنم همونطور که در متن سوال هم اشاره شده از t4 که شکل موثر تیروکسینه استفاده شده واحتمالا منظورش این بوده که تاثیرش خیلی زیاده
لطفا شما هم نظر و دلیلتون رو برای این سوال وبقیه سوال ها بگید

amir111

New Member
لایک ها
3
FNA گفت
سوال گردش خون،به نظر من همون ریه میشه چون وقتی میگه در هر ضربان چقدر خون میرسه یعنی حجم خون خروجی از قلب رو در نظر گرفته و چون ظرفیت بطن راست بیشتر از بطن چپه ودر ضمن تمام خون خروجی از بطن راست به ریه ها میرسه در حالیکه سایر اعضا حتی کبد و مجموع ماهیچه ها(باز هم تاکید میکنم در یک ضربان)قسمتی از خون خارج شده از بطن راست را میگیرند،پس همون ریه میشه

سوال هورمون TSH به نظرم د بشه چون گفته نسبت به گروه 1،پس میشه این طور گفت که گروه یک در اثر T4 تیروئیدشون کوچک شده(در اثر تولید نکردن t4به دلیل وجودش به صورت تزریقی)ومتابولیسم شون بالا رفته
ودر مورد اینکه چطور در 3 هفته تیروئید میتونه بزرگ بشه فکر میکنم همونطور که در متن سوال هم اشاره شده از t4 که شکل موثر تیروکسینه استفاده شده واحتمالا منظورش این بوده که تاثیرش خیلی زیاده
کاملا درسته !!!

نظرتون در مورد اون نمودار فشار خون چیه ؟ لطفا راه حلتونم بگین

secret

New Member
لایک ها
0
من 93 زدم ميتوني چندتارو باهم بگيري مثلا قسمت بالا كه يكي هستن 120 ميگيري (هر طرف رو تقريبي) در تعداد مربع هاش ضرب ميكني بعد همه رو جمع ميزني و تقسيم بر كل مربع ها ميكني تقريبا 93 درمياد

mop

New Member
لایک ها
111
الان یعنی ریه میشه؟

mop

New Member
لایک ها
111
چه جالب من فکر میکردم کلیه میشه اخه قطر آئورت یذره زیاده!

nima0182

New Member
لایک ها
0
پاسخنامه ش 2
4 ج

5 ف کنم د
6 ف کنم ه
11 الف
12 د
13 د
17ج
18 شاید الف
23 ف د
28 ج
31 ه
35 الف
36 الف
37 ب
40 ب
تشریحی 6 شاید 3%

nima0182

New Member
لایک ها
0
پاسخنامه ش 2
4 ج

5 ف کنم د
6 ف کنم ه
11 الف
12 د
13 د
17ج
18 شاید الف
23 ف د
28 ج
31 ه
35 الف
36 الف
37 ب
40 ب
تشریحی 6 شاید 3%

nima0182

New Member
لایک ها
0
پاسخنامه ش 2
4 ج

5 ف کنم د
6 ف کنم ه
11 الف
12 د
13 د
17ج
18 شاید الف
23 ف د
28 ج
31 ه
35 الف
36 الف
37 ب
40 ب
تشریحی 6 شاید 3%

amir111

New Member
لایک ها
3
سوال نرخ رشدا من هر چی حل میکنم 4.2 درصد بدست می آرم اگه میشه یکی لطف کنه راه حلشا بگه !

Popilio

New Member
لایک ها
0
[center:8ea6a7c469][HIGHLIGHT=#f2f2f2]
بچه ها کسی دوره بسیج میره؟!؟ (با فرض اینکه مرحله 1 قبوله
)

[/HIGHLIGHT][/center:8ea6a7c469]

moon-sea

Well-Known Member
لایک ها
361
سلام بچه ها....
نمره ی خامتون چند شده....؟؟؟

milad_iq

New Member
لایک ها
0
milad_iq

FNA گفت

اولیه درسته ولی برای هورمون ها گزینه ی :ج درسته

Nima138

Well-Known Member
لایک ها
527
نه بابا..نیومده اگه اومده به ما بگید...

SAQAR

New Member
لایک ها
0
درسته اشتقاق قاره مال قبل از دوره خرطوم داراست!!!!
سوال 8 هم اون وزيكولها و تصوير نگاراست كه فكر كنم ج درسته البته كه فكر كنم..
سوال 30 از كدوم منبع بود تا الان اسم تراكييد قرصي فراتر نخوندم .
به نظر من يه كم مشكلتر شده بود اما جالب بود به وجد اومدم

Nima138

Well-Known Member
لایک ها
527
shokofehjm گفت
سلام بچه ها....
نمره ی خامتون چند شده....؟؟؟
من که هیچی نخونده بودم در حقیقت یک ماه(سال دومم)ولی تقریبا تو حدود 14 15 تا 23 24 با فرمایشات دوستان.

secret

New Member
لایک ها
0
سلام بچه ها بالاخره كليدا اومد

چند درصد زدين؟

بالا