بررسي رياضي 3 تجربي

AnuBiS

Well-Known Member
لایک ها
459

nelia

New Member
لایک ها
4
پاسخ : بررسي رياضي 3 تجربي

سلااام...به نظرتون اگه راه حل فرق كنه ولي درست باشه نمره ميدن؟؟ مثلا سوال احتمالو اگه از پيشامد متمم نريم عيبي داره؟؟جواب اخرم درسته راه حلم هم درسته

saba rad

New Member
لایک ها
97

الان پاسخ نامه رو دیدم lمنم نوشته بودم ناسازگار vaaaaaaaaaaaaaay 20 پرید:230:

saba rad

New Member
لایک ها
97

بستگی به مصحح داره

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

تقریبا مشابه سنوات گذشته بود . سوال جدیدی نداشت . البته سوال 3 اش فک کنم بود همون علی و رضا تو کنکور قبول میشن نمیشن ! اون مشکل فنی داره !!چون قبولی تو کنکور دو نفر تو کنکور از هم مستقل نیست !!!!!! سوال باید میگفت امتحان نهایی نه کنکور
آره راس میگی..........اینا میگن مستقله ؟؟میدونی چرااااااااااااااا؟چون اینجا دانشگاهامون همه رو قبول میکنن...........میگن ظرفیت زیاده!!!!!!!!!!!

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

:21:
سلام به همه دوستان . اميدوارم امتحان رياضي رو خوب داده باشيد . سوالا هم آسون بود اما زياد بودن حوصله آدمو سر ميبره . نظر شما چي بود درباره ي امتحان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راحت بود......................
ولی نوشتم:
5=3-7

-com-

New Member
لایک ها
155

سلااام...به نظرتون اگه راه حل فرق كنه ولي درست باشه نمره ميدن؟؟ مثلا سوال احتمالو اگه از پيشامد متمم نريم عيبي داره؟؟جواب اخرم درسته راه حلم هم درسته
نه فرقی نداره چون هر برگه رو حداقل یه مصحح که دبیر ریاضی باشه صحیح میکنه و در ضمن پایین کلید هم نوشته شده که باید به راه حل های درست دیگه هم نمره بدن پس نگران چیزی نباش!!!!

لایک ها
17

اسون بود.ولی تو مددرسه ما که مثلا نمونه هم هستش تو یه کلاس 30 نفره فقط یه نفر نوشته سازگار!
وقتی از جلسه اومدم بیرون ،بچه هاگفتن سوال اول قسمت اخرش چی نوشتی؟
منم کلی قیافه گرفتم و گفتم وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا،خب ناسازگار بود ولی بد جور زدن تو ذوقممممممممممممممم.............:179:

بالا