khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
mjh-chem گفت
لطفا بچه هاي تهراني يه خبري از اونجا توي سايت بزنن تا سطح رقابت معلوم بشه. بدون اينكه نمرات تهرانيها رو بدونيم نميشه كف رو تخمين زد
اي كاش استاد خلينا يه اظهار نظري مي كردن . نظر ايشون خيلي مهمه و نزديك ترين حدس در مورد واقعيت است.
خدايا به دل استاد خلينا بنداز كه يه اظهار نظر براي دلخوشي ما بكنن
آقاي خلينا تا خيالمون از قبولي يا عدم قبولي در المپياد راحت نشه نمي تونيم بريم امتحان نهايي بخونيم.
سلام به شما دوستان عزيزم،
با توجه به اطلاعاتي كه تا كنون از تهران و شهرهايي كه با من تماس گرفته شده به دست آوردم، فكر كنم پايين ترين درصد قبولي امسال بين 80 تا 83 درصد باشه :idea:

بسيار خوشحال ميشم كه همه‌ي شما قبول بشيد، اما اگه خداي نكرده قبول هم نشديد، آسمون كه به زمين نيومده! شما 100 قدم از بچه‌هاي كنكوري جلوتر هستيد، راحت با رتبه‌ي بسيار عالي ميريد دانشگاه :p

در پناه حق :)

saharnaz

New Member
لایک ها
0
:oops: :cry: اقاي خلينا لطفا در مورد سوالاي تشريحيم يه نظر بديد توروخدااااااااااااا

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
saharnaz گفت
:oops: :cry: اقاي خلينا لطفا در مورد سوالاي تشريحيم يه نظر بديد توروخدااااااااااااا
سلام به شما دوست گرامي،
منظورتون رو از نظر نمي‌دونم :!: يعني جواباش رو بگم يا اينكه مثلا بگم سخته يا آسونه يا ...؟

اگه هر قسمتي رو مشكل داريد توي انجمن مطرح كنيد تا جواب بدم اما بنا به قراردادي كه دارم، نمي‌تونم جواباي خودم رو به صورت يك‌جا روي سايت بگذارم.

از همين جا از تمام اساتيد عزيز خواهش مي‌كنم جواب‌هاي خودشون رو براي گروه ما ارسال كنند تا به نام خودشون در سايت بگذارم. :)

saharnaz

New Member
لایک ها
0
منظورم كف نمرست

ermia

New Member
لایک ها
0
تو رو خدا سوال 14 رو بگين حذف كنن آخه بعد از كلي صرف وقت آخرم نزدم!
چون گفتم اگه بزنم ميگن شانسي زده!!!(تازه با گرم هم حساب كردم!!)
در مورد سوال 7 هم ديگه همه ميدونن كه طيف نشري خطي عنصرها متمايزه!!!(مثه اثر انگشت!!!) پس ج درسته! :lol:

mr-smith

New Member
لایک ها
0
من سوال 28 رو نمي فهمم كار انجام شده پس علامتش منفي هست من گزينه 2 رو زدم :?: در مورد سوال 26 مگه فرايند آدياباتيك نيست پس گزينه 3 درسته يكي جواب بده

artadokht

New Member
لایک ها
47
منم در مورد سوال 28 باهات موافقم mr-smith

IrNCO

New Member
لایک ها
42
منم در مورد سوال 28 باهات موافقم

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
منم 28 رو2زدم

Rostami

New Member
لایک ها
15
مگه 28 گزينه 2 نميشه !

Rostami

New Member
لایک ها
15
آقاي خلينا توي سوال پلاسما ان رو بايد چند گذاشت ؟
و براي قبولي در مورد سوالاي تشريحي چقدر بايد نوشته باشيم؟

saharnaz

New Member
لایک ها
0
اصلا فرقي نميكنه كار مثبت باشه يا نه چون علامتش تو محاسبات تاثير داره اينجا كار خودش منفيه اگه علامتش تو فرمول هم منفي باشه تو محاسبه مثبت ميشه و جواب غلط ميشه.

saharnaz

New Member
لایک ها
0
تروخدااااااااااااااا كف تشريحيم بگيد اقاي خلينا

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
آقاي خلينا سوال 14 غلط است و بايد حذف شود
و ديگر هيچ
ببينين كي گفتم

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
كف امسال 84
وديگر هيچ
ببينين كي گفتم

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
بشِّه ها من که می خوام معتاد شم :oops: :? :evil: :twisted: شما رو نمی دونم!!! بالاخره پنیر یا علف دارید خریداریم :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

shabnam

New Member
لایک ها
0
hcaebbb گفت
بچه ها خواهشا يه جوري جوابا رو برام بفرستين يا بگين با چي مي تونم باز
شون كنم :cry: خواهش مي كنم
به ترتيب از سوال 1 الف :1 ب:2 ج:3 د:4

1-3-4-3-2-4-(بين 1و3 شك دارن)-3-2-2-4-2-1-3(شك دارن)-1-2-2-4-2-1-1-4-2-3-4-4-2-1-3-4-4-3-1-2-2-3-2-1-3-4-1-1-2-3-1-3-2-1-4-1
:p :wink:

Mojtaba044

New Member
لایک ها
3
من فکر میکنم سوال 7 یک میشه. چون 2 تاشون فقط 1 الکترون دارن سطح انرژی اوربیتال هاشون توی هر لایه ی الکترونی براره. پس الگوشون یکیه ولی طول موج هاشون متفاوت.

mjh-chem

New Member
لایک ها
0
من با نظر مجتبي در مورد سوال 7 موافقم . البته واقعا سوال مبهميه چون تعريف درستي از الگوي طيفي در كتابها نداريم و در نتيجه گزينه 3 و 1 هر دو مي توانند درست باشند

بالا