بررسی آزمون مرحله دوم بیست و پنجمین دوره المپیاد فیزیک (فقط در همین تاپیک)

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168
پاسخ : بررسی آزمون مرحله دوم بیست و پنجمین دوره المپیاد فیزیک (فقط در همین تاپیک)

نه ... به سوالای سخت تر و پر کار تر ...

مثلا" سوال آخر ارزش 5 نمره رو به زور داشت .
مثلا سوال قايق يا خازن ها؟؟

zahra_b

New Member
لایک ها
76
پاسخ : بررسی آزمون مرحله دوم بیست و پنجمین دوره المپیاد فیزیک (فقط در همین تاپیک)

چرا نتائج رو نمی زنن :177::150:

MR.ARYA

New Member
لایک ها
65

3 شنبه یا 4 شنبه میآد. یکی ازبچه ها زنگ زده البته اینا عقب می اندازن....

zahra_b

New Member
لایک ها
76

مرسی. اما چقدر دیر ...
مرحله سه کامپیوتری ها پس کی هست؟

m002

New Member
لایک ها
1

راست ميگه خوب. اينايي كه گفته رو تقريبا همه تاييد كردن. دلسرد كنه !؟ بيخيال... من كه رفتم كانون :d

لایک ها
0

سلام دوستان خبر ندارین کی نیت می کنند نتایج مرحله دوم رو بزنن؟تمام دوستام از انتظار مردن فقط من زنده موندم:180::119::13:

abrahim

New Member
لایک ها
14

با سلام هامیلتون عزیز از این که همسو وهم جهت با شما فکر نمی کنم ناراحت نشو اگرحدس من اشتباه است پاسخ منطقی شما می تواند این گمان را برطرف کند وبا نوع گفتار شما که حرف دهنت را درست بزن ومن تما م تایپیک های خودم را حذف می کنم این جور تفکر وجواب دادن به نظر جنابعالی درست است اگر همه شما را تایید کنند این یعنی رکود شما پیشرفت ها همیشه در مقابل کسانی بوجود می آید
که تحمل حرفهای مطابق میلشان را داشته باشند اگر هم من اشتباه می کنم خدای برزگ مرا ببخشد واز شما نیز عذر خواهی می کنم

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

من با شما بحثی ندارم ...

من از اون موقع که هیچی هیچی حالیم نبود عضو این جا بودم تا الآن که هیچی حالیم نیست ...

من اهل این کارا نیستم به طور کلی ... شاید تک و توک شیطنتی باشه ولی خبری از رقابت ناسالم نبوده ...

لایک ها
282

با سلام هامیلتون عزیز از این که همسو وهم جهت با شما فکر نمی کنم ناراحت نشو اگرحدس من اشتباه است پاسخ منطقی شما می تواند این گمان را برطرف کند وبا نوع گفتار شما که حرف دهنت را درست بزن ومن تما م تایپیک های خودم را حذف می کنم این جور تفکر وجواب دادن به نظر جنابعالی درست است اگر همه شما را تایید کنند این یعنی رکود شما پیشرفت ها همیشه در مقابل کسانی بوجود می آید
که تحمل حرفهای مطابق میلشان را داشته باشند اگر هم من اشتباه می کنم خدای برزگ مرا ببخشد واز شما نیز عذر خواهی می کنم
البته نمی خوام دیده کلیت رو از دست بدی این گونه دیدی که داری خوبه چون اکثر آدما چه معتقد و چه غیر معتقد به خاطر جوانی سعی در کارای احمقانه ای از این قبیل می کنن ولی مستر همیلتون این گونه نمی باشد تا اون جایی که من خبر دارم
پس از خدا بخواه که ببخشدت
ولی خبرا درسته و باعث تعجب همگان من خودم زنگ زدم به اتاق آقای زینالی البته خودشون ور نداشتن ول گفتن نتایج 3شنبه 4شنبه می آید تو این یکی 2 روز تو می خوای چقدر درس بخونی که یکی بخواد این جوری رقابت کنه یکم فکر کن آخه

آخرین ویرایش توسط مدیر

abrahim

New Member
لایک ها
14

موفق باشید

A.olampyad

New Member
لایک ها
22

نمیدونم واقعیه یا نه ولی اینو توساینه رده ب پیدا کردم و اسم بعضی بچه های اینجا(hamilton and mathtaha physic)توش هست
پرشین گیگ - دانلود - stage 2 - 25.pdf

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

این تقلبیه !!!!!!!! :24::24:

چرا هر چی میبینید یه خورده روش فکر نمیکنید ؟؟؟ هان ؟؟ :45::148:

آخرین ویرایش توسط مدیر

A.olampyad

New Member
لایک ها
22

پس این آقایی که اینو نوشته این همه اسمو از کجا میدونسته که هرکدوم از یک شهری هستن؟

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

پس این آقایی که اینو نوشته این همه اسمو از کجا میدونسته که هرکدوم از یک شهری هستن؟
خب اسم میسازه ... کاری نداره که ... :23:

وقتی میرید تو پروفایل دیگران فضولی میکنید همین میشه دیگه ... :47:

میرید سر کار ... :37:

انصافا" این روزا ملت همه سرکارن :24::24:

هر چند این لیست خیلی هم دور از ذهن نیستا :5:

A.olampyad

New Member
لایک ها
22

اون وقت شماره شناسنامه ها از کجا اومده که همشون درسته؟

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

شماره ها درسته ؟؟؟ :13:

کجاش درسته ؟؟ :1:

A.olampyad

New Member
لایک ها
22

الان برای خودتون درست نیست ؟
بالفرضم نباشه این اسامی کاملا مشخصه درسته چون من خودم چند تاییشونو میشناسم و میدونم که خفن بودن

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

منم اسم یه چنتایی شونو شنیدم ...

ولی خب اونا نفرات برتر مرحله اول بودن ...

جاعل احمق (!!) این فایل از همونا کپی زده شاید !!!

A.olampyad

New Member
لایک ها
22

ysc.ac هم باز نمیشه
در ضمن اسم تو رو از کجا گرفته؟

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

کی ؟؟

اسم من ؟؟؟

اسم من کجاشه ؟؟؟؟

بالا