بررسی آزمون مرحله دوم بیست و پنجمین دوره المپیاد فیزیک (فقط در همین تاپیک)

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216
پاسخ : بررسی آزمون مرحله دوم بیست و پنجمین دوره المپیاد فیزیک (فقط در همین تاپیک)

بزن قدش
اخه ما از بس اجداده طراح سوال رو مورد عنایت قرار دادیم خسه شدیم
گفتیم بیفتیم به جون هم :ِدی!!!!
اما جدا از شوخی سوالای خیلی خوبی بود خر کاری داشت اما واسه اوناایی که کار کرده بودن خوب بود
زکی ! خب هر امتحانی برای کسی که براش کار کرده باشه خوبه ... اما همونطور که گفتم اگه برای "اون" امتحان کار کرده باشه نه یه امتحان دیگه ...
امسال ما برای آزمون هایی مثل چیزی که تو دوره های 15 تا 24 دیده بودیم کار کرده بودیم ! من اگه دو هفته قبل از مرحله دوم فقط دوره 40 حل میکردم خیلی خوب میدادم ... ولی موضوع این جاست که تو این مدت مرحله 3 رو بر خودم حروم کرده بودم...

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168
پاسخ : بررسی آزمون مرحله دوم بیست و پنجمین دوره المپیاد فیزیک (فقط در همین تاپیک)

na ba zekre inke t be samte sefr meil mikone tarife moshtaghe dg. un moghe chi? yani hade t be samte sefro ham jolosh neveshtam
خب چرا مثل یه بچه گل مشتق نگرفتی؟حسابان که نیست از این جنگولک بازیا داشته باشه......در ضمن لطفا فینگیلیش ننویسید

zahra_b

New Member
لایک ها
76

خب چرا مثل یه بچه گل مشتق نگرفتی؟حسابان که نیست از این جنگولک بازیا داشته باشه......در ضمن لطفا فینگیلیش ننویسید
والا نمیدونم چرا !!!!
فارسی نداشتم.

MR.ARYA

New Member
لایک ها
65

بچه ها یه سوال گیریفیث تا فصل چند میاد؟؟

لایک ها mop
لایک ها
5

تا فصل 5 میاد

لایک ها mop
لایک ها
5

زکی ! خب هر امتحانی برای کسی که براش کار کرده باشه خوبه ... اما همونطور که گفتم اگه برای "اون" امتحان کار کرده باشه نه یه امتحان دیگه ...
امسال ما برای آزمون هایی مثل چیزی که تو دوره های 15 تا 24 دیده بودیم کار کرده بودیم ! من اگه دو هفته قبل از مرحله دوم فقط دوره 40 حل میکردم خیلی خوب میدادم ... ولی موضوع این جاست که تو این مدت مرحله 3 رو بر خودم حروم کرده بودم...
عزیزم همه عین هم بودیم چه فرقی‌ می‌کنه خوشحال باش که اولین سالیه که سوالا این طوری شده بود واسه همین هیچ کس آمادگی این نوع از سوالو نداشت

لایک ها mop

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216
لایک ها mop

MR.ARYA

New Member
لایک ها
65

یه مشکل دارم من هرچی گیریفیث می خونم هیچی نمی فهمم :eek: حالا چی کار کنم؟؟؟؟

لایک ها mop

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

بستگی داره که چیشو نمی فهمی ...

مثلا" اگه ریاضیاتشو نمی فهمی باید بر فصل 1 رو خوب بخونی و اگه مشکلت تو فصل 1 هه باید دیفرانسیلو بخونی.

تو فیزیکش اگه مشکل داری باید چند بار بخونی و اگه معلم داری ازشون بپرسی یا این که از یه کتاب دیگه اون مبحثو بخونی... تمرین هم باید خوب حل کنی...

لایک ها mop

mop

New Member
لایک ها
111

من یه پیشنهاد میدم کلن برای طلا شدن کتاب خوندنو بیخیال برین آسون ترین یوالایی رو که تو فیزیک حل کردین به مزخرف ترین سوال ممکن تبدیل کنین بعد با طولانی ترین و مزخرف ترین راهی که به ذهنتو می رسه حلش کنه هر چی خر کاریش بیشتر باشه درصد طلا آوردنتون بیشتر میشه؟
مثلن می تونید تو سوالاتون مبدا انژی پتانسیل را زمین در نظر نگیرید!!!!!!
یه ارتفاع دل خواه در نظر بگیرین یا اگه دیدین با تعویض دستگاه مختصات سوال آسون تر حل میشه دستگاه مختصات رو تغییر ندهید!!!!!
در هر مسئله ای که حل می کنید یه اختلال بدید بعدش (حتی اگر هم حل نشد) حلش کنید!!!!!!
اگر مطالب بالا را رعایت کنید حتمن طلا می شید شک نکنید!!!!!!!!!!!!!!!

arianphysics

New Member
لایک ها
2

سلاااام!!
راستی واس المپیاد بجز فیزیک پایه و کتابای دانش پژوهان و گریفیث چی دیگه لازمه؟؟؟
(بخصوص واس الکتریسیته)

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

سلاااام!!
راستی واس المپیاد بجز فیزیک پایه و کتابای دانش پژوهان و گریفیث چی دیگه لازمه؟؟؟
(بخصوص واس الکتریسیته)
شونصد بار تو بخش منابع المپیاد فیزیک گفته شده ...

arianphysics

New Member
لایک ها
2

اوونو خوندم ولی اگه واقعا بخوام کلشو ببا دقت بخونم که 2سال طول میکشه !!
حالا بهترین کتاب واس الکتریسیته و مغناطیس چیه؟؟(خواهشا اسم کتاب بگید)

MR.ARYA

New Member
لایک ها
65

اوونو خوندم ولی اگه واقعا بخوام کلشو ببا دقت بخونم که 2سال طول میکشه !!
حالا بهترین کتاب واس الکتریسیته و مغناطیس چیه؟؟(خواهشا اسم کتاب بگید)
هالییدی و مسائل ایرودوف (مرحله 2 ) و گیریفث و مسائل مر حله 3 ( مرحله3)
این نظر من است (شاید درست نباشد :71:)

arianphysics

New Member
لایک ها
2

راستی یه سوال دیگه واس هندسه چی باس بخونیم کتاب هندسه سال سوم کافیه؟؟!:39:
اخه من دومم و امسال مرحله دوم نصفه سوالارو بخاطر هندسه نتونستم جواب بدم

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

یه طلا میگفت کتاب هندسه ی سوم بهمن اصلاح پذیر ! ولی زیاده روی کرده بود ... همون در سطح کتاب درسی جواب میده ...

arianphysics

New Member
لایک ها
2

نظرتون راجع به خوندن کتابهای مبانی فیزیک نوشتهی ج.بلت بجای هالیدی چیه(جواب میده)؟؟؟

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

نظر من منفیه

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

نه ........ فکر نمیکنم جواب بده......واسه هندسه تا پارسال زیاد سخت نبود یعنی شکل ها ساده بودن ولی سالای دیگه رو نمیدونم چه بلایی میخواد نازل بشه حالا در حد کتاب درسی بدونید بقیشو...... خدا بخیر کنه

بالا