najafi2020

New Member
لایک ها
195
parastoo گفت
ای خدا شماها چرا ول نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما به جای ما ولش کنید !! خوب چه کاری انجام بدیم؟!

از فردا درس خوندن شروع میشه

chemlover

New Member
لایک ها
0
15 رو چی زدین؟
تشریحی فشار بخار و ... رو چی؟

presh

New Member
لایک ها
1
چون درسته که CH30Hناخالصی هست اما فشار بخار محلول را بالا می برد وچون فشار بخار محلول درنقطه ی انجماد باید برابر فشار بخار جامد باشد بنابراین در نمودار فاز نمودار محلول نمودار جامد را در نقطه ی بالاتری قعط می کند بنا براین نقطه ی انجماد بالا تر میرود اما درمورد گزینه ی ج چون نقطه ی جوش C3H8O3بالا تر از نقطه ی جوش اتانول است بنابراین در نقش یک ناخالصی غیر فرار است ونقطه ی جوش را بالا میبرد.

presh

New Member
لایک ها
1
سوال 19 ج میشه
چون درسته که CH30Hناخالصی هست اما فشار بخار محلول را بالا می برد وچون فشار بخار محلول درنقطه ی انجماد باید برابر فشار بخار جامد باشد بنابراین در نمودار فاز نمودار محلول نمودار جامد را در نقطه ی بالاتری قعط می کند بنا براین نقطه ی انجماد بالا تر میرود اما درمورد گزینه ی ج چون نقطه ی جوش C3H8O3بالا تر از نقطه ی جوش اتانول است بنابراین در نقش یک ناخالصی غیر فرار است ونقطه ی جوش را بالا میبرد.

لایک ها
40
najafi2020 گفت
جواب سوال فشار بخار.

P2 بزرگتر از P1

P1= Pf

P2 بزرگتر از Pf
منم همین جواب رو دادم!
احتمال زیاد درسته!!!!

AJ94

New Member
لایک ها
11
سلام بر همه
من امتحان ندادم، يعني نذاشتن امتحان بدم، آقاي نجفي ميشه سوال ها رو بذاري؟
ممنون

ichoabdoly

New Member
لایک ها
0
به نظرم سه تا تستی غلط دارم و تشریحی 6.75 سوال جواب دادم از مدیر و راهبران سایت تقاظا دارم که جواب تستی ها رو رو سایت قرار بدهند
متشکرم به نظرم کف امسال خیلی پایین اومده پارسال از حداکثر نمره که 217 بود کف 210 بود امسال از پارسال خیلی سختر بود به همین دلیل کف اومده پایین .
پارسال فقط با دو غلط تستی قبول نمی شدند

لایک ها
40
بچه ها سوال آخر تشریحی که نام گذاری نمی خواست؟؟؟

mozhgan-g-ch

New Member
لایک ها
4
نام گذاري مي خواست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لایک ها
40
می خواست یا نمی خواست؟؟ شما چیکار کردی؟؟

لایک ها
40
بابا تو رو خدا بگید می خواست یا نمی خواست!!؟

mozhgan-g-ch

New Member
لایک ها
4
من نامگذاري نكردم...

نمي دونم مي خواست يا نه!!!!!!!!

Golden-Star

New Member
لایک ها
0
من که کل سوالو با بی دقتی به باد دادم ، ولی نام گذاری نخواسته بود پس نباید می نوشتیم!

spry_sapient

New Member
لایک ها
9
سلام بچه ها ! امیدوارم همتون مرحله 2 هم قبول شین !
من از بچه های پارسالم , کف پارسال 207 به بالا بود . من سوالاتونو دیدم , فکر نمی کنم انقدرا که دارید شلوغ بازی در میارین سخت بوده باشه ! نکته ای که بود سوالا بر عکس پارسال نمونه هاش توی آزمون های سالای قبل و المپیادای کانادا , آمریکا و ... بود !! پس خیلی از سوالایی که سخت رده بندی می شن , آسون باید حساب کرد !! اما در کل دیگه زیر 200 نمی آد از 217 !!!
و این که این فروم ها رو با چت روم اشتباه نگیرید , لطف کنید مطالب زاید رو حذف کنید !! و انقدر مطالب کوتاه نگید مخصوصا اونایی که به درد بقیه نمی خوره !!!
موفق باشید

بالا