=>بررسی سوالات امتحان نهایی زبان فارسی سوم دبیرستان سال92 <=

shabnam 3

New Member
لایک ها
710
پاسخ : =&amp;amp;gt;بررسی سوالات امتحان نهایی زبان فارسی سوم دبیرستان سال92 &amp;amp;lt;=

نه منظورم از گروهی خوندن این نبود که با هم باشید منظورم اینه که برنامتون یکی باشه ، کتاب خوب هم که زیاده مهم اینه که توی هر درس در چه سطحی باشی ، کلاس کنکور برای شاخه ریاضیات میتونه مفید باشه اما بقیه ش با کتاب های خوبی که توی بازار هست نیازی نیس ، برا تست هم بهتره هرچه زودتر شروع کنی
متوجه شدم منظورتونو.اما میخوایم بریم کتابخونه.چون فضاش برای درس خوندن ناسب تره.دیگه امتحانا که تموم شد یه هفته بعد شروع میکنم.
راستش من یه سوالی داشتم ؟نمیدونم شما بتونید راهنماییم کنید یانه؟؟
من خیلی به پزشکی علا قه دارم.تا سال اولم تصمیم قطعی داشتم که برم تجربی اما یه مشکل تقریبا بزرگ دارم که از سوختگی وزخم و خونریزی به شدت میترم
برای همین اومدم ریاضی ولی رشته ی خودمم خیلی دوست دارم.چند وقته تو این فکرم کنکور تجربی ثبت نام کنم...به نظرتون موفق میشم با این شرایط

لایک ها
45
پاسخ : =&amp;amp;gt;بررسی سوالات امتحان نهایی زبان فارسی سوم دبیرستان سال92 &amp;amp;lt;=

متوجه شدم منظورتونو.اما میخوایم بریم کتابخونه.چون فضاش برای درس خوندن ناسب تره.دیگه امتحانا که تموم شد یه هفته بعد شروع میکنم.
راستش من یه سوالی داشتم ؟نمیدونم شما بتونید راهنماییم کنید یانه؟؟
من خیلی به پزشکی علا قه دارم.تا سال اولم تصمیم قطعی داشتم که برم تجربی اما یه مشکل تقریبا بزرگ دارم که از سوختگی وزخم و خونریزی به شدت میترم
برای همین اومدم ریاضی ولی رشته ی خودمم خیلی دوست دارم.چند وقته تو این فکرم کنکور تجربی ثبت نام کنم...به نظرتون موفق میشم با این شرایط
پیام هاتون رو چک کنید و از اونجا جواب بدید که استارتر ناراحت نشه

rayehe

New Member
لایک ها
163
پاسخ : =>بررسی سوالات امتحان نهایی زبان فارسی سوم دبیرستان سال92 <=

من میشم 18.25 الی 18.چقدر امتحان مزخرفی بود.بازم خیلی بد دادم نسبت به اون چه که انتظار داشتم از خودم.من که تحمل نمیکنم که کلید هارو نگیرم که.رفتم گرفتم دیدم چقدر غلط هام بیخودن.
مطمونم مصححم سر جلسه از خنده روده بر میشه.بعد فکر میکنه برگه ام رو باید بفرسته حوزه تصحیح مدرسه امید.:24:واسه این که یه غلط کاملا مزخرف دارم روم هم نمیشه بگم.بچه ها دعا کنین که معدلم پایین 19 نشه.

nc.ba

New Member
لایک ها
1

من18.5میشم

sajad5980

New Member
لایک ها
28
پاسخ : =&amp;gt;بررسی سوالات امتحان نهایی زبان فارسی سوم دبیرستان سال92 &amp;lt;=

از چهار پنج نفری که دورم بودند پرسیدم همه روی ب اتفاق نظر داشتند
شانس هم نداریم

سر امتحان پرسیدی .
تو حوزه ما تقلب میشه در حد تیم ملی

only physics

New Member
لایک ها
2,386

منم ميشم نوزده و نيم...

خيلي افتضاح خوندم ولي بهتر از اينم انتظار نداشتم چون از شروع ترم دوم به بعد اصلا مدرسه نرفتم!

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

منم ميشم نوزده و نيم...

خيلي افتضاح خوندم ولي بهتر از اينم انتظار نداشتم چون از شروع ترم دوم به بعد اصلا مدرسه نرفتم!
باز خوبه سوتی من رو نداید...من اول اون ویرایش ها رو درست نوشتم ولی بعدش جاشونو عوض کردم!!!:189:

m.amin75

New Member
لایک ها
84

نتیجه میگیریم امتحانات نهایی تنها محکی برای دقت ماهستند!که همه فکر میکنند بلدن ولی هیچ بلد نیستند!:150:

Dimond96

New Member
لایک ها
373

نتیجه میگیریم امتحانات نهایی تنها محکی برای دقت ماهستند!که همه فکر میکنند بلدن ولی هیچ بلد نیستند!:150:
اتفاقا به نظر من خیلی ها جوابو بلدن ولی همون بی دقتیه نمی زاره !!!!!

m.amin75

New Member
لایک ها
84

اتفاقا به نظر من خیلی ها جوابو بلدن ولی همون بی دقتیه نمی زاره !!!!!
خو عامل بی دقتی هم احساس دونستن زیاده!
حاصل ضرب ادعادر توان مقداری است ثابتحتی اگر ادعا در خود انسان باشد!:98:

بالا