لایک ها
1
افشین ما میدونیم تو شاخ شیمی هستی اما ماها که کتابو خوندیم اینطور فهمیدیم که واکنشهایی که انتالپی و انتروپی هم علامتن(هر دو منفی یا هر دو مثبت) برگشت پذیرن.. حالا یا با الکترولیز باشه یا با کمک خدا!!! بالاخره برگشت پذره دیگه!!! (البته واقعا بحث بی فایدست و باید طراحای این سوالای شیمیو نفرین نمود!!!
)

لایک ها
1
در ضمن یه چیز برا خنده!!! بچه ی آقا(یا خانم) محترم طراح سوال قایمکی با مدادرنگیش این سوالو تغییر داده!!!!

که اگه این بچه بازیگوش این عدد 2 رو 3 نمی کرد ما دانشگاه قبول می شدیم!!!

Tajrobi

New Member
لایک ها
0
blackassassin گفت
در ضمن یه چیز برا خنده!!! بچه ی آقا(یا خانم) محترم طراح سوال قایمکی با مدادرنگیش این سوالو تغییر داده!!!!

که اگه این بچه بازیگوش این عدد 2 رو 3 نمی کرد ما دانشگاه قبول می شدیم!!!
سوال های کنکور رو هر سال ، انتشارات راه اندیشه ، بعد کنکور چاپ میکنه ، با پاسخ تشریحی . واسه سوال 259 و 257 و 251 جواب تشریحی نداده. فقط شماره گزینه داده. بالاخره تکلیف ما چی میشه؟ کسی در باره یسوال آخر شیمی نظری نداره؟

nassim

New Member
لایک ها
10
من هم متوجه سوال 257 و 251 بودم ، ولی سوال آخر رو دقتت نکرده بودم!!!!!!!!!!!!!! واقعا 2 گزینه درست داره!!!!!!!!!!!!!

حالا حذف میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yoyo

New Member
لایک ها
7
کلید ثانویه کی میاد؟

yoyo

New Member
لایک ها
7
واقعا که کی میاد این سوالا کنکور رو حل میکنه و جوابشو اینطوری میده واقعا متاسفم به این طراحان شیمی کنکور یه سال نشد غلط نداشته باشه

لایک ها
1
بچه ها کجای سوال 251 غلطه؟! نکنه منظورتون 252ه؟! چون سوال مبهمیه! سوال 259 هم جواب نداره دیگه؟!
257 هم میشه سرو تهشو هم اورد!!!
سوال آخر هم که 2گزینه درست داره!!! فک کنم تا 2 3 روز دیگه سازمان سنجش رسما اعلام کنه همه تجربیا بیان تو 35 دقیقه دوباره یه 35 تا سوال دیگه رو امتحان بدن!!! (البته این فقط یه رویاست!!!
) خب اگه سوالا استاندارد بودن من 100 میزدم! این چه وضعشه؟!

afshin

New Member
لایک ها
71
blackassassin گفت
بچه ها کجای سوال 251 غلطه؟! نکنه منظورتون 252ه؟! چون سوال مبهمیه! سوال 259 هم جواب نداره دیگه؟!
سوال آخر هم که 2گزینه درست داره!!! فک کنم تا 2 3 روز دیگه سازمان سنجش رسما اعلام کنه همه تجربیا بیان تو 35 دقیقه دوباره یه 35 تا سوال دیگه رو امتحان بدن!!! (البته این فقط یه رویاست!!!
ay val
bab
100 !

ma ke bezor 95 mizanim
taze to chetor taghsime 0.436 bar 1.18 ro bedast avordi
??????????

لایک ها
1
البته شاید 100! چون یه سوالو شک دارم! این تقسیمی که میگی مال کدوم سواله؟! یادم نمیاد!

راستی خبر از درصدای سالار باغبانی نداری؟!

nassim

New Member
لایک ها
10
سوال 251 ، در گزینه اول ، به جای تغییرات دما ، تغییرات زمان نوشته !!!!!!!

گزینه 4 هم که کلا اشتباهه

afshin

New Member
لایک ها
71
blackassassin گفت
هر چی سوالای بیشتری حذف بشن به ضرر کسایی هست که شیمی رو خوب زدن

چون مثلا
دوست من به جای اینکه شیمی رو خوب بزنه ریاضی رو 85 زده
فیزیکو 80
و شیمی رو 80
حالا اگه سوالای شیمی حذف بشن
اون شیمیش میشه حدود 90
!!!!!!

لایک ها
1
nassim گفت

مشکل از تایپیست بوده به جای T نوشته t !!!! همین! که اگه آدم ملا نقطه ای باشه باید گیر بده! اما هر چی هست به شدت تابلویه که جواب همون گزینه 4ه!

اما کلا افشین نگران نباش. سازمان سنجش عمرا" سوالی رو حذف نمی کنه!!!

nassim

New Member
لایک ها
10
blackassassin گفت
nassim گفت

مشکل از تایپیست بوده به جای T نوشته t !!!! همین! که اگه آدم ملا نقطه ای باشه باید گیر بده! اما هر چی هست به شدت تابلویه که جواب همون گزینه 4ه!

اما کلا افشین نگران نباش. سازمان سنجش عمرا" سوالی رو حذف نمی کنه!!!
من اون سوال رو درست جواب دادم. من سوال های مامانم رو تایپ میکنم براش ، زبان انگلیسی . یه بار یه ایراد کوچیک تایپی داشت ، کلی اداره گیر داد به مامانم. حالا تو همچین آزمونی ایراد تایپی باشه؟ آخه این طراح ها ، 1 سال چیکار میکنن؟؟؟

بالا