r-shvir

New Member
لایک ها
230
پاسخ : بررسی سوالات مرحله دوم المپیاد شیمی- دوره 24 - بهار 1393

منم مطمانم کف پایین نمی یاد.
بالا نره پایین اومدن پیشکشمون!!!!!
الان در حال حاضر بیشترین درصدی که تونستیم پیدا کنیم93 بوده و پارسال بیشترین درصد فکر کنم98 بوده که اگه بخوایم یه حساب سر انگشتی هم از ماگزیمم ها بکنیم کف بین 78 تا 86 میشه وهمه ی دوستانی که بین این بازه هستند مثل ما لنگ در هوایند

لایک ها
127

الان در حال حاضر بیشترین درصدی که تونستیم پیدا کنیم93 بوده و پارسال بیشترین درصد فکر کنم98 بوده که اگه بخوایم یه حساب سر انگشتی هم از ماگزیمم ها بکنیم کف بین 78 تا 86 میشه وهمه ی دوستانی که بین این بازه هستند مثل ما لنگ در هوایند
تونستی رو ولش کن.پارسال قشنگ یادمه.
بیشترین درصد که پیدا شد کمتر از 98 بود ولی 98 هم وجود داشت.
خدا کنه خدا ما لنگ در هواها رو چپل نکنه بندازه پایین.
انشالله همه موفق باشند.

Peyman-M

New Member
لایک ها
107

این سوال تشریحی آخری هیچ چیز خاصی نمیخواست به نظرم هرکس وقت میکردجوابش میداد مشکل بیشتروقت بود تاعلمی.درجواب دوستانی که میگن اتمی وحلی فلان من به این جمله بسنده میکنم که دارندگی وبرازندگی:4:
منم بات موافقم.من ساكاريد و اين چيزا نخوندم ولي با اطلاعات داده شده سوال 6 نمره اولو نوشتم 4نمره تا آخري وقت نشد.

مهم اين بود كه از ظاهر سوال خوف نكني و به اطلاعاتي كه داده دقت كني

لایک ها taha

mahallehm

New Member
لایک ها
487

المپیاد فقط برا تهرانیاست ،، فقط برا اونایی که پول دارن هستش ،،،،، نه برا ما ها ،،،، از چی خجالت بکشیم ، واقعیت اینه ،،، آینده من به این بستگی داشت ، خدا شاهده چقد خوندم ، چه شبا که بیدار موندم!!!!!!!!!!!،،،،،،الان میفهمم ارزشی نداشت ، آخه تو دانشگاه به چه دردم میخوره وقتی الانم نمیتونم دانشگاه خوبی قبول شم ،،،،،،، این جریاناتی که هست هیچ وقت درست نمیشه ، اینجا ایران است
موفق نشدن شما تقصیر موفق شدن دیگران نیست...اون طوری هم که میگین نیست...هر کس درست زحمت بکشه یه جوری نتیجه شو میگیره...

aryana13

New Member
لایک ها
1

کدوم کلید درسته?

Marshall

New Member
لایک ها
970

دوست عزیز کلید گذاشته شده در پست اول توسط دارنده مدال نقره جهانی و مدال طلا کشوری (اقای مهدی یار امانی) تهیه شده است و به احتمال خیلی زیاد ضحیح میباشد...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوستان گرام

مسلما کسی که دارد سالانه مبلغ خیلی زیادی برای شهریه و دیگر امکانات اموزشی میده با کسی که شهریش یک سوم نفر اول هست برابر نیست...

بالاخره اون شخص از پولش گذشته تا این امکانات ودر پی ان موفقیت هایی من جمله المپیاد به دست اورده ...

در هر صورت به نظرم کمبود امکانات اصلا دلیل قانع کننده ای نیست ...

در استان خود من، امکانات اموزشی خیلی کم هست... ولی سال قبل یکی از مدارس استان از تهران معلم المپیاد اورد برای دانش اموزانش و نتیجشم اقای گنجوئی بود که طلا جهانی رو بدست اوردند...

قبلا هم کاملا در این مورد صحبت شده است و هیچ نتیجه ای جز وقت تلف کردن نداشته است و موضوع بدون نتیجه گیری رها شده است...( تاپیک های بررسی سوالات کامیپوتر و ریاضی سال قبل ...)

پس لطفا دیگه این موضوع رو کش ندید و فقط در پیرامون موضوع تاپیک صحبت کنید....

زندگیتان سپید...!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

mahdiar

New Member
لایک ها
348

یه چیز کلی بگم که ممکنه که توی سؤال 1-1 قسمت (ب)، -ICl4 رو درنظر نگیرن به این بهونه که مولکول نیست و یونه!! ولی به اعتقاد من یون، مولکول هم هست. بعدش نیاین بگین پاسخنامه اشتباهه!!!:p
دوست عزیز کلید گذاشته شده در پست اول توسط دارنده مدال برنز جهانی و مدال طلا کشوری (اقای مهدی یار امانی) تهیه شده است و به احتمال خیلی زیاد ضحیح میباشد...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

..!!!
خیلی ممنون؛ ولی جسارتا من نقره جهانی هستم!!!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

راستی راجع به سوال3 هم بگم بچه ها همون گ2 درسته و لازم نیست بر 3 تقسیم شه چون ثابت سرعت از اسمش معلومهخ ثابته و با مواد تغییر نمی کنه!
موفق باشید
ایمان حسین نژاد
چه ربطی داره که چون ثابت سرعته نباید تقسیم بر 3 بشه؟؟!!! سؤال سرعت مصرف a رو داده ولی سرعت واکنش رو میخواد!! سرعت واکنش=سرعت مصرف(تولید) گونه ها تقسیم بر ضریبشان!!

پارسال هم یه سوال که کاملا واسه بچه های انرژی لو رفت.خوب معلومه یه کاسه ای زیر نیم کاسشونه مگر نه چه دلیلی داره انرژی حتما هر سال طلا بگیره؟؟؟
همشونو به خدا واگذار میکنم.
منم شما رو به خدا وامیگذارم، تهمت گناه بزرگیه!! من فقط در همین حد جواب میدم
کلید تستی شما سوال 3 و 40 با آقای امانی فرق داره کدوم
درسته؟
سؤال 3: بالا توضیح دادم
سؤال 8: Modern industrial production of elemental fluorine uses Moissan's process of electrolyzing a mixture of potassium fluoride and hydrogen fluoride منبع: Fluorine - Wikipedia, the free encyclopedia
سؤال 35: حلقوی بودن پپتید رو در نظر نگرفتن!!
سؤال 40: فرایند کاهشی که سؤال گفته، باید همراه با یک فرایند اکسایش باشه ولی گزینه ای که ایشون زدن کاهشه!

آخرین ویرایش توسط مدیر

iranikia

New Member
لایک ها
235

دوستان عزیز ، سعی کنین احساسی برخورد نکنین ، چرا الان بزرگترین تفریحتون شده توهین به انرژی و سلام و حلی ؟؟؟ من نمیگم تبعیض وجود نداره ، اما خو آدم با تلاشش میتونه اثرشو از بین ببره ، چرا فکر می کنین بچه های مدرسه ..... و ...... خنگن و با زور کلاس مدال میارن ؟ اگه خنگ بودن تو آزمون ورودی اون مدرسه قبول نمی شدن. همیشه سعی کنین مسئولیت بعضی چیز ها رو بپذیرید . همین دوره ما کسانی بودن مثل پارسا جباری که هیچکی روشون حساب باز نمی کرد ، اما با تلاش مثال زدنیش تیم شده و جهانی هم مطمئنا خوب خواهد داد ( از مدرسه سلام ) ، الان مثلا من هم باید بیام توهین کنم به بچه هایی مثل ایشون که واقعا از وجودشون مایه گذاشتن واسه المپیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کاری نکنین که فردا میرین دانشگاه خجالت بکشین تو روی بعضی ها نگاه کنین .

alibasirat

New Member
لایک ها
56

به معادله هندرسون هسلباخ نمره میدن؟

MEA76

New Member
لایک ها
860

به معادله هندرسون هسلباخ نمره میدن؟
هندرسون هسل باخ تو کتاب درسی آورده شده بعید می دونم مشکلی داشته باشه .

reza.sh

New Member
لایک ها
1

تا این حد که گفتین سخت نبود

لایک ها
28

سلام راجع به سوال 5(تستی) :ایا نمیتوان گفت که دیواره متخلخل به گونه ای از تماس یون های +Agبا اند مسی(قطب منفی) جلو گیری میکند زیرا در صورت تماس این دو با هم جریان بیرونی الکترون برقرار نمی شود.

alibasirat

New Member
لایک ها
56

کی نتایجو میزنن؟

mahallehm

New Member
لایک ها
487

سال پیش آخرای خرداد زدن...کی میتونه تا اون وقت صبر کنه؟؟؟!!!:2:

لایک ها
48

قبول کنید سوالا خیلی باحال بود.سخت خوبه دیگه.شیمی دیگه آشغال شده بود.اخه 87 ام کفه؟!:p
هرچند بدون شک سال دیگه کف بالای 85 خواهد بود.(چه بسا امسال هم باشه.)مگر اینکه سال دیگه بیان تغاقلی طیف هم بیارن.
ماکه بادیدن سوالای اول تستی درلحظه گفتیم سال دیگه انشالله.چند لحظه بعد گفتیم کنکور انشالله.بعد ریلکس امتحانو ادامه دادیم و راحت وقت کم اوردیم.خیلی راحت.ما که مثل شما نیستیم
بعد یه روز گفتیم ببینیم خدا چی بخواد.
ببینید دوستان المپیاد ریسک است و بس(نشنوم رو حرف من حرف اوردینا!):121:
البته امسال برای بعضی سوما خیلی بد شد.اما برای بعضی دوما خیلی خوب شد.چون جهش بزرگ تو دوره اونا رخ نداد.

شوقمند

New Member
لایک ها
37

به گفته چن نفر ، حدود 50 نفر تهرونی 100 زدن :43::217:
دروغ محضه.باور نکن.به اینم فکر بکنید که تعداد زیادی سیاهی لشکر بودن اصن شیمی پیش نخوندن.پس منطقیه کف پایین بیاد.:217:

یه چیز هم هست یه خورده دیر اطلاع رسانی کردن که میخوان شیمی پیش بیارن.ینی اگه از تابستون میگفتن یه چیزی.اما من فکر میکنم حتی با نمره پایین هم اعتماد به نفستونو از دست ندین به خدا امید داشته باشین خیلی چیزای دیگه هم هس که جز لاف چیز دیگه ای نیس.:2:

Peyman-M

New Member
لایک ها
107

كليد باشگاه
ysc.ac.ir/img/upload/news_82.pdf
سوال 5 رو چرا زده 4؟

mahallehm

New Member
لایک ها
487

كليد باشگاه
ysc.ac.ir/img/upload/news_82.pdf
سوال 5 رو چرا زده 4؟
وای واقعا چرا ۲ نمیشه؟!!!! انصافا نامردی نیست سر یه غلط تستی ۱۰ نمره بره در حالی که یه سوال تشریحی به اون گندگی فقط ۳۰ نمرست؟؟؟؟؟؟؟

Peyman-M

New Member
لایک ها
107

به نظرم هم 2 درسته هم 4
ولي 2 چون بديهيه اكثرا زدن 2

بالا