لایک ها
2,386
پاسخ : بررسی علمی سوالات مرحله اول المپیاد شیمی سال 1391

من كه كاري به بقيه ندارم...

ميرم ميشينم ميخونم واسه مرحله 2 ، فداي سرم اگه قبول نشم!

ضرر كه نكردم...؟

منابع مرحله 2 چيه؟

ميشه يه نفر بگه؟

MEA76

New Member
لایک ها
860

بچه ها من دیروز شنیدم امکان داره کف تا 40 هم بیاد بشینید بخونید اگه قبول شدید که خیلی خوبه اگه هم نشدید یه ماه المپیاد خوندن که ضرری نمی زنه بهتون تازه تو مسابقات دیگه به جز المپیاد هم می تونه کمکتون کنه.

gh_moradi

New Member
لایک ها
183

من كه كاري به بقيه ندارم...

ميرم ميشينم ميخونم واسه مرحله 2 ، فداي سرم اگه قبول نشم!

ضرر كه نكردم...؟

منابع مرحله 2 چيه؟

ميشه يه نفر بگه؟
بهترین کارو میکنی،منم میخوام همین کارو بکنم و مث تو نمیدونم از کجاشروع کنم.

لایک ها
2,386

بچه ها من دیروز شنیدم امکان داره کف تا 40 هم بیاد بشینید بخونید اگه قبول شدید که خیلی خوبه اگه هم نشدید یه ماه المپیاد خوندن که ضرری نمی زنه بهتون تازه تو مسابقات دیگه به جز المپیاد هم می تونه کمکتون کنه.

ديگه 40 هم خيلي پايينه!

كي گفته اينو؟

NAVID_DH

New Member
لایک ها
176

جدی؟؟از کی شنیدید؟یعنی از دوره 21 هم پایین تر؟

لایک ها
2,386

جدی؟؟از کی شنیدید؟یعنی از دوره 21 هم پایین تر؟

به نظرتون اين معقولانه اس؟

NAVID_DH

New Member
لایک ها
176

ای بابا..!!!بچه ها من نمیدونم از کجا شروع کنم واسه مرحله2.کمک کنید لطفا...:confused:
منابع مرحله 1 و2 یکیه.اگه کتاب های لازم برای مرحله اولو خوندید الان فقط سوال حل کنید

gh_moradi

New Member
لایک ها
183

ینی ممکنه واسه یه بارم که شده شانس به ما که منم جزوشم رو کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:43:

gh_moradi

New Member
لایک ها
183

منابع مرحله 1 و2 یکیه.اگه کتاب های لازم برای مرحله اولو خوندید الان فقط سوال حل کنید
شما الان دارید واسه مرحله2 چه کتابی رو میخونید یا حل میکنید؟من همه رو خوندم.الان هیچ کتابی برام جذابیت خوندنو نداره!!!واقعا گیج شدم و نمیدونم ازکجاشروع کنم.:2:

MEA76

New Member
لایک ها
860

ینی ممکنه واسه یه بارم که شده شانس به ما که منم جزوشم رو کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:43:
واقعا دلیلی نمی بینم برای اینکه المپیاد خوندن رو ادامه نداده و امیدتون رو از دست بدید.

این یه ماه تا اعلام نتیجو بخونید بعدا افسوس نخورید.

sana_e

New Member
لایک ها
8

نگران نباشید.تقریبا می تونم بگم موثق بود...
.....بچه ها اگه این واقعیت داشته باشه ..................من واقعا نمیدونم چطوری احساسمو توصیف کنم:98:...............:217:

NAVID_DH

New Member
لایک ها
176

نگران نباشید.تقریبا می تونم بگم موثق بود...
هر چقدر هم موثق باشه باز هم که نمیشه مطمئن بود...به قولonly phisics خب این معقولانه نیست اصلا!!!

sana_e

New Member
لایک ها
8

بچه ها یه چیزی بگم من جرات نمیکنم برم جوابامو چک کنم یکی به فریاد من برسه........:43:

لایک ها
344

سلام بچه ها من خیلی داغونم............
دارم تلف میشم من دو ماهه دارم سخت درس میخونم...........که بتونم تو مرحله اول نتیجه کسب کنم تا به عنوان یه دانش اموز اول دبیرستانی برای خودم مزیت درست کنم............اما..........امان از سوالت سخت وپیچاندن های طراحان..............خب من تجربه کافیو نداشتم الانم خیلی دپرسم.............وبه کلی انگیزمو از دست دادم.
دلداریم بدید الان گریه میکنم.:150::2::2::2::2::2::229::229::229::229:
من دیگه نموتونم برای سال بعد بخونم.
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.
بای.

لایک ها
344

بچه ها یه چیزی بگم من جرات نمیکنم برم جوابامو چک کنم یکی به فریاد من برسه........:43:
از من که خراب تر نکردی من گلاب به روتون..روم به دیوار فکر کنم منفی زده باشم.................

sana_e

New Member
لایک ها
8

بنظرت من چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/////////////:217:

sana_e

New Member
لایک ها
8

سلام بچه ها من خیلی داغونم............
دارم تلف میشم من دو ماهه دارم سخت درس میخونم...........که بتونم تو مرحله اول نتیجه کسب کنم تا به عنوان یه دانش اموز اول دبیرستانی برای خودم مزیت درست کنم............اما..........امان از سوالت سخت وپیچاندن های طراحان..............خب من تجربه کافیو نداشتم الانم خیلی دپرسم.............وبه کلی انگیزمو از دست دادم.
دلداریم بدید الان گریه میکنم.:150::2::2::2::2::2::229::229::229::229:
من دیگه نموتونم برای سال بعد بخونم.
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.
بای.
:220:..........بهت توصیه میکنم تا کسی نیست تاپیکتو حذف کنی وگرنه فاتحه.............من اصلا نمیفهمم شماها چرا اینطوری اید ...بابا تو تازه اولشی اگه از الان بخوای با یه شکست اینطوری بشی که فاتحت خوندس......میدونی ادیسون برای کشف برق چندبار شکست خورد میدونی چندبار آزمایشگاهش رفت رو هوا؟؟؟؟؟ اصلا گیریم که تو امسال قبول بشی به چه دردت میخوره پس ما که سال آخریم چی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MEA76

New Member
لایک ها
860

.....بچه ها اگه این واقعیت داشته باشه ..................من واقعا نمیدونم چطوری احساسمو توصیف کنم:98:...............:217:
ببینید من این رو فقط شنیدم و اومدم اینجا نقل قول کردم شاید درست باشه و شاید هم نه به هر حال هیچکس نمی تونه کف قطعی رو بگه و هر کی با توجه به سوالا نظر خودشو می گه.

هر چقدر هم موثق باشه باز هم که نمیشه مطمئن بود...به قولonly phisics خب این معقولانه نیست اصلا!!!
با قسمت اول حرفتون موافقم. ولی پایین بودن کف هم عاقلانه هست چرا نباشه؟

سوالای نکته دار زیاد بود و وقت آزمون هم تقریبا کم به هر حال حتی خود طراحای سوال هم نمی تونن نظر قطعی رو درباره کف بدن بستگی داره بچه ها چطور امتحان داده باشن

sana_e

New Member
لایک ها
8

بچه ها من 70%زدم بنظرتون قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا