gh_moradi

New Member
لایک ها
183
پاسخ : بررسی علمی سوالات مرحله اول المپیاد شیمی سال 1391

واقعا دلیلی نمی بینم برای اینکه المپیاد خوندن رو ادامه نداده و امیدتون رو از دست بدید.

این یه ماه تا اعلام نتیجو بخونید بعدا افسوس نخورید.
نه من تو این 2 روز افسوسامو خوردم و الان دیگه رفتم سراغ درس خوندن.من تا یه دل سیر افسوس نخورم آدم نمیشم!!!!

arshia02

New Member
لایک ها
1

سلام دوستان
من سال اولم به نظرتون امسال کف قبولی چنده؟
بنظرتون من که 70 زدم قبولم؟

sara-n

New Member
لایک ها
5

دوستان عزیز بهتره یه چیزی رو هم در نظر بگیرید بیشتر بچه هایی که این جا هستند خلی درس خون و سمپادی حلی هستند که مجموعا 300 نفر هم نمیشین !پس فکر نکنید همه مثل شما 300 نفر 60-70 درصد زدن 90% سیاه لشکرن پس حتی اگر کف رو 50 هم بره اصلا بعید نیست!امیدوار باشید!حتی من که 51.5% زدم هم امیدوارم!کنتور که نمیندازه!!!!!!!
میخام واسه مرحله 2 شروع کنم قبول شدم که ممنونم از خدا! نشدم که به درد کنکنور میخوره!امیدوار باشین و دعا کنیم!

r-shvir

New Member
لایک ها
230

دوستان عزیز بهتره یه چیزی رو هم در نظر بگیرید بیشتر بچه هایی که این جا هستند خلی درس خون و سمپادی حلی هستند که مجموعا 300 نفر هم نمیشین !پس فکر نکنید همه مثل شما 300 نفر 60-70 درصد زدن 90% سیاه لشکرن پس حتی اگر کف رو 50 هم بره اصلا بعید نیست!امیدوار باشید!حتی من که 51.5% زدم هم امیدوارم!کنتور که نمیندازه!!!!!!!
میخام واسه مرحله 2 شروع کنم قبول شدم که ممنونم از خدا! نشدم که به درد کنکنور میخوره!امیدوار باشین و دعا کنیم!
[/QUOTE
از این روحیه دادن های شما ممنونم و می شه بگین چه کتاب هایی رو واسه مرحله 2 می خواین بخونین:22:

r-shvir

New Member
لایک ها
230

واسه مرحله 2 چه کتابی رو شروع کنم لطفا زود بگین دارم دیوونه می شم:182:.....................................:66:

sana_e

New Member
لایک ها
8

ای خدااااااااا..........من روزی 4 بار هروقت به بچه های علامه حلی فکر می کنم تن و بدنم میلرزه......وقتیم که دفترای داداشمو میخونم اشک تو چشمام جمع میشه.........:77:

sara-n

New Member
لایک ها
5

من امسال 4 تا المپ شرکت ردم:شیمی و فیزیک ادبی و ریاضی که فقط واسه شیمی خونده بودم! البته پارسال تفننی فقط ادبی شرکت کردم که قبول شدم
به جز فیزیک به نظرم نخونده هم میشد سر جلسه ریاضی و ادبی یه کار هایی کرد و یه چند تایی زد ولی فیزیک فوق الهاده سخت بود البته من نخونده بودم ولی هیچی نتونستم بزنم مورچه رو گذاشتم رو پاسخ نامه یه چند تایی زدم همه تو حوزه فیزیک داشتن ببعی میشمردن!ادبی خیلی خوب بود!

r-shvir

New Member
لایک ها
230

لطفا یکی از این بچه ها که می گه واسه مرحله 2 شروع کنین بگه با چی شروع کنیم :150:..................................................

r-shvir

New Member
لایک ها
230

ای خدااااااااا..........من روزی 4 بار هروقت به بچه های علامه حلی فکر می کنم تن و بدنم میلرزه......وقتیم که دفترای داداشمو میخونم اشک تو چشمام جمع میشه.........:77:
یعنی دادشتون اینقدر بد خطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sara-n

New Member
لایک ها
5

[/QUOTE
از این روحیه دادن های شما ممنونم و می شه بگین چه کتاب هایی رو واسه مرحله 2 می خواین بخونین:22:

شما به عقیده من اصلا نباید نا امید باشی!یک سال وقت داری من که سومم با این روحیه شما باید خود کشی کنم!
راستش زیاد فکر نکردم از کجا شروع کنم میخام درس های مدرسه رم کنارش بخونم!ولی اول باید مطالبی رو که تو این مدت سمبل کردم رو بهتر بخونم بعدش هم الپیاد های دوره قبل رو بزنم تا جواب ها بیاد ببینیم خدا چی میخاد!

gh_moradi

New Member
لایک ها
183

لطفا یکی از این بچه ها که می گه واسه مرحله 2 شروع کنین بگه با چی شروع کنیم :150:..................................................
منم100بار پرسیدم(البته2باربود)ولی کس اهل جواب دادن نیست.خودتون برید یه کتابی گیر بیارین بخونید دیگه.منابع هون منابع مرحله1هست به قولnd_vail.

arshia02

New Member
لایک ها
1

دوستان من خودم رو از باشگاه انرژی اتمی جدا کردم تقریبا و هم با اونا پیش میرم هم معلم گرفتم دارم میخونم به نظرتون واسه مرحله دوم شیمی آلی رو شروع کنم؟ چون هیچی بلد نیستم

sara-n

New Member
لایک ها
5

دوستان من خودم رو از باشگاه انرژی اتمی جدا کردم تقریبا و هم با اونا پیش میرم هم معلم گرفتم دارم میخونم به نظرتون واسه مرحله دوم شیمی آلی رو شروع کنم؟ چون هیچی بلد نیستم
شما هر تلاشی هم بکنی به درد سال بعدت میخوره امسال انشااله قبول بشی هم ازمایشیه!چیزی رو از دست نمیدی

arshia02

New Member
لایک ها
1

من جای شما باشم کتابایی مثل مسايل برگزیده ، اصول مبانی،چگونه مساءل ،مرحله1 و2 و در مجموع منابعی که قبلا خوندم رو دوره میکنم در این بازه نمونه سوالات دبیرای المپیادمون رو هم حل میکنم بعد میرم سراغ کتاب گارکاه حل مسله و سری مساءل شوم رو میزنم بعد آخر از همه 2000 مساله و هر چی کتاب گیرم اومد

arshia02

New Member
لایک ها
1

میدونم ولی یه سوال اگه مرحله 2 قبول بشم اعلام میکنن؟ فکز نمیکنم ...

آخرین ویرایش توسط مدیر

arshia02

New Member
لایک ها
1

یکی میشه سوال 23 کد 1 رو توضیح بده ؟ واقعا سخت بود تنها سوال محاسباتی که نتونستم حل کنم:81::81:
ولی استوکیومتری و ترمو با پیوندها آسان بود محلول سخت داده بودن خداوکیلی

لایک ها
21

شما آلی شوروع نکنی خیلی ضرر کردی!
آلی مبحثش یکم پیچیده هس
کار کن روش خیلی!

ta76re

New Member
لایک ها
0

اگه کد دفتر چه رو اشتباه بزنی پی میشه!!؟؟

ta76re

New Member
لایک ها
0

هم کد دفتر چه رو اشتباه زدم هم مث دیوونه ها تقریبا همشو زدم اگه نمیزدم درصدم خیلی زیاد میشد!!!

sana_e

New Member
لایک ها
8

یعنی دادشتون اینقدر بد خطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه یعنی وقتی میبینم اونا تو مدرسه چی یاد گرفتنو ما چی یاد گرفتیم............:22:

بالا