amirreza16

New Member
لایک ها
554
پاسخ : بررسی کمپل فارسی!

میگن ترجمه جدیده خانه زیست شناسی که ویرایش نهم کمپبلو ترجمه کرده نسبت به قبل خیلی بهتر شده درسته؟:106:
بله درسته خیلی بهتر شده.رنگی هم هست.

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

اون وقت غلطاشم کم تر شده؟

Wight

New Member
لایک ها
888

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

abcd رو بلدي ؟
اگه بلدي پس وقتو غنيمت بشمار بچسب به تكست خوندن يه فصل هنوز تموم نشده تو ديكشنري رو مي ذاري كنار مثل كتاب فارسي مي خوني :3:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

مگه اول نيستي ؟ چرا تكست نمي خوني ؟
وقت هم خوب داري ..
من هم از امسال می رم اول از سه روز پیش شروع کردم به تکست خوندن کمپبل حدود پنج صفحه خوندم ولی چون بعضی کلمات چند تا معنی داره بعضی از کلماتم معنی شو نتونستم پیدا کنم نفهمیدم چی خوندم!! :230:به نظرتون اصلا این جور خوندن فایده داره؟ :176:

انصافا وقت گیر و سخت هم بود
نکنه یه وقت بشینیم تکستشو بخونیم آخرسرم نتونیم اون یکی کتابارم بخونیم ویا آخرش مطلبو نگیریم؟
.لطفا راهنماییم کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر

ma.biolife

New Member
لایک ها
357

من هم از امسال می رم اول از سه روز پیش شروع کردم به تکست خوندن کمپبل حدود پنج صفحه خوندم ولی چون بعضی کلمات چند تا معنی داره بعضی از کلماتم معنی شو نتونستم پیدا کنم نفهمیدم چی خوندم!! :230:به نظرتون اصلا این جور خوندن فایده داره؟ :176:

انصافا وقت گیر و سخت هم بود
نکنه یه وقت بشینیم تکستشو بخونیم آخرسرم نتونیم اون یکی کتابارم بخونیم ویا آخرش مطلبو نگیریم؟
.لطفا راهنماییم کنید

سلام اولا اولاش اینجوریه بعدش عادت میکنین البته اگه زبان انگلیسی تو خوب باشه ولی به نظر شخص من تکست خوندن اصلا واجب نیست.خودمم نخوندم .و اینکه کتابایی که ترجمه دارن خب دارن دیگه میتونیم این زمانی ک برای کتابای تکست میذارین برا اونایی بذارین که ترجمه ندارند.به علاوه ترجمه جدید کمپبل خودش عالمیه وبسیار عالیه....!!!

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

ممنون قراره هفته ی بعد برم کمپبل بخرم (ترجمه شده)

amirreza16

New Member
لایک ها
554

ممنون قراره هفته ی بعد برم کمپبل بخرم (ترجمه شده)
موفق باشید:3:
من پارسال که اول بودم با همون 6 تا جلد کامل کمپل ترجمه که خونده بودم مرحله 1 قبول شدم.

javad1376

New Member
لایک ها
1

باید به انتشاراتیش دقت کنید.فکرکنم بهترین انتشاراتی خانه زیست شناسیه

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

مگه کمپبل به غیر از خانه زیست ترجمه دیگه ای داره؟ من خودم ماله خانه زیست رو خریدم.

ehsan.s

New Member
لایک ها
17

خانه زیست شناسی مسلما بهتره!

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

خودم خانه زیست رو دارم فقط می خواستم بدونم غیر از خانه زیست انتشارات دیگش چیه؟

javad1376

New Member
لایک ها
1

بله چندتا انتشاراتیه دیگه داره

لایک ها
16

کمپبل فارسی انتشارات خانه ی زیست شناسی خوبه؟ من میخواستم یه کتاب زیست شناسی عمومی بخرم و کمپبل رو انتخاب کردم ولی مثل اینکه غلط زیاد داره؟(ترجمه ی جدید خانه زیست شناسی چی؟)
سولومون هم ترجمش اینجوریه؟ینی غلط زیاد داره؟

m.h.souri

Active Member
لایک ها
118

ترجمه ی {ویرایش نهم}2011 خانه زیست فوق العادست کمترین غلط ممکن رو داره{فک کنم اصلا غلط نداره!!!!!!:4:}

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

ترجمه ی {ویرایش نهم}2011 خانه زیست فوق العادست کمترین غلط ممکن رو داره{فک کنم اصلا غلط نداره!!!!!!:4:}
فک میکنم یه چندتایی کم اشتباه کوچولو داشته باشه من خودم دوتا پیدا کردم که نسبت به زبان اصلی تفاوت ریز داره
در ضمن کتاب تا فصل 41 خیلی خوبه اما از فصل 42 به بعد تفاوتهایی(گاه بسیار مثلا در فصل ایمنی و هورمون)با کتاب اصلی دیده میشه میتونید خودتون ببینید
جلد هفتم واقعا عالیه چون ترجمه ادیشن 10 و 2014 هستش

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

کمپبل فارسی انتشارات خانه ی زیست شناسی خوبه؟ من میخواستم یه کتاب زیست شناسی عمومی بخرم و کمپبل رو انتخاب کردم ولی مثل اینکه غلط زیاد داره؟(ترجمه ی جدید خانه زیست شناسی چی؟)
سولومون هم ترجمش اینجوریه؟ینی غلط زیاد داره؟
من خودم کمپبل خانه زیست رو دارم خیلی عالیه.

masoudnoori

New Member
لایک ها
2

میشه یکم بیشتر درباره کمپبل توضیح بدی

masoudnoori

New Member
لایک ها
2

بچه ها من میخواستم برا المپیاد کتاب عمومی بگیرم ولی نمیدونم کمپبل بهتره یا سولومون لطفا کمک کنید

m.h.souri

Active Member
لایک ها
118

بچه ها من میخواستم برا المپیاد کتاب عمومی بگیرم ولی نمیدونم کمپبل بهتره یا سولومون لطفا کمک کنید
به نظر من باید ترکیبی بخونی من خودم همین کار رو کردم.....!!!مثلا سلولی ملوکولی رو از کمپل بخون{جلد یک و دو}...ژنتیک هم کمپل بخون{جلد3}...!تکامل هم کمپل بخون{جلد4}...!{اینکه همش شد از کمپل...!!!:93:}گیاهی و جاونوری رو از سولومون بخون{جلد4و5}....اکولوژِی هم از کمپل بخون...{جلد7}!!!!

بالا