وضعیت
موضوع بسته شده است.

HIvAD

New Member
لایک ها
193
پاسخ : :::: برنامه امتحان نهایی 92-93 ::::

فکر میکنم برنامه، برنامه ی بدی نیس.....چون امتحانا برای سراسر کشور طرح میشه راحته ......معمولا یکی دوتا سوال نکته دار داره که به راحتی قابل حله....فقط تنها چیزی که می تونه باعث نمره ی بد بشه داشتن استرسه......بچه های سوم اصلا استرس نداشته باشید این امتحانات خیلی راحت تر از اونی که فکرشو میکنید هستن فقط کافیه به سوالات سالای پیش یه نگاهی بندازید.....
این امتحان برای بچه هایی که تو مدارس سطح بالا درس می خونن اسونه !
ولی این اختلاف طبقاتی بد جوری کار دس بچه هایی که امکانات انچنانی ندارن میده!
به نظر من که یک جورایی نامردیه!
بعضیا رو یک اموزش هایی می دن که ادم حض می کنه و بضیا هم معلم ها شوتن!!!(دارم می بینم)
این جایه که می گن علم بهتره یا ثروت!؟
این درسته که ادم باید خودش دنبال درس بره ولی چه جورییییی وقتی..
اره امتحان نهایی اسونه...:218:

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458

اگه یه نگاهی به سوالای سالای پیش بندازین متوجه میشین که سوالا همه در سطح کتابه !

هیچ ربطیم به معلم خاص و مدرسه تاپ و نکته ناب هم نداره !

بهش میگن امتحان کشوری چون در سطح همه دانش اموزای کشوره ! فقط باید کلمه به کلمه حفظ کنید چون کلمه ای نمره میدن ... معدل نهایی خیلی مهمه چون توی کنکور تاثیر داره!

تازه ماها که المپیادی هستم و خیلی هامون تا حالا فقط واسه ترم اول کتابای وزارتیمونو باز کردیم خیلی باید خفن بخونیم !

موفق باشید و اجازه ندیم که یه چند تا کتاب 200 صفحه ای شکستمون بده !

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اگه یه نگاهی به سوالای سالای پیش بندازین متوجه میشین که سوالا همه در سطح کتابه !

هیچ ربطیم به معلم خاص و مدرسه تاپ و نکته ناب هم نداره !

بهش میگن امتحان کشوری چون در سطح همه دانش اموزای کشوره ! فقط باید کلمه به کلمه حفظ کنید چون کلمه ای نمره میدن ... معدل نهایی خیلی مهمه چون توی کنکور تاثیر داره!

تازه ماها که المپیادی هستم و خیلی هامون تا حالا فقط واسه ترم اول کتابای وزارتیمونو باز کردیم خیلی باید خفن بخونیم !

موفق باشید و اجازه ندیم که یه چند تا کتاب 200 صفحه ای شکستمون بده !

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

حالا که بحث المپیاد شد یه سوال
من مرحله ی یک المپیاد کامپیوتر قبول شدم به نظر شما الان وقت واسه نهایی بذارم یا فقط المپیاد بخونم؟؟؟
بستگی به عوامل زیادی داره!
1)نمره ی شما در مرحله ی 1 چقدر از کف فاصله داشت؟!
2)آیا توانمندی خوب خوندن و قبولی در مرحله 2 و 3 کامپیوتر را دارید؟!
3)معدل ترم اول شما چه حدو.دی بود و با چه میزان تلاش؟!
4)آیا وابستگی زیادی به معلم مدرسه و خواندن مستمر در طول سال دارید؟!
5)؟آیا در درس یا دروسی از معلم خصوصی استفاده میکنید؟!
در نهایت میگم که امتحان نهایی واقعا ساده ست!و حتی اگر فقط شب امتحان بخونی(مثه خودم و خیلی از دوستهای المپیادی دیگه م)میتونی معدل خوبی کسب کنی انشالله!
موفق باشی:53:

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

بچه ها به نظرم وقتشه که کم کم شروع کنید در دروسی که قوی تر هستین،نمونه سوال نهایی حل کنید!حدود 40 روز تا امتحانتون مونده و زمان مناسبیه!
ترجیحاً سالهای نزدیکتر(مثلا دهه ی 90 ) رو فعلا حل نکنید و برید سراغ سالهای دور تر.
موفق باشید:53:

این امتحان برای بچه هایی که تو مدارس سطح بالا درس می خونن اسونه !
ولی این اختلاف طبقاتی بد جوری کار دس بچه هایی که امکانات انچنانی ندارن میده!
به نظر من که یک جورایی نامردیه!
بعضیا رو یک اموزش هایی می دن که ادم حض می کنه و بضیا هم معلم ها شوتن!!!(دارم می بینم)
این جایه که می گن علم بهتره یا ثروت!؟
این درسته که ادم باید خودش دنبال درس بره ولی چه جورییییی وقتی..
اره امتحان نهایی اسونه...:218:
عزیزم شما فکر میکنی منی که توی فرزانگان درس میخونم خیلی امکانات داشتم؟!
نه به خدا!
معلم های بی سواد داشتیم واقعا!
ولی خوب از حق نگذریم بعضی از معلمها خوب بودن...
ولی من اصلا تاثیر معلم رو حتی ذره ای در امتحان حس نکردم.ما فقط جو رقابتی خوبی تو مدرسه مون حاکم بود!همین...البته نه رقابت سالم،بلکه رقابت شدید!
همین عامل پیش برنده ای هست!در مورد معلمهای خصوصی خوبی که توی شهرمون هست هم بگم که اصلا با ما تشریحی کار نکردن و ما همش تست زدیم و نکات تستی یاد گرفتیم و در واقع تاثیر چندانی در امتحان نهایی نداشتن!
تازه شما به نظرم همین که توی این سایت عضوی و با این بچه های قوی در ارتباطی خودش باعث میشه اون کمبودی که نسبت به مدرسه ی ما با چندین معدل 20،داشتی جبران شه!
بچه ها یه نکته ای:

بهانه در مورد امتحان نهایی،ممنوووع!

آخه کنکور یا المپیاد نیست که نیاز به امکانات داشته باشه(تازه به نظرم کنکور هم نیاز آنچنانی به امکانات نداره!)

H sahar H

New Member
لایک ها
457

من تو تعطیلات عید سوالای نهایی ریاضی و فیزیک و شیمی و زیست رو از سال88 تا92(خرداد،شهریور،دی) حل کردم
خدائیش آسون بودن:89::89::89:
فقط من نمیتونم راه حلارو کامل بنویسم...میانبر میزنم واسه خودم...هرکار میکنم آخرش یه چیزی رو تو راه حل کم مینویسم...چیکار کنم؟:20:

Hossein_BC

Moderator
لایک ها
571

من تو تعطیلات عید سوالای نهایی ریاضی و فیزیک و شیمی و زیست رو از سال88 تا92(خرداد،شهریور،دی) حل کردم
فقط من نمیتونم راه حلارو کامل بنویسم...میانبر میزنم واسه خودم...هرکار میکنم آخرش یه چیزی رو تو راه حل کم مینویسم...چیکار کنم؟:20:
این حل شما برا کنکور خیلی مناسبه تو کنکور هرچه راه کوتاه تر باشه بهتره ولی تو نهایی همه جزیات رو باید بنویسید متاسفانه!!! منم توصیه میکنم همون اول راه حل فرمول های لازم رو بنویسین بعد قدم به قدم حل کنین به فکر میانبر و این چیزا نباشین!

H sahar H

New Member
لایک ها
457

این حل شما برا کنکور خیلی مناسبه تو کنکور هرچه راه کوتاه تر باشه بهتره ولی تو نهایی همه جزیات رو باید بنویسید متاسفانه!!! منم توصیه میکنم همون اول راه حل فرمول های لازم رو بنویسین بعد قدم به قدم حل کنین به فکر میانبر و این چیزا نباشین!
واسه تستا که کارم از میانبرهم گذشته...همش از راه حل تستیا که تو کتاب تستا هست میرم
ولی واسه امتحان نهایی هر کار میکنم نمیتونم تیکه تیکه جلو برم...تو راهنمای تصحیح واسه همه چی نمره گذاشتن ولی من یادم میره همه چیو بنویسم

لایک ها
1,804

اي مردم برين از سايت سنجش عاموزش پرورش سوالارو دانلود كنيد حل كنيد
١٥ نمرشو كه تكراري ميدن :4: يه ٣ ٤ نمره هم كه بلدين :4: قده ٢ نمره هم بخونيد(مخصوصا مثول هاي كتاب) ديگه غر زدن نداره كه :4:
مثلا رياضي سوال ده يا يازده هميشه مينويسه مشتق بگيرين فقط عدد هاشو عوض ميكنه!
من پارسال امتحان دوم دوستم به رحمت خدا رفت با اون وضع داعونم ٦ساعت زمين خوندم شدم ١٨٠٧٥ (درس چرتتر و بي خاصيت تر از زمين كه ديگه نداريم!!)

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

پاسخنامه بخون!
تا میتونی پاسخنامه ی نهایی بخون!اصن میگم سوال حل نکن بشین پاسخنامه ی سازمان سنجش و کتابها رو بخون،یکی از بزرگترین کمک هاست چون دقیقا میگه به هر قسمت چند نمره تعلق میگیره

لایک ها
1,804

راستي تاثير مصحح ورقتون بيشتر از تاثير خوندنتون :4: ( كه كاملا به شانس ربط داره!)

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

راستي تاثير مصحح ورقتون بيشتر از تاثير خوندنتون :4: ( كه كاملا به شانس ربط داره!)
تا حدودی با حرفتون موافقم،اما این نباید باعث بشه که بچه ها بترسن!

iSalar

New Member
لایک ها
112

آره دغیغا :d راستی آخه من شنیدم 3 تا معلم اصلاح میکنن یه ورقه رو :d

H sahar H

New Member
لایک ها
457

آره سه نفر تصحیح میکنن...معلمای ما میگن اصلا نمیشه بفهمی برگه ماله کیه و از کجاست...تو طول زمانی هم که دارن تصحیح میکنن نمیتونن از سالن برن بیرون، باید همه برگه هایی که بهشون دادن تصحیح کنن بعد هر جا خواستن برن!!
بعدشم اگه اعتراضی چیزی داشته باشی میشه پیگیری کنی... با این شرایط فکرنکنم بی عدالتی توش باشه...ینی واقعا هست؟؟؟
واسه همه چی آره واسه امتحان نهایی هم آره؟؟

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

آره سه نفر تصحیح میکنن...معلمای ما میگن اصلا نمیشه بفهمی برگه ماله کیه و از کجاست...تو طول زمانی هم که دارن تصحیح میکنن نمیتونن از سالن برن بیرون، باید همه برگه هایی که بهشون دادن تصحیح کنن بعد هر جا خواستن برن!!
بعدشم اگه اعتراضی چیزی داشته باشی میشه پیگیری کنی... با این شرایط فکرنکنم بی عدالتی توش باشه...ینی واقعا هست؟؟؟
واسه همه چی آره واسه امتحان نهایی هم آره؟؟
شاید درست نباشه که بگم ولی...متاسفانه هست!اتفاقا در نهایی بیشتر از همه جا تقلب و دست ورزی در برگه ها نمرات هست!
متاسفانه میشه نمرات دست بخوره.....همون طور که هر سال.....
شما ولی خودتون رو نگران نکنید!تهش حق به حق دار میرسه!

H sahar H

New Member
لایک ها
457

شاید درست نباشه که بگم ولی...متاسفانه هست!اتفاقا در نهایی بیشتر از همه جا تقلب و دست ورزی در برگه ها نمرات هست!
متاسفانه میشه نمرات دست بخوره.....همون طور که هر سال.....
شما ولی خودتون رو نگران نکنید!تهش حق به حق دار میرسه!
آخه چند تا معلمامون که مصحح بودن اینجوری که تعریف میکنن اصلا نمیشه تو برگه ها دست برد...
عیب نداره اصلا
بذار امتحان نهایی رو هم خراب کنن
ما انقد این چیزا دیدیم که عادت کردیم...پوستمون کلفت شده!:93:

BIOSAM

New Member
لایک ها
804

سلام به همه(حتی شما دوست عزیز!)

فک کنم مصحح سوم به طور تصادفی 5 درصد از برگه ها رو تصحیح میکنه:)

H sahar H

New Member
لایک ها
457

نه فکر نکنم!!
همه برگه ها سه بار تصحیح میشن
هر بار با یه رنگ خودکار متفاوت...

pegahmm

New Member
لایک ها
375

اوه اوه من از الان واقا استرس گرفتم اين مكالماتو كه خوندم!!!من اصن نوشتن بلد نيستم!!!معلم فيزيك و رياضي هميشه دو سه نمره ازم كم ميكنن چون تو راه حل اصن فرمول ندارم راه حلا رو كثيف مينويسم شلخته و...فقط از بين اون همه سياهي يه عدد كه دورش دايره كشيدم معلومه كه همون جواب نهاييه:|
من تو نهايي هاى سومم احتمالا اخراج ميشم از مدرسه:(

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

نه فکر نکنم!!
همه برگه ها سه بار تصحیح میشن
هر بار با یه رنگ خودکار متفاوت...
فقط 2 نفر تصحیح میکنند
نفر سوم فقط در موقع اعتراض وارد کار میشه!
امیدوارم منظورتون از نفر سومی که میگید کسی نباشه که برگه ها رو میبنده!چون اون هم با خودکاری با رنگ متفاوت این کار رو میکنه:4:

اوه اوه من از الان واقا استرس گرفتم اين مكالماتو كه خوندم!!!من اصن نوشتن بلد نيستم!!!معلم فيزيك و رياضي هميشه دو سه نمره ازم كم ميكنن چون تو راه حل اصن فرمول ندارم راه حلا رو كثيف مينويسم شلخته و...فقط از بين اون همه سياهي يه عدد كه دورش دايره كشيدم معلومه كه همون جواب نهاييه:|
من تو نهايي هاى سومم احتمالا اخراج ميشم از مدرسه:(
کم کم یاد میگیری!
خیلی فکرت رو از الان درگیرش نکن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا