وضعیت
موضوع بسته شده است.

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
پاسخ : :::: برنامه امتحان نهایی 92-93 ::::

دوستان الان که داشتم نظراتتون رو میخوندم تصمیم گرفتم که ازتون بخوام یه نگاهی به برنامه ی سال 92 و 91 و...بندازید!!!

به روال عادی هر ساله برنامه دادن دیگه!!!!!!

نترسید و بدونید که شرایط برای همه یکسانه

اگر معتقدید که وقت کمه با برنامه ی درست بیاید از ثانیه هاتون بهره ببرید!

موفق باشید لطفا!همین!:53:

amir11

New Member
لایک ها
11

دوستان الان که داشتم نظراتتون رو میخوندم تصمیم گرفتم که ازتون بخوام یه نگاهی به برنامه ی سال 92 و 91 و...بندازید!!!

به روال عادی هر ساله برنامه دادن دیگه!!!!!!

نترسید و بدونید که شرایط برای همه یکسانه

اگر معتقدید که وقت کمه با برنامه ی درست بیاید از ثانیه هاتون بهره ببرید!

موفق باشید لطفا!همین!:53:
اون قدر هم وقت کم نیست ....با برنامه ریزی درست میشه راحت خودمون رو برسونیم...

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

اون قدر هم وقت کم نیست ....با برنامه ریزی درست میشه راحت خودمون رو برسونیم...
100% میشه!!!
من باز معتقدم که برنامه ی امسال واقعا منطقی چیده شده!چون ما پارسال واسه ادبیات تا صبح نخوابیدیم!خودم به شخصه اینجوری بودم!

در نهایت هم اینقدر ذهنم آشفته و خسته بود 0.75 نمره رو یادم نمیومد و ننوشتم!0.5نمره ش شعر بود!

برای سایر دروس کارمون به شب زنده داری کامل نکشید ولی!

پس خوشحال باشید که مجبور نیستید بیدار بمونید!
ما پارسال کلی معدل 20 داشتیم پس یعنی

خواستن= توانستن

mohadaseh

New Member
لایک ها
330

100% میشه!!!
من باز معتقدم که برنامه ی امسال واقعا منطقی چیده شده!چون ما پارسال واسه ادبیات تا صبح نخوابیدیم!خودم به شخصه اینجوری بودم!

در نهایت هم اینقدر ذهنم آشفته و خسته بود 0.75 نمره رو یادم نمیومد و ننوشتم!0.5نمره ش شعر بود!

برای سایر دروس کارمون به شب زنده داری کامل نکشید ولی!

پس خوشحال باشید که مجبور نیستید بیدار بمونید!
ما پارسال کلی معدل 20 داشتیم پس یعنی

خواستن= توانستن
مطمئنی برای ادبیات وقت کم اوردی؟:39: من یادمه تا قبل از ساعت 12شب دودوزر کتابا خونده بودم و تقریبا همه ی نمونه سوالا را هم حل کرده بودم:4:تازه خونه ی مادر بزرگم هم رفتم مهمونی:4: خوشحال و خندان هم رفتم امتحانا دادم ولی شدم 19.5:20:تعجبم این بود که کلید را چک کردم و هیچ غلطی هم نداشتم یعنی کلا برا ادبیات هیشکی 20نشد وهمه هم اعتراض گذاشتیم ولی فایده نداشت به نظرم اینکه وقت کم بیاریم یا نه بسته به چندچیز داره 1اینکه همه مون عادت داریم همه ی کتاب را بذاریم برا دم آخر و این عادت اگه از سرمون بیفته وبرنامه ریزی کنیم وقت کم نمیاریم2-اینکه سرعتمون در حمطالعه را بالاببریم واون برمیگرده به دور کردن افکار مزاحم و افزایش تمرکز..........موفق باشیم:115:

bmeng

New Member
لایک ها
76

:)) بچه هااا میدونم الان تو دلتون میگین اون وقت 5 روزه رو میدادن به درس اصلیه هر رشته مثلا حسابان یا زیست اینا ولی من قول میدم این 5 روز که اومد روز اولش برا استراحته !اخه خیلی از این امتحانای قبلی خسته شدین!
روز دوم میگین مخونم ولی فوقش از 9 ساعت مطالعه اتون فوقش 4 ساعتش مفیده یعنی به بهترین حالت شماتا روز 4 ام میانگین روزی2 ساعت مطالعه می کنی و بازم مسله ی شب امتحان پیش میاد براتون!!!
تنها دلیلشم اینه که فکر کردین وقت زیاده! برا همین قرار دادن درس اصلی تو این فرجه های زیاد ریسکه برا دانش اموزا! ولی قبول دارم که باید این فرجه رو تقسیم می کردن به همه ی امتحاناتتون!! باز شما ها خوبین سال ما چندتا درس اصلا فرجه نداشت!!:)
نا شکری نکنین خیلی هم خوبه!!
دانشگاه روزی دوتا امتحان اصلی با کتابای 400 یا 500 صفحه ای رو دادین ارزوی برگشتن به این لحظات رو می کنید!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

amirsoft

New Member
لایک ها
1

واسه زیست وقت کمههههههههههههههه

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

واسه شمی هم وقت خیلی کمه

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ولی انصافا واسه ریاضی خیلی وقت دادن

Mahdi-B25

Well-Known Member
لایک ها
257

معلومه طراحان برنامه امتحانی رشته ریاضی انسان های فهیمِ عاقلِ بالغِ باشعوری بودند!!!!

kfxray13

New Member
لایک ها
201
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا