برنامه ریزی در تابستان 88 برای کنکور 89 ( ویژه رشته تجربی )

sina039

New Member
لایک ها
35
ba aghaye gholam i ke noghre jahanie fizik dasht sohbat mikardam . migoft saati nakhoonid . matlabi bekhoonid . yani begid ta akhare emrooz felsan matlab ha ro bayad bekhoonam . in tor khiyalet rahate ke hame chizo mikhooni . saati shayad natooni tamoom koni /.

pirate17

New Member
لایک ها
40
منم منظورم از حجم همون بود :)

yoyo

New Member
لایک ها
7
kavosh جان درست میگی ولی بهتره ساعتشم بگین

هر کی نظرشو بگه

windgirl

New Member
لایک ها
1
ببخشید که وسط بحث می پرم اما من خیلی گیج شدم . می خوام برای درس خوندن شروع کنم اما نمی دونم با کدوم برنامه پیش برم . من قصد دارم که توی تابستون درس های پایه ام رو با چند تا درس پیش بخونم . می خوام برای نظم دادن به درس خوندنم توی یه آزمون هم شرکت کنم . می خواستم قلم چی یرم ولی برای تابستون می گن پایه نداره پس فقط می مونه گزینه 2 ولی بعدش شاید از مهر به بعد برم قلم چی ولی می خواستم بپرسم این کاره درستیه ؟ اون وقت از این شاخه به اون شاخه نمیشه ؟
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه نمی دونم هر درس رو هر چند روز یکبار بخونم . میگن باید زیست و دینی رو هر روز یه ساعت وقت بذاری از اون طرف می گن باید زبان و عربی رو هم هر روز بخونی .... من چیکاااااااااااااااااار کنم؟ :idea:

sina039

New Member
لایک ها
35
من تابستون قلم چی دادم . خیلی بد بود . چون در حالی که می خواستم سال دوم بخونم اضطراب آزمون سال سوم قلمچی نمی ذاشت ! تابستون چیزی ننویسید . اما خودتون خوب بخونید بهتره .

windgirl

New Member
لایک ها
1
آخه برام کار سختیه که بدون آزمون بخونم چون نمی فهمم تواناییم چقدره در ضمن خودم از پس مدیریت روی برنامه مطالعه ام بر نمیام برای همین می خوام شرکت کنم :idea:

yoyo

New Member
لایک ها
7
به نظر من تو تابستون فقط اختصاصی با عربی باید بخونیم البته اول باید پایه اون هم چه درسایی ریاضی زیست عربی بعدا بری سوم حالا نظر من اینه 8)

windgirl

New Member
لایک ها
1
حالا یه سوال در مورد گزینه 2 اگه توی گزینه 2 به صورت اینترتی ثبت نام کنیم محل برگزاری امتحانا رو کی بهمون میگه ؟ :arrow:

سه شنبه 26 خرداد
خودم جوابمو پیدا کردم :wink:

yoyo

New Member
لایک ها
7
سلام بچه ها چرا از تجربی ها هیچکی نمی آد یا همگی دارین بکوب درس میخونین یه چیزی بگین دیگه

kavosh

New Member
لایک ها
75
نه بابا ! بکوب داریم استراحت می کنیم ! من که خودم این‌طوریم حالا بقیه دوستانو نمی‌دونم !
تازه از امروز می‌خوام استارت درس خوندنو بزنم !

windgirl

New Member
لایک ها
1
بچه ها منو دوستم همش دعوامون میشه اون چون رفته قلم چی می گه نباید دوم رو توی تابستون بخونی باید سوم و پیش رو بخونی ولی من که رفتم گزینه 2 می گم باید پایه و پیش رو بخونی اونم نه تمام پیش رو دو یا سه درسشو
چیکار کنم >؟ من گیج شدم
تو رو خدا یکی بگه دوم خوندن تو تابستون اشتباهه؟؟؟؟؟

kavosh

New Member
لایک ها
75
نه اتفاقا. من که با نظر تو موافقم !
درسای پایه یعنی همون دوم و سومو با تستاشون کار کن+ یکی دو درس از پیش
بچه‌ها زیاد به حرفای موسسات مختلف گوش نکنین ! هر کی خودش برنامه‌ی خودشو بهتر می دونه. خودتون هر چی رو که فکر می‌کنین بهتره و هر جور که راحت‌ترین بخونین.

windgirl

New Member
لایک ها
1
خوب من واقعا راحت ترم که دوم و سوم رو بخونم چون به دلیل مشکلاتی که برام پیش اومد توی دوم خیلی ضعف دارم می دونم توی دوران مدرسه نمی تونم جمعش کنم تازه اگه نخونم استرس هم می گیرم . مطمئنم باید دوم رو بخونم اما هی می گن کانون 16 سال سابقه داره تجربه داره بیخود که حرف نمی زنه دوم مهم نیست و فلان و فلان ... بعدش همشم می زنن تو سرم که چرا رفتی گزینه 2 ؟ مگه چند سال تجربه داده مگه چندتا قبولی کنکور داده و ....؟ اعصابم خورد شد :(
ولی آره حق با شماست نباید توجه کنم باید با برنامه خودم کار کنم ... :wink:

bihamta

New Member
لایک ها
345
ببخشید من ریاضی ام ولی شرمنده.
بهتون توصیه می کنم اگه قلم چی مفت هم آزمون گذاشت شرکت نکنید.قلم چی اون موقع باید می رفتی که کنکور همش فرمول و نکته بود.الان کنکور مفهومی شده.
به نظر من همون دوم و سوم و پیش خوبه منم طبق همین می خونم.به طور مثال اگه شما از زبان فارسی 2 چیزی یادت رفته باشه بعضی جاهای زبان فارسی 3 رو نمی فهمی و همچنین تو عربی.
به نظر من همون گزینه 2 بهتره سوالاتشم استاندارد تره.ما سه تا ازمون میدادیم.مراتوگزینه 2 ومبتکران و ازمون یار.گزینه 2 از همشون بهتر بود.هم تعداد سوالاش همه سختی و آسونیش.
اینهایی که گففتم نطر شخصی من بوود.

nassim

New Member
لایک ها
10
سلام

من دارم واسه پزشکی آزاد میخونم. دارم زیست رو خلاصه نویسی میکنم. تا آخر هورمون ها رفتم.

میخوام از امروز ، زیست 1 رو شروع کنم .

یه روش عالی : ( طبق گفته های آقای نیکخو ، مشاور درسی شبکه آموزش )

اول بشینین و خوب قواعد عربی رو از صفر ( بسته به سطح تون تو عربی ) بخونین و خلاصه برداری کنید . بعد ش 1-2 هفته فقط همین خلاصه ها رو بخونین و کاملا" روش مسلط شین.

وقتی این کار رو کردید ، از کتاب سازمان سنجش ، شروع کنید تست زدن. هر 3روز در میون ، یه کنکور بزنید ( فقط عربی رو ) بعدش یه کنکور دیگه و ....

هر بار فقط سعی کنید که اشتباهات قبلی رو تکرار نکنید .

windgirl

New Member
لایک ها
1
نسیم از پیشنهادت خیلی ممنون اتفاقا برعکس تو من ضعیف ترین درسم عربیه ... خیلی ممنون که گفتی فکر کنم من این برنامه آقای نیکخوه رو از قلم انداختم و ندیدم و گرنه بیشتر وقتا میدیدم :wink:

nassim

New Member
لایک ها
10
windgirl گفت
نسیم از پیشنهادت خیلی ممنون اتفاقا برعکس تو من ضعیف ترین درسم عربیه ... خیلی ممنون که گفتی فکر کنم من این برنامه آقای نیکخوه رو از قلم انداختم و ندیدم و گرنه بیشتر وقتا میدیدم :wink:
خواهش میکنم ! :oops:

شما تجربی هستین ؟

windgirl

New Member
لایک ها
1
nassim گفت
windgirl گفت

شما تجربی هستین ؟
بله من تجربی هستم امسال می رم پیش دانشگاهی نمی دونم چرا با این که همیشه توی قسمت های کنکوری نظر می دم و از معدل سال سومم می نالم بازم همه توی سایت مرتب از من می پرسند که سال چندمم و چه رشته ای هستم

nassim

New Member
لایک ها
10
windgirl گفت
nassim گفت
windgirl گفت

شما تجربی هستین ؟
بله من تجربی هستم امسال می رم پیش دانشگاهی نمی دونم چرا با این که همیشه توی قسمت های کنکوری نظر می دم و از معدل سال سومم می نالم بازم همه توی سایت مرتب از من می پرسند که سال چندمم و چه رشته ای هستم
عذر میخوام ! :oops: من ندیدم ! :idea:

kavosh

New Member
لایک ها
75
!

windgirl ! خدای نکرده منظورت که من نبود ! :!:
تو تجربی هستـــــــــــــــــــــــــی ! :wink:

بالا