بعد از مرحله دو....

afshin

New Member
لایک ها
71
سه شنبه
ساعت 8:55 صبح
محل آزمون: ناکجاآباد :oops:
5 دقیقه قبل از آزمون:

همه چی از جلوی چشمام می گذشت....
معلم تاریخمون :( امیر کبیر...رضا شاه..کودتا...حتی عسگر گاریچی :!:

معلم دینیمون!!! :( چگونه آدم موفقی در آخرت (نه در این دنیا ! :lol: باشیم)....چگونه مومن باشیم؟!....ژست های نماز خواندن...عدم تمایل به زیبایی!!..توجه به زیبایی معنوی!!!.. .. عدم نیاز به MODEM و Dial Up Connection برای Connect به خدا ! ....آداب پیتزا خوری...
عدم ارسال پیغام به دخترها در سایت خلینا ..(تیر زهر آلود شیطان البته از راه دور :lol: )...!!!!!!!!!
شطرنج بازی نکردن!( حرام است)....گوش ندادن به موسیقی ( زیرا باعث کاهش چگالی و رفتن به هوا می شود!)..روش های تست زنی در دینی :!:

معلم ورزشمون!! :( ......بدو...بدو...حرف نزن...افشین ده یالا بدو.....آقا مریض می شیم فردا المپیاد داریم...مگه نگفتم بدو....اگه ندوی خودم می دوونمت!

معلم ادبیاتمون: :p
آقا افشین و آقا... امیدوارم مرحله دو قبول بشین!..بی خیال ادبیات و زبان فارسی و ... و.و...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راستی: من تا حالا ادبیات بالای 15 نبردم :roll:

معلم فیزیکمون:
:evil: هر سوال شیمی ای داری بیار برام حل می کنم!!!! (منظورم سوال المپیاد جهانیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

معلم ریاضیمون _100 سالشه اما سرحال و قبراقتر از من...(البته زمان شاهیه!)
--> ای بیشعور ....10 جلسه نیومدی سر کلاس اگه مردودت نکنم مرد نیستم :(
معلم شیمیمون:
بحث در مورد ایشون بی فایده است...

مدیرمون: -----------------------------------------------------------------------------------------------------------اگه مرحله دو قبول نشی زندگیتو باختی---------------

بابام : راستی افشین اگه مرحله ی جهانی طلای 1 بیاری چند دلار بهت می دن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :roll:
بازم بابام: من اگه جوون بودم مثل تو امکانات داشتم نوبل می گرفتم :(

مامان: .... رو خط مستقیم باید بری سر آزمون...نه چپ نه راست..... :?

دوست ...ام : تو باید قبول بشی....منو جلوی دوستام سرافکنده نکن :roll:

کاوش :
تو قبول می شی من مطمئنم.. :p :oops: :p :evil:

ندا: ما می توانیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم

خودم: من الان در زمان امیر کبیر هستم و باید به زیبایی های معنوی توجه کنم و باید رو خط مستقیم راه برم و باید مرحله دو قبول بشم تا
امیر کبیر منو دعوا نکنه و تو المپیاد جهانی برم به شهر خوارزم و عسگر گاریچی رو شکست بدم و بعضی ها رو سرافکنده نکنم و
در آخر به MODEM و Dial Up Connection نیازی ندارم!!!!!!!!!!!!! ( قاطی کرده ام)

دوستم: افشین...
افشین...
دارن می رن سر جلسه......

سر جلسه:
1
2 ؟
3
4
5
...
22 ؟
...
26 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
39؟
...
..
تشریحی:
1
2
3
4
5
6
7 ؟؟

دوستان من: افشین سوال 2 رو دقت کردی؟
من : نه
سوال .. چی؟ من: نه

ساعت 1 بعد از ظهر
سایت خلینا

چند درصد زدید؟
دوستان
96
91
92
92
92
101 درصد
...
تشریحی:
2 نمره
2 نمره
....
و حالا....

نه می دونم قبولم نه انگیزه ی امتحن نهایی رو دارم..سه سال از کنکور عقبم....چند ماهه نرفتم مدرسه...کارت اینترنتم تموم شده
کتابای المپیادم یه گوشه افتادن و روی همه ی اونا نوشته شده:

برای رسیدن باید رفت حتی اگر به مقصد نرسیم
افشین: مدال طلای جهانی المپیاد جهانی شیمی ..توکیو

حالا دیگه فکر نکنم قبول بشم و امیدی هم ندارم......
تو اتاقم زیر پتو تو تاریکی آواز گوش می دم و زندگی می گذرونم....هی زندگی... 8O :?

------پایان ---
دوستتان : افشین

mahsa_ch

New Member
لایک ها
0
ای بابا افشین تو چقد نا امیدی
مهم همینه که تموم شد
مطمئن باش اگه ایمان داشته باشی به خودت حتما قبولی به رنگ مدالشم ربطی نداره
تازه مگه بقیه کین؟یه کسایی مثل خودت شایدم خیلی lowتر از خودت امید وار باش وبه خدا توکل کن
وضعیتتو من نمیدونم یعنی هیچکس نمیدونه و فقط خودت میدونی از کجا معلوم که در حال حاضر جز5نفر برتر کشور نباشی؟مگه تو از وضغیت رقیبات خبر داری؟تازه اگرم بگن خوبن از کجا معلوم همش بلوف نباشه؟
انشالله که همه همو تو دوره ببینیم
توکل یادت نره
هر کس واقعا حقش باشه قبول میشه!!!! :arrow: :)
مطمئن باشید :wink:

afshin

New Member
لایک ها
71
:lol:
mahsa_ch گفت
ای بابا افشین تو چقد نا امیدی
مهم همینه که تموم شد
مطمئن باش اگه ایمان داشته باشی به خودت حتما قبولی به رنگ مدالشم ربطی نداره
تازه مگه بقیه کین؟یه کسایی مثل خودت شایدم خیلی lowتر از خودت امید وار باش وبه خدا توکل کن
وضعیتتو من نمیدونم یعنی هیچکس نمیدونه و فقط خودت میدونی از کجا معلوم که در حال حاضر جز5نفر برتر کشور نباشی؟مگه تو از وضغیت رقیبات خبر داری؟تازه اگرم بگن خوبن از کجا معلوم همش بلوف نباشه؟
انشالله که همه همو تو دوره ببینیم
توکل یادت نره
هر کس واقعا حقش باشه قبول میشه!!!! :arrow: :)
مطمئن باشید :wink:
شایدم تو راست بگی....تو همون مهسای خودمونی یا یکی دیگه؟؟؟
این دو جمله رو خیلی حال کردم:

هر کس واقعا حقش باشه قبول میشه!!!! :lol:
مگه بقیه کین؟یه کسایی مثل خودت شایدم خیلی lowتر از خودت :lol:

pirate17

New Member
لایک ها
40
نه این مهسا مهسای شما نیست :D
تازه ادم که نمی دونه کی راس می گه کی دروغ
در ضمن کسی که 3 سال خونده(u)
mesle
کسی که 1 ماه خونده(me)
نمی زنه
الان که دیگه راحت شدیم وقت روحیه باختن نیس
از خدا واسه امتحان نهایی کمک بخواه که بهت انگیزه و قدرت بده که بازم بخونی
تازه درسای عادی واسه المپیادیا که چیری نیس :lol:

afshin

New Member
لایک ها
71
pirate17 گفت
نه این مهسا مهسای شما نیست :D
تازه ادم که نمی دونه کی راس می گه کی دروغ
در ضمن کسی که 3 سال خونده(u)
mesle
کسی که 1 تاه خونده(me)
نمی زنه
الان که دیگه راحت شدیم وقت روحیه باختن نیس
از خدا واسه امتحان نهایی کمک بخواه که بهت انگیزه و قدرت بده که بازم بخونی
تازه درسای عادی واسه المپیادیا که چیری نیس :lol:
من می خوام مثل پوزیترون برم داروی تهران...
چه فرقی می کنه که با المپیاد شیمی برم (که مثل کنکور شده) چه با خود کنکور!
آرار جون شما که سرور مایین...
من یه ماهه المپیاد می خونم و شما سه سال..
من یه تازه کارم...
همین
:roll:

afshin

New Member
لایک ها
71
خداحافظ همه :eek:

arash398

New Member
لایک ها
0
با اینکه احتمالش زیاده که قبول نشم!
ولی اینجا هنوز همه چی تموم نمی شه چون المپیاد وسیله ای بود که می تونستم به هدفم برسم حالا که نشد از یه راه دیگه می رسم.
مطمئنم که واسه افشین عزیز هم همینجوره.
اهداف ما ارزش بالاتری نسبت به این المپیاد دارن!

zhrs

New Member
لایک ها
0
افشین خان خیلی قشنگ بود حرفای دل خیلیاست اینا :p

afshin

New Member
لایک ها
71
arash398 گفت
با اینکه احتمالش زیاده که قبول نشم!
ولی اینجا هنوز همه چی تموم نمی شه چون المپیاد وسیله ای بود که می تونستم به هدفم برسم حالا که نشد از یه راه دیگه می رسم.
اهداف ما ارزش بالاتری نسبت به این المپیاد دارن!
اهداف ما ارزش بالاتری نسبت به این المپیاد دارن....
حالا که نشد از یه راه دیگه می رسم...
هنوز همه چی تموم نمی شه
..... :p

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
salam be hame.. khaste nabashiid... doostan chera enghadr naomid ??? mage chy shoode ye azmon dadiid ke ghabolish khoobe vali ghabool nashodan be maaneye tamam shodane hamechy nistesh.... bacheha ye kam khoob fkr konid mibinid ke alan shomaha 17 saletoone foghesh va taze avale rahe zendegy hastiid va haminjasho ke mathale aval e olampiad ghabool shoodid az hamsenatoon jelotariid pas ghame chyo dariid??? shomahaye ke tonestiid ta einjasho byayd pas maalome khaili tavanaye dariid... olampiad nashod konkor??? konkor nashod ye rahe digee... pas kami omidvartar bashiid hanoz ke seny az shoma nagozashte ke hasrate gozashtatoon ro bokhoriid ya ehasae shkast konid???? mohem faghat hadafmand zendgy kardane va talash..... taze olampiad khaili chiza dare va khaili chiza be adam mide ke baarzeshtar az ghabool shodan ya nashoodane........ hamegy moafagh va sarboland bashiid......

afshin

New Member
لایک ها
71
zhrs گفت
افشین خان خیلی قشنگ بود حرفای دل خیلیاست اینا :p
شما قشنگ می بینید..

آرش خان شما که 99 درصد زدید چرا ناراحتید؟ :idea:

afshin

New Member
لایک ها
71
neda_h_z گفت
salam be hame.. khaste nabashiid... doostan chera enghadr naomid ??? mage chy shoode ye azmon dadiid ke ghabolish khoobe vali ghabool nashodan be maaneye tamam shodane hamechy nistesh.... bacheha ye kam khoob fkr konid mibinid ke alan shomaha 17 saletoone foghesh va taze avale rahe zendegy hastiid va haminjasho ke mathale aval e olampiad ghabool shoodid az hamsenatoon jelotariid pas ghame chyo dariid??? shomahaye ke tonestiid ta einjasho byayd pas maalome khaili tavanaye dariid... olampiad nashod konkor??? konkor nashod ye rahe digee... pas kami omidvartar bashiid hanoz ke seny az shoma nagozashte ke hasrate gozashtatoon ro bokhoriid ya ehasae shkast konid???? mohem faghat hadafmand zendgy kardane va talash..... taze olampiad khaili chiza dare va khaili chiza be adam mide ke baarzeshtar az ghabool shodan ya nashoodane........ hamegy moafagh va sarboland bashiid......

من الان تازه جملات شما رو می فهمم ...
راست می گید..

ممنون :p

zhrs

New Member
لایک ها
0
neda_h_z گفت
باهاتون موافقما اما اگه کنکور نشد چه راهی؟؟؟اینجاش یکم سخته....ولی حرفت درسته

afshin

New Member
لایک ها
71
لطفا به تاپیک بررسی سوالات 19 دوره ی شیمی برید می خواهیم سوال آخر تشریحی را به علت اشتباه بودن حذف کنیم :evil:

arezu

New Member
لایک ها
4
تا اینجاش که شبیه افسانه تون نبود :!: امیدوارم از اینجا به بعدش شبیه افسانه یی که نوشته بودین باشه .......

امیدوارم همه تون به چیزی که حقتون هست برسین .................... :twisted: :p

afshin

New Member
لایک ها
71
arezu گفت
تا اینجاش که شبیه افسانه تون نبود :!: امیدوارم از اینجا به بعدش شبیه افسانه یی که نوشته بودین باشه .......

امیدوارم همه تون به چیزی که حقتون هست برسین .................... :twisted: :p
اتفاقا دقیقا مثل افسانه پیش می ره.....!

سوال آخر تشریحی اشتباه است و قطعا حذف خواهد شد....

و ...ادامه ی افسانه :evil:

mahsa_ch

New Member
لایک ها
0
یکی بگه چرا سوال آخر غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:roll: :idea: :roll:

pirate17

New Member
لایک ها
40
اگه بری تو بررسی سوالا می فهمی