به نظرتون يه المپيادي موفقتره يا يه كنكوري؟

Mahdi73

New Member
لایک ها
71
پاسخ : به نظرتون يه المپيادي موفقتره يا يه كنكوري؟

به نظر من اگه بخوای تو کنکور یک رقمی بشی باید خیلی بیشتر از طلای المپیاد درس بخونی...
تو المپیاد فقط رو یه رشته تمرکز میشه ولی کنکور این جوری نیس ! تو هر زمینه ای باید تلاش کنی! حتی درس عمومی مثه دین و زندگی رتبه ات رو کلی جابجا می کنه!
در ضمن رقابت تو کنکور خیلی شدیدتر از المپیاده! تو کنکور میبینین از یه شهر کوچک یا حتی روستا رتبه یک می شن! همین آقای رستگار رحمانی...
ولی المپیاد مخصوصه چندتا شهر بزرگه ! چون تو شهر کوچیک امکاناتش نیس که استعدادها شکوفا بشه!
در مورد کلاس هم باید بگم کانون کلاس نیس! آزمونه! ولی المپیادیا همه وقتشون تو کلاس میگذره!
همین کلاسها هستن که تفاوت بین شهر های کوچیک و بزرگ رو تعیین می کنن! ولی چون تو کنکور کلاس زیاد مطرح نیس بچه های شهرستان هم نتیجه می گیرن!
کنکور سالهای اخیر هم واقعا مفهومی شده و مسلما یه فرد بی سواد نمی تونه رتبه یک بشه!
کانون هم کلاسه هم آزمون
بعد اونی که از شهرستان رتبه 1 میشه الزاما از یه تهرانی با سواد تر نیست سهمیه منطقه 3 داره

MAHDI G.M

New Member
لایک ها
3

به نظر من یه المپیادی حتی اگه از کنکور معاف نشه و مدال طلا هم نیاره موفق تر از کنکوریه.برای شما یه مثال میزنم.
آقای قربانی ثانی رتبه ی 11 کشوری کنکور توی رشته تجربی سال 89 بود.دوستاش میگن توی سال های سوم و ماقبلش اصلا بچه ی درسخونی نبود و دنبال بازی و والیبال و از اینجور کارا بود.ولی تونست توی المپیاد شیمی تا دوره ی تابستون بره ولی از کنکور معاف نشد.ولی خیلیا بودن که وتسه کنکور از سال اول دبیرستان یا قبل اون برنامه ریزی کرده بودن و خرخونی کرده بودند ولی نتونستن رتبه ی جالبی بیارن

M-Behmaram

New Member
لایک ها
164

کانون هم کلاسه هم آزمون
بعد اونی که از شهرستان رتبه 1 میشه الزاما از یه تهرانی با سواد تر نیست سهمیه منطقه 3 داره
من که کانونی ام اونم هشت ساله! ولی تا حالا کلاسی ندیدم!!!!!!!!!!
ببخشید میشه سهمیه منطقه 3 رو توضیح بدییییییییییین!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:207:
یه همچین سهمیه ای تو رتبه بندی کنکور وجود نداااااااااااااااااااره! فقط شاید بعد اتنخاب رشته تو قبولی از رشته ی خاص سهمیه داشته باشه!!!!!!!!!!!! اونم شاید!
چرا به نظر شما تهرانیا باسواد ترن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mahdi73

New Member
لایک ها
71

منطقه 3 مناطق محرومه و سهمیه ی زیادی هم داره

M-Behmaram

New Member
لایک ها
164

منطقه 3 مناطق محرومه و سهمیه ی زیادی هم داره
ولی تا اون جایی که من خبر دارم یه همچین چیزی تو کنکور وجود ندااااااااااااره!

لایک ها
84

به نظر من کسی که بیش تر از زندگیش راضی باشه موفق تره.:53:کنکوری و المپیادی نداره که.

MR.Amin

New Member
لایک ها
202

گه اونقدر قوی نیستی بچسب به کنکور کنکور کنکور!

fr34h

New Member
لایک ها
0

شاید المپیادی ها اگر جدی تلاش کنن تو زندگی موفق تر باشن حالا چه رتبه بیارن چه نیارن!

بالا